Psiholoģija

Aizsāka Mateus 

bmw
Re: Psiholoģija
01.08.2013 17:07
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw - sadaļa skaitās psihiskā VESELĪBA !
> njaaa..., bet nu labi, lai būtu slimības... ;)))


Jā,taisnība....kam negadās:))))
Re: Psiholoģija
01.08.2013 18:37
zive, davai uztaisi pati sev grādu psiholoģijā... mazums ko kāds kādam raksta. kāda velna pēc Tu to visu laiku stāsti? :)

rakstīt un darīt ir divas dažādas lietas.

un Tu tiešām atvadies neskaitāmas reizes, bet kādreiz pati vērtēji sevi supervizores līmenī... :)

kaut kāda pretruna :)

pilnīgi nevainīga tēma, bet atkal iekšā par to, cik mēs gudri... da nu, es arī skapi ar grāmatām savulaik esmu izlasījusi, bet tas pašam palīdz tikai info līmenī. zobārsts arī pa laikam apciemo citu zobārstu.

man vispār nāk rēciens, kā zive klāt, tā atkal par saviem korifejiem un supervīzijām.

arī parastu ārstu cilvēks izvēlas pēc savas patikšanas. ir normāli doki, kas mierīgi un sakarīgi urbj savā praksē bez kādiem tur entajiem līmeņiem un pasaules sertifikātiem.
Re: Psiholoģija
01.08.2013 19:44
Lai arī cik dīvaini tas nebūtu... es arī esmu rakstījis kursa darbus un palīdzējis tos rakstīt. Gan par cilvēka fizioloģijas jautājumiem, gan par ekonomiskiem procesiem un pat par antīko mākslu :D Ja man jāsaka godīgi - es nejūtos, ka būtu ieguvis kādu nereālo zinību līmeni to darot. Es vnk palīdzeju cilvēkiem, kuriem pašiem uz to konkrēto brīdi, prāts nespēja tik ātri cik nepieciešams, apstrādāt, analizēt un apkopot informāciju. Kursa darbu rakstīšana, citiem indivīdiem ir bizness. Bet nekas vairāk - tie ir cilvēki ar advancētu analītisko domāšanu. Un tas nebūt nenozīmē, ka viņi spēj, profesionāli veikt darbu jomā, kur tikko rakstījuši kursa darbu.

Par ārstiem... man te kārtējā ķibele ar zobiem gadijās un lai gan es gribēju iet pie Pūces, man viens no zobiem šodien saka nereali sāpēt un ibumetīns tur bija kā pīlei ūdens... aizgāju uz poliklīniku, kur ļoti nesen izveidoti jauni stomotoloģiskie kabineti, jauns pro personāls utt... viss it ka skaisti... 1. kad pateicu, ka man ir paniskas bailes no zobarstiem, saka smīkņāt ka māsiņa ta ārste un māsiņa vel ārstei pavaicāja - klau a Tu ņemsi ārstēt te vienu vīrieti kuram paniskas bailes no zobārsta... ok. pieņemsim... 2. saku ka man sāp zobs - nevaram palīdzēt, varam tikai pierakstīt uz 2. septembri 3. paprasīju ar kādām naudām man ir jārēķinas uz pirmo vizīti (jā jā zinu ka nauda tur nav jāskaita, bet es skaitu VISUR un VIENMĒR)... man pateica - tur pie reģistratūras ir cenrādis, tur visu var izlasīt... zbis... man noplaka visa vēlme...

Pec 30min zvanīju uz privāto klīniku, kur pēc frazes ka man sāp zobs un ka esmu normāli visu aizlaidis dēļ paniskām bailēm no zobārsta, man atrada laiku jau pēc 1h. Zobārste nu ĻOTI patīkama un runaju uzreiz ar doku, nevis medmāsu. Visus procesus izskaidroja, visu kas man stav priekšā utt utjp... man bailes pārgaja pēc 10min viņas krēslā un es NOTEIKTI iešu tikai un vienīgi uz to klīniku un nevēlos vairs spert savu kāju tai iestādē, kur esot super ārsti... diplomēti jā... bet super? Priekš manis nē... diplomi...sertifikāti...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zive
Re: Psiholoģija
01.08.2013 20:57
Nu labi, Mateus, esmu par EMDR metodi.
Kāpēc? Jo visātrākā + NAV kaitīga!
Re: Psiholoģija
07.08.2013 18:17
Zive tāda nervoza palikusi...
zive
Re: Psiholoģija
07.08.2013 22:52
kachenīt - pateicos par izrādīto uzmanību!
ejiet dirts! :D
bmw
Re: Psiholoģija
08.08.2013 18:08
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kachenīt - pateicos par izrādīto uzmanību!
> ejiet dirts! :D

bērnībā bij tāds teiciens-nāc ēst,kā atbilde uz --- ej d***t:))
Starp citu,Tev drukas kļūda sanākusi:)))
zive
Re: Psiholoģija
08.08.2013 21:05
bmw - ko atkal piekasies?
Kaut kāds murgs - vecajā dzīvesvietā man bija normālas attiecības ar kaimiņiem. Tad nāca Āgenskalna dzīvoklis, kuru nācās nopārdot dēļ paaugstināta trokšņa līmeņa, t.i., meklējot klusumu un mieru.
It kā atradu - klusa vieta un pēdējais stāvs. Likās, ka normāli kaimiņi, bet kas Tev deva...
Tak lieciet mani mierā tāpat, tāpat, kā es jūs!!!
Man Jums ir jautājumi? Nē! Tad par ko runa???
Garlaicība māc vai vnk meklē iemeslu pakasīties?
bmw - es tev kaut ko vēl esmu jautājusi, izņemot pavasarī par balkona PUĶU PODIEM??? Ko bļaustījies???
Atvainojos, bet slikti panesu paaugstinātu trokšņa līmeni! :D
p.s. murgs!
bmw
Re: Psiholoģija
08.08.2013 22:59
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw - ko atkal piekasies?
> Kaut kāds murgs - vecajā dzīvesvietā man bija
> normālas attiecības ar kaimiņiem. Tad nāca
> Āgenskalna dzīvoklis, kuru nācās nopārdot
> dēļ paaugstināta trokšņa līmeņa, t.i.,
> meklējot klusumu un mieru.
> It kā atradu - klusa vieta un pēdējais stāvs.
> Likās, ka normāli kaimiņi, bet kas Tev deva...
> Tak lieciet mani mierā tāpat, tāpat, kā es
> jūs!!!
> Man Jums ir jautājumi? Nē! Tad par ko runa???
> Garlaicība māc vai vnk meklē iemeslu
> pakasīties?
> bmw - es tev kaut ko vēl esmu jautājusi,
> izņemot pavasarī par balkona PUĶU PODIEM??? Ko
> bļaustījies???
> Atvainojos, bet slikti panesu paaugstinātu
> trokšņa līmeni! :D
> p.s. murgs!


kādi satraukumi?starp citu-katrs pats 100% atbild par to kas notiek viņa dzīvē,neviens cits-ne kaimiņi, ne citi forumieši,tikai pats-kā domā,tā dzīvo:))un kas tad notiek no tā trokšņa? visus d***t gribās sūtīt jeb stress piemetas?
zive
Re: Psiholoģija
08.08.2013 23:10
bmw - man pietiek cilvēku, kas zinu manu situāciju un ir spējīgi saprast un adekvāti reaģēt!
Ceru, ka atbildēju - tādiem kā Tu neuzticētos par tad, ja mirstamā stunda būtu klāt!
bmw
Re: Psiholoģija
08.08.2013 23:28
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw - man pietiek cilvēku, kas zinu manu
> situāciju un ir spējīgi saprast un adekvāti
> reaģēt!
> Ceru, ka atbildēju - tādiem kā Tu neuzticētos
> par tad, ja mirstamā stunda būtu klāt!


Es jau Tev neko nepiedāvāju tā ka vari mierīgi neuzticēties.Neuzticēšanās laikam no bailēm.....
zive
Re: Psiholoģija
08.08.2013 23:36
tieši tā, bmw - neesi spējīgs palīdzēt pats sev, kur nu vēl kaut ko SAPRAST par citiem!
bmw
Re: Psiholoģija
09.08.2013 00:12
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tieši tā, bmw - neesi spējīgs palīdzēt pats
> sev, kur nu vēl kaut ko SAPRAST par citiem!


es no zivīm toč neko nesaprotu,man viņas vienīgi garšo ceptas un kūpinātas,bet sev es laikam negribētu niku nēgis vai zutis....jo vispār tiesi zivis ir visai bezpalidzīgi radījumi,un tas ko cilvēks par sevi saka,tas viņs arī ir,vismaz apmēram.
starp citu,ja Tu arī kaimiņiem saki apmēram tā:

kachenīt - pateicos par izrādīto uzmanību!
ejiet dirts! :D

tad nevajag brīnīties,ka viņi atbilstoši reagē,un īpaši Tevi nemīl.
zive
Re: Psiholoģija
09.08.2013 00:16
zive tāpēc, ka z IVE
viss, nav laika, skrienu peldēties... :D
zive
Re: Psiholoģija
09.08.2013 00:17
+ man ir, kas mani mīl... :D :D :D
bmw
Re: Psiholoģija
09.08.2013 09:54
Makšķernieki?:))
zive
Re: Psiholoģija
09.08.2013 11:05
neuzminēji..., pamaini sev vitamīnus ... :D
Māmiņa
Re: Psiholoģija
09.08.2013 20:11
Kaķi, zivju gārnis (arī citi putni), citas zivis, roņi utt... :D Tu uz izķeršanu..;)
Zive, nekas personīgs! Pasmaidi!:)
Māmiņa
Re: Psiholoģija
09.08.2013 20:19
Zive, vitamīniem nav ne vainas...:)
Re: Psiholoģija
09.08.2013 21:22
Nah Jūs lecaties?
Dzīve no tā mierīgaka un rožaināka paliek?

Es protams ļoti labi redzu, kurš uzsāka visu šo situācijas saasināšanos un pat šķiet, ka iniciatoram ir kaut kas nelabs dzīve sanācis, bet tā vieta, lai to neizgāztu uz citiem, par katru cenu grib lai visi justu kaut ko negatīvu.

Negācijas var izlikt arī savādāk.

Starp citu, es vienā no treniņiem uztaustīju nosacīti fizisku pierādījumu tam, ka negācijas izraisa sāpes. Visu negatīvo, kas manī bija krājies es izliku uz boksa maisu. Cimdus un saites nelietoju, jo maiss man ir tikai tā... nedaudz pasvīst, tas nav mans sports. Tajā treniņā es izlikos pa visiem 100, līdz uz maisa bija asinis no manām rokām. Truli pārsitu ādu uz kauliņiem. Sāpīgi... un viss dēl negācijām. Negācijas nodara sāpes

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
bmw
Re: Psiholoģija
10.08.2013 14:40
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nah Jūs lecaties?
> Dzīve no tā mierīgaka un rožaināka paliek?
>
> Es protams ļoti labi redzu, kurš uzsāka visu
> šo situācijas saasināšanos un pat šķiet, ka
> iniciatoram ir kaut kas nelabs dzīve sanācis,
> bet tā vieta, lai to neizgāztu uz citiem, par
> katru cenu grib lai visi justu kaut ko negatīvu.
>
> Negācijas var izlikt arī savādāk.
>
> Starp citu, es vienā no treniņiem uztaustīju
> nosacīti fizisku pierādījumu tam, ka negācijas
> izraisa sāpes. Visu negatīvo, kas manī bija
> krājies es izliku uz boksa maisu. Cimdus un
> saites nelietoju, jo maiss man ir tikai tā...
> nedaudz pasvīst, tas nav mans sports. Tajā
> treniņā es izlikos pa visiem 100, līdz uz maisa
> bija asinis no manām rokām. Truli pārsitu ādu
> uz kauliņiem. Sāpīgi... un viss dēl
> negācijām. Negācijas nodara sāpes


Nu,Mateus,nevaram augstu uzlekt,tapēc sīki lēkājam,jeb lecamies:))Visi jau nav tādi kačoki:)
Māmiņa
Re: Psiholoģija
10.08.2013 22:06
Vai tad kačoks var augstu uzlekt? Svars nevelk uz leju? :)
Re: Psiholoģija
10.08.2013 22:27
:)
Principā jā... tie kas trenējas svaru zālē nevar paskriet, palekties var tikai 5cm, ir impotenti, spēka muskuļos arī nav (tie ir mistiska veidā uzpūsti) un kas galvenais... smagatlētikas piekritēji ir pamuļķi :D

Neviens sporta veids, neko neierobežo... katram vnk savas prioritātes.

Paldies protams, ka mani par kačaku te dēvē :D bet vsp manas acīs kačaks sakas no 110kg man vel ir ko augt :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 22?
Ziņa: