varbut kads var izlidzet at zalem. ..

Aizsāka nelaimiigaa 

situacija sekojosha ...pie dezhurarsta veldres ielaa netiku. pie gimenes arsta atrakais til treshdien .zales palika tikai truxals .jutos tik slikti. visu laiku triicu ,aritmija ..varbut k adam ir kaut paris diazapexa.xanaxa vai alprazolama tableshu. ?jo sajuta tada ka tulit nomorshu .man ir vegetativa nervu distonija ar panikas lekmem .ludzu...izpalidziet kads .esmu no plavniekiem
Tiktiesham tik slikti,ka pat sajuta ka tuliit samanju zauseshu:( luudzu,palidziet kaads...
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 12:36
es neesmu no Rīgas, bet ir kaut kur aizķēries klonazepams.
clonozepamus nelietoju, tas paraak stipras zaales prieks maniim:( aatros nevaru saukt,jo tad bernus nav ar ko atstaat,dzivoju viena ar berniem...:(
treshdien jau tiksu pie arsta,bet kaa iztureet lidz treshdienai?nezinu vai ar taadaam fobijaam un simptomiem vispar bernus uz un no darzinja aizvedishu,tapeec jau vajag vismaz paris tab...lidz tai treshdienai:( :(
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 12:40
klonazepamu var dalīt kaut vai astoņās daļās, pati vairāk par pusi nekad neesmu lietojusi.

un kāpēc nevar pirmdien pie ģ.ā. un Veldres ielā arī jebkurš pieņems, tikai dzīvajā rindā laikam tad jāgaida.
Ne, Veldres ielaa tik sestdien dezhurarsts un mani vakar nepieneema jo paraak lielas rindas,bet gimenes arsts atvalinaajumaa, un piektdien gaaju pie taa kursh vinju aizvieto,bet tas man pateica ,ka tik stipras zales nevarot izrakstiit,jo iepriesh gim.arsts taadas man neizrakstiija.
Vai tas klonozepaams nonjem arii trauksmi?Vaitad nebija miegazaales tikai? Cik talu no Riigas Jus dziivojat.?
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 12:45
nu tad es saku: varu iedot dazhas tabl., ja tieshaam vajag, piereģistrējies un raksti man PM.

es varu pabraukt kādu gabalu pretī, varbūt kāds var atsaukties no Rīgas.

Biji uz vietas Veldres ielā un aizsūtīja prom?
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 12:48
Ja nekad neesi lietojusi, tad var meegjinaat ar astoto dalju, katrs pa savam lieto, kam miegam, kam trauksmei un panikai.

Bmw, man šķiet, ir Rīgā. Vinjam laikam gāja fenazepams. Esmu patālu, apmēram 50 km.
Jaa, no 9njiem sedeju,tur rinda jau no 8njiem bija...:( Meginaashu pieregistreties,bet godisi saku,ka pat parakstiit normaali nevaru:( Varbuut tiktieshaam kaads no Rigas atsauksies:(ceriiba mirst peedeejaa:(
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 12:55
Tas nu gan ir traki, ka nepieņēma, fui, nu bet ko var darīt...

Ieteiktu mēģināt rīt no rīta, parasti jau kāds ārsts pieņem.
Es tev labprāt izlīdzētu ar alprazolāmu,bet diemžēl esmu 220 km no Rīgas :(
Varbūt vari aziet uz kādu no Rīgas aptiekām,un palūgt,lai iedod kaut plāksnīti,ja tiešām tik slikti.
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:00
nez vai dos, man shkjiet, aatrie ir vieniigais reaalais risinaajums, ja pilniigi nevar iztureet.

lai iešpricē to diazepamu kādu pusi.
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:04
Bet ja nu pekshni savaaks uz slimniicu?man nav kam bernus atstaat :(
tad saki,ka nevari braukt,jo man kas bērnus pieskata ;) arī esmu saucis,iešpricē diazepāmu un aizbrauc
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:08
nē, nesavāks, "savāc" tikai tad, ja kādu apdraud, Tev droši vien ir panikas lēkme.

un vēl savāc, ja pats grib. šitādus neviens nesavāc.

bet Tev jārēķinās, ka kādu laiku gulēsi, bērnus kādam vajadzēs pieskatīt, bet līdz rītam izturēsi, aizved bērnus uz dārziņu un neej no Veldres ielas prom, kamēr kāds nepieņem.
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:12
Bet tie aatrie nevar recepti izrakstiit?tomeer cereeshu ka kaads atsauksies,kuram/ai pasam ir taa bijis...
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:13
nē, ātrie neraksta receptes
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:15
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:17
censhos kautkaa tureet sevi rokaas,bet juutu ka driiz neiztureeshu :(
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:31
nesaprotu,kapeec truxals nepaliidz?
Varu palīdzēt tūlīt un konkrēti,bet-tikai dažas tabletes,ok?Ja savādāk nevari sazināties,raksti uz ivarsher@inbox.lv,es savu tel.nr negribu te likt,bet izlasīšu ļoti ātri,uzraksti,kad esi uzrakstījusi e pastā,raksti uzreiz tel.nr,pazvanīšu un viss būs ok,nepaniko,ja?
Truxal bremzē CNS,bet satraukums var palikt,jo-tas nelikvidē trauksmi visos izpausmes veidos,un tā pat var pieaugt,smadzenes ir sarežgīti uzbūvētas...
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
20.10.2013 13:43
BMW
uzrakstiiju,man pashai nav tel tagad,tas ir pazinjas nr,bet celshu es klausuli
Visātrakais-izlasi pm un zvani vai sūti sms un nebrīnies:)))
Re: varbut kads var izlidzet at zalem. ..
15.11.2013 19:33
Runcene,kur tieši Tu dzīvo? Saki skaidri! :) Cerams ka neturi sliktas atmiņas par izbijušām nesaskaņām :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: