dr.Sandra Puce

Aizsāka reda 

dr.Sandra Puce
10.02.2014 18:22
Sveiki,vai kads ir apmeklejis dr.S.Puci,kadas atsauksmes?
Re: dr.Sandra Puce
12.02.2014 17:39
pasai interesanti, doma ir apmeklet.
Re: dr.Sandra Puce
12.02.2014 21:47
esmu apmeklējusi. patiesībā vienīgā no pshārstēm, pie kuras esmu gājusi vairāk nekā vienu reizi. acīmredzot tāpēc, ka noticēju. principā viņu kā glābšanas riņķi vēljoprojām paturu prātā (lai gan pēdejos gados kaut kā esmu ķepurojusies pašas spēkiem) iejūtīga, bet reālistiska. ir izvilkusi no krīzēm. laba humora izjūta (lai arī gaumes lieta). prot arī labus "kokteilīšus" sameistarot, sevišķi, ja ir riktīgs dibens un jāatsperas. gudra un man šķiet viņa tā perifēri prot uz lietām paskatīties, varbūt tieši tāpēc, ka pārzina gan "vieglo" (purely tarkšķēšanas-uzklausīšanas), gan smago (medikamentu) galu. un nav uzbāzīga. ļoti laba atmiņa. kad gāju pie viņas, brīnījos, ka neko nepieraksta, bet visu atceras no reizes uz reizi un čeko līdzi, ko no "uzdevumiem" esmu paveikusi, kas procesā un, kas vēl prasa laiku. nu, nav kur piesieties, jeb vienkārši bija vajadzīgais kontakts, kas arī ir tāda nāvīgi trausla lieta.
veiksmi!
Re: dr.Sandra Puce
13.02.2014 19:33
Es pierakstisos pie vinas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 5?
Ziņa: