jūtas pret psihoterapeitu

Aizsāka casey 

casey
jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 21:55
kādam ir gadījies iemīlēties psihoterapeitā? vai arī ļoti pieķerties? kā jūs tikāt tam pāri?
esmu lasījusi, ka tas skaitās normāli un bezmaz pat labi, bet realitātē tās ir nežēlīgākās sirdssāpes, ko jebkad esmu jutusi.

mani tiešām ļoti interesētu uzzināt reālu pieredzi.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 22:09
man tieši nav tā gadījies,bet-es domāju,ka varētu to pateikt tam terapeitam,lai palīdz atrast risinajumu,vispār jau viņam vajadzēja to manīt-Tevi taču jādomā ka acis drusku varēja nodot....nu bet varbūt nenodeva....
casey
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 22:14
bmw, es viņam pateicu, mani dzen izmisumā, ka starp mums nekad nekas nebūs, tikai ārstēšanās un viss.. vienīgais ko viņš iesaka ir runāt par savām izjūtām un tā bezgalīgi kamēr pāries, tikai nepāriet..
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 22:28
Nu,ko-tad jau varbūt labāk pārtraukt terapiju,jo-pārtraukšana gan sāpēs,tomēr-nepārtraukšana sāpēs bezgalīgi....Ja viņš neko labāku nevar ieteikt,tad es varu Tev tikai izteikt visu atbalstu......klasiska neatbildēta mīlestība...bet varbūt tomēr Tevi sagaida kaut kas labaks?Tu jau nevari zināt vai ar to terapeitu būtu tik labi....Vari parakstīt,ja tas palīdz,domāju gan,ka tas Tev vājš mierinājums...bet tomēr...
casey
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 22:41
no tā es baidos visvairāk- nekad vairs nesatikt viņu, kad vienreiz tā nolēmu, es pāris dienas tikai gulēju un raudāju un beigās sāku psihot. man ir bail, ka viņš pats nolems, ka man ir jābeidz terapija un ka mēs nekad vairs netiksimies, es jūtu, ka nomiršu, ja tā notiks.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 22:55
Vispār ir tā-tas no kā Tu baidies visdrīzāk arī notiek,jebkurā jomā...tad Tev vajadzētu pārstāt baidīties,krist izmisumā....ja Tu jautātu kā to izdarīt,tad es varētu pateikt Tev to,ko varbūt citi neatbalstītu,bet tomēr-sāc domāt par to terapeitu tā,it kā jums jau būtu abpusēja mīlestība-tas ir-tā,itkā Tavs sapnis jau būtu piepildījies,un Tu baudi mīlestību.....Tas ieteikums vairāk izriet no dažiem likumiem kas ir drusku ezotēriski.....tomēr dzīve rāda ka tie darbojas...Tu nedrīksti domāt par sevi kā par neveiksmīgu mīlnieci...sāc domāt ka par veiksmīgu,....kā Tev pašvērtējums?
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 23:01
Es neesmu tāds speciālists psihologijā vispār,bet -ja domas jau ir par iespējamu miršanu,tad varbūt variants ir lietot AD,tas varbūt nav ļoti pareizi,tomēr-var palīdzēt iziet no situācijas,kādas Tev problēmas-ko risini pie tā terapeita?
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 23:07
Vēl ir jautājums-vai Tu sevi mili? Ja atbilde ir-nē,tad arī citi Tevi nemīlēs.....Tev būtu jāmācās mīlēt sevi....nu,es jau saprotu,ka man vieglak Tevi pamācīt,nekā Tev to pieņemt,tomēr-ja Tu sevi nemīli,tad sāc nodarboties ar sevis pilnveidošanu-velti sev laiku,nodarbojies ar skaistumkopšanu,ej dejot vai vingrot...
casey
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 23:24
tai teorijai, ko minēji es ticu, bet es diemžēl nevaru ticēt, ka mums ir abpusēja mīlestība, ja es zinu, ka tā nav, tā ir sevis mānīšana. iespējams tā tiešām palīdzētu, jo ticība labajam palīdz justies labāk.
atbildot uz tavu jautājumu par pašvērtējumu- man ir kompleksi par to, ka esmu psihiski slima, tas liek justies nožēlojamai, es saprotu, ka normāliem cilvēkiem nevajag tādus kā es.
esmu lietojusi gan AD, gan visu pārējo, ko tik es neesmu lietojusi...
man ir bail stāstīt par savām problēmām publiski, knapi saņēmos uzrakstīt šo un uzrakstīju nevis ar mērķi pažēloties, bet ar mērķi uzzināt kā citi ar to cerams ir tikuši galā.
bet protams paldies par ieteikumiem.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 23:49
Redzi-tā sevis mānīšana,kā par brīnumu var visu atrisināt veidā,ko Tev grūti iedomāties,jo-tur jau ir tā lieta,ka-dažkārt sevis mānīšana attaisnojas-jo tie ir ezotērikas likumi...Kas Tev ir par diagnozi?Tiešam psihiski slima? Visas problēmas jau nav psihiskas slimības-depresija,VD,neirozes utt,nav psihiskas slimības...ja negribi rakstīt te publiski ,varbūt gribi e pastā? nu-redzi,man kādreiz arī bij tāda problēma-praktiski tāda pat.....ja gribi-uzraksti e pastu savu,ja tas satur vārdu vai uzvārdu-tad pasaki vai gribi-es savu vnk arī negribu rakstīt,bet ir viens tādām vajadzīnbām....
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
05.10.2013 23:54
Ko Tu vispār domā ar apzīmējumu-normāls cilvēks? Manuprāt tādu nav.....Jo nav tāda standarta......katrs ar kko atšķiras....un problēmas arī ir tik daudziem-problēmas ar nerviem....Bet nu-nav tāda definējuma-normāls.....
casey
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 00:00
ok turpinam tad caur epastu- jly2@inbox.lv

bet ja kādam ir bijis šāds gadījums lūdzu padalieties ar pieredzi, vai nu šeit vai epastā ja negribat publiski rakstīt, būšu ļoti pateicīga!
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 09:02
Ir pilnīgi normāli iemīlēties savā ps.t.
Man arī tā bija, tikai neuztvēru to tik traģiski. Samierinājos.Ļoti ilgu laiku bija arī sajūta, ka bez ps.t. nekad vairs mūžā neiztikšu. Arī tas pārgāja, bet ne tik ātri. Vienkārši kādā brīdi bija skaidrs, ka varu iztikt/dzīvot arī bez ps.t.
mad no malas
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 10:17
...nja...vispār pastulba situācija...kāds iebirstējis, ka jumprava slima un viņa dzīvo ar to sajūtu...izrunāties par to nevar, jo nav ar ko...un te, kā stalts bruņinieks uz balta zirga parādās pstrpists, kam var izraudāties uz pleca un saņemt surogātlīdzjūtību un sapratni...gan arī surogāta veidā...un grūtdienei liekas, ka ir nupat satikusi ķermeni, kurš pieņem viņu tāda, kāda viņa ir, uzklausa, paglauda galviņu, nomierina...un lieta kulē...

...sievietei vispār ir svarīgi būt uzklausītai un saprastai, gozēties uzmanības gaismā...

...un nu parādijies bmw, kurš masēs meitukam smadzenes...uzkrītoši ir tas, ka bembim ir bijušas visas kaites, ieskaitot ūdeni ceļgalā un plakanā pēda, kuru sadakterējis pats sev ar vitamīnu palīdzību...un nu ir bijis nelaimīgi samīlējies savā pstrpistā...čudno, odnako...:)

...casey, iegaumē, ka Tavs mīlas objekts savu uzmanību tikai izpilda, kā iestudētu lomu...un principā viņam ir pie dirsas Tavas izjūtas...kā mauķelei, kura par naudu sniedz savus pakalpojumus...tad tā arī viņu uztver...kā alfonsu, kurš par naudu Tev sniedz kunilingu (mamma mia, un kur grābuši tādu apzīmējumu:)...bet Tu - mīla, mīla...
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 10:46
Mad,nabadziņ,pamēgini saprast-kur es rakstu,ka iemīlējos psihoterapeitā,ja viem esi spējīgs saprast:))bet domaju ka tomēr esi.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 10:55
Redzi,mad-tu tā kā 5. ritenis mētājies apkārt,skatoties-kur varētu kaut ko gudru pateikt-pec sava vērtējums -gudru,bet nu mēgini saprast,ka man tavs viedoklis galīgi neinteresē,jo-tas vispār nav viedoklis....kaut kāda tukša vāvuļošana....
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 11:04
Redzi,mad-tu tā kā 5. ritenis mētājies apkārt,skatoties-kur varētu kaut ko gudru pateikt-pec sava vērtējums -gudru,bet nu mēgini saprast,ka man tavs viedoklis galīgi neinteresē,jo-tas vispār nav viedoklis....kaut kāda tukša vāvuļošana....manā rajonā kādreiz dzīvoja kāda sieviete ar kādu psihisku kaiti-viņa visu laiku kaut ko runāja pie sevis.....līdzīgi kā tu...bet es nekad nemanīju,ka viņai kāds megināja kko atbildēt,nu -tu varbūt arī pasaki kādu vērtīgāku domu graudu,bet es tomēr neredzu par vērtu ar tevi diskutēt...
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 13:26
es domāju, ka tas vairāk saistīts nevis ar mīlu, bet ar izjūtām, ka beidzooootttt Tevi, kāds saprot, uzklausa, nenosoda utt.! acīmredzot Tev tās sajūtas trūka.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 13:41
es piekrītu Alsterei.

bet par pārējiem man jāsaka, ka daudzi te šoreiz ir sarakstījuši totālas muļķības un galīgas glupības, pst. vispār nav domāts slimiem, slimiem tur maz ko darīt.

jūtas jāizrunā, jā, ir sajūta, ka mirsi, bet šai procesā ļoti daudz par sevi uzzini, ja droši runā, turklāt ļoti, ļoti daudz.

palasi kaut ko par transferenci terapijā, par to ir izdotas arī grāmatas.

un es ne uz kādiem e-pastiem nevienam nerakstītu, jo tas būs feiks padoms, ja gribi par savu naudu rezultātu, tad runā SESIJĀ.

Ja nu vienīgi Tev trūkst vīriešu uzmanības un virtuāli erotiskās apšamdīšanas... bmw apkalpos un apbužinās, nav divu domu, bet Tu iebrauc šķērsielā, jo nez vai to Tev tagad vajag, bet, ja vajag, tad ne jau ar feiku veci, kas šitā virtuāli visu laiku krāpj sievu, apčubinādams citas sievietes un vēl "konsultēdams" par iemīlēšanās transfrencēm, no kurām nezina nekā, kā tik kādai piezīsties.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2013 13:55 by Runcene.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 14:18
Kaut kur jau rakstīju,ka Tavas domas,Runcene,vairs nekomentēsu un diskusijās neielaidīšos,jo-man ir stipri vienalga ko Tu domā vai raksti,vienkārši-dziļi vienalga.Tas būtu tikpat mazvērtīgi,kā stāvēt pie baznīcas un teik visiem iekša gājējiem-dieva nav....katram savas domas,ne Tu mani,ne es Tevi nepārtaisīšu un nav nekādas vajadzības.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 14:30
Te jau nav runa par domām :)

Viena otra vitamīnu vietā saņem tādu "terapiju", ka aš var apkrist lasot.

Jāsaka, ka Tev ir ļoti interesants rakstības stils (es par e-pastiņiem domāju:)

Un ne nu es stāvēšu Tavas monogāmās laulības sardzē, tik neaizraujies ar mazgadīgajām, mammas var lietas mazliet pārprast. Pašlaik par to ir pastiprināta interese. gribi iepazīties forumā - rullē uz priekšu, gan jau arī kāda dāma grib to pašu, tikai esi mazliet uzmanīgāks...

Tu solies nekomentēt, bet komentē:)

Vnk Ivar aka bmw aka Runci neaizraujies pārāk... hem-hem...

Esmu forumā ļoti ilgi, te cilvēki bieži atgriežas, ar citu vārdu, citu niku, bet es daudzus pazīstu, un viņi pazīst mani, gan pēc īstā vārda, gan pēc izskata.

Tev tiešām ir odioza spēja "vitaminizēt". Es vnk nesen saņēmu ļoti interesantu lasāmvielu, varētu teju vai izdot, kur nu ar vitamīniem ļoti maz sakara.

Ja man būtu no 17 līdz kādiem 23 es arī no šāda tukla un gudra "papuča" varbūt būtu starā.

Un Tu dikten maldies, ka te ir kādas manas domas vien... Tu esi zem vairojamās glāzes tagad, vecīt.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 14:44
ārkārtīgi izbijies jūtos....redzi-tas salīdzinājums ar stāvēšanu pie baznīcas bij visai tuvs šai situācijai-tur nevis 10 bet drusku vairāk cilvēku teiktu-tu kļūdies,tu tāds,tu šitāds...Ja Tev ir kaut kas izdodams no maniem e pastiem-droši uz priekšu...publicē,citādi tā tāda tukša skaņa vien ir....Nepatīk tev mans viedoklis par vitamīniem,psihoterapeitiem...nu neko darīt...nepatīk e pasti-vari izmatot spečuku pakalpojumus to uzlauzt vai viltot,te IT speciālisti daži it,tā ka-nebremzē....
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 15:10
"Nepatīk tev mans viedoklis par vitamīniem,psihoterapeitiem"...

© bmw

Pārāk sekli ņem, es par tādām lietām daudz un gari nedomāju; ja izlasīji kārtīgi, runa ir par kaut ko citu, kas man gar Taviem vitamīniem vai psihoterapeitiem, Tu nezini nekā ne par vitamīniem, ne psihoterapeitiem, kāda varbūt aiz sajūsmas sākumā maku vairāk patīrīs, viņa arī runās, no kļūdām un lētticības cilvēks mācās, cerams, ka nebūs nevienam nekas termināls...

Es teicu: ja gribi iepazīties, tad runā skaidru valodu, nevis siekalojies ap mazgadīgajām vitamīnu aizsegā... Un, ja kāds tur saskatīs ko riebīgu, tad es būšu visai tālu no kādas lietu kārtošanas, jo cilvēki tādos gadījumos paši ir gana aktīvi... e-pastus jau Tu raksti un viņas saņem, nevis es, man tiek šis tas garāmejot, kur tikai var pasmīnēt par Tavu neslēpto "centību", un sievietes papluinīt sevi par savu naivumu... meiteņu dakteris atradies.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 15:31
Konkrētāk,kokrētāk,Runcene,pārāk daudz miglas un pārāk maz konkrētības.tās tik tukšas frāzes...mazgadīgās, meiteņu dakteris...iepazīšanās,vitamīnu tirgošana,maciņu tīrīsana...konkrētāk vari?Konkrēti Tev ir ko teikt?
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 15:46
Nu,Runcene,es gaidu-kam konkrēti es esmu kko pārdevis,vai ar ko konkrēti iepazinies,ticies dzīvē? 1-2 gadījumus?Ar kuru mazgadīgo esmu sarakstījies vispār?Vari kko konkrētu pateikt?
casey
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 16:03
cik var kasīties :(

Runcene,jā es esmu lasījusi gan par terapiju,gan transferenci,gan visu pārējo,tikai sliktāk palika,jo sapratu drūmo realitāti.

Alstere,a ko tu darīji,ka tev pārgāja tas viss?tu vnk samierinājies,ka esi iemīlējusies cilvēkā kurš nemīl tevi?

A vispār ar terapeitu būtu iespējamas savādākas attiecības?piemēram ja beidz ārstēšanos?
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 16:14
Nekas, tas pāries...

Pēc tam smiekli nāks.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 16:26
casey
Ar savu terapeitu varēju droši visu izrunāt. Un tai laikā, droši vien, biju vecāka un pragmatiskāka, kā Tu tagad. Nekas jau nav jādara, kā tikai jāturpina strādāt ar ps.t. Pamazām viss nostāsies savās vietās.
Pēc kopīgā darba beigām, es gan necerētu uz attiecībām ar ps.t.
casey
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 16:33
Alstere,tev vai tad nebija vēlme lai starp jums ir kas vairāk?

Runcene,tam es ticu,man jau tgd šķiet,ka esmu idiote.
Xcuux
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 16:44
Īstenībā mad arī uzrakstīja vispatiesāk. Tas ir laba psihoterapeita darbs izturēties labi pret klientu, viņu emocionāli apmierināt. Par to Tu maksā naudu un viņš sniedz Tev šādu pakalpojumu. Tas nekādi nenozīmē, ka viņš visu to, ko saka seansa laikā domās par Tevi ārpus seansa. Savā privātajā dzīvē viņš var būt pilnīgi cita persona, Tu to nezini, kāds viņš īstenībā ir.
Un visdrīzāk šeit pie vainas tiešām ir emocionāla vientulība. Jāskatās, cik viegli Tev vispār ir iepazīties ar vīriešiem un cik Tev viņu dzīvē ir bijis... un varbūt nav bijusi tā pozitīvā pieredze. Tas arī ir par pamatu šim pieķeršanās gadījumam.
Vispār cik Tev gadu ir? Varbūt vēlies iepazīties ar mani? :)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.