Psihologs

Aizsāka Evitadi 

Psihologs
09.04.2014 02:07
Padalos informācijā.
Pirms kāda laika meklēju psihologu. Viens no galvenajiem nosacījumiem bija atrast labu, bet lētu psihologu. Un biju ļoti apņēmības pilna atrast psihologu par pieņemamām cenām.
Tad lūk jautāju visiem saviem paziņām. Un tad... tad es nonācu pie kontaktinformācijas. Pie jauna psihologa, vīrieša ap 30 gadiem. Kurš par vizīti prasīja sākot no 10EUR, un arī man ņēma 10EUR. Man patika, laipnība, atsaucība un problēmas nopietnības uzņemšana. Ak jā. Vēlos padalīties arī tālāk ar informāciju. Sauc Ingvars un telefona numurs, ja vēlaties pierakstīties. 27104184. Ceru, ka Jums noderēs. Pieņem Rīgā, Imanta.
Re: Psihologs
09.04.2014 17:43
Cilvēki, pirms ejat pie "psihologa" noskaidrojiet, vai viņam ir atbilstoša izglītība un sertifikāts...nu, moins, šis indivīds ņem 10EUR?????
Re: Psihologs
09.04.2014 18:24
varbūt students...
Re: Psihologs
10.04.2014 03:49
Cik sapratu, tad šobrīd papildina esošās zināšanas, bet ir 6. gadus izglītība psiholoģijā līdz šim. gan akadēmiskā, gan klīniskā, šobrīd papildina zināšanas izglītības psiholoģijā. Man palīdzēja. :) Būtu priecājusies, ka 10EUR. Tā kā Zanīte Malacīte šoreiz Tev nebūs taisnība.
Re: Psihologs
10.04.2014 13:53
Taisnība - subjektīvs jēdziens, bet psihologu likums objektīvs. Cik zinu, lai varētu praktizēt vajag attiecīgu sertifikātu un PABEIGTU izglītību. Ja tas tiek darīts prakses ietvaros, tad supervizora uzraudziba. Labāk būtu padomājis par profesionālo ētiku pirms reklāmas kampaņas izvēršanas.
Re: Psihologs
10.04.2014 14:16
Zinu psihoterapeitu (tieši psihoterapeitu), kam pāri 60, visi sertifikāti, diplomi, pieredze, bet pieņem par apmēram 20 eiro.

Varbūt viņi pelna ar kaut ko citu, nu kāda tam nozīme.

Daudzi, kas mācās, pieņem par vēl mazāku naudu.
Re: Psihologs
10.04.2014 14:32
Tie, kas mācās un iegūst praksi klīnikā, nesaņem neko, tie, kas pieņem psiholoģiskās palīdzības centrā uc..ņem simbolisku samaksu, kas nepaliek viņiem...
Neiet runa par naudu, bet par absolūtu paškritikas trūkumu, konkrēti šajā gadījumā.
Re: Psihologs
10.04.2014 14:55
Nav nekādas informācijas, bet jau atzinums gatavs. Man viena psiholoģe ar tādu attieksmi vienreiz uzrakstīja atzinumu, par ko psihoterapeite, kas ir arī psihoanalītiķe + psihiatre, izbāza acis uz kātiņiem un nevarēja dabūt atpakaļ.

Psihoterapijas studenti, piemēram, ņem simbolisku samaksu, un tā paliek viņiem, lai gan viņi droši vien vēl paši piemaksā, bet viņiem ir vajadzīgs noteikts prakses stundu skaits.
Raimonda
Re: Psihologs
10.04.2014 14:57
Zanīte Malacīte, izskatās, ka Jūs esat šeit, lai nomelnotu cilvēku. Kāda ir Jūsu izglītība, lai Jūs runātu par psiholoģijas sfēru kā eksperte? Kāda ir jūsu ētika, ja tik nicīgi izsakaties par psiholoģiju?
Re: Psihologs
10.04.2014 15:02
Vienīgais ko vēlos pateikt, ceru, ka mani paziņas un draugi šo psihologu neapmeklēs. Jūs, Raimonda, droši ejiet!:)
Re: Psihologs
10.04.2014 15:21
Nu tad miers mājās, meitenes, un katrs iet, kur grib.
Re: Psihologs
10.04.2014 21:01
Bet man arī palika interesanti, kada speciāliste un super monstrs ir tā tur Zane kurai acis pa malām...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Psihologs
11.04.2014 20:46
cilvēks cenšas, kas tur slikts?
zanītei malacītie gan kka nav riktīgi. vai vnk nav dabūjusi :D
Re: Psihologs
12.04.2014 11:04
Psihologs, ir tīrākais demagogs!
Inesekaszina
Re: Psihologs
12.04.2014 20:48
Vai tad Tu Zane jau savas Psiholoģijas studijas esi pabeigusi? Varbūt pastāsti par sevi, kur strādā?
Re: Psihologs
15.06.2014 13:23
Mīļā sirds, neesi tik lētticīga - lēts un labs nav savienojamas lietas. Ingvars visādā ziņā ir jauks puisis, bet vispirms paprasi viņam tomēr diplomu un arī ārsta izziņu pr viņa paša psihisko veselību. Savādāk nesūdzies pēc tam, ka problēmas radās vēl vairāk!
Liene no Annas un Zanes kursa
Re: Psihologs
16.06.2014 18:46
Tad tā Anna un Zane Jūs cīnāties par saviem klientiem? Nomelnojot bijušos kolēģus?
Re: Psihologs
16.06.2014 19:36
O, baigi saturīgas profesionālās diskusijas :)

Visas pašas pilnas ar diagnozēm kā viens lauku suns ar blusām :D
Re: Psihologs
03.07.2014 19:53
Pie mums jebkurš var sevi saukt par psihologu, jo nekāda likuma nav, tāpēc tik tiešām, pirms iet pie psihologa jāuzzin vai viņam ir atbilstoša izglītība un darba pieredze. Savādāk aiziesiet pie psihologa - astrologa utt. :D
Line
Re: Psihologs
24.07.2014 17:31
Te jau jautājums iet par to, ka cenšas nomelnot bijušo kolēģi studiju biedres. Ne tik daudz Ed's par izglītību.
Re: Psihologs
24.07.2014 23:25
Nu kas jauns silītē? ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: