jūtas pret psihoterapeitu

Aizsāka casey 

Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 17:09
es nezinu, ko es iesāktu ar savu pst., jo viņa ir sieviete, bet es neesmu homoseksuāla, taču paradoksālā kārtā tādas jūtas terapijā rodas.

un vispār es laikam arī esmu vecāka, gudrāka un pragmatiskāka palikusi, jo esmu viņu redzējusi sadzīves kontaktos, un nemaz pat negribētu viņu sev par draudzeni.

viņa ir laba speciāliste, iemīlēšanās periodu mēs izdzīvojām, homoseksuāla neizrādījos, tas bija kādas citas lietas un citu attiecību simbols.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 18:41
Triec viņu ratā,kāds labs rezultāts var būt pie psihoterapeita ko Tu sev pat par draudzeni negribētu,nevaru iedomaties,ka trenerim varētu būt tāda reputācija audzēkņu acīs un tur būtu arī kāds progress.Varbūt viņa ir laba speciāliste,tad lai raksta grāmatas un māca citus-jaunos,bet starp psihoterapeitu un pacientu taču būtu jābūt kādām normālām attiecībām....citādi visu mūžu laikam varētu ārstēties un tā arī neko nesasniegt..
Es arī pazīstu dažas-nezinu vai sertifikāts ir vai nav,bet nu uzvedība-nu ārprāts..........tapēc arī izsakos pret psihoterapeitiem,bet par psihotehikām,varbūt ka es kļūdos,bet-tā nu ir...
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 19:11
Kāpēc? Mēs esam ļoti, ļoti dažādas, es viņu nevēlos par draudzeni ne jau tāpēc, ka viņa būtu slikts cilvēks pati par sevi, viņa ir bijusi pretimnākoša visās manu finanšu grūtību dienās, tātad es nemaksāju dārgi, emocionāls atbalsts dziļajās bedrēs perfekts... gudra kā pats velns. Man nekā cita no psihoterapeita nevajag, un viņas laiku es esmu pirkusi par naudu, kas nosaka, ka mums ir darījuma attiecības. Viņa atspoguļo to, ko redz, un atbalsta, kad man to vajag.

Protams, ir zināmas cilvēciskas simpātijas arī, bet mums katrai savs ceļš ejams. Un psihoterapeita kabinets man vienmēr asociēsies ar kādu drošu pieturu grūtā ceļojumā, kur sastopams manā dzīvē emocionāli neiesaistīts cilvēks, kas uz visu spēj paskatīties no malas, saglabāt mieru un neapjukt, kad esmu izmisumā.

Kāda sieviete man teica: ja es viņu (savu psihoterapeiti) dabūtu par draudzeni, tad zaudētu kā psihoterapeiti.

Īstajai dzīvei man ir laulāts vīrs, tēvs, buntīte radu un daži īpaši draugi.
Stunda psihoterapeita kabinetā nav īstā dzīve, īstā dzīve ir tur laukā, un šīs lietas nav jājauc, bet sākumā var jukt, tas nav nekas neparasts, tā var būt, pati esmu tam gājusi cauri.

Un kā profesionāli savu psihoterapeiti es iesaku it visiem, ja vien kāds taujā, bet psihoterapeita un klienta attiecības nav nedz draudzība, nedz romantiska mīlestība.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 19:51
Es te esmu ārkārtīgi reti, neesmu lietas kursā, kas, kā, kāpēc te notiek, gribēju tikai uzrakstīt, ka Runcenes teiktais

"Es teicu: ja gribi iepazīties, tad runā skaidru valodu, nevis siekalojies ap mazgadīgajām vitamīnu aizsegā... Un, ja kāds tur saskatīs ko riebīgu, tad es būšu visai tālu no kādas lietu kārtošanas, jo cilvēki tādos gadījumos paši ir gana aktīvi... e-pastus jau Tu raksti un viņas saņem, nevis es, man tiek šis tas garāmejot, kur tikai var pasmīnēt par Tavu neslēpto "centību", un sievietes papluinīt sevi par savu naivumu... meiteņu dakteris atradies.: "

ir 100% patiesība. Sanāca arī sarakstīties bmw kādu laiku, tādus brīnumus (lasīt - seksuāla rakstura mājienus) saņēmu. Likās, ka pati kaut ko pārpratu, parādīju draugam un arī tas apstiprināja, ka galīgi nav ok. Tā kā bmw - tiešām labāk UZREIZ runā skaidru valodu, ko gribi sagaidīt no vēstuļdraugiem.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:11
susi,tad esi tik laipna un nopublicē manis rakstīto,jo kaut kā jums te interesanti-neesmu lietas kursā,bet pēkšņi uzrados no sazin kurienes,tas ka Runcenei kkas nepatīk,kachenītei nepatīk-jau sen ir skaidrs,bet-kopē iekša,tikai atceries-par neslavas celšanu var nākties atbildēt,citadi-man ir pamatotas šaubas par to,ka visi pēdējā laika uzbraucieni ir iepriekš plānoti.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:23
bmw, tu tiešām, tiešām vēlies, lai publicēju vēstules, ko rakstīji uz e-pastu? Nebūs tā, ka pēc tam kliegsi, ka pārkāpju kaut kādas ētiskās normas vai tml.? Jo publicēt man ir ko, tikai nezinu, vai to vajag darīt.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:27
Starp citu, nav tā, ka tu man nepatīc vai tamlīdzīgi, es neizsaku savas emocijas, es tikai bezkaislīgi piekrītu faktiem, ko te izteica.
Xcuux
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:31
Jūtos tagad baigi ieintriģēts, ko gan bmw tik neģēlīgu ir rakstījis. ;D
Tāds diezgan prātīgs šai forumā rādās.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:34
Publicē,ja jau esi sākusi rakstīt,nekliegšu,jo apmelojumi te jau tāpat ir izteikti gana daudz-par saraksti ar mazgadīgajām,piedāvājumiem viņām,vitamīnu tirgošanu.....kas man te vēl lai būtu ko teikt?Es,ja godīgi,neatcaros kas Tu esi,pārskatīju Tavus ierakstus un nevaru saprast,bet-ja jau Tu apgalvo,ka esmu Tev izteicis piedāvājumus-tad kopē iekšā.Pie viena uzraksti cik Tev gadu,ja tas nav noslēpums.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:40
Susi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Starp citu, nav tā, ka tu man nepatīc vai
> tamlīdzīgi, es neizsaku savas emocijas, es tikai
> bezkaislīgi piekrītu faktiem, ko te izteica.

Nu,atvaino-ja jau es Tev esmu paticis vai kā tamlīdzīgi,tad-uz simpātiju apliecinājumiem es bieži atbildu ar to pašu.Un neredzu tur nekā nosodāma,jo diezgan interesanti te sanāk-patikt patīc,bet-Tu man esi izteicis piedāvājumus....
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:41
Bmw

Ja Tu neesi gribējis iepazīties (vielaikus runājot par vitamīniem), bet tur ir (pieņemsim) kādi pārpratumi, tad vnk esi uzmanīgāks, ja runā ar meiteni/sievieti, jo par neslavas celšanu tas ir štrunts; ja sieviete jutīsies apdraudēta un par to sūdzēsies, ticēs viņai (nevis Tev) un Tevi pašu pamatīgi izrakās, bez tā nekas neiznāks, un Tevi pakļaus nevajadzīgam un nepatīkamam procesam. Un par neslavas celšanu Tu nekādu naudu nenopelnīsi, jo pēdējā laikā gandrīz neviens nekā nav saņēmis; it sevišķi gadījumā, ja sieviete būs jutusies kaut kā apdraudēta. Pat ja policija lems, ka tas ir nepamatoti (pārspīlēti), Tu varēsi visu mūžu tiesāties un sabeigt veselību. Turklāt te visi gandrīz ir psihiatra uzskaitē, un tādus parasti attaisno.

Nevajag tik plaši rakstīt nepazīstamiem cilvēkiem privāti, labāk raksti tepat. Te būs strīdi, tas ir neizbēgami, bet Tev nebūs riska.

Man ir, piemēram, viena sūdzība par Tevi, kas esi bijis ļoti nepiekāpīgs, kaut sieviete teikusi, ka saraksti turpināt nevēlas. Un viņai ir visādi priekšstati par to. Tie ir anonīmi signāli, bet viņi ir, taču es tos nevaru pārbaudīt.

Tagad ir ļoti saasināta uzmanība par vīriešu uzmākšanos meitenēm un sievietēm internetā. Tas var Tev pašam radīt problēmas, ja Tu raksti cilvēkiem, kas to negrib, lai arī kāda būtu tēma... Mēģini saprast, kad to labāk nedarīt, jo pat tad, ja izrādīsies, ka ir dūmi bez uguns, Tu tik un tā vari dabūt nepatīkamu birku uz visu mūžu.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 20:57
Es neesmu draudējis ar prasību par neslavas celšanu,bet pabrīdināju to nedarīt,un-atvaino,Runcene-par ko tieši Tu runa? Par kādu konkrēti noziegumu?Par kādu procesu?
Tu,starp citu,neatbildēji-es prasīju-kam konkrēti es esmu kko pārdevis vai piedāvājis pirkt,tāpat-ar kuru konkrēti mazgadīgo man ir bijušas kādas krimināli sodāmas attiecības?Tu man inkriminē kko kas nekad nav noticis,tāpat kā-es neatceros kad kādam būtu piedāvājis turpināt saraksti,neskatoties uz nevēlēšanos,es pats esmu vairākas sarakstes pārtraucis ,tāpat tās ir pārtrauktas pēc otra cilvēka iniciatīvas.
Runcene,nevajag mani brīdināt no neesošam briesmām,tāpat kā izteikt nepatiesus apvainojumus-par uzmākšanos mazgadīgajām vai vitamīnu tirgošanu!Citādi-Tev pašai var sanākt nepatikšanas,ja Tu nespētu pierādīt izteiktos apvainojumus.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 21:05
Un vēl,Runcene,es privāti rakstu tik cik vēlos,un-tas ir drusku vairāk nekā Tu domā,un man nenāk prātā pakļauties kaut kādām prasībām,ja es nedaru neko pretlikumīgu vai neētisku,jo redzi-tieši šajā forumā man rakstīt ļoti nepatīk,tāpat kā te riebjas iegriesties tiem kas ar mani sarakstās,un viņu ir krietni daudz.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 21:49
Tā ir patīkama ziņa, jo ļautu katram būt tur, kur viņam ir labi.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:14
Nedomāju,ka priekš Tevis,Runcene,tā ir tik patīkama,kamēr neesi likusi galdā pierādījumus par man izteiktiem apvainojumiem-krimiāli sodāmām darbībām ar mazgadīgajām,kamēr tādu nav,Tevi var celt apsūdzību pēc Krimināllikuma 157panta.

"157.pants. Neslavas celšana

Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), -

soda ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām."

Likums Saeimā pieņemts 2003. gada 12. jūnijā.

tā kā-apdomā rūpīgi ko turpmāk saki,jo tikai laika trūkums patreiz kavē mani to izdarīt,tāpat-īpaši negribās ar Tevi ķēpāties pa tiesām.
mad uzjautrinās
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:19
...starp citu, ko lec uz ecēšām, āzi???...labāk laikus iezied ar vazelīnu dirsas caurumu...aiz mežģīnēm veči nodzīs Tevi zem gultas pie parašas...un būs veikt Tev blovdžobu tetovētajiem...āmen...
mad nenoturējās
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:21
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nedomāju,ka priekš Tevis,Runcene,tā ir tik
> patīkama,kamēr neesi likusi galdā
> pierādījumus par man izteiktiem
> apvainojumiem-krimiāli sodāmām darbībām ar
> mazgadīgajām,kamēr tādu nav,Tevi var celt
> apsūdzību pēc Krimināllikuma 157panta.
>
> "157.pants. Neslavas celšana
>
> Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu
> izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai
> citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī
> mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas
> celšana), -
>
> soda ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām
> mēnešalgām."
>
> Likums Saeimā pieņemts 2003. gada 12. jūnijā.
>
> tā kā-apdomā rūpīgi ko turpmāk saki,jo tikai
> laika trūkums patreiz kavē mani to
> izdarīt,tāpat-īpaši negribās ar Tevi
> ķēpāties pa tiesām.

...nedomāju, ka ar Tevi tik slikti, idiotiņ...
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:25
mad rakstīja:

>nedomāju, ka ar Tevi tik slikti, idiotiņ...

nekad neesmu manījis,ka tu domatu ....
casey
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:33
moš uztaisiet savu topiku nevis spamojat manā? :D

kāda publiska neslavas celšana, jums te kādam uzrādās vārds un uzvārds? ja nē tad nekā publiska :D
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:47
casey Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> moš uztaisiet savu topiku nevis spamojat manā?
> :D
>
> kāda publiska neslavas celšana, jums te kādam
> uzrādās vārds un uzvārds? ja nē tad nekā
> publiska :D

Atvaino casey,nebiju domajis speciāli spamot.
mad smīkņādams
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:48
casey Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> moš uztaisiet savu topiku nevis spamojat manā?
> :D
>
> kāda publiska neslavas celšana, jums te kādam
> uzrādās vārds un uzvārds? ja nē tad nekā
> publiska :D

...tur, kur bembis, tur kasiņš...tam idiotiņam liekas, ka visi raksta un domā par viņu...:)
...neņem pierē...:)
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 22:58
Bmw, "Nu,atvaino-ja jau es Tev esmu paticis vai kā tamlīdzīgi,tad-uz simpātiju apliecinājumiem es bieži atbildu ar to pašu.Un neredzu tur nekā nosodāma,jo diezgan interesanti te sanāk-patikt patīc,bet-Tu man esi izteicis piedāvājumus...."

Dieva dēļ.. Tu man nekad neesi paticis kā vīrietis, nekad neesmu atbildējusi tavam flirtam, turklāt pati pātraucu mūsu saraksti, kamēr tu vēl centies to atjaunot. Sāku sarakstīties, jo biju izmisumā un tu kā labsirdīgs cilvēks piedāvā dalīties ar savu pieredzi.

Publicēt konkrētus citātus neredzu jēgu (man teica, ka ar tevi runāt ir kā ar vējdzirnavām), kaut visi e-pasti saglabāti. Ar neslavas celšanu utt. vari nevienu te nebiedēt. Esmu topošā juriste un zinu, ka nekas tik vienkārši nenotiek, cik tu tagad "gudri" citējot likumus vēlies parādīt.

Man vispār gar tevi vai šo strīdu par tevi nav nekādas daļas, tikai neitrāli apstiprināju kāda teikto.
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 23:04
bmw, "es neatceros kad kādam būtu piedāvājis turpināt saraksti,neskatoties uz nevēlēšanos"

Nu, nu, atsvaidzini atmiņu. Aptuveni 3 e-pasti ar lūgumiem, lai es kaut ko atrakstu, man nāca pēc tam, kad pateicu, ka - paldies par veltīto laiku, bet vairāk sarakstīties nevēlos.

;)
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 23:14
Susi
Ja Tu uzskati,ka es Tevi esmu aizskāris vai uzbāzies,tad -lūdzu mani atvainot,kas attiecas uz strīdiem-tad šis šķiet ir turpinājums divu dienu garai debatei,kas norisinājās citā tēmā,kur tāpat galvenais jājamzirdziņš bij-ka es tirgoju vitamīnus, karinu makaronus-t.i.-muļķoju cilvēkus.Kā jau teicu-nav man ne laika ne intereses sūdzēties un vazāties par tiesām,tomēr-izteikti apvainojumi par kriminālām darbībām būtu jāpamato ar pierādījumiem,vismaz no ētikas viedokļa. Ja ar vējdzirnavām ir domāts apvainojumu izteikšana-tad tas ir taisnība-es uz tiem reagēju ļoti kūtri.
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
06.10.2013 23:21
Susi
šķiet ka aptuveni zinu kas Tu esi....bet-ar vēstulēm es esmu atturējis cilvēku no pāšnāvības,arī sms.un-ja es nekļūdos kas esi,tad-nelikās,ka Tavs stāvokklis ir tik stabils,tas-ja es nekļūdos,ja Tu esi tā kuru domāju-tad gribēju zināt ,ka viss ir +/- ok,jo nav man vajadzības turpināt kādu saraksti ja kāds grib pārtraukt.
Godīgais
Re: jūtas pret psihoterapeitu
07.10.2013 15:08
Gan jau kaut ko esi nodarījis viņai. Kāpēc, ja esi tik labs cilvēks, viņai vajadzētu ne no kā ne no šā apmelot tevi?
bmw
Re: jūtas pret psihoterapeitu
09.10.2013 18:26
Jā,nu,var redzēt,ka kādam manu atbildi ir licies svarīgi nodzēst,tātad vēklreiz-acimredzot Tev taisība,un kaut kā esmu kļūdījies,izteicis kko pārāk ....nezinu-jestru,kādu pikantu joku,kas likās nepieņemams,jo-intuitīvi es arī jūtu,ka viņa nemelo,tātad-vēlreiz-es atvauinojos Susi,lai gan nezinu,kas tieši tur bij,bet tam nav nozīmes,dāma ir dāma.....viņa gan neņem vērā to,ka esmu tērējis savu laiku un rakstījis,bet nu ok-cilvēks stresā var justies aizvainots...tātad-atvainojos.
Māmiņa
Re: jūtas pret psihoterapeitu
10.10.2013 14:21
Palasīju konfliktu un esmu gar zemi...Nav ko teikt! Interesanti...
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.