Miegs

Aizsāka skolnieks 

skolnieks
Miegs
11.01.2014 19:40
Sveiki! Vai Jūs varētu dot kādu padomu kā aizmigt ap 22:00 ,kaut kur tā,jo parasti aizmiegu ap 23:00 vai 00:00,jo nevaru aizmigt. Paldies!
Re: Miegs
12.01.2014 15:31
Miega zāles.ģimenes àrstiem patīk izrakstīt somnolu jo no tā nav atkarība itkā...(par manu nerunāsim) mīnus ātri pieradīsi pie devas un vajadzēs palielināt.kad tiksi līdz 3tab uz nakti tad vnk pārtrauks darboties.bet tas no manas atkarībnieces pieredzes
Re: Miegs
12.01.2014 15:59
cik gadu?

ar vecākiem ir runāts?
Re: Miegs
12.01.2014 20:56
vnk vairāk nodarbini sevi fiziski, te vēl nav vajadzība pēc miega zālēm....
shadow
Re: Miegs
12.01.2014 23:30
kādas miegazāles.... 23os aizmigt ir normāli! vnk celies agrāk, piem, 5.30 un visu dienu nontopā kko dari un galvenais neguli pa dienu :)

p.s. un jā- ģimenes ārstiem ne visiem patīk izrakstīt miegazāles. mana vispār to nemēdz darīt. nu tikai mikstūras utml :D un labi vien ir. mazāk atkarīgo.
Re: Miegs
13.01.2014 09:24
Ir dažādi cilvēki.
Vieni rubās nost jau 21.00 citi tikai pēc pusnakts. Cīruļi un pūces.
Ir praktiski nereāli sevi pieradināt dzīvot pretēji savam "pulkstenim". Esmu mēģinājis. Piemēram vienu nakti negulēt un tad nākamajā iet gulēt 21.00 un celties 5 no rīta. kādu laiku tas strādā, bet pēc tam tik un tā, kaut ka netīšām atgriezos pie vecā režīma. Tagad es vnk ceļos kad vajag, eju gulēt kad nāk miegs un ja miegs ir par maz (dienā jūtos neizgulējies), tad pa dienu taisu 20min snaudu, bet brīvdienās guļu bez modinātāja. Nezinu, cik tas ir pareizi un veselīgi, bet tā es jūtos DAUDZ labāk, nekā piespiežot sevi iet gulēt ātrāk.

Par to visa kā darīšanu nonstopā... nu nez... man neiedarbojas. Var protams uztaisīt intensīvu fizkultūru, piemēram, kad esi piecēlies neizgulējies un tad dod normālu devu mundruma, vismaz uz pāris stundām. Bet vispār - jāiemācās sadzīvot ar savu iekšējo "pulksteni". Tāds ir mans viedoklis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
shadow
Re: Miegs
13.01.2014 09:43
njā es tieši tāpat-eju gulēt kad nāk miegs (2-4 naktī) un ceļos darbadienās 6-7 un brīvdienās sazin cikos,reizēm sanāk līdz 16iem :( bet tas kā kuru dienu.esmu jau pieradusi tikai grūti strādāt ja gulētas tikai 2 h un ļoti nāk miegs visu dienu
Re: Miegs
13.01.2014 11:26
power nap
un vēl kjau tāds moments... ja Tu skaties filmas līdz 4 no rīta, tas nenozīmē ka reāli miegs tikai tas sāk nākt ;) interesanta filma vai grāmata var aizraut.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 12?
Ziņa: