2. grupa, neapmaksāti parādi!

Aizsāka enfuego 

2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 01:15
Man ir tāds jautājums man ir iesaldets konts, jo esmu parādos, kā arī esmu valstij apmēram 500 euro nodokļus parādā, vai man draud cietumsods? Man iesaldēja un ir atļauts iz''nemt tikai minimālos izstikas lidzekļus, tāpēc pārtaisīju uz PNS pasta kontu, tur viņi man netiek klāt!

Ir kādi zinātāji?
aberz
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 08:06
a kādi ta tev tie nodokļi paradā...
pa 500euro neviens cietuma neliks
skaties vai nav kaut kāds īpašums uz tava vārda, dzīvoklis mašīna, ledusskapis vai kas
to sāks meklēt...
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 09:18
Man nekāda īpašuma nav un uz manīm arī nedrīkst norakstīt, esmu auzās ar parādiem, kā sāku slimot ar psihi, es pakāsu darbu patstāvīgu un nevarēju vairs nomaksāt kredītus, kopēja summa ir apmēram 5000, kopā visus kredītus ņemot ar visiem sodiem un procentiem!
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 09:56
nu a kurš vainīgs ka tu esi duriks? :))
un no worry, cietumā neviens tevi neliks :)

ko es tev varētu ieteikt - draudi visiem smsņikiem, ka sūdzēsi viņus tiesā. likums būs tavā pusē un viņiem pienāksies soda procentus atlaist, vismaz daļēji ;) tomēr ar tiem ķēmiem nav noslēgts neviens reāls līgums, nav neviena praksta. viņi var tikai blefot, ka ir baigi krutie !
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 10:12
Jā bet es uzdevu šo jautājumu, tāpēc, ka manu kaimiņu par 2011 gada administratīvo pārkāpumu, paņēma cietumā uz 3 mēnešiem, viņš nesamaksāja parādu, iedomājies pirms 3 gadiem uziet aukšā šitāda lieta, vienu paziņu arī sašņorēja, tiko ierodoties no Īrijas, lidostā savāca. Es lasīju internetā, ka 2.grupas invalīdam tiek dzēsti visi kredīti, bet man vienalga iesaldēja kontu. Man liekās, ka viņi nemaz 2. grupas invalīdam nemaz nedrīkstēja izsniegt kredītu, kautvai es arī strādāju.Karo4 pakaļā galīgā esmu. Nekas īpašumu norakstīšu uz meitām. cerams, ka vecumdienās meitas mani ārā neizmetīs :) :) :)
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 10:20
tu kad ņēmi kredītu, tu jau biji ''invalīds'' ? nu tad viss, vairāk neko arī nav jāzin.
zvanīt viņiem nav jēgas, raksti viņiem skaistu vēstuli, ka tu jau esi padevis lietu PTAC, ka tev ir jurists kurš ar to nodarbojas. tie tirliņi mazliet paspurināsies un tad nodzēsīs lielāko daļu procentu atstājot pamatsummu nu pluss mīnusā ko esi samaksājis līdz šim.
runā ar viņiem, izklausies pārliecināts, iepazīsties ar dažiem likumiem un viņi neko tev nepadarīs.
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 10:30
Da kāds es tur invalīds. Vai es kā parādnieks vispār varu saņemt mantojumu??
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 10:38
tu lasi ko es rakstu vai tev vnk lēnu pielec? :D
ja uz papīra esi invalīds, tātad - esi ! pofigs kas tur dzīvē notiek, bet ar kredītiem tev tādam būt ir izdevīgi. un uzsveru - ja tajā dienā kad tos kredītus ņēmi biji ar grupu. ja grupu dabūji pēctam tad šis variants var neiet krastā. tad paliec pie otra variants - tupa draudi, ka ne vella nebij oficiālu ienākumu, vel apgādājamie un gan vel ko pats piedomāsi kapēc tev nevarēja dot tik daudz cik iedeva.
uzsveru - reāla līguma ar viņiem nav, paraksta nav. stulbākais jurists mācēs viņus apgāzt ar viņu ''ķeksīšiem līgumā''

mantojumu tu saņemt vari - bet ja neko lietas labā nedarīsi - tev to apķīlās :D
jo vairāķ ja esi nodokļu parādnieks tad visticamāk jau esi apķīlāts, ja tev kas pieder.
es uzņēmumam nebiju kļūdas pēc nomaksājis kkādus desmit latus nodokļos - VID uzlika liegumu privātajai automašīnai ;)
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 13:06
Bet mēs varam iedomāties arī tādu teorētisku shēmu: cilvēks pamazām paliek psihiski slims, tai skaitā neapdomīgi ņem kredītus, kamēr beidzot viņam ir lieli parādi, bet arī jau grupa.

Es nesaku, ka tā ir objektīva patiesība par enfuego, bet tādu muļķi var pamētāt un nevis kaut ko gudri bīdīt par juristiem :D

Var pašļupstēt telefonā, pateikt, ka slims, un āmen. Tieši tā: ja uz papīra invalīds, tad invalīds.

Un grupas nauda taču ir maza, vai tad kādam ir tiesības to aizliegt saņemt? Pārējā taču Tev neoficiāla, vai ne?

Es šitā rakstu tāpēc, ka man tie aizdevēju kantori asociējas ar žurku midzeņiem, nav ko žēlot.

Un par VID vsp nerunāsim... Notikums ar normāli tikai rāda, kāda mums ierēdniecība. Pašiem jau savu firmu būtu slabo uztaisīt, tagad sēž pie valsts pupa un gudri d.........
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 14:12
Vienalga cik liels parāds - cietumā neliks
Ja ir arestēts konts tad ~300€ mēnesī var noņemt no konta ka iztikas minimumu... tb ~200Ls

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 15:00
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet mēs varam iedomāties arī tādu teorētisku
> shēmu: cilvēks pamazām paliek psihiski slims,
> tai skaitā neapdomīgi ņem kredītus, kamēr
> beidzot viņam ir lieli parādi, bet arī jau
> grupa.
>
> Es nesaku, ka tā ir objektīva patiesība par
> enfuego, bet tādu muļķi var pamētāt un nevis
> kaut ko gudri bīdīt par juristiem :D
>
> Var pašļupstēt telefonā, pateikt, ka slims, un
> āmen. Tieši tā: ja uz papīra invalīds, tad
> invalīds.

nu... viņiem pašiem ir ļoti labi juristi un šādu variantu ar visiem likuma pantiem viņi atspēkos. šajā gadījumā tev būs jāpierāda, ka es slims viņu dēļ un vēl jāpaprasa kompensācija :D institūcijas un amati noteikt ir jāmin ar viņiem runājot... jo tikai tā viņi tevi sadzirdēs.
>
> Un grupas nauda taču ir maza, vai tad kādam ir
> tiesības to aizliegt saņemt? Pārējā taču Tev
> neoficiāla, vai ne?
>
> Es šitā rakstu tāpēc, ka man tie aizdevēju
> kantori asociējas ar žurku midzeņiem, nav ko
> žēlot.

protams, neko viņi neatņems, bet jāpieskaita, lai tie procenti vismaz neaug un ja neliksies ne zinis viņi cītīgi centīsies bojāt tavu dzīvi. dialogs ar viņiem jāveido jebkurā gadījumā, kāds tieši - jālemj enfuego. vel - man šķiet ka pēc likuma soda procenti nedrīkst būt lielāki par 100% no aizņemtās naudas, bet varētu kļūdīties. !
>
> Un par VID vsp nerunāsim... Notikums ar normāli
> tikai rāda, kāda mums ierēdniecība. Pašiem
> jau savu firmu būtu slabo uztaisīt, tagad sēž
> pie valsts pupa un gudri d.........
aberz
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 16:41
vaig dabūt juristu un viņam visu izstāstīt, tad jurists pateiks kam ko teikt un kā rīkoties
sk ka arī grupu var izmantot un visu ko.. jurists zinās vai tu vari nokosīt ka tev līgumus slēdzot esi bijis
nepieskaitāms, vai ka līguma slēdzējs ļaunprātīgi izmanotjis tavu veselības un finansu stāvokli, zinot
ka nevarēsi atdot utt. A cietumā nu nez, pantam jābūt, ja ir par ļaunprātīgu izvairīisanos utt tu tak neizvairies
tev vienk nav naudas utt. dabū juristu, sk ka juristi maxa naudu mok kādu comu atrod paziņu vai nu kāds labs cilvēks var
izrucīt... esu tikai dzirdējis ka UK ja nenomaksā nodokļus tad iebraucot atkal UK apcietina un liek piespiedu sabiedriskos
darbus kautko tādu.
aberz
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 16:48
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet mēs varam iedomāties arī tādu teorētisku
> shēmu: cilvēks pamazām paliek psihiski slims,
> tai skaitā neapdomīgi ņem kredītus,

nu baumu līmeni es dzirdēju tādu pasaku ka parāds (kredīts) nebija jāatmaksā, jo tiesa nolēma, ka
kredīta ņēmējs slēdzot līgumu ir zinājis ka ņēmējs nevarēs atdot... tjipa ļaunpŗātīgais kkāds.
varbūt grupas dēļ tev iecels aizbildni, kas tavā vietā ņems un atdos kreditus , bet aŗi pārvaldīs tavus īpašumus
kas to zina, vaig juristu runāt... par procentiem arī dzirdēju ka soda % nevar pārsniegt ņemto summu vai daļu nez.
tā ka tik traki nav.
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 19:49
Nu bet juristi jau nav mediķi.

Cilvēkam taču grupa ir, un grupas pie mums nemaz tik viegli nedod. Nebiju domājusi, ka jāspiež uz to, ka kāds slims viņu dēļ palicis, bet nu apmēram tā: ja ir grupa, tad esmu psihiski slims. Right? Veselam grupu nedod. Toreiz bija ļoti slikti, nesapratu, ko daru. Nu kurš pateiks, vai viņš kredīta ņemšanas brīdī saprata vai nesaprata? Psihiatram taču arī to var iestāstīt. Nevajag tikai pieļaut, ka tagad uztaisa par lemt nespējīgu vai nepieskaitāmu. Var teikt apmēram tā: tagad man ir puslīdz ok, saprotu, ko daru, bet tomēr esmu slims (grupa to pierāda), strādāt nevaru, un mani ienākumi ir 45 Ls. Viss.

Ja liek iet pie psihiatra vai psihologa (tiesa nozīmē), tad tā pati dziesma, tikai nedrīkst izskatīties tik vesels, ka var atpelnīt, vot to gan nē.
aberz
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 20:00
pričōm te grupa vai ārsti
parādi ir un ir juristi kas var paskaidrot tiešības un izdomāt ko darīt

juristam pastāsta visu kas ir noticis viņs izdomās ko labāk daŗīt ,var izmantot grupu kā izlocīties var varbūt
labāk neretiekt ka ir grupa, visko var... juristam ir izejas dati situācija un viņs izdomās kā labāk

pričom tur ārsti..
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 20:11
Jurists nevar pilnībā izglābt no maksāšanas, bet domāju, ka grupa var.

Ok, nezinu visu situāciju, bet nevaru iedomāties, kā enfuego varētu samaksāt 5 tūkstošus, kaut vai pusi no tā. Cik saprotu, tad viņi iztiek no rokas mutē, un vēl 3 bērni...

Labi, neaizstāvu tādu kredītu ņemšanu, bet, ja mēģinās kaut ko no viņa dabūt, cietīs visa ģimene, sieva, bērni.
aberz
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
22.03.2014 21:15
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jurists nevar pilnībā izglābt no maksāšanas,
> bet domāju, ka grupa var.
>
jurists būs tas kas visu sakārtos
izmantojot grupu vai nē to viņs zinās labāk
5000eur nav 5000ls un ir jāskatās cik ir pamatsumma cik procenti un vispār kas tie par parādiem
vai ir bijuši galvotāji, vai ir ķiīati ipāšumi vai tie ir medicīnas aprūpei ņemti kredīti
jurists visu izstukos
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 00:37
Jurists tiešām var visu izštukot... es pat zinu vienu, kuru ieteikt, bet šaubos ka viņam tas būs interesanti.
Pa lielam jau katram ir kaut kādi mazie parādi... šķiet ka bez tiem it ne kur ja mēģini kaut ko bīdīt/darīt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 14:25
pilnībā izglābt nevar ne jurists, ne grupa - pamatsumma tak jāatdod šā vai tā.
un sākumā nevajag nekādu juristu. tie smsņiki paši saprot ka pēc likumiem viņiem ir taisnības maz - bet viņi saprot arī to ka vidējais mirstīgais latvietis neko nesaprot un viņu var jāt kā āzi - te arī ir tā problēma !

nu man jau izskatas ka enfuego tik te kko bārsta, bet darīt neko negrib. es tomēr ieteiktu nosūtīt viņiem vēstuli. ko rakstīt ? pa lielam - ka tu, tāds un tāds, saņēmi kkādu minimālo algu mēnesi, tev ir trīs bērni, kuri ir jāapgādā un pēc (negodīga uzņēmējdarbība - kkā tā, pameklē pats sīkāk) likuma viņi tev nedrīkstēja aizdod to summu uz vienu mēnesi, tev ir visi pamatojumi, ka tu neesi spējīgs atdod un no viņu puses tā ir augļošana. Raksti ka ir iesniegums PTAC, ka jurists visu kārto nevis tu pats.. viņi pēc sāda gājiena sāks tevi telefoniski terorizēt, viņu jurists sāks tevi meklēt ! nemēģini sniegt nekādus liekus komentārus, viņi tev draudēs ar tiesām un sankcijām. laipni pasaki, ka viņi var darīt ko grib, ka tavs jurists ir pārliecināts par ko citu un ja viņi vēlas, tad lai sūdz tevi tiesā (tavā gadījumā tas jau nav noticis?)

principā pirms daži gadi izgāju šim pats cauri un zinu citus kuri šādi izglābās. un tīri uz blefošanu, jo man pieder kā kustamie, tā nekustamie īpašumi, tā firma. bet viņi ne vella to nepārbauda, ja viņi jūt, ka cilvēks kko saprot un ir gatavs tiesāties! tad viņi paši atkāpjas, jo tiesā viņi NEVAR uzvarēt.

šeit nejauc procesus. viņi tevi iesūdz par naudas piedzīšanu, tu viņus gribi tiesāt par negodīgu komercpraksi ! iegaumē šo !
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 14:45
Tagad jau viņi vairs nav tik bezkaunīgi.

Ja cilvēks ir gatavs sadarboties (jo kredītu tomēr ņēma), lasīju, ka visus var apvienot vienā un vienoties par atmaksas kārtību, ir taču izveidota arī kaut kāda sabiedriska organizācija, kas konsultē, vairākas reizes esmu netā rakstus lasījusi, bet tagad slinkums meklēt.

Protams, ja izliksies par jukušu, tad durvis ciet uz jebkuru kredītiestādi, turklāt droši vien uz mūžu, nekādas perspektīvas turpmāk, bet reizēm, ja veido kaut ko savu, mazliet naudas aizņemties tomēr vajag.
aberz
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 14:50
vaig saprast ka enfuego ir zem tabletēm, ar viņu ir viegli manipulēt
tāpoēc vīņš prasa ko darīt, viņam ir nomākta domāšana
tāpēc ir jāsaka ka enfuego mierīgi var sakārtot savus rēķinus visu darot pēc kārtas
vispirms ir jāsarēķina, cik ir reāli parādi, cik nav , cik ilgi būs jāatdod utt.
jurists pastāstīs kaut vai to ka no viņa ienāķumiem vispirms vilks nost valsts parādus
tad pārējos. vēl ir iespējams ka Latvijā ir iespējams bankrotēt privātpersonai. Tas arī ir kaut kāds
juridisks tur process. utt. tik un tā visa tā lieta notiek pēc likumiem un likumus zina juristi.
Cik maxa jurists, vai ir valsts apmaksāti vai ari kāds jurists pats var nopelnīt apkalpojot tādu cilvēku
tas ir jāmeklē
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 14:54
Jā, esmu dzirdējis par tādu organizāciju. Bet tur būs juristi - un kur ir juristi tur ir jaunas problēmas un birokrātija - tādam daudz lieka laika un naudas.
Jeb, no sākuma ir jāmēģina bez juristiem. kad nevar, tad jā- pie juristiem !
Par atmaksas kārtību ar viņiem var vienoties jebkurā mirklī, bet ir jāpanāk no sākuma soda procentu dzēšana. kamēr tas nav panākts labāk nevienoties par jebkādiem ikmēneša maksājumiem.

Enfuego gadījumā var izlikties par jukušo un var neizlikties. Viņš jau sabiedrībai sevi tādu ir pasniedzis, tāka turpmāk viņam nekas nespīd. Tikai jāizbrauc no visiem esošajiem sūdiem...



Edited 1 time(s). Last edit at 23.03.2014 15:06 by normālis.
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 15:13
Es maksāju 3 kredītus, pārējiem teicu, ka esmu 2. grupa, un man nav naudas, vienam pateicu, ka esmu ārzemēs, un pēc 2 gadiem atdošu, nu kautkā tā es izvairos un neviens vairs man nezvana un nesūta vēstules uz pasta. Man ir 3 tiesu izspildītāji, kas uzlika parādu, un nobloķēja kontu, bet minimālo varu izņēmt. Jā zinu es ar 2. grupu mēģinu manipulēt, bet citu variantu es neredzu, zinu, ka es varu iesniegt, kā bankrotējuša persona, bet tur arī ir jāmaksa tiem juristiem, un summai jābūt 5000Ls. lai varētu iesniegt bankrotu, un teica, ka nav 100%, ka tiesa nolems, ka esmu bankrotējis.

Un Runcen, beidz vienmēr uzsvērt, ka esmu slims debīliķis, grupu nokārtoju, daudzko blefojot.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.03.2014 15:14 by enfuego.
aberz
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 15:33
īstenībā grupa ir tikai fakts ka tev ir pastāvīgi ienākumi
tas ka tev ir kaut kāda diagnoze nozīmē tikai to vai ir nospriests ka esi pats rīcībspējīgs vai nē
pārējais ir pupu mizas
un vispār
"""taču tiesas tiek spriestas, vadoties arī pēc judikatūras (tiesu prakses), kurā atzīts, ka pārmērīgs līgumsods ir pretējs labiem tikumiem, līdz ar to - nav spēkā. Pat ja līgums, kurā ir netaisnīgi līguma noteikumi, ir jau noslēgts, tas var tikt lauzts vai arī noteikumi, kas bijuši netaisnīgi, – izslēgti."""
kautkur aŗi tādi teksti ira, vaig juristu lai sakārto
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
23.03.2014 19:22
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
[..]
> Un Runcen, beidz vienmēr uzsvērt, ka esmu slims
> debīliķis, grupu nokārtoju, daudzko blefojot.


Ko nozīmē blefot? Tu teici ārstam un ekspertam kaut ko tādu, kas lika iedot grupu, bet es jau Tev nepārmetu, katrs airējas, kā māk... Tev ir pārmēru saasināta uztvere, enfuego.

Bet citreiz cilvēks, ja blefo, ka ir slims, sāk pats tam ticēt, uzmanies. Tev jau doka teica, ka var nākties nožēlot.

Un ar diagnozi nevar noteikt rīcībnespēju, tas tagad ir diezgan sarežģīts process, un pareizi vien ir, jo citreiz radi sagrib mantu vai naudu un uztaisa cilvēku par rīcībnespējīgu.
mad uzjautrinās
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
24.03.2014 16:19
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vienalga cik liels parāds - cietumā neliks
> Ja ir arestēts konts tad ~300€ mēnesī var
> noņemt no konta ka iztikas minimumu... tb ~200Ls

...tikai tas tiek pieskaitīts pie parāda, ja kaposts neienāk...

...enfuego brauc dirsā aizvien dziļāk un dziļāk...kad vajadzēs šņori un ziepes - vienmēr laipni, garīgi slimais...
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
25.03.2014 09:46
Jā Runcen, man ir sāasinātāka uzstvere. mad dirsā esi tu, tāpēc tu te tupi, loxs.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.03.2014 14:03 by enfuego.
mad uzjautrinās
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
25.03.2014 13:10
invalīd, loxs rakstās šādi - lohs...
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
25.03.2014 14:03
Nu ja esi daunis un nedaleca, tad tu esi loxs.
Re: 2. grupa, neapmaksāti parādi!
25.03.2014 21:37
nu te nu mad pareizi pateica... psiho diagnoze ir Tev ne Madam :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: