Vai tiešām ja sit tad mīl?

Aizsāka Cīnītājs 

http://spoki.tvnet.lv/tribine/Normals-virietis/694869

Kāpēc atsevišķi cilvēki aiztiek nevienlīdzīgos(vajākos utt.)? Vai tas ir izskaidrojams ar to ka godīgā cīņā smagi kāstu un kompensē to ar šādiem staigājošiem boksamaisiem kas nesit pretī?
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
27.03.2014 23:29
godõga cīņā kāstu? ka Tu to zini? Godīgā cīņā = vienāds skills vienāds svars... fig Tu zini kas tur kāstu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
28.03.2014 07:28
Kas ķīvējās, tas mīlējās :)
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
28.03.2014 08:19
da nē nu tēmas autors atradis kaut kādu ekstrēmu gadījumu un taisa te provokatīvu tēmu... varēja vel atrast kur dzērumā nogalina...tādu tak arī ne mazums.
A pamēģiniet paštaukāt šitādas! http://fishki.net/1260375-poprobujte-ugadat-vozrast-jetoj-strojnoj-devushki.html
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
14.04.2014 12:28
AAAA...skaidrs ...fetish tavs? :)
Varu iepazīstināt ar pāris tādām, bet ja pats neesi no trenētajiem, tad čābīgi būs... runāt pat nebūs par ko
Whatever. Paskatoties youtube ieteikumu video tāpat skaidrs ka sievietēm jaukie vīrieši nav vajadzīgi ārpus darba. Pat dziesmās ir teikts ka vajag varoņus nevis džentelmeņus.
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 13:34
Tu tagad meegini attaisnot savu roku palaisanu???
Vardarbiiba ir un paliek vardarbiiba. Nekas nevar attaisnot rokas pacelsanu pret sievu, draudzeni utt. Ja tu taa dari tad, tad probleema ir tevii, looooti liela probleema.
mad smīkņādams
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 14:37
...sievieti, reizi pa reizeI (profilakses nolūkos), vajag ieklapēt...ar basu roku nesist!!!...visideālākais instruments - gluddzelzis (pletīzeris, gludeklis - kā kuram labpatīk)...
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 15:28
Ja tas notiek, parasti ir problēmas no abām pusēm. Sievietes māk vīrieti novest līdz prāta tumsai.

Tās, kas mīl upura lomu un lieto upura varu, augušas pie agresīvas, manipulatīvas mātes, no kuras psiholoģiski nav atbrīvojušās un turklāt ir apguvušas visas viņas taktikas. Un viņa ņemsies, kamēr dabūs, un tad būs apstiprinājums: re, kā es ciešu. Mums forumā arī tādas kandidātes ir bijušas, kas staigā pa šo plāno ledu un nesaprot, ka viņas var arī nosist.

Un vīrietis, kas ir šādās attiecībās, parasti ir ļoti vājš + viņam bieži ir alkohols vai citas vielas, kas padara vēl vājāku. Atkarīga vai robežpersonība arī ar manipulatīvu māti bez tēva, bet sieviete sākumā bija pārņemta ar tieksmi viņu glābt.

Ja raugās no evolūcijas teorijas viedokļa, abi ir regresējuši uz vienšūņa pusi. Labāk būtu katram doties savā virzienā, jo tad vēl ir kaut kādas cerības uz pārmaiņām.

Ne nu mīl, nekā, jo nav vispār tai līmenī, lai tādas jūtas būtu.
123 Nē! Es vienkārši redzu skarbo patiesību - jaunām čiksām patīk stilīgi čaļi un pārējie ir darbiem vai kad apnīk tusēt vai kad iestājas ģimenes periods. Pasties kas notiek apkaart - it iipashi tas redzams slaveniibu viduu un citu populaaraako viduu - seksiigums negrib iet kopaa ar ikdienishkjo bet ar stilu, naudu, varu, krutumu utt.
Cīnītājs
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 16:17
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> AAAA...skaidrs ...fetish tavs? :)
> Varu iepazīstināt ar pāris tādām, bet ja pats
> neesi no trenētajiem, tad čābīgi būs...
> runāt pat nebūs par ko
-------------------------------------------------------
LOL! Par gaumi jau nestrīdas bet tas nav priekš manis. Man patīk modeliskas sievietes. Reku piemērs(viens no daudziem):
http://www.hollywoodtuna.com/?p=112976
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 17:14
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja tas notiek, parasti ir problēmas no abām
> pusēm. Sievietes māk vīrieti novest līdz
> prāta tumsai.

So teicienu parasti izmanto varmaakas, lai attaisnotu fizisku iespaidosanu. Tas ir no seerijas - es jau esmu balts un puukains, taa ir sieva kas parasti uzsaak striidus, ir neapmierinaata ar visu, kliedz uz mani un tad es palieku loti, loti dusmiigs un es nezinu kas man uznaak un es iegaazu vinai...... Es palieku pie sava - NEKAS nevar buut par iemeslu tam, lai tu paceltu roku pret draudzeni, sievu. Diemzeel daudzas sievietes ar to sadziivo, jo baidaas izskirties un palikt vienas, un ja veel beerni, un kaa buus ar finansiaalo pusi. Un varmaakas ir biezi lieli manipulatori, viniem ir vajadziiba just varu un kontroli paar kaadu, vini izniicina sievietes pasnoveerteejumu - dienu no dienas uzsverot cik vina ir stulba, nesmuka, neko nevar izdariit kaa naakaas un vieniigais kas vinu taadu miil ir vins.
Vieniigaa sievietes kluuda ir taa ka vina turpina dziivot kopaa ar viirieti, kas vinu sit.
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 17:21
Ciiniitaaj,
Prieks nopietnaam attieciibaam sievietes dod prieksroku viiriesiem, kas ir kaut ko sasniegusi dziivee nekaa tipiniem, kas kruti izskataas un tuseejas pa naktiim (runa neiet par pusaudzeem, jo tad ir hormoni un iztrakosanaas ir viena no svariigaakajaam lietaam ;) )
Beidz skatiities uz slaveniibaam, ne visiem ir lemts par taadiem kluut.......
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 17:22
Nē, to nelieto varmākas vien, bet arī psihoterapeiti un šo psihes mehānismu pazinēji laji kā es.

Turklāt Tu izņēmi teikumu no konteksta. Šis teikums ir derīgs tikai kontekstā. Tas arī sitēju neattaisno, man pat prātā nenāk kādu attaisnot, tai vajadzētu būt kriminālatbildībai un apcietinājumam momentā, bet viņš parasti ir kaut kā ķerts, psihopāts vai robežpersonība, un tur nekad nav daudz smadzeņu, bet sieviete ir apsēsta ar vajadzību viņu glābt, jo, lūk, viņam taču tik grūta bērnība...

Racionālie argumenti (nebūs naudas utt.) ir tikai atrunas, galvenais ir slimīga sazobe un psiholoģiska atkarība no šī cilvēka, bet viņām patīk viņus izvest, jo vajag dabūt to līdzatkarīgās fīlingu. Tāpēc jau līdzatkarība arī ir slimība.

Viņas neiet projām arī tādās attīstītās un bagātās valstīs, kur ir ļoti labas patversmes, kur var dzīvot ilgi, un viss ir bez maksas.
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 17:28
Ir aprakstīti arī gadījumi, kad sievietes aizbēg no patversmes atpakaļ pie varmākas un pēc tam raud, kad viņai atņem vecāku varu, jo sociālie darbinieki un psihologi lemj, ka viņai nevar uzticēt bērnus, jo viņa tos pakļauj nedrošai videi.

Tāpat daudzas aiziet no viena varmākas pie cita.

Ja sieviete ķer fīlingu no tā, ka viņu sit (bet viņa to ilgi noliegs), tad viņa ir slima (un vēl slimāka, kamēr noliedz), un tikai pēc milzīga darba pie psihologa vai psihoterapeita viņām lielā izbrīnā atveras acis, bet bērni taču to visu laiku ir redzējuši, kaut māte bija vienīgā, kas varēja rīkoties.
mad smīkņādams
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 17:36
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> > Sievietes māk vīrieti novest līdz
> prāta tumsai.
>
...šitas ir labs...:)
Cīnītājs
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 17:36
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ciiniitaaj,

> Beidz skatiities uz slaveniibaam, ne visiem ir
> lemts par taadiem kluut.......

-------------------------------------------------------

Bet slavenības ir rolemodel! Nejau visiem lemts būt par fermeriem!
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 17:58
Kas Tev, Cīnītāj, par problēmu? Tevi sit vai Tu kādu gribi sist?

Esi fermeris un nevari atrast fermasmeitu?
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 18:26
Tev slaveniibas ir rolemodell :))) beidz sapnot, nolaidies uz zemes, kaut gan kluut slavenam var kluut daudzos veidos.
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 18:53
Runcene, es domaaju ka tu runaa par nelielu procentu sieviesu, kuras ker fiilingu, ka vinas sit, es neesmu satikusi nevienu taadu. Bailes un pieradums ir tas kas notur sievieti pie varmaakas. Ja vina dienu no dienas dzird cik vina ir slikta un ka taa ir vinas vaina, ka vins kluust agresiivs, tad ar laiku sieviete saak tam reaali ticeet. Jebkuram cilveekam veikt lielas paarmainas savaa dziivee, lielaakaa vai mazaakaa meeraa, saistiitas ar saubaam un stresu, tad saadai sievietei, kurai pasveerteejums ir zemaaks par zaali krasi izmainiit savu dziivi ir loti gruuti bez paliidziibas no malas. Vecais un pierastais, lai arii ne tas labaakais ir drosaaks nekaa jaunais un nezinaamais.
Cīnītājs
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 19:13
Man problēmu nav. Pagaidām. =]

123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es palieku pie
> sava - NEKAS nevar buut par iemeslu tam, lai tu
> paceltu roku pret draudzeni, sievu.
-------------------------------------------------------
Piekrītu. Mūsdienās ir simtiem veidu kā "izlādēties". kaut vai tas pats GYM. Aizej un atštaukā to boksa maisu kamēr nokrīti no bezspēka iztēlojoties ka sit tās kas provocē.
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 19:29
Tā kā psiholoģiskais mehānisms nav vienkāršs, es nez vai foruma formātā spēšu visu tā pateikt, kā gribētu, bet tur ir dažādas pakāpes. Jebkurā gadījumā viņas ir atkarīgas no tā cilvēka, un tā ir viņu slimība. Un, protams, ka viņas tiešām jūtas zemākas par zāli, kam tiesības sēdēt tikai uz krēsla maliņas un nav arī tiesību aiziet. Iestāstīt Tu to viņai nevarēsi, kaut runāsi sausu muti vai nolietosi visus tastatūras taustiņus. Un viņas nespēj sākt domāt citādi, kamēr nemeklē kādu palīdzību. Tas ir kaut kas tik traks kā vēzis.

Bet viņas, zinādamas, ka viņš ir psihs, dara virkni lietu, kas viņam liks trakot, un viena no šīm lietām ir mēģināšana visādi viņu ietekmēt, lai viņš būtu citāds, kaut gan viņa desmitām reižu jau ir piedzīvojusi riebīgas sekas. Bet psihopāts ir psihopāts, tur nekā nevar sarunāt, tur nekas nemainīsies, un viņš arī nefilmē, ko dara. Bet viņa nefilmē, kā viņu atkal ar savu spiedienu izved.

Reiz radio vienai psihoterapeitei jautāja: "Lūdzu, miniet vienu piemēru, kā cilvēkiem palīdz psihoterapija!" Un viņa teica: "Ja, piemēram, sieviete dzīvo ar varmāku, kurš visu laiku viņu dēvē par muļķi un varbūt pat sit, viņa beidzot no šī cilvēka spēj aiziet, kaut arī pirms tam gadiem ilgi ir citiem par to līdz apnikumam sūdzējusies, bet neko nav spējusi izdarīt."

Skaidrs, ka tas "fīlings" nav tāds burtisks, tiešs un saprotams; tas ir bik piņķerīgāk. Ja būtu palasījusi bik vairāk teorijas, varbūt mācētu pateikt labāk :D
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 20:19
Kaut kas nesaprotams... es neiebraucu kas autoram nav labi.
Jeb vnk besī ka neesi bad boy un meičas nelīp?

Da ņem arī vērā, ka ne jau badboy nozīme ka sit ;) Lielākoties, tie klusākie ūdeņi ir tie dziļākie ;) Bet skarbie un sliktie zēni ir baigie mieramikas ar beibēm.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Man viss ir labi. Tikai interesanti papētīt līdzības sabiedrībā un atklājas formulas kas atkārtojas.
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 21:41
Un kaadas formulas tu atklaaji? ;)
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
21.04.2014 22:36
nu ņemot vērā ko viņš tur nomurgoja, tad vēl nav pamanījis, ka nekādu formulu nav :)
Cik cilvēku tik gaumes un viedokļi ;) Tikai to viņš nepamanīs :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mad uzjautrinās
Re: Vai tiešām ja sit tad mīl?
22.04.2014 09:01
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas Tev, Cīnītāj, par problēmu? Tevi sit vai
> Tu kādu gribi sist?
> Esi fermeris un nevari atrast fermasmeitu?

...runcenīt, šis atkal Tev ir sanācis...

...Mateuss prātīgi pauž...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 14?
Ziņa: