Medikamenti un svars

Aizsāka Susi 

Medikamenti un svars
12.10.2013 17:30
Vai kāds ir pieņēmies svarā, lietojot AD?
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 17:35
Bet protams,pārsvarā visi vai gandrīz visi.Nafig Tev AD...
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 17:37
Daži ir uzlasījuši pat 30kg,varbūt vēl vairāk.
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 17:46
bmw, 1) par diskusiju "jūtas pret psihoterapeitu" - to slēdza un es nepaspēju pateikt, ka tu mani neaizvainoji vai kā tamlīdzīgi un es nevēlos aizvainot tevi. Tikai pateicu faktus un viss.
2) nav runa par to, vai man vajag AD, bet par to, lai cilvēki no savas pieredzes pastāsta, vai svars un ēstgriba palielinājās.
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 17:52
Susi
Man nav nekāda naida pret Tevi,100% un cik zinu,tad parasti-ja ir stress,tad raksta AD.Nu palielinās,jā,kāda starpība kas,bet svars kāpj.Ja kko atbildi.tad atceries-nu nav man ne naida,ne nepatikas....
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 17:58
nu-sanāca drusku troksnis,bet-es jau te nemetu ar akmeņiem arī uz oponenti tēmā nespēks....foruma dalībnieki ,savišķi sievietes-ir savādākā statusā kā moderators......nespēks ir 2. lapā pie visp. veselības.nu un kas...nebūtu skaisti izgāzt dusmas uz jaunu sievieti jebkurā gadījumā,es tā nemēdzu darīt,ja es atvainojos-tad tas nozīmē,ka tā arī domāju,ka kkas nebij pareizi...
godīgais piemetina
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 18:32
Un, ja cilvēkam svarīgāk ir nebūt tiem pāris liekajiem kilogramiem, bet labāk paciest psiholoģiskās problēmas, tad, acīmredzot, problēmas tik tiešām nav pietiekami nozīmīgas, lai to AD dzertu.
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 18:46
bmw, viss ir kārtībā! :)

godīgais, paldies par atbildi! Piebildi vērā neņēmu.

Es dzeru trīs dažādas zāles un vienas instrukcijā rakstīts, ka ļoti bieži ir novērojama palielināta vai samazināta apetīte, savukārt otras instrukcijā, ka 1 no 10 lietotājiem ir ķermeņa masas palielināšanās..



Edited 1 time(s). Last edit at 12.10.2013 18:47 by Susi.
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 18:52
nevarētu teikt,ka sēžu pie kompja visu laiku....ar smadzeņu ķimiju problēmu nav sevišķi daudz,ja neskaita to,ka seratonīns tiek palielināts ne tādā veidā kā daba paredzējusi,nevajag stresot par svaru,var pamainīt AD,tas katram individuāli,piem .Mirzaten daudziem palielina svaru,bet visiem nē...vairāk palielina neiroleptiķi,arī kvetiapīns.
Runcene saka,ka tā esot psihologiska problēma,bet es gluži tā nedomāju,manuprāt apetīti nosaka hormoni-visvairāk kortizols....patiesībā vnk vajag palielināt vielmaiņas ātrumu un problēmu var risināt,vēl ir cita-libido,ko bieži AD nogāž,un abus savākt-apetīti un libido ir pagrūti....Vajag izmantot psihotehnikas,vitamīnus un visu citu,lai AD ar laiku atmestu,tas ir reāli.
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 18:55
ko konkreti dzer?nu-pārsvarā tā problēma ir,bet-es jau saku-riwsinājumus arī var atrast....nekur nav teikts,ka Tu būsi tā viena...reāli svars kāpj?
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 19:04
Mans svars vēl nav izmainījies, es tikai filozofēju par šo jautājumu, par iespējamām varbūtībām.

Lietoju Paroxetin, Lapozan un Alprazolam. Pirmajiem diviem instrukcijās ir tas, ko minēju iepriekš.
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 19:13
Uztraukums,protams,ka lieks,bet es jebkurā variantā lietotu vitamīnus,audio psihotehnikas,lai varētu pamazām visu samazināt un beigt...kāda starpība ko čakarē,bet tomēr tāda mēreni nekaitīga ķīmija....kaitīgums nav tik liels,jo es lietoju tomēr jau 37 gadus ar īsām pauzēm -pa gadam 3 reizes,bet-ja es piemēram pirms 20 gadiem zinātu to ko šodien,tad domāju ka neatsāktu,nu es esmu stipri pārliecināts.
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 19:42
Būtu jau labi, ja, sākot lietot AD, depresija pazustu. Manējā pagaidām negrib iet prom. :D
bmw
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 20:02
Ja es nemaldos,tad Tev ,Susi,tomēr bij kādi vit. def. simptomi un vēl šis tas....tad AD palīdz ļoti vāji vai nepalīdz vispār...kadi teiks,ka jāiet pie psihoterapeita un tas visu atrisinās....tomēr-tas ko iesaku es,palīdz tīri labi,pēdējā laikā -visiem bez izņēmuma.Nu,es nedzertu neko ja nepalīdz...man pašam pamatā bezmiegs....un ar to nav tik vienkārši,lai gan arī var....
Re: Medikamenti un svars
12.10.2013 23:11
AD nav ietekmeejusi manu svaru.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: