Sapņu kontrole un miegs

Aizsāka enfuego 

Sapņu kontrole un miegs
06.04.2014 06:01
Pēdējā laikā, es kontrolēju pats savus sapņus, un ilgi arī neguļu, iedzeru zāles uznāk miegs aizeju gulēt, sapņoju par kautko, tad pieceļos 6:00 no rīta, tad atkal iemiegu un turpinu sapņot par to pašu ko sapņoju, tad pēc stundas atkal pieceļos, vārtos pagultu, un atkal iemiegu un turpinu sapņot iesākto, kādam tā ir? Vispār es dzeru 12mg bromazepāma un 125mg truxala, bet ilgi neguļu, gribās brīvdienās izgulēties ilgāk, 6 stundas liekas par īsu, jūtos neizgulējies!!
rsu med.studente
Re: Sapņu kontrole un miegs
08.04.2014 16:41
Domāju, ka tas ir no zālēm.
Vairāk esmu dzirdējusi no cilvēkiem, kuri lieto neiroleptiķus - > naktīs sapņo šausmenes, mostas augšā un ejot atpakaļ gulēt, turpinās iesāktā šausmene. Un tā vairākas reizes naktī un līdz rīta ausmai.
rsu med.studente
Re: Sapņu kontrole un miegs
08.04.2014 16:42
Zāļu blaknēs ir rakstīts, ka var būt patoloģiski sapņi un nakts murgi.
Re: Sapņu kontrole un miegs
10.04.2014 05:36
Es no rīta, 6:00 ceļos braucu uz rīgu un tad 8:00 sāku strādāt, līdz 18:00 strādāju, atbraucu mājās eju gulēt plkst 12:00, zāles iedzerot palieku galīgi miegains, bet kad aizeju gulēt, vienalga naktī pieceļos 2-3 reizes, un ilgāk par 6:00 nevaru pagulēt, domāju pēc tāda smaga darba un noguruma, es vnk gulēšu kā nosists, bet nē tāpatās neguļu kā vajaga, es nesen atmetu Antidepresantus, varbūt tie kautko sāk rādīt blaknes, kuras protams es zinu, ka pazudīs.
Re: Sapņu kontrole un miegs
13.04.2014 14:02
Blankes paliek uz mūžu.
Re: Sapņu kontrole un miegs
13.04.2014 14:15
Enfuego, ja cilvēks dzer zāles, no kurām ir sausa mute, tad, nomainot zāles, nekādas blaknes uz mūžu nepaliek. Neba visu mūžu sausa mute būs...

Uz mūžu paliek ekstrapiramidālās problēmas no neiroleptikām, bet tas skars cilvēkus, kam ir šizofrēnija.

Bet, ja Tu bieži piedzeries un zāles lieto, kā vien gribi, tad protams, ka gudrāks netopi. Tas gan tiesa...

Šodien tādas "pērles" esi sarakstījis, ka gribas visiem teikt: narkotikas un alkohols tiešām ir inde.
Re: Sapņu kontrole un miegs
14.04.2014 19:01
Da pro4om tur alkohols, es viņu nedzeru. Nezjau būs diena, kad piedzeršos. Nedzeru AD vairs.
Re: Sapņu kontrole un miegs
15.04.2014 09:05
bljin ...vot es lasu un brīnos... man bi Tavas problēmas... mostās viņs ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: