trankvilizatoru iedarbība

Aizsāka agnese555 

agnese555
trankvilizatoru iedarbība
16.12.2013 00:15
Gribēju parunāt, kā uz šejieniešiem iedarbojas xanaxveidīgie medikamenti. Man tos ārsts izraksta stresa situācijām, bet tie rada manī neadekvātu uzvedību. Es sāku zvanīt visiem pēc kārtas, sūtu stulbas īsziņas, bet nākamajā dienā daudz ko no tā neatceros. Esmu prasījusi par šo ārstam. Ārsts uzskata, ka man deva par lielu, tāpēc tā iedarbojas, bet nu tad jau ir tik jēga, jo mazās devās stress un panika netiek novērsti. Kā ir citiem šai forumā? Vai ir tādas problēmas? Kā tikt ar to galā?
Re: trankvilizatoru iedarbība
16.12.2013 00:26
Ko tieši Tu lieto?
shadow
Re: trankvilizatoru iedarbība
16.12.2013 01:01
cik tad lielā devā tu viņus lieto?
Re: trankvilizatoru iedarbība
16.12.2013 09:58
zinu vienu cilvēku kam līdzīgi xanaxi deva eiforiju pat nelielās devāš, no priekiem lidoja un atmiņa bij īsa...
kā ar to tikt galā? vnk nelietot. viņu tak ir daudz, mēģini nexanaxveidīgos :D
maira
Re: trankvilizatoru iedarbība
16.12.2013 12:01
vispār jau xanaxam tiek piedēvēta arī neliela antidepresīva iedarbība, taču nedomāju, ka autores aprakstītie efekti var būt dēļ tā. Varbūt vienkārši nekad agrāk trankv nav lietoti un organisms jau var reaģēt dažādi. Dīvaini gan tomēr, jo Xanax jau visiem it kā patīk. Varbūt lai ārsts izraksta Fenazepāmu - klasiska vērtība un lētak arī :))
Re: trankvilizatoru iedarbība
17.12.2013 13:53
Varbūt, ja ir kāda sociālā trauksme vai agrofobija, tad xanax tā var arī iedarboties, cilvēks kļūst atbrīvotāks, līdzīgi alkoholam. Es arī agrāk kļuvu runātīgāks, kad agrāk to dzēru. Bet tas nav visiem - citiem ir pretējs efekts, viss atkarīgs, kas ir bijis stresa cēlonis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: