Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes

Aizsāka avene35 

Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
22.10.2013 21:11
Mans mērķis nav bijis te kaut ko diži oponēt, mazliet esmu tagad ar Tevi ievilkusies... es te nemeklēju šādas diskusijas, bet mans mērķis ir vairāk dot info, tādu, kas cilvēkam ar psiholoģiskām/psihiatriskām problēmām Latvijā varētu noderēt, lai viņi zina, kur vērsties, kur ko apmēram sagaidīt, kādas cenas, bezmaksas iespējas utt.

Man galīgi nav mērķis oponēt cilvēkiem, kas kaut kā savā veidā lieto vitamīnus. Pasaule ir pilna ar dažādām idejām, uun šajā jau esmu investējusi mazliet par daudz.
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mans mērķis nav bijis te kaut ko diži oponēt,
> mazliet esmu tagad ar Tevi ievilkusies... es te
> nemeklēju šādas diskusijas, bet mans mērķis
> ir vairāk dot info, tādu, kas cilvēkam ar
> psiholoģiskām/psihiatriskām problēmām
> Latvijā varētu noderēt, lai viņi zina, kur
> vērsties, kur ko apmēram sagaidīt, kādas
> cenas, bezmaksas iespējas utt.
>
> Man galīgi nav mērķis oponēt cilvēkiem, kas
> kaut kā savā veidā lieto vitamīnus. Pasaule ir
> pilna ar dažādām idejām, uun šajā jau esmu
> investējusi mazliet par daudz.

Ja mērķis ir dot info,tad dod...un būtu bijuši cilvēki,kam tā arī noderētu,arī-atšķirīgi no manējā viedokļi.Vai Tu raksti vairāk vai mazāk-tā ir Tava izvēle....bet ja Tu gribētu dot info,tad derētu arī,ka būtu kam,es tikai priecātos,ka cilvēki izlasītu kko konkrētāku par psihoterapiju,kāda pieredzi-pozitīvu vai negatīvu....jo es varu pastāstīt tikai par psihotehnikām..un vitamīniem...
Redzi-man pat ir grūti dažus pārliecināt,ka tās ir psihologiskas problēmas,un būtu jārisina pie psihoterapeita,bet-cilvēki atsakās te vairs ienākt.diemžēl....
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
22.10.2013 21:24
Te ir arī meklētājs, kur ir ļoti daudz pieredžu. Ja kāds tagad grib izlasīt pieredzi, tad varu ieteikt sievietes ar niku "Alstere" rakstītos postus jau sen pirms manis, man savulaik bija ļoti vērtīgi un noderīgi.
Ja tie cilvēki vispār gribētu šo adresi vispār spiest......tad jau vēl varētu teikt-lieto meklētāju....un ja godīgi-tad psihologiskās problēmas principā ir visiem,un sanāk tā-man kkas jāmēgina skaidrot tur,kur pats tikai kko apgūstu...ir viena lieta,kur es jūtos stiprs,bet tā nav psihologija un psihoterapija....
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
22.10.2013 21:32
Un es nedomāju, ka esmu atbildīga (vai kāds cits no foruma, arī Tu) par to, ka kāds te nāk vai nenāk...

Man bija pilnīgā pakaļā, biju izmēģinājusi visu, un tad atradu info par psihoterapiju. Teju 10 gadu (laikam 8 vai 9) ar pārtraukumiem biju uz zālēm, nekādas jēgas... izlasīju Viestura Rudzīša "Bendes meitiņa un viņas tēvs", ko nejauši atradu kādam radam uz galda, pēc tam ar bažām atradu sievieti psihoterapeiti un sāku neprognozējamu ceļojumu, man toreiz vispār nebija nekādas info par tādām lietām, 90. gadu vidus, psihiatri arī vēl šaubīgi, biju uzaugusi reliģiozas mātes paspārnē, kur psihoterapija un psiholoģija bija noliegta, psihiatriju akceptēja ar lielu šaubīšanos un negribīgi, mani neviens neatbalstīja, man pat nebija, ar ko runāt... Es savulaik riskēju, jo visu laiku gribēju mirt, mēģināju un gāju pati, veidoju savu pieredzi ar psihoterapeiti un izdarīju pareizi.

Tāpēc domāju, ka neviens īpaši nav jāpārliecina, esmu te jau dalījusies pieredzē; kas grib, tas izlasa, kas negrib, to nepierunāsi. Mums nav neviens jāglābj, mēs varam tikai ieteikt.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.10.2013 21:35 by Runcene.
Ja es negribētu forumu,es te vispār nenāktu iekšā......nav man bijis mērķis te visu izpostīt,un nemaz tik forši nav,ka tikai e pastā,es neesmu dievs,neesmu ārsts.....un par to,kas notiek,jau teicu agrāk....Bet-kkā netiek saprasts-ne manis teiktais par vitaminiem,kaut vispārīgi,ne arī-par to,ka cilvēki pazūd.....jo uz doto brīdi nav viņiem alternatīvas...es tomēr tuvākā laikā savu saitu netaisīšu,ja es necerēu ka tikšu saprasts-es arī šito nerakstītu.....Ja mans mēŗķis būtu visus pārvervēt uz savu e pastu-kapēc tad vispār šo rakstīt...
Mums nav neviens jāglābj, mēs varam tikai ieteikt.------redzi,nupat Tu pateici ļoti pareizi,ļoooooti.

bet problēma ir tur,ka-ja paliek slikts iespaids,tad-e pastā reti kurš raksta ļoti ilgi,daudzi .............un pazūd.
Bet-es jau nezinu,kā ies tālāk....tapēc-saglabāt foruma jēgu ir ļoti vērtīgi....
Es vispār nedomāju,ka man kāds jāglābj....bet,ja Tu ņemtu vēŗā mūsdienu psihologiju-tad kāds izvēlas bmw ieteikumus,kāds-tos kategoriski noraida,itkā jau iepriekš izlēmuši........tie,kas izvēlas manus ieteikumus,te nenāk-redzot kas te notiek,vairākiem ir ļoti slikti palicis,izlasiot šito apriešanu....nu un-tad es arī nevaru vairs saprast-ko ieteikt-rakstu,ka var tomēr izmantot citas sadaļas,tās var noderēt,rakstu,ka manas problēmas forumā attiecas tikai uz mani,lai neņem pierē...bet-nedarbojas tas....
bmw,
Es neteicu, ka AD nepalīdz, rakstīju, ka nedaudz tomēr līdzēja, bet , manuprāt, par īsu bija to lietošanas laiks un varbūt tomēr nebija atrasti īstie. Psihoterapija neteiktu, ka nelīdz, viņa pati gan to apgalvo, bet es reāli redzu, ka ir labāk. Diemžēl ir tā kā raksta Runcene, ir kāpumi un ir kritumi. Tiklīdz ir kāds pārdzīvojums, viņa netiek ar sevi galā..Pēdējais notikums - nelaimīga mīlestība, turklāt 16 gadīgai jaunietei pirmais vīrietis, tas tomēr, objektīvi runājot, kaut ko nozīmē. Protams, es nerunāšu par to, ka tas bija par agru un nebija viņš to vērts, lai tas notiktu blablabla., ne par to tēma, bet esmu priecīga vismaz par to, ka man uzticējās un pastāstīja...
Psihoterapeitam par vitamīniem pat nejautāju, jo cenšos neuzdot naivus jautājumus. Esmu pietiekami saprātīga, lai saprastu, ka tie nav un nevar būt ārstēšanās līdzeklis, un pārdabiskas spējas tiem nepiedēvēju. Neesmu no cilvēkiem, kas "audzēja gadījumā skries pie pesteļotājiem, ekstrasensiem, iepirks kravu UB no izplatītāju sektām, vai ārstēsies ar struteņu tinktūru. Tas viss no kaut kā pa druskai var būt tikai kā palīglīdzeklis, ja tam tic, bet arī tikai rūpīgi analizējot.

Ārstam jautāju par neiroleptiķiem un trankvilizatoriem, kuru lietošanas nepieciešamību viņš gan noliedza...Nu redzēs, ko Dzintaros teiks. Mans uzskats gan, ka laikā, kamēr pierod pie jaunajiem AD, trankvilizatori par ļaunu nenāktu, tāpat noņemtu stresu un saspringumu. Bet viņš pajautāja, kā tagad ar aizmigšanu naktīs... Tā kā viņai ar to problēmu nav, šīs grupas medikamentu nepieciešamību noliedza. Es neesmu speciālists, tāpēc klausu, ko man saka ārsts, bet atkal: domājot līdzi un ievācot info gan internetā, gan cenšoties aprunāties ar vairākiem speciālistiem. Vienīgais, viņai ir lielas grūtības piecelties no rītiem..

Starp citu zivju eļļa mums vienmēr ir mājās, kursa veidā lietojam un magne B6 pati esmu dzērusi, kad bija liela pārslodze darbā. Tas nav nekas jauns. Vienīgais ko gribēju pateikt, Jums, bmw, vitamīni nav un nekad nevar būt ārstēšanās līdzeklis ne šādos, ne citos saslimšanas gadījumos. Turklāt lasīju, ka vitamīnu lietošanas labvēlīgā ietekme uz veselību nu jau tiekot apšaubīta, šķiet bija kāds pētījums, kurā konstatēts, ka vitamīnu nelietotāji dzīvojot ilgāk. Ja prasīsiet, kur lasīju, nu neatceros. Protams, pat neatceros, kas bija informācijas pirmavots un kas par pētījumu.
Paldies visiem!
P.S. Īpašs PALDIES Runcenei!
avene35
Es īsti nesapratu,vai gaidiet arī atbildi,bet tomēr....Tas būtiski neko neizšķir-vai AD un psihoterapija palīdzēja drusku,vai nemaz-jo-cik es sapratu,tad-nepalīdzēja pietiekoši,un arī tam nav tādas nozīmes.
Kas attiecas uz zālēm,tad neiroleptiķus es arī domāju,ka īpaši nevajag-jo tie nenoņem trauksmi bet bremzē CNS,un tas nav viens un tas pats.Trankvilizatorus varētu īsu laiku,sevišķi iesākumā,jo-ja dienā trauksme ir,tad derētu,neskatoties uz to,ka naktī guļ-starp citu-tas ir ļoti labi,ka guļ.
Par psihoterapiju-protams ka vajag,jo problēma pamatā psihologiska.
Par vitamīniem-es varbūt esmu naivs,bet tie ir ārstēšanas līdzeklis,un ļoti daudzus ir izārstējuši,nu jā-tas,protams mans viedoklis.......un arī to,kas ir veseli kļuvuši,starp citu-visos gadījumos,kad ārsti plāta rokas un saka-nezinām,kas par vainu,tieši vitamini ir tie kas palīdz.
Vēl varu ieteikt psihotehnikas,transkraniālo stimulāciju,adatu terapiju,starp citu-adatu terapija ārkārtīgi efektīva pret depresiju,maz-pret trauksmi,vēl-elektroakupunktūru.......Varētu domāt-kāds sakars psihologiskām problēmām ar akupunktūru,bet-sakars ir vistiešākais.Jā,nu -tas tāds ir mans viedoklis,es to nevienam neuzspiežu,saprotiet-ir ļoti izteikta lieta-vieniem ir ļoti noraidoša attieksme,citiem-ļoti pozitīva,un tāda jau tā ir bijusi nākot forumā,tas gan pilnībā atbilst modernās psihologijas teorijai.
Vēl maza piebildīte-starp tiem,kas kļūvuši pilnīgi veseli,ir arī kāds cilvēks ar ļooooti augstu izglītību tieši biologijā,un ziniet-ne man ne kādam citam tas cilvēks nav šķitis naivs,arī-saviem kolēgiem.....Bet ārsti ilgi neko nevarēja palīdzēt,tā ka-katram savs viedoklis....
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
22.10.2013 23:52
nu pag. man arī ir sava metode tādām problēmām - Pohujisms !! tā es tiku pāri panikas lēkmēm, ''infarktiem'', kam tik vel ne un kvēlām vēlmēm beidzot nomirt :D protams, tur arī ir miljons apakšpunkti un laikam vieglāk būtu ar psihoterapeitu un zālēm. bet nu katram savs :P
Tā Tava metode reāli rullē:)))poh pret perfekcionismu ideāli...:))
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
11.11.2013 01:37
Klau, tad... kā īsti ir ar pašu Dzintaru Klīniku? Sāku meklēt informāciju, atsauksmes - par cik ģimenē ir tā ideja gaisā, ka varbūt man derētu kādu laiku tur pabūt: ir kādus 4 gadus jau depresija (galvenokārt samērā pasmagā formā; tā vismaz saka) un trauksme (vieglākā formā) -- skatos, ka ieraksti šeit šajā sakarā samērā neseni; nevelk man uz jaunas tēmas taisīšanu tāpēc. Gadījumā ja kāds ir bijis, vai tieši vai netieši pazīst kādu, kas bijis - kā ir? Es pagaidām esmu diez gan "stabils" - apmeklēju savu psihiatri apmēram reizi mēnesī un ņemu antidepresantus (kuri palīdz), bet tas stāvoklis var ātri nomainīties nedēļas vai divu laikā atkarībā no daudziem faktoriem. Progress jūtas, bet ir ļoti lēns - un man derētu būt normāli funkcionējušam līdz nākamā gada vasarai; nedaudz pietrūkst, tādēl būtu labi, ja varētu kā dabūt papildus palīdzību. Ir kādas pieredzes vai informācija šajā sakarā?
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
11.11.2013 12:28
Psihologu vai psihoterapeitu neapmeklē?
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
11.11.2013 16:37
Nē, nekad man ne kas tāds nav piedāvāts. Ir tikai medikamentu terapija bijusi šos gadus. Vienu nakti gan meklēju, vai tuvākajā apkārtnē nav tāda veida speciālistu, bet nu neko neatradu. Dzīvoju mazpilsētā.
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
11.11.2013 16:59
Nu nez vai piedāvās arī, bioloģiskie psihiatri nav visai naski uz to...

Bet es domāju, ka ar medikamentiem vien ir par īsu, ja nav bioloģiska psihes saslimšana. Depresija tomēr ir kaut kādas iekšējas neskaidrības ar sevi, sevis nepazīšana, savu vēlmju neizprašana utt; zāles varētu būt tikai kā stute, bet ne jau risinājums.

Ja nav citas izejas, tad var braukt uz Jūrmalu, jo tur ir psihologi, bet pilns serviss ar nakšņošanu ir krietni dārgs.

Atsauksmes parasti kā par visu: katram cilvēkam savs viedoklis, bet kopumā tā ir laba iestāde.

Pie psihologiem un psihoterapeitiem cilvēki reizēm brauc tālu, 100 un 200 km arī. Ja vien grib un, protams, līdzekļi atļauj, visu var saregulēt.
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
11.11.2013 21:49
Hmm, nepiekritīšu viedoklim, ka visa depresija mēdz būt tikai situacionāla. Bet nu... labi; labi dzirdēt, ka iestādē ir OK kopumā, paldies.
Avene tad kā tev beigās izgāja ar meitu un to klīniku?
Pūkaine tagad
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
19.11.2013 11:06
_R9 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Klau, tad... kā īsti ir ar pašu Dzintaru
> Klīniku?. Gadījumā ja
> kāds ir bijis, vai tieši vai netieši pazīst
> kādu, kas bijis - kā ir?

Pa ilgiem laikiem iemetu aci šeit, jo pati esmu šobrīd zaudējusi iegūto stabilitāti. Klājās paplāni.

Bet varu ko teikt par Dzintaru neirožu klīniku, no sava skatu punkta. Biju tur dikti sen atpakaļ. Un man tas bija liels pozitīvs grūdiens. Pirms tam man šķita, ka esmu bezcerīga. Savukārt, redzot citus un ar istabas biedreni aprunājoties, varēju paskatīties uz visu no citas prizmas.

Tīri praktiski es tur sāku justies labi. Pat šķita, ka salīdzinot ar lielo vairumu, esmu pārāk vesela.... Bet izprotu to tā, ka man tā bija iespēja pabūt distancēti no problēmām, no ikdienas situācijām. Arī atjaunot spēkus pēc ilgstošas, nepietiekamas izgulēšanās kādu trīs gadu garumā. No ārēju piespiedu apstākļu pārtraukta miega.

Ja man būtu tam līdzekļi, tad šobrīd noteikti izmantotu šo iespēju atkārtoti.Lai sakārtotu domas un distancēti smeltos drosmi pārmaiņām sevī, sev apkārt un tamlīdzīgi. Lai gan pieeja psihologam gan tur bija simboliska. Man patika, ka istabiņā lieki neviens netraucē, ka ir iespēja piedalīties nodarbībās, redzēt citus cilvēkus, aprunāties, reizēm padzīt humoru savstarpēji, mērķa iedvešanas nodarbības (neatceros vairs kā precīzi sauca, bet ar meditāciju kombinācijā un ķīniešu trad. metodēm, ko vadīja pašas psihiatres).

Redzēju arī dažus gadījumus, kad cilvēki raudāja gandrīz bez pārtraukuma, arī vides maiņa viņiem laikam nelīdzēja. Lai gan mājās es biju pirms tam arī diezgan pārmērīgi pinkšķīga, nomākta un pilnīgi spēkus zaudējusi, tomēr tur es tā kā pastipri atplauku.

Izmantoju iespēju iet uz grupu terapiju. Lai gan ar runāšanu neizcēlos, tomēr bija vērtīgi dzirdēt un redzēt (jā, arī redzēt!), ka ir vēl cilvēki (no ārpuses elegantas, skaistas dāmas), kuru problēmas, izrādījās, ir vēl trakākas nekā man. Un arī zāles viņas dzēra uij, uij uij, par kādām līdz tam pat dzirdējusi nebiju, vien šeit forumā pēc tam lasījusi. Nu tas deva salīdzinājumu. Un pārdomas, ka ne vienmēr, kas izskatās ideāli, tāds arī ir. Ka visi ir tikai cilvēki.

Man patika arī tas, ka varēja atrast arī laiku, lai daudz staigātu ārā. Un ziemā piedevām! Kādas pāris stundas katru dienu. To kāri tvēru! Man bija sajūta, ka tas palīdz bez maz visvairāk. Jo pirms tam man tādas iespējas nebija. Kā arī citu cilvēku satikšana. Un baseina apmeklēšana (tikai beidzās ne pārāk labi). :))

Kā arī fakts, ka no satiktajiem ļaudīm, dažiem laikam nebija izteiktas problēmas, vien izsīkumi no darba specifikas un viņiem darba vietas, cik nopratu, dod (finansē) šādu iespēju. Un līdz ar to, viņi bija ar saglabātu vispārēju cilvēcisko atraktivitāti lielāku, un varēju pat pasmieties un justies kā cilvēks kopā ar viņiem.

Katrā ziņā, tur atrodoties, man šķita, ka varu būt atkal pati, tā dabiski. Savukārt dažus, šķiet arī tas nevarēja uzmundrināt (visa to apstākļu summa). Tā ka jāskatās. Jāmēģina. :)
Nekādā gadījumā neejiet uz šo klīniku. Tur ne tik vien neārstēs, bet vēl dabūsiet kādu traumu. Viņi nevēlas iedziļināties, tikai izraksta zāles. Drausmīgi augstprātīga un pretīga attieksme, it īpaši no psihiatres Ilzes Treimanes. Viņa nav īsti normāls cilvēks. Ierakstīju ar viņu sarunu, aizgāju ar to pie sava psihoterapeita, viņa pateica, ka tās ir vienas vienīgas manipulācijas un stingri ieteica vairs nekad ar šo sievieti nesaistīties.
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
09.11.2016 21:47
Kārtējie palagi!!!!
Tik pazemojošu attieksmi kā tur, nevienā citā ārstniecības iestādē neesmu piedzīvojusi. It kā jau visi kaut ko dara un it kā mēģina palīdzēt, bet palīdzēšana ir absolūti formāla, bez jebkādas vēlēšanās iedziļināties, un galvenais tā attieksme, ka tu neesi nekas, ir graujoša. Varbūt galīgā bezizejā, kad viss ir vienalga, šī iestāde kaut ko var palīdzēt, bet man pazemojumi, kas tur bija jāpacieš, nāca tikai par ļaunu. Mūsdienās tā vairs nestrādā, pēc nostāstiem zinu, ka kaut kas līdzīgs bija padomju laikos.
kas par muļķībām! man ar šo dakteri gan bija laba pieredze!


kāpēc jūs bijāt pie viņas ja jums pašai savs psihoterapeits?
Gribētu padalīties pieredzē . Ārstējos pie dakteres Treimanes neirožu klīnikā, pēc tam arī privātpraksē un varu teikt droši ka viņa ir ļoti laba ārste. Palīdzēja man atbrīvoties no panikas lēkmēm un traknvilizatoru atkārības. Ir ļoti uzmanīga, iedziļinājās un uzklausīja.


Visiem varu ieteikt.

Ar cieņu, Sandis
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
28.01.2017 20:47
Tev nav par daudz to vārdu?
Tad kā tur ir ar to klīniku Dzintari !! Ir vērts mēģināt, vai nav ? Nauda no gaisa nekrīt, tāpēc gribas zināt, vai ir arī kādas pozitīvas atsauksmes. Jo citu variantu neatradu kur var apārstēt savu VD un depresiju.
lasu un brīnos
Re: Dzintaru neirožu klīnika - atsauksmes
25.05.2017 16:57
Tu te runā tā, it kā psihiskās slimības ir tā kā mašīna, kuru iedzen servisā un viņu pielabo. Tā ir infantila domāšana un tur palīdzēt varēs tikai psihoterapija.
Ja? Kaut ka par izārstēšanu nav dzirdēts. Tā nav atbilde. Pagaidām visur tikai negatīvas atsauksmes. Laikam labāk ir sēdēt un mirt nost neka pajautat?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: