Runcenei-miera izlīgums psihologiskā terora lietā

Aizsāka bmw 

Cien,Runcene!
Sakarā ar lietotāja enfuego psihologisko terorizēšanu portālā dr.lv,ko jūs kā algota portāla moderatore esat ilgstoši pieļāvusi,līdzdarbojusies un iespējams-organizējusi,ņemot vērā,ka enfuego portālā ir publicējis savu vārdu un uzvārdu,jums tiek piedāvāts miera izlīgums -materiāla kompensācija 10 000 ls apmērā,pusi summas pārskaitot enfuego gimenei,kā arī-moderatora darba atstāšana portālā dr.lv.Summa aprēķināta,ņēmot vērā kaitējumu,kāds nodarīts enfuego veselībai un gimenei un-ņemot vērā juridiskos apstākļus.
Līgums slēdzams oficiāli,ar notāra apstiprinājumu,nauda pārskaitāma oficiāli.caur banku.
Līguma noraidīšanas gadījumā apsveru iespēju vērdties tiesā ar civilprasību pret jums un portāla adminstratoru Oša k-gu,prasības summu būtiski palielinot,kā arī-vērsties jūsu darba vietā- GVVA ar sūdzību par pacienta psihologisku terorizēšanu.
Ieraksta dzēšanas gadījumā miera izlīgumu uzskatu par noraidītu,ieraksts dzēšams pēc piekrišanas un e pasta norādīšanas,lai vienotos par līguma detaļām un kompensācijas apmaksas termiņu...

Ar cieņu- bmw.
Re: Runcenei-miera izlīgums psihologiskā terora lietā
25.10.2013 10:10
hmm, puse summas ģimenei, a kam otra puse? varbūt man? :))
a enfuego vispār ir informēts?.. visticamāk ne... tad varbūt to enfuego pusi arī sadalam savā starpā? :D



Edited 1 time(s). Last edit at 25.10.2013 10:31 by normālis.
Re: Runcenei-miera izlīgums psihologiskā terora lietā
25.10.2013 10:20
o, nebiju zinājusi, ka esmu algota...

GVVA gan sen vairs nav... ar pēcteci portālam nav nekāda sakara.

Nu un es sāku domāt, vai šo nesākt uzskatīt par psiholoģisku teroru.
Re: Runcenei-miera izlīgums psihologiskā terora lietā
25.10.2013 10:29
kāds nav izlasījis foruma lietošanas noteikumus, kas ir katras foruma lapas apakšā.

Ja tavā ziņā pasaulei ir aprkastītas tavas psiholoģiskās problēmas, jo tu raksti minētajā foruma sadaļā - tad labi, savādak būs jāpārvieto ši ziņa kaut kur citur piemēram "forumiešu pļāpas"

Tev jau laicīnu atpakaļ vajadzēja saprast ka tavi raksti te nav vēlami, jo tie ir uzmācīgi un aizskaroši foruma lietotājiem, kas saņem tieši tik pat daudz līdzekļu no fourma administrācijas, cik saņem pati foruma administrācija un visi citi, kas raksta šajā forumā. Liekās ka tikai spameri vispār kaut ko saņem.

Tās nav tavas tiesības rakstīt šajā forumā, tā ir privilēģija, neaizmirstam to.

Psiholoģiskais terors - hmm, vienīgais ko redzu, ir kā kāds lietotājs ar segvārdu bmw terorizē citus lietotājus sakot, pārliecinot ka viņa ieteiktā arstniecības metode ir vienīgā un pareizā.

p.s. Neskaidrību gadījumā rakstiet un jautājiet: info@dr.lv
Re: Runcenei-miera izlīgums psihologiskā terora lietā
25.10.2013 10:35
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cien,Runcene!
> Sakarā ar lietotāja enfuego psihologisko
> terorizēšanu portālā dr.lv,ko jūs kā algota
> portāla moderatore esat ilgstoši
> pieļāvusi,līdzdarbojusies un
> iespējams-organizējusi,ņemot vērā,ka enfuego
> portālā ir publicējis savu vārdu un
> uzvārdu,jums tiek piedāvāts miera izlīgums
> -materiāla kompensācija 10 000 ls apmērā,pusi
> summas pārskaitot enfuego gimenei,kā
> arī-moderatora darba atstāšana portālā
> dr.lv.Summa aprēķināta,ņēmot vērā
> kaitējumu,kāds nodarīts enfuego veselībai un
> gimenei un-ņemot vērā juridiskos apstākļus.
> Līgums slēdzams oficiāli,ar notāra
> apstiprinājumu,nauda pārskaitāma
> oficiāli.caur banku.
> Līguma noraidīšanas gadījumā apsveru iespēju
> vērdties tiesā ar civilprasību pret jums un
> portāla adminstratoru Oša k-gu,prasības summu
> būtiski palielinot,kā arī-vērsties jūsu darba
> vietā- GVVA ar sūdzību par pacienta
> psihologisku terorizēšanu.
> Ieraksta dzēšanas gadījumā miera izlīgumu
> uzskatu par noraidītu,ieraksts dzēšams pēc
> piekrišanas un e pasta norādīšanas,lai
> vienotos par līguma detaļām un kompensācijas
> apmaksas termiņu...
>
> Ar cieņu- bmw.


izskatās vienam galīgi nav ko darīt. un grib izcelties.
wtf??
bmw ir pilnībā sagājis sviestā.. visiem viņš jau sen ir noriebies, viņu vajadzētu bloķēt no šī foruma, domāju nevienam pret to nebūtu pretenziju, cik var spamot.

a vsp jā kur palicis enfuego? rēcīgs personāžs bija (pozitīvā nozīmē) :D
...jobanij v rot!!!!...osi un runcen, i nemēģiniet izdzēst mātes vārdus...bmw ar visiem vitamīniem jau ir izmīzis pēdējās prāta paliekas...piemērs tam, ka vitamīnu daudzums organismā ir adekvāts stulbuma pakāpei šajā pašā rumpī...
Re: Runcenei-miera izlīgums psihologiskā terora lietā
30.10.2013 14:51
mad uz dirsas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...jobanij v rot!!!!...osi un runcen, i
> nemēģiniet izdzēst mātes vārdus...bmw ar
> visiem vitamīniem jau ir izmīzis pēdējās
> prāta paliekas...piemērs tam, ka vitamīnu
> daudzums organismā ir adekvāts stulbuma pakāpei
> šajā pašā rumpī...
______________________________
Es vienmēr esmu teicis, ka šādu 'pērļu ' dēļ vien ir vajadzīgs šis forums. Izrēcos no sirds.
bmw arī man savā laikā rakstīja draudu vēstules, ka izdarīs pašnāvību un uzrakstīs, ka pie tās vainīgs esmu es. Ja es neatstāšu šo forumu. Nav patīkami, kad slimi cilvēki sāk kļūt bīstami svētīgām lietām. Dr.lv, aizpilda to nišu, kas izmisušiem cilvēkiem ir vajadzīga.
BMW, aizej lūdzu pie psihiatra. Slimība nav nievājoša. Parasta ierindas kaite, kas var skart katru. Slikti ir slimību izmantot terorismam.
Būs jāziņo drošības policijai un Satversmes aizsardzības birojam.
Pieļaujot to,ka mana komunikācija šeit nav bijusi īpaši veiksmīga un pieņemot Oša k-ga izteikumus,ka mani ieraksti šeit nav vēlami,biju jau nolēmis forumu pamest.
šajā sakarā gribētu atvainoties Runcenei par kadām darbībam,kas varbūt likās nepieņemamas,tāpat arī-lietotājai shadow.
Un domāju,ka sakarā ar manu aiziešanu tālāka manis nomelnošana ir gluži lieka,neatkarīgi no tā kurš un kādas kļūdas ir pieļāvis,jo-arī man būtu kāds viedoklis,varbūt drusku atšķirīgs,bet-šeit to vairs izteikt nebūtu nozīmes.Nebūtu arī kādam jāuztraucas,ka es atsākšu rakstīt ar citu niku-es to nedarīšu,jo-man ir tomēr apnikusi šī kašķēšanās un no visa tā es gūstu tikai negatīvas domas,attiecībā par tēmas maiņu,ko savulaik ieteica ku-nu,mani tomēr interesē vitamīni un nav man intereses par medicīnu no daudziem citiem aspektiem,tāpat interesē psihotehnikas.Nu un tas man liek domāt kā izvairīties no dažādām šadām situācijām.Es vienīgi nespēju ietekmēt to,ko citi runā par forumu dr.lv.
Nobeigumā-gribu vēlēt arī Mazdakterim labu veselību,lai Jums prieks un gaišas domas sirdī,tāpat visiem pārējiem!
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.