kas tā par diagnozi?

Aizsāka hetere33 

Re: kas tā par diagnozi?
19.09.2013 12:03
mani miilji gudie kolēģi, izmantošu iespēju piem. magnemix man ļoti patīk ! ( no B kautkā uzvelko kautkas nav tapēc es to tikai tā periodiski...)
Cik tad magniju var lietot "nonstop" mēneši.. gadi... vai ir kāda sekas ja tas tiek uzņēmts pa daudz. Un ja uz nakti miega zāles vai viens otru nekaitē.
Re: kas tā par diagnozi?
30.09.2013 19:09
A Tu durt gribi vai tabletēs?
Re: kas tā par diagnozi?
01.10.2013 16:39
tabletees!
Re: kas tā par diagnozi?
01.10.2013 16:51
domāju, ka tik, cik magnija ir uztura bagātinātājos, tāds daudzums Tevi neapdraud, bet bmw par devām zinās labāk; pati esmu lietojusi magvit B6 diezgan ilgstoši, drīz beigsies, un es taisos pamēģināt Calcia 800, bet man tas ir neiroloģiskām sāpēm.
bmw
Re: kas tā par diagnozi?
01.10.2013 19:53
Nu,mans viedoklis vispār ir tāds,ka magniju ir ļoti grūti pārdozēt,atšķirībā no kalcija un kālija,vienīgais,kas draud no lielām magnija devām,būtu caureja,tas nav antagonists nekam citam,vienīgi-lietojot magniju vairāk,papildus jālieto kalcijs,un pie lielām devām un ilgstoši lietojot ,būtu noderīgi arī drusku kālijs,jo-bez tā magnijs var neiedarboties vai iedarboties vāji un-nespēj uzkrāties.
Nu,un personīgi es lietoju samērā regulāri,ar zālēm nav pilnīgi nekādu sliktu blakņu.Samērā regulāri-tas nozīmē-ja neaizmirstu,tad visu laiku.Normāla deva ir 400mg dienā,bet cilvēki ir izkūlušies no problēmām un jūtas pilnīgi veseli arī lietojot kādu laiku 3 kārtīgu devu,vienīgi-kalciju vajag klāt,jo lielas magnija devas izvada kalciju no organisma.Savukārt Calcia800 ieteiktu bagātināt ar drusku magnija,jo-pārsvarā magnijs trūkst vairāk kā kalcijs un gan man,gan vēl dažiem,labāks rezultāts ir kopā ar magniju.Man parādījās balti plankumi uz nagiem-cinka trūkuma pazīme,neskatoties uz to,ka cinks ir calcia sastāvā,manuprāt noteicošais bij kopējais kalcija daudzums-jo Latvijā pārsvarā ūdens ir visai bagāts ar kalciju.
Bet-kas attiecas uz lielākiem magnija daudzumiem,tad to labāk darīt,palasot kādu literatūru,nu-tie kas raksta man,regulāri pastāsta kā jūtas,bet -tā nu ir-magnijs ir ļoti nekaitīgs un ja saka,ka es to bieži iesaku-tad tā arī ir,jo tā nozīmi nevar pārvērtēt. Calcia800 itkā būtu jau sabalansēts un vislabāk ir,ja zin kāds ūdens ir krānā-kāds pH.Var lietot vienu pašu,man ūdens ir ar pH 6.5-7,
bmw
Re: kas tā par diagnozi?
01.10.2013 20:08
Man pirmā pieredze par mikroelementiem nāca vēt 30 gadus atpakaļ,strādājot Jelgavā,toreizējā LLA,tad arī pats puķītes paaudzēju un redzēju,cik būtiski tās ietekmē mikroelemetu proporcijas,toreiz bij pieejama prof.Nollendorfa literatūra,es tam piegāju ļoti nopietni ....un ar laiku sāku domāt-interesanti-kā tad tas cilvēkam,bet tajā laikā par to tēmu nekā nebij,gandrīz nekā.Mūsdienās ir infa,ja drusku lasa,var atrast ļoti interesantas lietas.Piemēram-Magnijs,omega 3 un C vitamīns regulē stresa hormona kortizola daudzumu,kālijs-aldosterona.....Tur iepējas izglītoties līdz mūža galam...
Re: kas tā par diagnozi?
04.10.2013 16:17
paldies, par atbildēm, bet kā jūs komentētu šo, ka man uzrādija rentgens deformēto spondilozi! vai tas varbūt iemesls, ka bieži manas trauksmes sākas ar sagrābtu mugura augšdaļu! bet es te uzreiz meklēju depresijas, varbūt, cerams viss sākas no tās muguras???
Re: kas tā par diagnozi?
04.10.2013 16:59
Es teiktu, ka spondiloze veidojas no regulāras trauksmes, jo visu laiku ir savilkti muskuļi (protams, kā viens no veicinātājfaktoriem, jo mums visiem pārsvarā ir arī skeletam nelabvēlīgs darbs.

Vajadzētu pašmasāžu apkakles zonai, pleciem, kādas sildošās ziedes vai apkakles utt., turklāt regulāri, teju katru dienu, it sevišķi aukstajā sezonā. Protams, masāžas kursi arī nekaitē, bet tas tomēr ir īss laiks.

Ar laboratorijas dzīvniekiem ir pierādīts, ka vispirms ir bailes no kaut kā un tikai tad ar sekunžu spraugu savelkas muskuļi, bet dažkārt tas ir normāli un pat vajadzīgi, lai mēs būtu gatavi, piemēram, bēgt vai strauji rīkoties.
Re: kas tā par diagnozi?
04.10.2013 17:06
oho tad trauksme pastiprina spondilozes rašanos, jā es jau dodos pie rehabilitol. un arī masāžas sarunātas...
Tapēc ka biju pie psihiatra un tā viņš arī nespēja īsti noteikt, kas mani ir, jo pamatā ir ciešami, tikai kur trauksme...tur savilkti muskuļi... tur raustīts miegs un viss aiziet pa ..ķēdi!
Re: kas tā par diagnozi?
04.10.2013 17:11
Jā, apburtais loks arī, protams, darbojas, un tāpēc jāpalīdz sev abās frontēs, var iet peldēt utt., jo sāpju vai nepatīkamu sajūtu laikā jau oma neuzlabojas.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.10.2013 17:11 by Runcene.
Re: kas tā par diagnozi?
04.10.2013 17:22
mjaa dubultdarbs, bet vismaz beidzot beidzot beidzot viss sarakstaas kopā tad jau 3 gadus! nebija skaidrības, jo viss šitas murgs sākās, ar savilktiem sprandas muskuļiem! paldies, Runcene par ieteikumiem!
Re: kas tā par diagnozi?
05.10.2013 17:45
A kas tev pa slimību?
dr melnajs
Re: kas tā par diagnozi?
12.11.2013 08:14
Hetere33 izskatas, ka ta nav nekada maniakala depresija, bet gan pamatiga klasiska depresija, varbut vari paraksturot, cik biezi un ka mainas tie stavokli?
Aiva Z.
Re: kas tā par diagnozi?
13.11.2013 09:48
Ja lasat angļu valodā, šī lapa var būt interesanta Jūsu dialoga turpināšanai: http://www.foodforthebrain.org/
Re: kas tā par diagnozi?
19.11.2013 18:56
Dr Melnajs... nu jau pēdējā laikā mainās retāk un biežākie ir normālais, pozitīvais stāvoklis. Bet tā pirms tam aptuveni mēnesi ir labi, tad kautkādu ned-maximums divas melnie:( arī psihiatrs noteica finālā depresiju un veģ.traucējumus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: