Meklēju neparastu meiteni

Aizsāka emphyllocalyx 

Meklēju neparastu meiteni
13.08.2013 21:46
.....;..



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2013 11:55 by emphyllocalyx.
Re: Meklēju neparastu meiteni
13.08.2013 22:28
veselīga dzīvesveida ievērošana - dzer pīpē lieto narkotikas
vai pieklājīga uzvedība.- Tavu mammu viņa pirmajā tikšanās reizē nolamās 5stāvīgiem lamuvārdiem un izšņauks degunu viņas kleitā
Kas varētu būt paškristiska, - priekš kam? viņai viss ir po, jo nav pieklājības normu un tā
ar zemu pašvērtējumu un depresīva. - tad viņa tomēr centīsies izdabāt sabiedrībai
Noteikti varētu būt ar smagākām psihiskām problēmām, bet ne tik nopietnām, ka tas ietekmētu, piemēram, spēju iegūt augstāko izglītību vai nodarboties ar aktīvo atpūtu. - viņai ir pilnīgi pie kājas veselīgs dzīvesveids un viņa Tev nepieklājīgi liks vest viņu visur ar Tavu auto

:P
Re: Meklēju neparastu meiteni
13.08.2013 22:42
Tu esi aprakstījis šizofrēniju vai kādu šizofrēnijas loka diagnozi...

diezin ko viegla dzīve nevarētu būt, bet nu, Tev pašam lemt.
Re: Meklēju neparastu meiteni
14.08.2013 00:04
No Cosmo foruma neviena neatsaucās? :D
Re: Meklēju neparastu meiteni
14.08.2013 09:38
cosmo jau nu gan skiet būtu pilnīgs pretstats tam ko jams te aprakstījis... kā sak sapotēta līdz nelabumam

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
GoTo Mode
Re: Meklēju neparastu meiteni
14.08.2013 09:58
Pēc izlasīšanas es neko tādu briesmīgu tur nesaskatīju. Tas ir krietni reālāks sludinājums nekā tas, ko eksistenciālais fūls piedāvāja te pirms kāda laika. :D Atgādināja daudzas pazīstamas meitenes un viņas noteikti nav šizofrēniķes. Acīmredzot viss atkarīgs, ko nu kurš ar tiem vārdiem saprot un iztēlojas.
Re: Meklēju neparastu meiteni
14.08.2013 18:21
Es arī neko ārkārtīgu autora teiktajā nesaskatu. Es pat teiktu, ka meitene kas ir nedaudz savādāka, patiesībā varētu būt pat normālāka par daudzām citām parastajām... jo es lielākajā daļā no viņām neko labu nesaskatu... Starp citu, savulaik paņēmu sev sievu no šī paša foruma šīs pašas sadaļas. Un nenožēloju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 23?
Ziņa: