Tuvinieki cenšas savaldzināt

Aizsāka Cīnītājs 

Ko darīt? Tas protams nenotiks(pretošanos neviens nav atcēlis tāpat kā taisnību(arī maģijai ir pretmaģija) utt) bet vienalga nav patīkami ka kāds no tuviniekiem cenšas tevi pavest? It īpaši tāpēc ka nav novirzes...
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
24.02.2014 11:41
Kuro reizi jau Tu šito raksti?

Tu gribi, lai forums aiziet un kādam parāda, kur ir Rīga?
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
24.02.2014 19:15
Kas ir tas pavedeejs vai paveddeeja :)
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
27.02.2014 05:36
Ārprāts, vienkārši pārguli ar tuvinieku.
Dooh, beigās izrādīsies, ka tās tik bija Tavas iedomas, ka Tevi cenšas pavest. ;D
XTC: A mani neinteresē tuvinieki ārpus ģimenes viedokļa! Viņi vienkārši domā ka es kautko sliktu viņiem esmu izdarījis un grib šādi atriebties bet viņiem nav taisnība jo kāds grib lai viņi tā domātu! Ja es tiešām varētu izdarīt to ko kaimiņi pateica tad rezultāts būtu pavisam cits! Tas ne tuvu nav mans rokraksts. Es būtu nodrošinājies pamatīgāk! Var arī būt citi tikpat truli iemesli!
123: Kāds kuru pagaidām nevar fiziski pieveikt jo negodīga cīņa. Ar vārdiem nesaprot. Bet vng tāpat nepanāks savu jo es zinu ko grib panākt tāpēc nepieļaušu! Sodīt cilvēku par to ko nav darījis ir nahalisms!
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
27.02.2014 13:28
Tu taa arii neatbildeeji, kas tevi censas pavest. Kas vina ir mazgadiiga? Gimene tevi apsuudz pedofiilijaa?
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
27.02.2014 20:39
Vai nu izsakies konkrētāk, vai arī mēs nekādu gudru ieteikumu nespēsim sniegt.
Ja tuvinieks tik ļoti nepatīk, varbūt ir vērts padomāt, kā izvairīties būt viņa klātbūtnē.
123: Daži ko uzskatīja par labākiem kamēr nesāka sviestā iet.

XTC: Tur tā sāls ka izvairīties nevar! Tiek apzināti radītas situācijas lai tusētos kopā un tikpat daudz apzinātas situācijas kurās cenšas panākt forsētu "arousal"! Tiek pat čītots lai to izdarītu!
aberz
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
27.02.2014 21:35
Cīnītājs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ko darīt? Tas protams nenotiks(pretošanos
> neviens nav atcēlis tāpat kā taisnību(arī
> maģijai ir pretmaģija) utt) bet vienalga nav
> patīkami ka kāds no tuviniekiem cenšas tevi
> pavest? It īpaši tāpēc ka nav novirzes...


nu nezinu
ja cilvēkam gribās tad liekas ka visi caurumi grib viņu pavest
ja negribās viņš nevienam nav vajadzīgs

a tev dakteris iedos zāles lai tu klūtu par vidējo dzimumu
nekass un visas problēmas

neticu ka tev kāds kauko tur mēģīna vest vai ko
cik tev gadu
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
27.02.2014 21:44
Tu Ciiniitaaj raksti loti nesakariigi,man jau ar saak likties ka tu ciet no paranojas. Tu taa arii neatbildeeji kas tevi censas pavest un kaa tas izpauzas........
Kāds kas mani izspiego(mēģina pavērst manas darbības pret mani) un neliek mieru citos veidos! Es negribu teikt kurš tas ir jo tad daži no tiem tuviniekiem var atšifrēt ka rakstu internetā. Rezultātā nepanāks savu bet process vienalga ir nepatīkams kam jāiet cauri!
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
28.02.2014 23:46
Paranoja. Psihiatrs.
123: Paranoja? Psihiatrs? Nedomāju gan ka man būtu jānomierinās. Arī internetā dažos saitos regulāri tas personāžs tusē un cenšas notēlot ka ir otra puse izmantojot manipulācijas. Vienu brīdi čalis sarakstīja diezgan patīkamu situāciju kur aprakstīja kailas sievietes un to masāžu un tad safārējās domājot ka pats interesē bet būtu tas pats efekts ja būtu cits komentētājs rakstījis! So - failed!
hans
Re: Tuvinieki cenšas savaldzināt
01.03.2014 11:15
tev vajag vairāk masturbēt,tad viss būs ok,nevarēs tevi pavest un kailas sievietes nesatrauks:)))
hans: Es jau vairs nezinu ko man vajag..visu esmu izmēģinājis bet dažiem nepielec. http://tinyurl.com/q6sj97d
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: