depresija

Aizsāka kristine333 

depresija
20.02.2014 00:26
Labvakar! Ieprieks uzdevu jautajumu par naturalo antidepresantu Laif 612mg ,kas sastav no asinszales. Esmu pasutijusi interneta ar ceribu,ka varbut palidzes manai depresijai. Jau pusotru nedelu jutos loti slikti- nav nekada prieka, raudu, prata visu laiku lien visadas sliktas domas, liekas, ka sajuksu prata, galva juceklis, neko negribas darit, neredzu nekadu jegu dzivei, apetites zudums, slikti gulu.Draugs mierina,ka viss bus kartiba, ka paries. Es pat vairs nezinu vai ta ir depresija??? Man gribas kliegt, no ta ka es jutos. Dzivoju arzemes, laika apstakli ari jau ilgu laiku drausmigi, katru dienu tumss un lietus, varbut tas ari iedzen vel dzilaka depresija. Jo vairak lasu informacijas interneta, jo lielaks juceklis man ir galva.
Varbut nesakarigi izklausas, bet meginu aprakstit ka es paslaik jutos-liekas kam es tada vajadziga, man jau 34 gadi, bernu vel nav. Draugs grib berninu, bet man atkal nak prata domas, ka es esmu stulba, ka varbut pat nezinasu ka par vinu rupeties, ka es tiksu ar visu gala.Man ir bailes par visu, par saviem vecakiem domaju,ka vini nomirs, ka es kadreiz nomirsu , un no ka es nomirsu, bailes,ka paliksu kadreiz viena,prata- viss tas ir beigas Sadas sliktas domas man nedod mieru.
Stradaju dienas un nakts mainas, ar grutibam meginu koncentreties ,lai pilditu savus darba pienakumus. Man jau sak likties, ka apkartejie redz, ka ar mani kaut kas nav kartiba. Esmu izmisuma.
Kadi 3 gadi atpakal man ari bija depresija, gimenes arsts izrakstija antidepresantu Cipramil 20 mg, dzeru gadu , pec tam it ka viss bija normali, bija dzivesprieks , sad tad paradijas bezcerigums, bet tas atri pargaja. Man negribas atkal lietot antidepresantus un but tada situacija ka 3 gadus atpakal, liekas ,ka sis apburtais loks nebeigsies...Kads ieteiks psihoterapeitu, bet atkal anglu valodas barjera, kaut gan sarunvaloda nav problemu, pat pazinas ir lugusi palidzibu tulkot. Zinu, ka jasanemas un jatiek pasa spekiem ara, ka tas ir darbs ar sevi, bet ja es nespeju???
Varbut kads ir bijsi sada situacija un var dot padomu, ko darit? Paldies!
aberz
Re: depresija
20.02.2014 01:52
ir bijusi situacija
antideopresantus lietoju un sačakreju visu dzivi
interneta neko neperc luuudzu tas ir liels risks tur var šausmas nopirkt
narkas izmercetas tejas un visadus meslus esot pat ar gridaskrasu lrasotas tabletes utt

ja tu gribi to padzrties laif tad aizej uz aptieku vai kur tirgo zaļu tejas un padzer asinszali teju
Hypericum perforatum
latiniski un bus gan lētak an labāk

es no sava spieredzes zinu ka vislabākis kā izkulties no depresijas ir
kaudzem augļi tējas pārsvarā lazdu, ginko, bisu masu peru piens,
un galvenais fiziskas aktivitātes

sākuma es vienkāŗsi staigaju 5 tad 10 tad 15 km kājām dienā
tas ar velosipēdu sāku braukt

mērķis ir atrast to vietu kad vairs nav spēka un tad vēl drusku kautvai nedaudz virs tās sajūtas
to var kautvai uz velotrenažiera, dažās minūtēs uzdžīt vienalga kā... svarīgi ir kad vairs nevar
tās dāžas minūtes kas pēc tam pārvaro to nevaru *daudz nevaig) tās ir tas kas dziedē

dziedē diabetu strauji attauko atttīra organismu utt jo tad iedarbojas tas mehanisms kas paredzēts ekstrēmai
situācijai sadeg tauki cukuri utt

cilvēki slimo jo komfortā to sistēmu nedarbina ar laiku pulss kļūs stabils 60 sitieni minūtē
un arī sress nebūs jo pulss būš vienmēr mierīgs lai kas notiktu utt

lai morāli tiktu galā vienkāsī klausies kautko
labu...

piemēram
šito

http://www.lkr.lv/


un viss paries

nekad nelieto ADtus
interneta neriske
es savulaik sūtiju goji ogas un ginko tabletes bet toreiz vieklos nebija
bet ļoti baidījos un ari nevar zinat es biju tiko nokāpis no ADtiem un
man gljučija visu laiku ta k a nevaru papgalvot ka tas interneta mantas nav ar
kautkadam narkam apslacitas lai butu atkariba nezinu.. bet kapec riskēt ja
asinzāli var dabūt aptiekās tirgos utt...

lasi grāmatās un internetos kādi augļi saknes vai tējas uzlabo asinsriti
sirdsdarbītbu utt.. klasiskie ir vikabele rozu auglju sirups tur mineralī kjirbjos
kāpostos banānos, rieksti lazdu asinsriti uzlabo, ēllas dažadas ,
ja gribi attīŗīt aknas var ēst piemēram 5 dienas tikai ābolus, cik grib bet citu neko
kautvai puskilo stunda ja var , vai topashu puskilo diena ja var badu izturet
iztīrīsies visas iekšas un būs kolosāla viegla sajuta uttt

i viss

a morāli ir visas parestība jāpardzīvo un jasauc vārdā
jāsaka kā ir,, sev mani piecakreja, es tur piem to un to
vai man sabrauca suni utt

un vislabak to pateikt kādam bet nu jāskatās
vai labam draugam vai labāk svešām ko neredzēsi nekad vai tur kā nezinu
fakts ir ka jāpasaka sakļi to kas ir noticis kauvai kaķim

piem nomira kāds
tad ir jāpasaka sakļī
tas un tas nomira

sabrauca kaķis jāsaka sabrauca kaķi

es azagu policistu ok
japasaka spogulim ak šausmas es apzagu policistu

vai mani apzaga policists vai vienala kas

un tad jāsāk pardžīvot

ja lie4tosi antidepresantus tu nekad to neizdarīsi
jo adti tevi noved stāvoklī kas prātā liekas nereāls tu jūties citā pasaulē miga transā šmig nazinu
un tad tu saki sev vai citiem to bet tas nav izteikts jo tuesi citāpasaulē un tas nenostrādā
itkā adti pasargā psihi no tās šausmīgas realitātes bet līdz ar to aŗi nekad nelāuj izveseļoties
tikt no tā visa vaļā un tu staigā itkā netraumets bet ar to galva kas tevi traumē ...

a kad tu tiec pāri tam saki un izbljausrties izsāpi utt tad tas aiziet pagtne kaukur
un ar laiku apaug ar meliem tjipa tik traki jau nebija vai ari tas nemaz nebija vai tas mani nekrata utt

kristigo
nu tr ir vienkārši
pasaki runcnei ka tici dievam un viņa atšujās

jo zem dieva ticēšnas var parakstīt jebkuru diagnozi
nu skaļā balsī pasaki ka tici dievam
un sātans aizmūk
jo neviens kas saka "Kristus ir svēts to nevar pateikt kā tikai Kristus garā"
značīt ja tu tā saki tad Kristus ir tevī
un viņs visu piedod mīl utt un viss pārējais
aberz
Re: depresija
20.02.2014 02:11
kristine333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
. Zinu, ka jasanemas un jatiek pasa spekiem
> ara, ka tas ir darbs ar sevi, bet ja es nespeju???

nu man esanac pasa spekiem
tev sajuta ka tu esi zem spēkiem ka tev viņji ir janoķer pasa spekiem
saku ed svaigus darzenjus un to slodzi fizisko nu īso kamer nevar un drusku

bet sajuta ir kad viss notiek ir navis paša spekiem bet viss notiek pats nosevis tu tikai
stūre to ja to nē...

ķimiski ir tā ka tev hrmoni pāši dzen uz priekšu
i bērnu sagribēsies kad sāks asinis cirkulēt caur tur kur vaijaga
un pa galvu,

krstīgi tas ir ta ka nevis man griba un mans speks bet Dieva griba
notiek, nevis ar spēku bet tapt vienkāŗi ka notiek tu tikai domā ir pareiz ivai nav

a kīmiski ir tā ka asinsrite iet cauri galvu un visiem dzidzeriem
arī tiem kas tev ir tur ...

ja tev galva ir truba un negribas bernus
tatad tev asinsrite vienkāŗsi ir trauceta

starpcitu ADti trankvilizatori izjauc reproduktivo
sistemu Runcene saka kak sexam tas netrauce
nu protams , cilveks tak kustas turp šurp
bet ADti izjauc to kas atšķir n uvobscem tu saprati
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 18?
Ziņa: