Citaloprāms u.c. antidepresanti

Aizsāka Susi 

Citaloprāms u.c. antidepresanti
19.08.2013 17:32
Sveiki! Lietoju Citalopram Actavis 20mg jau 20. dienu, bet efektu nekādu nejūtu. Vai efekts vēl var parādīties vai vienkārši šīs zāles man neder? Vai kāds ir tās lietojis, kāda jums ir bijusi pieredze? Kādi citi AD jums palīdzēja?
Re: Citaloprāms u.c. antidepresanti
19.08.2013 17:36
Tieši citalopramu vai escitalopramu?

Kopumā šo medikamentu bieži izraksta, un parasti tas labi palīdz; diezgan izplatīta prakse ir vēl likt klāt fluanxol vai kādu dienas trankvilizatoru.

Principā tagad vajadzēja jau just.

Bet, protams, psihotropās zāles ir diezgan individuāla lieta. Bija pētījums, ka apm. 30% izdodas trāpīt ar pirmo piegājienu.
Re: Citaloprāms u.c. antidepresanti
19.08.2013 17:53
Citalopramu tieši.
Skaidrs, paldies par atbildi! :) Par to jušanu un trāpīšanu tā arī domāju, ka ar pirmo reizi nesanāca acīmredzot.
Re: Citaloprāms u.c. antidepresanti
19.08.2013 18:10
Nu un ļauži arī ir dažādi. Ja iznāca ilgi ar depresiju nostaigāt, es pagaidītu līdz mēnesim, bet nu vidēji apmēram 2 nedēļās jau jūt, ka paliek labāk.
Re: Citaloprāms u.c. antidepresanti
22.08.2013 16:24
Hmm.. Vai ārsti izraksta AD+trankvilizatorus lietošanai kopā? Šoreiz gan nav runa par mani, vienkārši informācijai. :)
Re: Citaloprāms u.c. antidepresanti
22.08.2013 16:27
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: