Veģetatīvā distonija un/vai depresija?

Aizsāka Riidzha 

Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
18.03.2014 23:14
kam enfuego doks? visu jau izstudējis un sapratis pats. bez tam - nav otra līdzīga kā viņš, tātad arī doks nevar viņam palīdzēt, tikai eksperimentēt, ko arī viņš pats var.
tiesa par truxal brīnos... esmu dzēris pa 150mg.. nu ne silts, ne auksts
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
18.03.2014 23:48
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kam enfuego doks? visu jau izstudējis un sapratis
> pats. bez tam - nav otra līdzīga kā viņš,
> tātad arī doks nevar viņam palīdzēt, tikai
> eksperimentēt, ko arī viņš pats var.

Īstenībā balta patiesība... neviens doks arī nespēj turēt līdzi tam ātrumam, kā enfuego maina zāles.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
19.03.2014 11:02
Nu Runcen uz doto brīdi zāles nemainu, biju sēdējis uz klonazepāma, bet deva visu laiku jāpalielina. Tagad ir normāli, stabili. Runcen ja doks ir gudrāks, es aizeju pie doka un saku, ka aknām nav labi lietot tik daudz zāles, viņa uzreiz atrunājas: nekas slikts nebūs, tu nu gan esi gudrs :) :) :) Viņa jau man izraksta zāles kuras es pats nosaucu, jo viņa jau nezin kas man der :)
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
21.03.2014 10:32
Tagad visas zāles nepateikšu, bet mājās visi iepakojumi un rezerves ir saglabājušās! Vēlāk ierakstīšu visas zāles, jūs būsiet šokā :D

Tagad dzeru Coaxil + Rudotel - dienas trankvilizatoru, redzēs kā būs...
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
21.03.2014 10:54
Es arī vēl esmu dzēris vairākas tikai jau aizmirsu nosaukumu, es zāles kuras neder, atdodu psihiatrei atpakaļ, es viņas neturu mājās kuras neder. Agrāk turēju, bet ja vienreiz nepalīdz tad arī nav jēgas turēt.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
21.03.2014 11:26
Enfuego - kas tev par ''slimību''?
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
21.03.2014 13:18
Man ir visādas diagnozes:
Veģetatīvā Distonija
Somataformas veģetatīvā distonija
Obsesīvi kompulsīvie traucējumi
Šizoptiskie traucējumi

Un tā arī es nesaprotu kāda diagnoze, zinu tikai to kādi traucējumi man ir.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
21.03.2014 13:37
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man ir visādas diagnozes:
> Veģetatīvā Distonija
> Somataformas veģetatīvā distonija
> Obsesīvi kompulsīvie traucējumi
> Šizoptiskie traucējumi
>
> Un tā arī es nesaprotu kāda diagnoze, zinu
> tikai to kādi traucējumi man ir.

Kādi tad tev ir simptomi?
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
21.03.2014 14:14
Tu zini uzsprasi visiem šeit forumā, kādi man ir traucējumi un ko esmu darījis, vai atrodi meklētājā enfuego problēmas, man ir tiešām slinkums atkārtot to pašu ko esmu atkārtojis 2 gadus visu laiku. Es to vairs negribu atkārtot, nav garīgais un nav vēlme. Domāju ka katram ir savi simptomi, bet es esmu sastapies ar kādiem 500 simptomiem stabili!

P.S. Esmu šeit pārāk daudz runājis, jā zinu tas tev varbūt psiholoģiski palīdzētu, bet atrodi savu ceļu un dzīvo!



Edited 1 time(s). Last edit at 21.03.2014 14:24 by enfuego.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 10:08
izskatās, ka šiem diviem kustoņām pat varētu saskanēt... ))
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 10:13
normāli, tu esi nenormālis :)
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 10:15
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kaadas zaales tad tu esi izmeeginaajis?


Tātad : Seroxat, amitriptilīns, zoloft, mirzaten, triftazīns, solian, carbalex, convulex, haloperidol, neurontin, xanax, kventiax, lexotanil, dizaepeks, lorafen, fenazepam, clonazepam, adaptol, noofen, metaprolol, lucetam, depakine... Vēl bija kaut kādas visas jau neatceros...

Tagad dzeru Coaxil + dienas trankvilizators Rudotil
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 10:19
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu zini uzsprasi visiem šeit forumā, kādi man
> ir traucējumi un ko esmu darījis, vai atrodi
> meklētājā enfuego problēmas, man ir tiešām
> slinkums atkārtot to pašu ko esmu atkārtojis 2
> gadus visu laiku. Es to vairs negribu atkārtot,
> nav garīgais un nav vēlme. Domāju ka katram ir
> savi simptomi, bet es esmu sastapies ar kādiem
> 500 simptomiem stabili!
>
> P.S. Esmu šeit pārāk daudz runājis, jā zinu
> tas tev varbūt psiholoģiski palīdzētu, bet
> atrodi savu ceļu un dzīvo!

Man tieši otrādi ir kādi 5 simptomi, kas tarucē dzīvot dien dienā un viņi nemainās nu jau vairākus gadus, esmu iestrēdzis viņos...
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 10:21
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> normāli, tu esi nenormālis :)


no tavas puses šis ir kā kompliments :))
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 11:02
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> izskatās, ka šiem diviem kustoņām pat varētu
> saskanēt... ))


Ja nav ko rakstīt, tad paklusē!
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 13:48
Riidzha, normālī ir vērts ieklausīties. Tas pirmkārt. Otrkārt, šādā situācijā ir ļoti jāuzmanās, lai "slimība" neapzināti nekļūtu mīļa un izdevīga. Tad ir vakars un bedre.

Ja nav grūti un ir gribēšana, varbūt paskaties mūsu grāmatu tēmu, kas "pielīmēta" sākumā, tur var atrast daudz labas info.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
22.03.2014 15:34
Esmu pieradis, ka manī neklausās :D
Un nav jau lielas vajadzības. Redzi - viņš atnāca ar tekstu - pi*dets,pi*dets, pi*dets, nekas nepalīdz, visu laiku slikti. Un ko viņš ir ņēmis vērā pēc visa ko Runcene teica ? Ka ir pi*dets, pi*dets, pi*zdets, nekas nepalīdz, visu laiku slikti.
Terapeits bija, psihologs bija, psihiatrs bija... nu nekas nav nācis par labu ! Un ko te var piebilst, - kamēr tu PATS nesāksi domāt, ka doki tomēr var palīdzēt, ka tu tomēr neesi vel zemē metams un norakstāms, ka tevī ir saglabājies potenciāls, nu tikmēr nepalīdzēs nekas arī ! Tāpēc visa pamatā iesaku sākt ar literatūru, kura mums ir pieejama nemaz. Lasi - analizē. Nevis lasi ķeksīša pēc un nedod dievs ņirgājies par tām, bet tiešām - lēnā solī, izprotot tekstu - lasi grāmatas ! Iedomājies, ka tu šodien piedzimi! Nu, izmaini kaut pus procentu no prāta, tad arī p.terapeitam būs viegāk ar tevi. Viss ir tevī pašā !
Rr tādu domāšanu kāda tev tā ir tagad ne vella tu nepanāksi.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
23.03.2014 15:16
Jā jā normāli, gudri runā. Tā shēm visiem nedarbojā diemžēl.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
26.03.2014 17:30
nu es vel pastrīdētos. Tiesa par narkomāniem nezinu, tiem drošvien varētu arī nestrādāt.
bet, visa pamatā ir doma izprast lietas ! Nu ir jābūt mazliet gudram, lai saprastu kā ''shēma'' darbojas. un problēma visbiežāk ir tajā ka cilvēki nemaz negrib izprast.. vai tavā gadījumā drošvien nav izdevīgi izprast.
vieglāk tak ir paņuņņāt, ka esi slims un turpināt maukt iekšā ķīmiju, vai ne enfuego?
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
26.03.2014 17:42
Ja mainītos sabiedrības attieksme, tad viss būtu citādi.

Ok, sākumā, ja ir trauksme, bailes, depresija, ir arī baigais apjukums. Ja ir akūtas sāpes mugurā, arī uzreiz neviens rehabilitāciju nesāk, bet, ja ir entie gadi un nav pat cerīga virziena, tad vajadzēja būt kaut kādai sabiedrības attieksmei un norādījumam (pabalsts tikai uz tik un tik ilgu laiku).

Bet tagad ir mūžīgie pabalsti, un rullē vaļā. Zemes, kur sociālo pabalstu nav, nav arī tādas ņuņņāšanas. Īstas psihiskas slimības, protams, ir cita lieta, bet esmu novērojusi, ka tādi cilvēki, kam reāli ir psihiska problēma, ko var salīdzināt, piemēram, ar diabētu, nemaz nav tik bezpalīdzīgi.

Protams, vietās, kur nav sociālo pabalstu, palīdzību nesaņem arī cilvēki, kas tiešām ir fiziski slimi un kam vajag, lai viņiem palīdz, tur viss atkarīgs no ārzemju palīdzības organizācijām.

Savulaik taču zive enfuego sameklēja psihoterapeitu, kas bija ar mieru viņu pieņemt bez maksas, bet enfuego apvainojās par "mājasdarbiem", kur vajadzēja trenēt psihi un lasīt grāmatas.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
27.03.2014 15:54
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu es vel pastrīdētos. Tiesa par narkomāniem
> nezinu, tiem drošvien varētu arī nestrādāt.
> bet, visa pamatā ir doma izprast lietas ! Nu ir
> jābūt mazliet gudram, lai saprastu kā
> ''shēma'' darbojas. un problēma visbiežāk ir
> tajā ka cilvēki nemaz negrib izprast.. vai tavā
> gadījumā drošvien nav izdevīgi izprast.
> vieglāk tak ir paņuņņāt, ka esi slims un
> turpināt maukt iekšā ķīmiju, vai ne enfuego?


Kas tā par ''shēmu'' ?
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
28.03.2014 07:32
Runcene saprata, par kādu shēmu es runāju.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
28.03.2014 11:59
Es arī gribu zināt kas tā par shēmu?

Rudotel ir stiprs trankvizlizators? Izraisa atkarību? Dzeru 3 reizes dienā pa tabletei... ķipa 20 dienu kurss jāiziet...
Sveiki. Vēršos ar lūgumu pie cilvēkiem, kuriem uzstādīta diagnoze - veģetatīvā distonija. Lūdzu veltiet 5 minūtes laika anketas aizpildīšanai. Veicu pētnicisko darbu par vegetatīvo distoniju. Sirsnīgs paldies tiem, kas atsauksies. Šeit links uz anketiņu http://visidati.lv/aptauja/946181162/
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
27.04.2014 10:15
Kāds ir lietojis jaunos Antidepresantus Brintellix? Šogad iznākuši, lasīju anotāciju, izklausās jau skaisti kā pasakā :D
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
27.04.2014 10:50
Latvijā, šķiet, vēl nav apstiprināti.

Vismaz Zāļu valsts aģentūras reģistrs neko nerāda.
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
27.04.2014 10:52
Ah, nē, kļūdos, ir gan, bet cena arī glīta, ģenēriskais nosaukums: vortioxetinum.

2x dārgāks nekā tad, kad pirmo reizi parādījās Cipralex (escitolapramum).
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
27.04.2014 10:53
pasaka.. neviena ķīmija nav pasaka. Visai ir blaknes. Aknu jau nu toč pačakarē visi AD
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
03.05.2014 10:55
Tūlīt jau būs mēnesis apkārt kad lietoju Brintellix, protams dzīvē viss tik skaisti nenotiek kā aprakstīts, bet ir nelieli uzlabojumi, tad jau redzēs kā būs, mēģināts nav zaudēts...
Re: Veģetatīvā distonija un/vai depresija?
03.05.2014 12:32
Rīdža, nesapriecājies tik ļoti.

Tām zālēm jau tagad ir minēta seksuālo traucējumu blakne, kā visiem līdz šim zināmajiem AD.

Tagad psihologi un psihoterapeiti jau diezgan skaļi saka: nesāciet ar zālēm...

Cilvēkiem izjūk dzīves dēļ šīm blaknēm. Jaunie saslavētie AD reizēm rada pat neatgriezeniskas grūtības sasniegt orgasmu.

Man ir diezgan liela privātās sarakstes pieredze šajā forumā, AD blaknes radošajiem traucē strādāt, viņi zaudē darbu, bet parastā populācija kvalificējas klosterim.

Mūsdienās zālēm vajadzētu būt pašai pēdējai izvēlei.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 5?
Ziņa: