psiholoģija attiecībās

Aizsāka mmm 

mmm
psiholoģija attiecībās
01.11.2013 08:15
Es ar savu draudzeni ļoti bieži strīdējamies, bija biežas nesaskaņas dzīvojot kopā, jo viņa ir ļoti impulsīvs un nepiekāpīgs cilvēks. Pirms nedēļas pašķīrāmies ar lielu skandālu, bet joprojām telefoniski strīdamies un viņa nepārtraukti apgalvo, ka nekad vairs nebūsim kopā. Bet vakar nedaudz nomierinājāmies un viņa apciemoja mani, jo brauca pakaļ mantām. Esot kopā sajutām, ka tās jūtas mūsu starpā tomēr ir... bija pat tuvības brīži... bet viņa joprojām apgalvo, ka nekad nebūsim kopā. Man īsti nav skaidrības kā cilvēks kurš bļauj uz tevi, lamājās, sit un tomēr atrodoties kopā ļaujās samīĺošanai! Pat runā par citām attiecībām, kuras viņai būs turpmāk dzīvē. Vai tas nozīmē, ka tomēr viņa melo sev un negrib atzīt, ka mīl, vai tas ir tikai blefs? Varbūt visam vajag laiku? Kas tam cilvēkam ir galvā?
Re: psiholoģija attiecībās
01.11.2013 12:17
Mūžsenais jautājums... kas gan sievietēm galvā? :D
Man gan izklausās, ka varbūt Tu esi pārāk piekāpīgs un viņa to izmanto - ļoti žēl. Nenobīsties un kādu reizi pats atsaki tuvību. Centies izturēties kā vīrietis, neizdabā viņas vēlmēm...
Un vai tam visam apakšā nav arī bailes, ka Tev vairs nebūs citas draudzenes? Īsti nav sajēgas, kāpēc lai Tu censtos uzturēt attiecības, kur viņa "bļauj uz tevi, lamājās, sit"....
mmm
Re: psiholoģija attiecībās
02.11.2013 07:03
Jā varbūt pārāk stresoju par to, ka viņas vairs nav, esmu tomēr pieķēries tam cilvēkam neskatoties uz viņas smago raksturu. Bailes protams arī ir, ka esmu palicis viens! Centīšos viņu vairs netraucēt, lai saprot ko ir zaudējusi!! Man patiesībā no visiem stresiem atkal uzplaiksnīja vecā kaite... veģetatīvā distonija. Katru dienu mostos 5 no rīta, sirds klapējās un iekšēji stresoju, nezinu kā tikt ar to galā, jo zāles, kuras agrāk dzēru nepalīdz...
Re: psiholoģija attiecībās
03.11.2013 16:32
Enerģētiskais vampīrisms. Ej prom un atrodi normālu cilvēku. Kamēr veselība nav sagrauta pilnīgi.
man bija labas attiecibas,lidz pats visu nesalaidu deli,kada vakara aizbrucu pec darba uz laukiem kaut draudzene negribeja lai baucu,un tad viss sakas nedaudz iedzeru un tad menti atnema man masinu bet draudzenei otra diena vajadzeja uz darbu,kad biju policija vinja man piezvanija un es vinjai izstastiju kas notika un tad es atgriezos laukos un saku dzert katru dienu,draudzeni pat kada diena esmu cipa pasutijis bet es neatceros,kaut ari vinja man megina to iestastit ka ta bija.tad es vinjai zvaniju pec menesa satikamies uz vienu vakaru un gandriz katru nedelu lidz es pirms jauna gada atbraucu un pateicu ka prom no vinjas vairs nebrauksu,bet vnja visu laiku sarakstas ar citiem un kad es tagad vinjai kaut ko uzrakstu vai pazvanu vinjai viens teikums man nav ko ar tevi runat.pat neatlauj sevi apskaut,utt.visu laiku par kaut ko dusmojas uz manim.ko man darit varbut varat kaut ka palidzet,jo es vinju tiesam milu un negribu zaudet.
Re: psiholoģija attiecībās
27.01.2014 23:12
Es vienmēr esmu teicis. Baidaties no dzērājiem. Tā ir nāve. Šoreiz to pašu. Dzērājs....Pieliec punktu un bēdz. Jo ātrāk un tālāk, jo labāk.
Re: psiholoģija attiecībās
28.01.2014 08:39
1. neklausīt Mazdakterim - ir cilvēku, kuriem tā ir labi. Kas strīdas visu mūžu, katru dienu, bet galu galā viņi ir laimīgi
2. XTC nepiekāpties un tā... ja cilvēka dabā ir piekāpties, palutināt utt, to neizmainīs
3. jāpaanalizē - kādas bija iepriekšējās draudzenes, jo cilvēks, normālā praksē, izvēlas vienmēr vienu un to pašu psiholoģisko tipu, ja šis ir izņēmums un iepr viss bija oki doki, tad iespējams tiešām kāda kļūda
4. atceries, ka reizēm pie beibes velk nevis jūtas, bet privātīpašnieciskums.
5. ...saprast sievieti ir neiespejamā misija

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 25?
Ziņa: