Atrašanās cilvēkos

Aizsāka Ērika140 

Sveiki. Man ir tāda problēma: man ir slimība, kuras dēļ es nepanesu mūziku, un, lai to izārstētu, kā saka visi ārsti un dziednieki, pie kuriem esmu bijusi, man ir nepieciešams daudz atrasties cilvēkos (lai būtu enerģijas apmaiņa). Vai kāds šeit var dot man idejas, kā man to būtu iespējams paveikt tā, lai izdotos izvairīties no mūzikas?
Re: Atrašanās cilvēkos
31.03.2014 20:43
Lai notiktu kas? Kāda enerģijas apmaiņa? Konkrēti kāda enerģija?
Tev nevis pie dziedniekiem jāiet, bet pie psihologa.

Nekā. Visur ir iespēja uzrauties uz mūzikas. Nu vai arī stāvi Jūrmalas vilciena vagona vidū sezonā ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atrašanās cilvēkos
31.03.2014 22:10
Nez kuri aarsti iesaka atrasties cilveekos, lai buutu energijas apmaina..............
Re: Atrašanās cilvēkos
31.03.2014 22:13
Mjā, es arī gribētu zināt.... varbūt var lūgt doka vārdu studijā?

Dziednieks pats nevarēja iepūst to enerģiju?

Psihsadaļa paliek arvien interesantāka :D

Līdz šim tādus aprakstus biju lasījusi vienīgi psih- grāmatās un domāju, ka psihiatri fantazē, bet nu vecuma galā nākas vilties... mūžu dzīvo, mūžu mācies.
Re: Atrašanās cilvēkos
31.03.2014 22:38
Es domāju, ka tagad tie kuriem reālie putni galvā, palikuši drosmīgi vnk

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atrašanās cilvēkos
01.04.2014 11:00
Es ticu cilvēku enerģijai un aurai.
Re: Atrašanās cilvēkos
01.04.2014 11:32
Nu tad Tu ari atbildi...kāda enerģija tur apmainās, lai pierastu pie mūzikas

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atrašanās cilvēkos
01.04.2014 17:03
Šitais ir sarežģīts gadījums, mūzika neskan forši ja pieņemsim istabā ir slikta aura.
aberz
Re: Atrašanās cilvēkos
01.04.2014 17:51
tā ir vienkārši hipnoze. jāatrod kāpēc tev nepatīk mūzika, varbūt bērnībā tevi nopēra kad spēlēja mūzika
vai kas
enerģijas vai kaut kas tāds ir tīrā hipnoze, hipnozes stāvoklī tu var staigāt pa marsu sajust siltumu
kādā ķermeņa daļā nejust sāpes pilnīgi utt. tāpat tev var iehipnotizēt visu ko visādas bailes un ko tik vēl

to, ka tev vaig enerģiju apmainīt psihiatri formulēs par šizofrēniju un izrakstīs visas zāles
kuras ir šīzofrēnijas ārstēšanai.

tā ka aizmirsti, daudziem kaut kas neratīk
Šizofrēnija (grieķu: schizein - skaldīt; phrēn - dvēsele, prāts) ir slimība, kad slimniekam parādās garīgi traucējumi un zūd apkārtējās pasaules realitātes uztvere. Tā bieži izpaužas kā halucināciju parādīšanās, paranoja, dīvainu uzskatu paušana un neskaidra runāšana. Diagnoze pacientam tiek noteikta, tikai novērojot viņa uzvedību. Pagaidām neeksistē nekādas citas zinātniskākas slimības noteikšanas metodes, piemēram, laboratorijas izmeklējumi.

tu meklē energījas apmaiņu?
enerģijas starp cilvēkiem nav
tev ir šizofrēnija

tā domā psihiatrs
bet reāli tev ir vienkārši iestāstīts tas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 24?
Ziņa: