Meklēju jaunus draugus kam arī problēmas ar nerviem

Aizsāka Ezzz 

Meklēju jaunus draugus kam arī problēmas ar nerviem, jo tad būtu kaut kas kopīgs.
Kādā ziņā problēmas ar nerviem?
Re: Meklēju jaunus draugus kam arī problēmas ar nerviem
01.07.2013 21:10
Tu meklē trakos? :D
Būtu kāds ģēnijs kas visiem nervus savestu perfektā kārtībā ar kādu brīnumierīci vo tad es būtu kaut gejs ja tas būtu vecis un to veci mīlētu :D Galvenais indikators ka nervi kaut kad aties atpakal ir ka nāk smiekli par kaut ko :D
Re: Meklēju jaunus draugus kam arī problēmas ar nerviem
06.07.2013 06:41
Hi te nervu problēmnieks :) par ko runāsim? Kas tev kaiš? Man vairs nekas!

Drugus jaunus tu te neatradīsi,paraudāsiun kraties ātrāk projām no šejienes, jo te nekas nekad neatrisinās, tikai laiks iet uz priekšu un tu tikai lasi unuzstver pārāk daudz.

Manu draugu liste

es pats, kājau visi zin, dumjš, atpakaļ ceļavairs nav, esmu idiots, mani vaig uz psiheni, esmu vardarbīgs izsitējs, ei nahuj nevienam nēsmu vajadzīgs, es nekad nemainīšos, es dzeršu zāles un nosprāgšu, es neko nezinu jo man viena strīpa smadzenēs(jau izmnērīts 1mm :) Nu karo4 esmu kon4enijs, vispār miskastē izmetams.

Bet īstenībā jagribi paziņu nevis DRAUGU, d.sneiders@inbox.lv tur es tev visu pastāstīšu no A līdz Z, un tev vairs nevajadzēs šeit forumā atgriezsties, es šeit esmu jo ir sākumā bijasmagi, tagad te tikai tralala tri rubļa un visi dzied vienu un to pašu es esmu lohs :):) varbūt tā ir sava veida psihoterapija, noniecinot cilvēku, viņš sāk domāt vairāk :) :)

mad ------ ienaidniegs.
Lāsēns ------ normāls čuļaks.
Runcene ------ māk pārvērsties uz divām frontēm, sākumā biju pavisam citās domās
aberz ------ neslikts,ne labs.
bnw ------ tieši tas pats kas Runcene.
Mateus ------ ir vesels, bet kad nav ko darīt tukši velta laiku troļļošanai.
Mazdakteris ---- ar nav slikts, tikai cenšās palīdzēt.
exestensial fool- mūžīgais pašnāvnieks.
Ivars61 ------ neitrāls.
zive ------ Vesela un ir galvāiecepies, ka ir psihoterapeie posihoterapiste!
ku! ------ Da īsti nezinu ar kautkāds problēmu risinātājs.
aberz ------ Palicis ar traucējumiem, bet normāls vecis, nevienam sliktu neko nenovēl.
Vijolīte ------ Ienāca, gudri nodirsa, un aizgāja.


Nu tad izdomā vai tev te vaig virtuālos draugus, kuru psiholoģiju nekad nesaprat;isi, vai tiešām virtuālāvide ir tā vieta, es kad te kādam teicu savācamies, tad visiem bija bikses pilnas, jo visi māk tikai gudri runāt, bet darītāja te ir tikai daži, labi Runcenei ir problēmas, viņa vairs par datoru neko nezin, kautgan pati zin ka dators trulina un bojā cilvēkasmadzenes.



Edited 2 time(s). Last edit at 06.07.2013 07:05 by enfuego.
Re: Meklēju jaunus draugus kam arī problēmas ar nerviem
06.07.2013 09:32
gibi veidot psiho klubiņu?? brauc uz tvaiceni tur būsi napoleons
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 15?
Ziņa: