psihiatriskā uzskaite

Aizsāka Anete 123 

Anete 123
psihiatriskā uzskaite
10.12.2013 13:52
Labdien! Mani interesē vai kādreizējā uzskaite pusaudža gados pie psihiatra var traucēt man iestāties valsts armijā! Pateicos
Re: psihiatriskā uzskaite
10.12.2013 14:19
Neesmu armijas psihiatrijas eksperts, bet vispār viņiem nepatīk vēsture ar psihiatrijas iestādēm. Iespējams, ka ņem vērā diagnozes, klīniskos aprakstus, bet varbūt arī neņem, pietiek, ka esi bijis uzskaitē.

Godīgi jāsaka, ka precīzi nezinu pateikt.
maira
Re: psihiatriskā uzskaite
11.12.2013 11:21
cik zinu, viņiem principā nepatik, ja kandidāts bijis psihiatriskajā uzskaitē. Armijā tomēr psihei jābūt līdzsvarotai. Un tur pat diagnoze nav tik svariga. Ja no viņiem sanemi atteikumu, tieši jau neteiks, ka dēļ psih uzskaites, bet formāli visu ko atrakstās.
Re: psihiatriskā uzskaite
05.01.2014 13:02
armijā ir darbs ar ieročiem, tāpēc, iespējams, uzskaite traucēs. Tik pat labi tevi vnk var regulāri uzraudzīt un tev būs jāiziet pamatīga psihiatru komisija.

Es arī esmu uzskaitē un vienīgais, ko savā dzīvē nekad nedabūšu dēļ uzskaites ir atļauja ierocim. Tā vismaz teica psihiatrs ;)
Re: psihiatriskā uzskaite
05.01.2014 17:08
hmm, šķiet ka nē. viņiem būs vajadzīgs psihiatra paraksts ka ne tu, ne kāds cits no tavas ģimenes nav bijis saistīts ar psihiatriju. ja tādu zīmodziņu sarunāt nevari tad darbs visticamāk nespīdēs. arī pirms iestāšanās dienestā tev būs jāiet pie viņu psihiatra,psihologa,neirologa...nav tik vienkārši izšmaukt...
bet nu nez, man ir VD, pie psihiatra gan nekad neesmu bijis, vien neirologa, bet nu lieta, ka man patstāvīgi trīc rokas... protams, to pamanija tur, izprašņāja kas un kā, bet pie amata tiku... armija nē, bet automāts ir mana darba inventārs :D
Re: psihiatriskā uzskaite
05.01.2014 18:54
Kāds ģimenei sakars?

Un kā noteiks radniecību?
Re: psihiatriskā uzskaite
05.01.2014 18:56
nu nezinu kāds sakars, bet psihiatrs pārbaudija visus ar tādu uzvārdu kā man un jautāja vai tie nav mani radinieki... nu tāda formalitāte acīmredzot, protams, pat ja ir var samelot ka nav



Edited 1 time(s). Last edit at 05.01.2014 19:00 by normālis.
Re: psihiatriskā uzskaite
05.01.2014 19:00
Oho, nu gan nikni...

Tieši armijas psihiatrs?
Re: psihiatriskā uzskaite
06.01.2014 14:14
nē, tas bij pilsētas poliklīnikas psihiatrs, viņam bij jāizsniedz izziņa ka nav bijis sakars ar viņu. tālāk ministrijas psihiatrs skatījās tikai vizuāli vai viss normāli un kko prašņāja daudz par kaitīgām tēmām :D bet tas ministrijas psihs sākotnēji man nedeva atļauju, ka esmu dienestam derīgs (galvas trauma, roku trīce) un teica, ja dabūšu psihologa un neirologa atzinumu ka ar mani viss ok, tad viņš arī savu atļauju dos. nu to ārstu tur protams bij vel daudz, ieskaitot kardiogrammas utt. bet nu tas te mazāk būtīski.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.01.2014 14:16 by normālis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 2?
Ziņa: