Elpa

Aizsāka pelexxx 

Elpa
13.02.2014 19:37
Ko jus varat ieteteikt pie VD ar izteiktiem elpas trukumiem?

Sodien bija sajta ka nosmaksu vienu bridi, labi ka man majas patrapijas fenezapems, bet tikunta jutu ka smagi elpot pec vina iedzersanas, bet labak ir, jo ieprieks man bija sajuta ka aiznaudz elpcelus, sausmiga sajuta...Vai ir kads lidzigs kas no ta cies? ko uz so bridi es varetu darit?

Man tie elpas trukumi ir apnikusi, neizturami, pilnigi raudat gribas :(:(:(
Re: Elpa
13.02.2014 19:52
Pēc Tavām citām sūdzībām nav teikts, ka tas ir VD.

Tu esi kaut kur sapinusies, Tev vajag normālu kardiologu un tikt galā ar deguna starpsienas problēmām.
Re: Elpa
13.02.2014 20:01
Man jau pagajusogad sita sitas ciet elpa, EKG bija ok, ar sirdi viss bija kartiba, plausas ok, vairogdziedzeris kartiba - uzlika diagnozi VD. Un tagad atgriezas sis sajutas, man znaudz tiesi tapat kaa pirms gada, iedzeru fenezapem - un palika labak, tatad tas nozime ka tas ir VD.

Del starpsienam LORS teica ka elpa trukt nevar, nu par sirdi vel nezinu...vrb miokardits man jau sen ir izslimots ta varetu but? vnk iekaisums saglabajies? Atcerejos ka pirms 2 gadiem slimoju ar smagu strutaino anginu, guleju infektologijas nodala.
Re: Elpa
13.02.2014 21:54
Miokardītu, starp citu, Tev varēja ierosināt tā angīna.

Jebkurā gadījumā ir tā, ka te mēs Tevi neizārstēsim, Tev jāsāk enerģiskāk iet pie dakteriem un domāt kompleksi, kas Tev ko provocē, kas kad palīdz.
Re: Elpa
14.02.2014 10:33
Esmu jau tadu naudu izsviedusi un neviens neatrod no ka man elpa trukst, neviens. Visi tik saka VD, pat kardiologs teica ka VD!
Pūkaine tagad
Re: Elpa
14.02.2014 17:35
Zinu to sajūtu.

Vai Tev nepaliek vieglāk, ja izej ārā un pastaigā? Man ir bijis, kā apraksti, varbūt, ne tik galēji, bet kā tendence. Nedēļām ilgi. Tas tomēr mēdz pēc laika pāriet. Īpaši, ja ir kāds ar ko izrunāties ''par dzīvi''. Vai arī no iešanas ārā. Kad nedara nekādus darbus, neveic pa ceļam mērķus, bet vienkārši kādu stundiņu pastaigā un jau jūt, ka ir ievērojami labāk elpai.

Parasti tas ir tad, ja ir ar kādu sliktas, neveiksmīgas attiecības, bet nevar arī tās noregulēt. Kad sakrājas iekšā kādas dusmas, ar kurām nevar neko iesākt. Liedz pieklājība, vai bailes sačakarēt visu vēl vairāk. Vēl mēdz tā būt, ja kāds netaisni aizvaino. Pāriet gandrīz momentā, ja otrs atzīst, ka ir izdarījis netaisni pāri. Nu man ir tamlīdzīgos gadījumos bijis.

Bērnībā bija smagāk elpot, ja baidījos kaut ko izstāstīt vecākiem. Sirdsapziņa laiakm spieda. Ja sapratni izdevās saņemt (bet tas bija ekstrareti), tad pārņēma atvieglojums un elpa kļuva viegla.

Tev droši vien ir kas tāds, kas Tevi stipri iekšēji nomāc.... Vēl uz brīdi līdz, ja lēnām ievelk pavairāk gaisa un pēc tam cenšās nevis sekli, vāji elpot, bet speciāli ''izelpot caur visām iekšām''. Bet arī nesteidzīgi. Līdzīgi, kā vējš kādā pamestā ēka, kas izlodā visus kaktus. Īpaši izkustinot vēderu- kunģi, zarnas ar izelpu.
Re: Elpa
14.02.2014 21:32
Nu ja visi saka, ka VD, tad VD arī jāārstē (manuprāt, pie psihoterapeita vislabāk) + šis forums ir pilns ar diskusijām par to, ko nu kurš dara vai ir darījis tādos gadījumos, smelies idejas ar meklētāja palīdzību. Lūk, viena lieta, ko Pūkaine iesaka; patiesībā ar šo tēmu ir pilns internets.

Tauta nez vai ļoti iesaistīties, jo nez vai kāds gribēs visu rakstīt trešo vai pat piekto reizi.
Re: Elpa
14.02.2014 22:20
Nu cik nu bus tik bus komentari, bet saa vai taa paldies tiem kas raksta, vai kko iesaka ;) Jau nedaudz labak ir, trauksme atgaja..
Re: Elpa
15.02.2014 00:12
a priekš kam ārstēties ? labāk paskraidīt šurpu turpu ap dokiem, pateikt, ka pipec ar tevi ir un dzīt luni...
ganjau ap pensijas vecumu nāks arī raksturs.... ;)
aberz
Re: Elpa
15.02.2014 19:38
pelexxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu cik nu bus tik bus komentari, bet saa vai taa
> paldies tiem kas raksta, vai kko iesaka ;) Jau
> nedaudz labak ir, trauksme atgaja..

nopērc tirgū svaigu mārrutka sakni košļāt
un priežu pumpurus varbūt mežā vai tirgū tēju elpot

veselīgi ir aizturēt elpu, vai elpot pa tukšo celafāna maisiņā
tā sakrājas ogļskāba gāze, kas ir vajadzīga mums skābeklis ja trūkst tad ir slikti
kad trūkst ogļskābā gāze to nejūt.... patreneējies joka pēc... aizturēt elpu
ar laiku bailes pazudīs varbūt.. aizturi elpu uz laiku, trenējies itkā nirt dziļumā cik ilgi var utt

Бесценные советы профессора Неумывакина! avots

atceries ka dzīvībai tas bīstami nevar būt
jo ja tas ir uz nervu pamata tad, ja kļūs bīstami maz elpas tad
izslēgsies visas fobijas un elpa atjaunosies...

nedzer tās zāles nekādas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 10?
Ziņa: