depresija

Aizsāka depresija 

depresija
05.01.2014 15:41
jau gadu kā ārstējos no depresijas ar fluanxol un rexetin. jau 3 diena kā samazinu rexetin devu uz pustableti. šodien jūtos slikti.tāda kā monstrs.bals trīc un kamols kaklā.slikta dūša.ar fluanxolu problemas nav.bet ar rexetinu.baidos ka nāksies mocīties kā pirmajā reizē.baidos ka eizturēšu.
p.s.
ir doma iet pēc šmigas lai atslabinātos


vai vispār ir jēga mest nost ja pēc laika jutīšos slikti.saprotu ka savu depresiju izārstēt nevar,bet esmu nogurusi no zālēm.pašlaik papildus sāku lietot magni b6 ampulas
Re: depresija
05.01.2014 15:48
es rexetinu mēnesi atmetu! Tāpēc neķer krenķi un turpini atiešanu (lai ārsts sastāda grafiku cik dienas un kādas devas dzert). Kad strauji biju pārstājusi dzert es trīs dienas jutos kā neīsta un ķermenis periodiski tirpa.

šmiga tev nelīdzēs, tikai sliktāk būs...
Re: depresija
05.01.2014 15:57
man ir ļoti skumji.gribas raudāt.gribu parunāt ar ,ādu bet zinu ka neviens mani nesapratīs.
Re: depresija
05.01.2014 16:05
palasot shadow tēmas ar mani ir līdzīgi.pirmo reizi kad uzsēdos uz ad biju kā ģenerātors. gribēju visu darīt atsăku studijas darījos un ņēmos tad atmetu ad jo bija jau ok.palenām depresija atgriezās bet jau kombinācijā ar dusmu lēk ēm un psihošanu nekontrolejamu.paris reizes tika izsaukta policija jo gribeju padarit galu un ar atrajiem tiku aizvesta uz slimnicu. otro reizi kad uzsēdos uz ad efekta vairs tik liela nebima.nejutu ka atgriestos i treses. ebima nekada gribēšana ne uz ko vnk jutos labi un mierīgi nu kaut kā harmoniski bet dusmu lekmes neizzuda tā pat norāvks un ārdījos stikli un logi tika izsisti
rivātmājai, seja savainota ar stikliem, tapetes norautas.
es nesaprotu kā lai tiek no depresijas vaļā? un esakiet ka dzīve jāsakārto, to jau esam izdarīnuši, problemas atrisinātas un šķiet ka nu tik varëtu dzīvot bet depresija eatkāpjas. tika lietoti vitamīni dzelzs un magnijs, vis velti esmu depresijas maraliene jopromām.
Re: depresija
05.01.2014 16:34
Mana versija ir tāda: ja nevari atmest, tad neatmet.

No šī foruma 8 gadu laikā man ir radies priekšstats, ka tie, kas ņemas ar atmešanu/neatmešanu (ja nevar) un par to cepas, ka nevar, sevi saplosa vēl vairāk.

Zinu gana daudz ļaužu, kas lieto zāles un dzīvo normāli, par to daudz nedomādami.

Protams, es arī nezinu, ko Tavā gadījumā nozīmē dzīves sakārtošana...

Manuprāt, lai stāvoklī, kāds Tev ir bijis, tiktu galā, ir nepieciešama 3 gadus ilga (minimums) psihoterapija, jo depresijai ir arī ļoti spēcīgs psiholoģiskais palaidējmehānisms, kas ir jāatpazīst un jāiemācās nedarbināt, bet tāda sevis izprašana prasa laiku; depresija nav tikai bioloģiska lieta, ko koriģē ķīmiski.
Re: depresija
05.01.2014 18:15
es dzeru kokteili un jūtos labāk.
labu vakaru visiem
Re: depresija
05.01.2014 19:04
Aha, nu tad līdz nākamai reizei :)
shadow
Re: depresija
08.01.2014 23:42
ir jauki apzināties, ka kādam citam- personai ! iet sliktāk nekā mums :D tik smieklīgi 12gadnieka līmeņa komentāri :))
shadow
Re: depresija
08.01.2014 23:44
ups Runcene jau dzēš lauka komentus :D bet man patīk pakaitināt (kā viņš sevi stādīja priekšā) "debīliķus" :D
Re: depresija
08.01.2014 23:45
Shadow, Tu laikam te jauniņā... :)

Lūk, mūsu varonis:

http://www.youtube.com/watch?v=D2BXUe1UwWE

http://www.youtube.com/watch?v=ZHJk1UMoqrk
shadow
Re: depresija
08.01.2014 23:51
Runcene, nu skaidrs :D :D
njā es te jauniņā- kādus 2 mēnešus labi ja :)
mad smīkņādams
Re: depresija
13.01.2014 17:21
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mana versija ir tāda: ja nevari atmest, tad
> neatmet.
>
> No šī foruma 8 gadu laikā man ir radies
> priekšstats, ka tie, kas ņemas ar
> atmešanu/neatmešanu (ja nevar) un par to cepas,
> ka nevar, sevi saplosa vēl vairāk.
>
> Zinu gana daudz ļaužu, kas lieto zāles un
> dzīvo normāli, par to daudz nedomādami.
>
> Protams, es arī nezinu, ko Tavā gadījumā
> nozīmē dzīves sakārtošana...

...runcenīt, Tev tas beidzot ir pielecis???..,

...nikol lauzēju sauc smalki - atiešanas periods...nja...smaklāk skan, bet būtība viena un tā pati - lomkas...starp citu, cienijamie kolēģi - oficiālie narkomāni...nemāniet sevi ar smalkiem nosaukumiem...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 12?
Ziņa: