nespeeju izprast vienu indiviidu

Aizsāka jautaju 

jautaju
nespeeju izprast vienu indiviidu
18.03.2014 13:00
Mazliet nesaprashana rada kaads mans pazinja.
Man ir gadijushies apkaart dazjaadi cilveeki, bet sho personu
veel liidz shim laikam nespeeju izprast...
Mazliet par vinju:
Dzeks ir nu jau 33 gadu vecumaa. Saakumaa liekas ljoti interesants cilveeks - intelektuaals un erudiits, labs sarunu biedrs.
Tomeer ilgaak kontakteejoties saaku pamaniit atsevishkjas personiibas ieziimes kas nedaudz biedee un rada neizpratni.
Cilveeks meedz buut diezgan snobisks atsevishkjaas lietaas, piemeeram tieksme valkaat brendus, iegaadaaties vai intereseeties par modernaakajaam dator vai elektro tehnologijaam. Bet tai pat laikaa - jau ntos gadus seezj uz valsts pabalstiem. Vienistabas dziivoklis, kuru valsts apmaksaa, truuciigo pusdienas.
Neskatoties uz to kritizee citus par vinju ienaakumiem u.tml.
Ar laiku pamaniiju , ka cilvis meedz paraziteet. Regulaari naak ciemos lai paeestu (it kaa nav zeel taa teikt draugu pabarot),
Tomeer naudu aiznjemties reizeem izkaukt shis indiviids kaut kaa iipashaa veidaa speej panaakt.
Ja tiek aiznjemtasielaakad summas, taas ar prasiishanu noveeloti gan tiek atdotas, tomeer mazaakas summas gandriiz nekad.
Kuriozs saakas, kad tu vinjam atsaki kaarteejo reiz aizdot naudu, kaa iemeslu minot
ka ieprieksh aiznjemtaa veel nav atdota, uz ko seko atbilde - tu jau neprasi, vai kad cits tikpat kuriozs.
Cilveeks ir ljoti uzstaajiigs, maak savu panaakt. Un tas izpauzjas it visaa kaa diezgan liela bezkauniiba.vai noliegsanas reakciju gan nesagaidiiju.
Zeel mazliet cilveeka, diezgan liels potenciaals raksturaa, speejaas, tomeer dziivi izveeleejies shaadu.
Bet kapeec?
Zinu tik to, ka nav tuvinieku un radu. Tevs miris, ar mati nekontakte.
Un vai vispar ir veseligi kaut vai reizem ar shadu cilveky kontakteties.? Un kapec es to vispar daru?


Kad shim mineeju, ka shis ir paraziits ar alfonistisku dziivesveidu, nekaadu dusmu
aberz
Re: nespeeju izprast vienu indiviidu
18.03.2014 13:32
A viņš patīk ciilvēkiem.
Psihologam ari maksā tikai par tukšu runāsanu.
Puse pirkumu ir nekam nevajadzīgi reklāmas iedvesmoti...
Parēķini kur tērē naudu? Liela daļa aiziet nekam, aizbraukt uz jūru un pasedēt
pamakšķerēt. Tagad tu viņām maksā par to ka vari teikt ka viņš ir parazīts utt.
Parazīti tak ir pa lielam puse no tiem , kas strādā un neko nedara darbā relatīvi
jebkuru var tā noformulēt. Nopērk pārdod kaut ko, neko nedara utt. prostitūtas ņem naudu par to ko
var dabūt par velti utt. ta ir relatīva lieta. Antifašīsti saņem naudu par to ka dzer alu un pavicina
karogus utt
Re: nespeeju izprast vienu indiviidu
18.03.2014 14:32
Vienkārši sakot viltīgs, tas arī viss. Aptin tevi ap pirkstu, tādā veidā viņš tikai mak izdzīvot gudri runājot, un tanī pašā laikā viņš nekas nav.
aberz
Re: nespeeju izprast vienu indiviidu
18.03.2014 17:30
Tas ir humānāk uzturēt tādu dīkdieni
nekā maksāt par psihotropām zālēm vai narkotikām
psihiatri vai narkodīleri - ar ko tad ir labāki

bez tam Raikins tāds jumorists vecs teica: " samaksājiet man ka es neko nedaru
jo, ja es sākšu kaut ko darīt tāpat nekas nesanāks"
jktug
Re: nespeeju izprast vienu indiviidu
17.04.2014 19:28
Nu tas tak Zigis no UgunsGrēka :D
A tev nav nekas jāsaprot. Pārāk daudz zināsi naktī nevarēsi mierīgi pagulēt! =P
Re: nespeeju izprast vienu indiviidu
19.04.2014 18:05
Es teiktu, ka cilvēks ir pārāk egocentrisks, trūkst motivācijas. Viņam pietrūkt mīlestības, nav kas to sniegtu - nav tuvinieku. Pavisam nopietni. Domāju, ka šajā situācijā svarīgi ir izturēties ar mīļumu + teikt taisnību, kāds viņš ir, kāds liekas. Vari pateikt to, ka vēlies viņu pamest, ja viņš nemainās. Skatīties, vai viņam tas ir svarīgi vai nē.
Un kas liecina, ka viņš ir intelektuāls? Kā dēļ radies tāds iespaids? Par potenciālu - liels potenciāls ir katram no mums.
Cik bieži viņš iet ciemos, lai paēstu? Fakti? Ja viņam ir grūti atrast darbu, tad vajag motivēt viņu tam, pateikt, cik viņš ir spējīgs, ka viņš var strādāt tur un tur utt... Dažkārt iemesls, kāpēc viņam tāds dzīvesveids, ir nepašpārliecība. Cilvēks to slēpj, nerunā, ka jūtas kā mēsls, neapjauš savu potenciālu. Ja Tu tādu redzi viņā, tad palīdzi viņam..



Edited 1 time(s). Last edit at 19.04.2014 18:10 by XTC.
Cīnītājs
Re: nespeeju izprast vienu indiviidu
05.05.2014 19:00
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vienkārši sakot viltīgs, tas arī viss. Aptin
> tevi ap pirkstu, tādā veidā viņš tikai mak
> izdzīvot gudri runājot, un tanī pašā laikā
> viņš nekas nav.
-------------------------------------------------------
Aj nu beidziet! Šito absurdo loģiku jau dzīvē esmu atklausījies! Paši arī māju vienā dienā uzcēlāt un dzīvi sakārtojāt? Ko var slimot ar iedomības slimību? Aizmirsuši ka paši kādreiz arī sāka ar kautko? Vismaz kautkas pozitīvs notiek nekā negatīvs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 3?
Ziņa: