Nespēju nepalīdzēt

Aizsāka lackdog 

Nespēju nepalīdzēt
01.01.2014 07:13
Ir jaunais gads un nesmu pārāk možs, bet ceru, ka manu domu sapratīsiet un varēsiet palīdzēt.
Man ir tāda problēma, ka es nespēju pateitk nē cilvēkiem un tā jau sāk palikt ,kā apsēstība tas liek man justies labi un ja es to nedaru jūtos nožēlojami man nepartraukti ir vajadzīga sabiedrība un pie pirmās izdevības vienmēr palīdzu kādam pilnīgi jebko ko viņš prasa nav svarīgi tā ir nauda dators mašīna vai gimenes problēmas es vienkāši jūtos la ja es palīdzu, kā teica draudzene es jūtos kā varonis un savā ziņā tā ir ka es jūtos labi un to ka tas ir par daudz un es to nezināju līdz man to nepateica mana draudzene. Man ir jautājums, vai tā ir kautkāda problēma jeb tas ir normāli. Esmu tā dzīvojis vienmēr.

Paldies jau iepriekš un ceru ka netiesāsiet mani par kļūdām texstā.
eiro
Re: Nespēju nepalīdzēt
02.01.2014 15:42
Kur ir kļūdas tavā tekstā? Nu ja reiz tu pats uzsver, ka kļūdas ir, tad es arī tevi tiesāšu- tu esi lašara. Un indivīds ar mazvērtības sajūtu.
Re: Nespēju nepalīdzēt
02.01.2014 15:55
welcome to madhouse :D
aberz
Re: Nespēju nepalīdzēt
02.01.2014 16:30
tev ir atkarība, kad tu palīdzi kādam tev izstrādājās laimes hormons galvā
citiem tas izrādājās kad viņš kādam iesmērē zāles, piem psihiatri jūt kautko līdzīgu
tikai viņiem liekas ka palīdz bet īstenība vīņi noindē cilvekus.

citiem piem tas kaifs ir kādam nepalīdzēt vai citiem nopelnīt apčakarēt (kārtīs uzvarēt)
kazino vai sexualas tur visadas vai politiskas uzvaras



a kas tur slikts
palīdzēt, tikai tu nejūti ka tevi izmanto

stājies kristiešōs tur palīdz cits citam
tur tevi par nenormāļu neuzskatīs

parastā sabiedrībā gan laikam tu tads citads

iedod man piecīti
shadow
Re: Nespēju nepalīdzēt
03.01.2014 08:38
ja tev tas netraucē dzīvot un citi tevi nelietīgi neizmanto tad kādas problēmas.darot otram labu ir prieks,ka otram ir prieks un abiem labi.tas tak ok ja prieku sagādā pozitīvas lietas.bet ja tā ir mokoša apsēstība.tad grūti teikt.man piem patīk manas apsēstības :D Tās piešķir dzīvei jēgu :D
Re: Nespēju nepalīdzēt
03.01.2014 09:34
nu ja čalis tā raksta tad jau uzskata to par problēmu. es vel kkā viņu saprotu, jo agrāk kad biju klusais sīnis man bij tāpat :D kkādi cilvēki kurus es reāli ciest nevarēju man kko prasa, gribēju pasūtīt nah, bet nevarēju neko pateikt, tikai piekrist :D vnk cilvēkam tāda daba - tāka, autor, vai nu piespied sevi domāt ka tu gribi palīdzēt visiem tiem pāķiem kas tev kko prasa...vai gaidi kad kļūsi pārliecinātaks par sevi :D

nu protams, vel tu vari iet pie psihologa, lai turpināt piekrist visam ko saka un prasa viņš :D
Re: Nespēju nepalīdzēt
03.01.2014 15:16
Dzimums,vecums,svars augums? Tas ir tik pašsaprotami.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.01.2014 15:17 by Mazdakteris1.
shadow
Re: Nespēju nepalīdzēt
03.01.2014 15:33
kāds augumam un svaram sakars ar to ko autors šeit raksta? :DDD
Re: Nespēju nepalīdzēt
03.01.2014 15:38
minidakters ir izdienējis ārsts, šca izdomās viņam diagnozi :D
Re: Nespēju nepalīdzēt
03.01.2014 16:47
Aberz jau ir atbildējis, 5 zvaigžņu atbilde.

Ja nav cilvēkam pašvērtējuma, tad to dabū kalpojot citiem, dabū to ķīmiju augšā.

Šaubos gan, vai šajā stāstā netiek diezgan stipri nodarīts pāri sev, bet varbūt mazāk destruktīvs veids par narkomāniju, alkoholismu un medikamentozo atkarību.

Esmu bijusi tāda pati, un mani tas ļoti izsūca.
aberz
Re: Nespēju nepalīdzēt
03.01.2014 22:18
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aberz jau ir atbildējis, 5 zvaigžņu atbilde.
>
> Ja nav cilvēkam pašvērtējuma, tad to dabū
> kalpojot citiem, dabū to ķīmiju augšā.
>
> Šaubos gan, vai šajā stāstā netiek diezgan
> stipri nodarīts pāri sev, bet varbūt mazāk
> destruktīvs veids par narkomāniju, alkoholismu
> un medikamentozo atkarību.
>
> Esmu bijusi tāda pati, un mani tas ļoti izsūca.


nu vo tagad kad tu tāda neesi tad nevari man pat pieciti atsūtīt
redzi cilvēki kļūst ļāuni, jo kaunās baidās vai ko tur būt labi...

īstenībā AUTORS ir NORMĀLS cilvēks
bet mēs esam nenormāli ka domājam ka darīt labu mūs izsūc ....

nu jā kad dari labu tad tevi izmanto, bet ja ta sērga izplatās tad tas ir labāk utt
bet kā varbūt labs , ja kāds nav slikts utt un tad kuru ir vairāk utt tāir pasaules sūtītba
ir hipofīze labā ļaunā atzīšanas koks un kurā pusē nostāties utt to visi zina

bet ķimiski mehanisms ir kājebkurai atkarībai, ja steroīna izdalīšanos izraisa kazino uzvara
sexa uzvara, vai sporta uzvara vai biznesa uzvara vai dzīvnieku glābšana vai
agatas kristi grāmatas, filma, reliģījas eiforijas
profesijā piem pavāra darbs vai sliktajā gadījumā piem nozagšana , sadauzīšana, nu utt

a ķimiski tā ir alkohols , narkotikas, antidepresanti, nikotīns utt.

tātad mūsu uzvedību noska tas par ko mēs priecājamies, kas izraisa steroīnu galvā
a kas to izraisa tas ir audzināsana, pieredze , reigija varbūt hipnioze

tātad ja jau tas nav kaitīgi tad kādas problēmas
ja to kāds ārstēs ar zālēm tad psihiatrs nobendēs steroīna izstrādi
un tev nebūs kaifs ne labu darīt ne uzvarēt ne religija na kazino
nefiga, kā narkomāns ar stāžu kam ir sačakarēta steroīna vielmaiņa
DĀRZENIS

tāpēc priecājis
un lai cilvēks nekļūtu ļauns šad tad ir jāpārbauda
vai viņs var vienkāršī tāpat iedot cilvēkam naudu

peim man 5iecīti

:_P
Re: Nespēju nepalīdzēt
05.01.2014 12:30
Zini, īstenībā tā ir ļoti liela problēma, jo esi pakļauta/s izmantošanas/ manipulēšanas/ vardarbības u.c. ļaunprātīgas izmantošanas riskam. Iesaku atrast psihologu vai psihoterapeitu ar, kuru tev izveidojas labs kontakts (reizēm ir jāaiziet pie vairākiem, lai atrastu "īsto") un, esmu droša, ka jau pāris mēnešu laikā būsi no tā ja ne ticis vaļā, tad vismaz manāmi sācis kontrolēt situāciju. Un ar laiku tev noteikti izdosies no tā atbrīvoties.


Veiksmi!
Re: Nespēju nepalīdzēt
05.01.2014 16:15
es pazīstu vienu tādu džekj kurš vienmēr ir labā noskaņojumā, enerģisks un prieka pilns, viņš ir pats apbrīnojamākais cilvēks pasaulē, jo man viemnēr ir izpalīdzējis un nekad nav pateicis nē.
es domāju ka ja tev sagādā prieku palīdzēt tad tā tik uz priekšu.ja pasaulē būtu vairāk tādu cilvēku mēs dzīvotu labāk.
aberz
Re: Nespēju nepalīdzēt
07.01.2014 00:06
depresija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es pazīstu vienu tādu džekj kurš vienmēr ir
> labā noskaņojumā, enerģisks un prieka pilns,
> viņš ir pats apbrīnojamākais cilvēks
> pasaulē, jo man viemnēr ir izpalīdzējis un
> nekad nav pateicis nē.
> es domāju ka ja tev sagādā prieku palīdzēt
> tad tā tik uz priekšu.ja pasaulē būtu vairāk
> tādu cilvēku mēs dzīvotu labāk.


nu mēs dzīvotu labāk , bet tam kas palīdz labāk nepaliek
ja viņam labu dara viņam nepatīk

sanāk ka viņam vai sliktu pasauli kura ir ko labu darīt

maniaki

vo kas to var izregulet?
lackdog111
Re: Nespēju nepalīdzēt
14.01.2014 13:27
še 5 esmu mainijies :D
Re: Nespēju nepalīdzēt
14.01.2014 13:35
vīrietis, svars 75 kg, vecums 20, augums 176
Re: Nespēju nepalīdzēt
14.01.2014 13:37
alkaholu nelietoju, narkotikas arī nē,un cigaretes vispār ne plus sportoju
Re: Nespēju nepalīdzēt
14.01.2014 16:27
Domāju, ka šo tēmu vajadzētu pārnest uz pļāpu sadaļu. Ar psihiatriju te nav nekas kopīgs:)
****************************************************
Paldies par info.( vec. 20;svars 75;augums 176).Tas ir svarīgi lai izprastu jautātāja būtību.Šie dati var neinteresēt tikai šarlatānus un ekstrasensus. Cilvēkus nosacīti var iedalīt varoņos un kalpos. Protams, ir dažādi pērejas posmi vai pakāpes.Dabā nav tikai melnā un baltā krāsa.
Varonis ir vīrietis, kas vairāk tendēts uz agresiju, dzimtas turpināšanu.Viņi ir neprātīgi līdz pat pašnāvībai. Viņu virzītājs ir adrenalīns un testosterons.Viņi der būt par karavīriem, policistiem, ugunsdzēsējiem. Kaujā iet pirmie.Mīl ātrumu un sāpes. Asas sajūtas. Lielākie kara un kautiņu izraisītāji. Egoisti attiecībā pret citiem vīriešiem. Ļoti greizsirdīgi.
Lai saglabātu cilvēci daba ir izgudrojusi "kalpus." Viņi ir pakļāvīgi, loti mīļi,izpalīdzīgi. Kautiņos neiesaistās. Karot nemīl. Kalpo,kā genofonda saglabātāji. Mazohisti. Organismā prevalē nelielā daudzumā oxitocīna hormons. Tas liek būt draudzīgam gan pret sievieti,gan pret vīrieti. Izpalīdzīgi. Kā pateicību nopelna bionarkotikas (endorfīnus). Protams, daudz ko nosaka vide, kurā persona veidojas.Arī vecums. Ar gadiem oxitocīns var samazināties.Arī rūgtā dzīves pieredze, nogurums dara savu.Abiem veidiem savas korekcijas ienes arī citi faktori. Olbaltumiem bagāts ēdiens. Ieaudzinātie nosacījuma refleksi.Uzbudinoši (kofeīns) dzērieni un ēdieni (pipari u.c.).
Tas tā, ļoti vienkāršotā veidā.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.01.2014 16:31 by Mazdakteris1.
Re: Nespēju nepalīdzēt
21.01.2014 12:21
Paldies :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 7?
Ziņa: