iesakat vājas nomierinošas tabletes

Aizsāka Dzirkstiite 

iesakat vājas nomierinošas tabletes
15.07.2013 09:45
Nervi visu laiku saspringti un jūtu,ka drīz būs čupatās, ja neko nedarīšu. Visu laiku agresija nāk ārā nezinu pat no kurienes viņa rodas un rezultātā protams cieš cilvēki, a pašai pēc tam raudiens nāk kas es par cilvēku. Negribu iet ne pie kādiem psihologiem,psihiatriem.No tiem tāpat jēgas nekādas, tik lieka naudas kāšana...
Varat ieteikt patiešām kādu efektīvu nomierinošu līdzekli (recepšu vai bez) ? esmu izmēģinājusi daudzus bezrecepšu bet tolka protams nekāda.
Bet kautkas ir jādara lietas labā, jo apnicis būt visu laiku uzvilktai un stresot par vismazākajiem sīkumiem...
žēl ka nespēju saprast no kurienes man tas stress rodas. no rīta pieceļos un vienkārši esmu gatava kādu nosist-tāds vot man stāvoklis. un protams-viss besī, neko darīt negribas utt...
Padzer kalciju un magniju,vitamīnus.Psihoterapija gan nav tikai naudas kāšana,kko jau uzlabot var,gimenes ārsts arī var izrakstīt kko nomierinošu,cik Tev gadu?
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
15.07.2013 13:11
Jau kādu laiku dzeru gan kompleksos vitamīnus, gan kalciju-magniju. Uzlabojumu nav, ir tikai sliktāk. Visu mūžu esmu bijusi ļoti nervoza, bet pēdējo divu gadu laikā jūtu ka paliek tikai trakāk un trakāk. Šodien piemēram jūtos anormāli slikti, visu laiku uz piņkšķi rauj, tad dusmas anormālākās pēkšņi virsū uznāk-karoč normāli nedomājas un liekas ka pasaulei beigas. Varbūt nepievērstu tam visam uzmanību,ja man nebūtu ģimenes, jo šo visu es izgāžu gan uz vīru, gan bērnu kas pašai besī un pectam pārmetu sev,ka tad un tad uzbļāvu uz bērna...
pie ģimenes ārsta neesmu bijusi kopš skolas laikiem, jo tā man ir īpaši "forša". Visi kas ieiet viņas kabinetā, garīgo sabojās tev offic ;) ne komunicēt normāli māk, ne ko ieteikt, tāpēc,ja man kāda problēma, es dodos pa tieši pie konkrētā speciālista.
man 22..
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
15.07.2013 13:15
psihiatrs ir bez maksas, ja depresija, zāles ar 50% atlaidi, turklāt daļa medikamentu jau tāpat ir lēti, var sarunāt ar ārstu atkarā no maksāšanas iespējām.

bet, kā jau iesaka bmw, sākumā var iet pie ģimenes ārsta, bet ģimenes ārstiem ir dažāds zināšanu līmenis šādiem gadījumiem.

psihoterpija ir arī paša darbs, uz to jābūt gatavam; ir jasaprot sava stresa dziļākie cēloņi. psihologs vai psihoterapeits nav ķirurgs, kas Tevi iemidzina un visu izdara.

man ir ļoti laba pieredze ar psihoterapiju, cilvēks tikai daļēji spēj sevi redzēt no malas, un šādos gadījumos ģimene arī ne vienmēr spēj palīdzēt, jo visi cieš no Tava stresa un nevar uz to paskatīties bezpartejiski, jo ir gan dusmīgi, gan izbijušies, jo nespēj palīdzēt; varbūt viņiem arī ir savas problēmas. var paskatīties netā, kādus psihoterapeitus cilvēki vairāk iecienījuši, parasti jau var izvēlēties, ja vien grib.

arī zāļu izvēlei sākumā var vienu vai divas reizes aiziet pie maksas psihiatra un visu kārtīgi izrunāt, pēc tam var iet pie valsts, jo tas tiešām ir bez maksas. maksas psihiatrs parasti var veltīt vairāk laika.

ja cilvēks jauns un nav slims ar kādu bioloģisku psihes slimību, tad mūsdienās pie tik daudzām psiholoģiskās palīdzības iespējām, manuprāt, ir negudri sākt ar zālēm, parasti jau tas cēlonis ir psiholoģisks. soc. dienests krīzēm var piešķirt kādas bezmaksas vizītes pie psihologa, var zvanīt uz krīzes centra "Skalbes" telefonu, jo bieži runājot un vienlaicīgi saņemot psiholoģisku un emocionālu atbalstu, var savu situāciju ieraudzīt citā gaismā. pati savulaik esmu zvanījusi, esmu ļoti pateicīga šim meitenēm.

pati esmu izmēģinājusi visādu bezrecepšu produkciju, nu nez, nekas nelīdzēja. Magvit B6 bija ok, bet tikai daļēji, man bija sāpes ķermenī no depresijas, iespējams, ka taisnība bmw un vajag Calcia 800; ir jādod pa vairākām frontēm; noteikti vajag psiholoģisku palīdzību, minerālvielas kopā ar vitamīniem un dažkārt arī zāles, bet, ja galīgi necentīsies sevi saprast un arī savu kreņķu cēloņus, tad Tu vienkārši nozāļosies un pilnvērtīgu dzīvi nespēsi dzīvot.

no otras puses, neārstēta ilgstoša trauksme un depresija ļoti kaitē cilvēka ķermenim fiziskā mērā, daudz, daudz vairāk nekā visu mūžu zāles.

īstā patiesība tieši sev katram jāmeklē pašam, zināmā mērā sākumā izskatās kā bezizejas labirints, bet ir tā vērts nepadoties un darīt kaut ko savā labā, jo dzīve mums tomēr viena.
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
15.07.2013 13:23
ja Tev tikai 22, tad tiešām ir vērts padomāt tā nopietni: jo jaunāks, jo labākas izredzes.

Tev nav tagad kāds konkrēts kreņķis?
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
15.07.2013 13:34
nu ja godīgi, tad visa šī dzīve man liekas viens konkrēts kreņķis. bieži uznāk vēlme...nu paši saprotat kāda vēlme. ikdienā vienmēr esmu bijusi depresīva, nomākta un pesimiste, kas pašai besī. pašlaik kreņķis ir tas,ka besī šī dzīve,nav ne prieka,nekā...aij.
Ja Tu vienmēr esi bijusi depresīva,tad pasaki-kā Tev hemoglobīns-nav zems?Vairogdziedzeris ir pārbaudīts?Cukura līmenis?Uz saldumiem nevelk ļoti?Tev uz kko alergijas nav,ir?
Kādus kompleksos dzer,un cik daudz?Kādu kalcija-magnija preparātu,cik mg konkrēti sanāk kalcijs,cik magnijs?
Bet ko noteikti gribu teikt-Tev var palīdzēt,tādā vai citādā veidā,tā ka domas par pāšnāvību pagaidām noliec malā,labāk uzraksti atbildes.Un-cik īsti sen Tev depresija ir,atceries,kad tā sākās?
Cik vecs Tavs bērns? Tev šobrīd nav ieilgusi pēcdzemdību depresija?
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
16.07.2013 18:53
man pašreiz topā stress lux...bettttt......... vienmēr esmu bijusi nenormālākā skeptiķe pret sportu , beigās vairs nebija variantu un pamēģināju - pat parastākā skriešana-ar mani izdarījusi brīnumus, ikdienas un dusmu brīžos ātrāk! kā reiz šodien, vārijos dusmās, agresijā , tagad vienk. nav spēka-laikam jau izdalās smadzenēs tās jaukās vielas!
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
16.07.2013 19:09
aaaaa un veel:)) mans ikdienas komplektinsh Kalcijs-magnijs-cins ( viss vienaa bundzinjaa,) un Benu aptiekaa V vitamiinu complex! nezinu, kas vai viss kopaa , bet paliidz ljoti! tikai briinums uzreiz gan negaidiit:) bet laika gaitaa noteikti iedarbojas!
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
16.07.2013 19:09
varbut PMS? kas taads.
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
17.07.2013 08:32
Dzirkstiite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu ja godīgi, tad visa šī dzīve man liekas
> viens konkrēts kreņķis. bieži uznāk
> vēlme...nu paši saprotat kāda vēlme. ikdienā
> vienmēr esmu bijusi depresīva, nomākta un
> pesimiste, kas pašai besī. pašlaik kreņķis ir
> tas,ka besī šī dzīve,nav ne
> prieka,nekā...aij.


nu ja godīgi tad vājas nomierinošā te izskatas par vēlu... derētu kāds gudrāks dakteris dzīves uztveres uzlabošana...
citādi..savā laikā palīdzēja Novo-Passit + Magne B6 + beta blokators... ši kombinācija mani vienu mirkli vilka ārā no bedres. es gan nezinu vai tie bij dabīgie vai blokators kurš iedarbojās labāk, bet efekts bij...un tieši ar novo passit, pārējie nomierinošie neko man nedeva.
pēc pāris mēnešiem mēģinot to pašu efekta vairs nebij. ar to domāju ka esi jau noteikt ilgi lietojusi dabīgos - nu nez vai vel palīdzēs...
Dzirkstiite- vai Nervostrong ir mēģināts? Man tas liekas viens no labākajiem bezrecepšu.

Pie reizes man arī jautājums- vai ir iespēja kaut kādā veidā dabūt recepšu medikamentus bez receptes? Lexotanil, piemēram. Aptiekās laikam bezcerīgi lūgt, bet kā ir citās valstīs-varbūt tur ko var bez receptēm dabūt?
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
11.08.2013 17:03
Lielāku dranķi par Nervostrong neesmu dzēris :))
cik cilvēku tik viedokļu :D
Re: iesakat vājas nomierinošas tabletes
13.08.2013 10:16
seks labi nomierina
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: