Stress

Aizsāka mamina 

Māmiņa
Re: Stress
24.03.2014 14:58
Mēģini atcerēties kāds Tu biji sākumā, kad sāki braukt...Diez vai piedzimi jau ar stūri rokās...Labāk nebūtu te neko rakstījusi...Te vienkārši tiek runāts un aprunāts ko un kā labāk darīt...
Re: Stress
24.03.2014 15:02
Kad sāku braukt? :)
Nebaudījos, avārijas situācijas dēļ savas nedrošības neizraisīju, ja kaut ko nesapratu, apstājos un ieslēdzu avareikas lai izdomātu ...ta arī iesaku darīt tiem kas nemāk... bet ir arī jājūt vai tiešām spēsi reāli vadīt auto... ne visi to spēj... CSDD eksāmens ir 5% no ta kas jāprot.

ir cilvēki, kuri brauc pa Lāčplēša ielas 4 joslām 100x un tik un tā nespēj laikus pamanīt gājējus uz pārejām - tos uzreiz uz mūžu bez tiesībām jāatstāj.

Bet manu netoleranci pret 50g... lielaka daļa līķu uz ceļiem ir dēļ 50g ;)

BTW - ja jau tik kruta brauc, kas liedz pirms eksāmena samaksāt par "iesildīsanās braucienu" un tad likt eksāmenu? ;) Un sadzīvē stresa situācijas būs 1000x vairāk. A eksāmenu liekot viss ir primitīvi... uz ceļa visi redzot CSDD auto i ceļu iedod i priekšā nelien...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 24.03.2014 15:06 by Mateus.
Māmiņa
Re: Stress
24.03.2014 15:08
Taisnība jau ir par tiem 50 g.....
Māmiņa
Re: Stress
24.03.2014 15:13
Es nebraucu kruta..:) Neesmu to teikusi.
Lien, lien priekšā...:)
Es jau teicu,ka šoreiz man stresa nebija. Es vnk. izgāzos, jo gribēju nepareizi nogriezties pa kreisi. Iespējams, arī Tu būtu pieļāvis tādu pašu kļudu. Inspektors un instruktors teica, ka reti kas zin kā pareizi izbraukt šo vietu.
Re: Stress
24.03.2014 15:18
Viss iespejams.
Bet manuprat galvenais, kas jāiemācas katram - lasīt zīmes un nekad nebraukt pēc pieraduma.
Uz salinieka kad pēkšņi aizklāja ziet 70 zīmes, tur tak pirmās nedēļas štrāfēja uz nebēdu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Māmiņa
Re: Stress
24.03.2014 15:19
Tas tiesa. Es tagad mēģinu sameklēt to vietu kartē...Bet nevaru vēl atrast, jo nepārzinu to rajonu.
Re: Stress
24.03.2014 15:26
Jebkurš eksis, arī auto, šo to iemāca par savu stresu; kas pieies atbildīgi, ar to būs ok. Būs guvis pieredzi gan stresa menedžmentā, gan braukšanā.

Es domāju, ka Māmiņai viss būs, pieredze nevienam nenāk bez darba un treniņa.

Es gan nebraucu, jo nevaru dabūt tiesības medicīnisku iemeslu dēļ, taču tas nav saistīts ar stresu vai psihi, bet redzes problēmu.

Pazīstu pusmūža vīrieti, kam ir tiesības uz visiem kraviniekiem, vienreiz braucu ar viņu kopā fūrē, un viņš man stāstīja, cik grūti un ilgi nācies mācīties, bet tagad strādā Vācijā, labi pelna, nekādi 50 g (viņš tos sauc par slepkavām un psihiem), priekšniecība ļoti ieredz, ļoti labi maksā, nav pārkāpumu, gribēja pat šo, nevācieti par priekšnieku kantorī (tur tas ļoti reti notiek), bet viņam patīk vienam savā kabīnē.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.03.2014 15:27 by Runcene.
aberz
Re: Stress
25.03.2014 01:14
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Es gan nebraucu, jo nevaru dabūt tiesības
> medicīnisku iemeslu dēļ, taču tas nav
> saistīts ar stresu vai psihi, bet redzes
> problēmu.
>

nu var liet arī
ja tev būtu redzes problēmas, nevis psihes, tad tu varētu noturēt domu garāku kā
4 teikumi, nattiecinātu visu uz sevi un nerunātu šablona frāzes visām diagnozēm
bet vienkārši neredzētu ko raksti.
man gan ir tiesības bet nav kur braukt un ar ko arī..
ai bet visp man neka nav i nevaig

stressu labi ārstēt ar velosipēdu
brauc un priecājies ... pastāvīga vienmērīga slodze piradina sirdi pie vienmēŗīga pulsa
arī škietami stresainas situacijas, tev jāminās tikuntā aŗi ja deg vienlaičīgi zaļa sarkanā gaisma un vēl
traktors braus, smadzenes pumpē sirdi vienmēŗigi lai tu vari aizmīties prom no bīstamās situācijas
pēctam dzīvē jo trakāka situācija, jo vienmērīgāks pulss, kā mērķi šausnas sportisitem stresa viņi paliek mierīgāki
kā parasti n viss
Re: Stress
25.03.2014 11:12
Aberz, Tu tiešām nekā neesi dzirdējis par lielizmēra monitoriem un dažādu fontu lielumu? Es rakstu tikai četrus teikumus? Oh, ja es to spētu.

Lai nu kurš visu te attiecinātu uz sevi, nabaga ar zālēm noindētais dieviešu pielūdzējs, kurš baidījās un joprojām baidās no psihiatriem, jo netika ar viņiem galā.

Pat tagad neiekļāvos 4 teikumos :D
aberz
Re: Stress
25.03.2014 16:48
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aberz, Tu tiešām nekā neesi dzirdējis par
> lielizmēra monitoriem un dažādu fontu lielumu?
> Es rakstu tikai četrus teikumus? Oh, ja es to
> spētu.
>
> Lai nu kurš visu te attiecinātu uz sevi, nabaga
> ar zālēm noindētais dieviešu pielūdzējs,
> kurš baidījās un joprojām baidās no
> psihiatriem, jo netika ar viņiem galā.
>
> Pat tagad neiekļāvos 4 teikumos :D

:-)
nu re sieviešu loģika
es runāju par tevi
par sevi es visu pats zinu

psihiatri ir maisā man
:-)
Re: Stress
25.03.2014 18:26
Ak Tu par mani runā, nu nekas, es atkal par Tevi... mums smuki sanāk.

Nez kurš te savulaik rakstīja, ka viņam "bails" no psihiatriem :P

Maisā bāzējs.......... Ka tik nesēžat ar savu psihiatri katrs savā maisā viens otram blakus.

Un kādu tad loģiku Tu no manis gribēji? Dinozaura?
abrez
Re: Stress
25.03.2014 18:44
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ak Tu par mani runā, nu nekas, es atkal par
> Tevi... mums smuki sanāk.
>

:-)
nu ja, es tevi cenšos izārstēt
vienk. man žēl ka tev neiet kā tu gribētu

> Nez kurš te savulaik rakstīja, ka viņam "bails"
> no psihiatriem :P
>

nu jābiadās ir, tas ir normāli, nebaidās tikai ... vai melo


> Maisā bāzējs.......... Ka tik nesēžat ar savu
> psihiatri katrs savā maisā viens otram blakus.
>

psihiatri tagad ir aizņēmti ar spaisu upuriem, valstī ir tarakāni kas ir trakāki par psihiatriem ar AD tiem un psihotropam
zālem, tagad valsts JUMTO spaisu tirgotājus, rodas narkomāni un valsts līdzekļi narkomanu rehabilitācijai
nav jāsēdina zu ADtiem, to izdara spisu tirgotāji kurus jumto valdība kas aŗi izdala līdzekļus pasihiatrijai
apburtais loks .

> Un kādu tad loģiku Tu no manis gribēji?
> Dinozaura?

Runcene ko tu gribi lai es tev te stāstu
un tava redze ir taisnība, skatos ka texti iet lidz pus ekrānam tas ir kad lieli burti ieslēgti

un vispār, nāķ vasara un jāpērk riepas ritenim
aberz
Re: Stress
25.03.2014 18:46
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> Maisā bāzējs.......... Ka tik nesēžat ar savu
> psihiatri katrs savā maisā viens otram blakus.

laikam būtu laimīgakais cilvēks ja man būt kāda
psihiatre ko pāraudzināt pa vakariem
bar kas tev muļķim tādu dos
Re: Stress
25.03.2014 18:47
Man riepas laikam nav jāpērk, bet klaņi un ķēde jāmaina; nez, varbūt vēl kaut kas.

Man neiet visur tā, kā es gribētu, tas ir tiesa. Maksāju par vecām kļūdām, i kur liksies.
aberz
Re: Stress
25.03.2014 19:16
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man riepas laikam nav jāpērk, bet klaņi un
> ķēde jāmaina; nez, varbūt vēl kaut kas.
>
> Man neiet visur tā, kā es gribētu, tas ir
> tiesa. Maksāju par vecām kļūdām, i kur
> liksies.

ko tu čīksti
pilnīgas muļkības, katra jauna diena nāk ar kaut ko jaunu, no rīta vecās klūdas paliek pagātnē tāir vienk dzīves pieredze
ja ir normāls miegs... nesaprotu kā var ieciklēties
ai tur dienām var runāt un neko nepateikt... sk ka viss kas noticis ir paurī palicis bet tas lai tas nesabojā dzīvi ir katra ziņā

ai man par negribās runāt
kā var neredzēt ka dzīve ir skaista un katra diena ir jauns prieks
kas var to sabojāt? nekas...

viss ir vienkārši tak , atrod kas tevi moka un nosauc vārdā....
a tu neredzi tu mellenes ēd? nē.. čīksti tikai
piedod visiem jo tu tapsi brīva a tas siktais pats novītīs, visi sliktie pašī pazūd
pasties pēc gadiem viņu vienk. nav a tu piedod un tieci brīva sevis dēl un necīnies

vispār cik vienkārši ir dzīvot skaisti un cik grūti ir tā vienkārši dzīvot un priecēties jo mūsos iekšā
kaut kas moka un ed meš paši. frrr
Re: Stress
25.03.2014 21:35
Ogrē vienai beibei, kurai nav viena acs - ir gan medicīniskā gan tiesības :D :D :D

tie kas runā - nav mašīnas un arī neajag jo nav kur braukt... es arī tā domāju..kamēr uz 29 gadiem noliku... atradās i kur braukt i arī mašīna ļoti ātri atradās...

Runcene man te šķiet psihiski normālākā par lielāko daļu (arī mani - LOL :D ).. un tupi dirst viņai virsū var tikai morāls deģenerāts :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
aberz
Re: Stress
28.03.2014 20:32
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man riepas laikam nav jāpērk, bet klaņi un
> ķēde jāmaina; nez, varbūt vēl kaut kas.
>

ko tu cepies
manliex tev ritenis ira :-)
Re: Stress
03.02.2015 13:53
Tā kā tu noliki ar pirmo reizi, secinu, ka esi ļoti apņēmīga un, ka tev bija paveicies tikt pie laba instruktora. Domāju, ka tev vienkārši ir jāstājas pretī bailēm un jo biežāk brauksi, jo drošāka pie stūres kļūsi. :)
Re: Stress
03.02.2015 17:18
...lasīt manu parakstu...
:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Stress
03.02.2015 18:36
Mateus, uzraksti "pa latviski", citādi abo nesaprot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Stress
12.09.2015 10:45
uzmanīgi visu izlasīju!!! cerams,noderēs. ak Kungs, man pirmdien braukšana CSDD jākārto!!!
Re: Stress
09.06.2016 10:34
Veiksmi eksāmenā! Es jau B kategorijas eksāmenus nokārtoju pateicoties http://autoskola-eksperts.com/b-kategorija/
Re: Stress
09.06.2016 17:21
Veiksmi eksāmenā gadu atpakaļ?
Re: Stress
27.12.2016 12:26
Kas zin, mosh lika ex gadu :D Kaa reihs saka, vienmer ar mani - http://bkategorija.com/
Re: Stress
10.05.2017 12:36
Laba lapa, kur izvērtēt, kuru autoskolu Rīgā labāk izvēlēties - https://autoskolas-riga.lv/
Re: Stress
26.01.2018 14:45
Galvenais nestreso. Teoriju vari iemācīsies bez problēmām. Ar savu instruktoru lēnā garā iemācīsies braukt, bet eksāmenu nevajag uztvert kā eksāmenu. Ja domā, ka CSDD ir zvēri, tad paņem testa eksāmenu. Tur viss būs tāpat kā īstā eksāmenā, bet ja sanāks 100% labi, tad nedabūsi tiesības :D Maksā arī tikai nedaudz lētāk par īsto eksāmenu, līdz ar to neredzu reālu jēgu to izmantot. Vispār tikai darīšanas vaina. Mēģini, kamēr izdosies. Ja vajag papildus informāciju par autoskolām, skaties AutoskolasRiga.lv. Tur ir daudz dažāda informācija. Tev noteikti izdosies.
Re: Stress
04.08.2018 19:42
Godīgi, labākā vieta kur kārtot B kategoriju - www.krustojumi.lv/b-kategorija.
Re: Stress
26.08.2018 16:14
Vairāk informācijas par B kategorijas iegūšanu: https://www.bkategorija.com/
..
Re: Stress
26.08.2018 16:34
Beidz spamot sūdus.
Ance333
Re: Stress
28.08.2018 21:49
Kas attiecas uz stressu, pieļauju, ka katram tas ir individuāli, proti, kā sevi nomierināt, likt koncentrēties, domāt. Teiktu, ka šī prasme, tā teikt, "jāuziet" pašam, un jo ātrāk, jo labāk. Savukārt, kas attiecas informāciju, kas varētu būt noderīga kādā dzīves posmā, tad iesaku https://www.autoskolas-riga.lv/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 7?
Ziņa: