Bērnu psihiatri

Aizsāka Aiva Z. 

Aiva Z.
Bērnu psihiatri
14.11.2013 08:52
Padalieties, lūdzu, ar informāciju par bērnu psihiatriem. Vajag pusaudzei. Ja iespējams, arī ar atsauksmēm no savas pieredzes. Arī ar slimnīcu iespējām. Diagnoze F20.
Re: Bērnu psihiatri
14.11.2013 18:25
Par bērniem vairāk runā calis.lv; te ļoti reti kāda mamma ieklīst.

Esmu manījusi tur vairākas diskusijas par šo tēmu.

Bet, ja godīgi, tad mans privātais viedoklis, ir tāds, ka bērnu psihiatrijā visas saules ir gandrīz norietējušas... labākie emigrē, bērnu psihiatrija ir vissmagākā, tur neviens negrib iet, algas nogrieza... Pie mums valsts finansē ļoti limitētu daļu no multidisciplinārās komandas, ko šādam bērnam/pusaudzim vajadzētu un kas ārzemēs ir nodrošināts, tāpēc arī ārstiem daudz tur ir vieglāk strādāt.

Ja ir kāds, ar ko rasts kontakts, droši vien ir jēga pie viņa turēties un vienlaicīgi palasīt, ko runā citas mammas.

Ja līdzekļi atļauj, man šķiet, ka psihiatre Sandra Pūce strādā arī ar pusaudžiem, viņa Jelgavas slimnīcā tagad virsārste, bet kaut kur pieņem arī privāti.
Aiva Z.
Re: Bērnu psihiatri
15.11.2013 10:52
Paldies, pameklēšu Sandru Pūci privātpraksē. Šobrīd it kā ir viens variants, bet ne sevišķi labs, meklēju alternatīvu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 15?
Ziņa: