Atkarība no trankvilizatoriem.

Aizsāka colina 

Cilvēkam 35 gadi, ģimene, labs darbs, stresa dēļ sāka dzert xanax, zāļu dzeršana progresēja, tagad pēc pusgada dienā var izdzert 10 stiprākos xanax, 7 diazepama ampulas, 5 truxal un arī vairāk. Palicis truls, nīgrs, ģimene neinteresē, dr izrakstīja antidepresantus, izdzēra kopā ar trankvilizatoriem, 3 dienās mēneša devu. Tad klapē srds un dzer sirdszāles. Ja neiedzer tabletes, tad neguļ 3 diennaktis pēc kārtas.
Bija pie psihiatra tas konstatēja smagu akūtu stresa reakciju, un lika turpināt dert antidepresantus.
Izmisums, pats nesaprot ka problēma. Kur šādu kaiti ārstēt? Vispār reāli?
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
10.04.2013 20:07
Ja pats nesaprot ka tā ir problēma, tad to es varu salīdzināt, kā ar atkarīgo alkaholiķi kurš noliedz ka ir problēmas ar alkoholu!! Šī ir smaga situācija, tur jāved pie kāda speciālista, kas vairāk zin par cilvēku psihisko stāvokli.
Psihoterpeits derētu?

Ja nonāk līdz tam, ka atzīst problēmu. Tad kur ārstē, tur kur narkomānus?
Pašlaik jau cenšas man iestāstīt ka viss ok, tikai ne par ko vairs nav intereses un netīši visās ķibeēs vaino mani.
Tad kad ir sadzēries tabletes, kāds nu kuro reizi kokteilis , ir vai nu apātisks un guļ vai arī negatīvi noskaņots. ļoti retajos brīžos, kad redzu viņā veco cilvēku man viņa ir žēl jo saprotu ka tā atkrība ir liela.
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
10.04.2013 20:33
pašam jāgrib; enfuego jau teica.

pagaidām, cik redzams, viņš nekā negrib.

tad diemžēl atliek tikai ārstēties pašai.

es atvainojos, protams, bet sievām, kas stumj savus vīrus pie psihiatriem un psihoterapeitiem, reizēm der sākt pašām ar savu dzīvi, jo ... nu tā vnk ir, no vērojumiem.

Varbūt viņš ar šito uzvedību kaut ko uz Tevi projicē.
Gadījums nopietns (ir bijis līdzīgs labs paziņa) - tāpēc uzrakstīšu, ko ģim. locekļiem nevajadzētu:
1. nevajag moralizēt
2. runāt par SAVĀM raizēm saudzīgi, t.i., bez "uzbraucieniem", piem., teikt, ka "man ļoti sāp, ka nevaru Tev palīdzēt", vai "mani biedē tas, kas notiek ar Tevi, jo NEMĀKU Tev palīdzēt" u.tādā garā...
3. jāpiedabū pie psihoterapeites/a

Šis viss var beigties ar pašnāvību (no pers. pieredzes, NEGATĪVĀS)... :(

Lai Jums izdodās!
Sākumā es cerēju ka viss būs labi, bet laikam ejot saprotu ka nebūs vis. Nu jau paziņas un draugi, radi vairs viņā neatpazīst to cilvēku kāds bija, jautrs, labsirdīgs, sportisks, par ģimeni rūpējās.

Es piekrītu ka man pašai jāiet pie speciālista jo ir grūti savākties, rūpēties par bērniem, jaunākais zīdainītis un skatīties tajā ārprātā kas notiek ar cilvēku , kurš daudzus gadus bijis ar mani kopā un nu ir svešs.

Apskaidrības brīžos cenšos runāt, bt viņš domā ka man ir kādas pretenzijas pret viņu, viņam viss ok, bet es uzvelkos ne par ko. Atmiņa ir pamatīgi cietusi, loģiskas spriestspējas nav.Viņš nespēj objektīvi uztvert krtiku. Jūtas visā aizvainots.
Tiklīdz ir kāds mazākis stress tā tabletes, nu jau ir tik tālu ka visas saber vienā traukā , ieber saujā un izdzer.

Ir tik žēl k tuvs cilvēks iet postā, bet nespēju palīdzēt.
Maza nianse-depresīvus un stresa stāvoklī esošus cilvēkus nevajadzētu kritizēt.Nespēj objektīvi uztvert kritiku,domā ka man ir kādas pretenzijas pret viņu.....

Es tā drusku pacitēju,un man liekas ,ka šīs rindas šo to izsaka......Tātad kritika ir?Bet kritika netiek atšķirta no pretezijām......Kurš neatšķir?

Ja tur kko vispār vēl var labot,tad steidzīgi būtu jāapgūst,kā kontaktēties ar depresijas slimnieku....ja vien nav par vēlu...Interesanti,kad sākās kritika,kad bij vesels,vai kad saslima?Un kapēc?Ja pirms tam bij jauks cilvēks,nevajadzēja kritizēt,a slimu nedrīkstētu kritizēt,
Izskatās ka ļoti stipri pati esat vainīga........
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
10.04.2013 23:13
Pāris ir saspēle. Tur nav tik vienkārši ar tām vainām.

Ir cilvēki, kam citi visu laiku kaut ko aiz muguras perina utt.

Zīdainis tomēr ir slodze sievietei, nu tad ko... tagad veidojas otrs.

Un depresijas slimnieks, ja nevar nekādi tikt ar sevi galā, tad liekas slimnīcā.

Ko sieviete te var darīt?

Manuprāt, domāt vairāk par sevi, runāt ar tuviniekiem, lai pati nesalūzt.
Nu,pārlasīju vēlreiz-viens otru kritizējat,viņš visās ķibelēs vaino Jūs.Tas,kam stress salasījās vairāk,noplīsa,ļoti vienkārši.
Varu ieteikt vienu metodi-apkopojiet visu mīlestības energiju,un sūtiet ar domu palīdzību šo energiju viņam,tā dariet vienmēr,kad jūtiet,ka energija ir ko sūtīt,ja nu nav,tad ir sliktāk,bet ja ir,tad varētu notikt kas pārsteidzošs.
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
10.04.2013 23:24
Domāju, ka šādu stāvokli viena sieviete nevar atrisināt bez palīdzības no malas.

Uz krīzes centru "skalbes" kauču aizej vai piezvani.

Cilvēks vairs nesaprot, ko dara, kad mazi bērni mājās, nav nekāds humors.

Pēc tam varēs pētīt, kas un ko kuram izdarījis.

Ja cilvēks ir adekvāts, viņu neviens līdz atkarībai nevar novest un līdz tam, ka viņš ēd zāles saujām, turklāt demonstratīvi, viņš ir nonācis pats. Pieauguši cilvēki runā savā strpā, nevis taisa riskantas izrādes.

Bet es nenosodu, skaidrs, ka viņam nav resursu, bet sieva te nekā daudz nevar izdarīt.

Un man jāsaka, ka ar mani depresijā neviens tā īpaši nav auklējies, jo bija jāizdzīvo un jāpelna iztika... un tas nenāca par sliktu.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.04.2013 23:25 by Runcene.
Jā,nu varbūt kļūdījos,mēginot minēt kurš vainīgs,viens,otrs vai abi.

Ir cilvēki, kam citi visu laiku kaut ko aiz muguras perina utt-baigi labā doma,tātad,šādiem cilvēkiem ir pamatīgas grūtības dzīvē.

Bet pēc logikas-ir jābūt tādiem arī,kam visu laiku neperina neko aiz muguras,un vispār neperina,interesanti no kā tas atkarīgs,pie kuras kategorijas cilvēks piederēs-pie tiem kam neperina neko,jeb-kam perina?
A kas to var zināt,kas ir labi un kas slikti..
Varētu ieteikt autorei audio meditācijas,kas palīdz saglabāt mieru,pozitīvas domas,ne tikai saglabāt,bet vairot.
Vīram derētu to pašu,bet viņš negribēs.
Visa atslēga arī te būs domāšanā,ja domas vismaz autore varētu mainīt uz pozitīvām un relaksētām,viss varētu mainīties,jā-ievērojot iepriekšējo ieteikumu.
Tas vīrs manuprāt nav neadekvāts,bet destruktīvi noskaņots,jo dzīvei jēgu neredz,un zāles tīšam lieto tādā veidā.Jo negrib ārstēties pēc būtības,vnk-nozāļoties.
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
10.04.2013 23:52
A kas to zin varbūt pati sieva noveda viņu tādā stāvoklī!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 11.04.2013 07:17 by enfuego.
Enfuego,es jau zināmā mērā kļūdījos,izsakot domas,par to,kas vainīgs,kapēc tu turpini? Jo-katrs pats ir pilnībā atbildīgs par savu dzīvi un visām situācijām kas veidojas,viegli nav ne vienam ne otram,īpaši,ja vēl kāds karina vainu klāt.Tā tomēr nav pareizi.
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 00:04
ar depresīvu cilvēku tiešām nav viegli; pat tad, ja viņš pats cīnās, ģimenei ir ko turēt.

ieteiktu tēmas autorei konsultāciju (ko jau minēju) krīžu centrā, varbūt viņi varētu ieteikt gudrāku taktiku ar vīru, lai pati sevi neiztukšo, jo bērni taču arī ir.
Piekrītu,metodes ir dažadas,vajag izmantot visu,kas pieejams,lai saglabātu līdzsvaru,mieru.Izņemot zāles,ja tās nav galēji nepieciešamas.
Es jau nerakstīju ka manu kritiku, kritiku vispār, ja to tā var saukt. Viņam vispār neko nevar pateikt un es sen jau neko nesaku. Bet ir leitas, kurš nevaru klusēt,zīdainim, 100% krūts bērnam dod šokolādi ar riekstiem, pasaku ka nedrīkst , nu viss, viņš tikai gribēja lai mazais iepazīst garšas, sastresojas, uzvelkas ,sadzeras zāles un guļ. Grib bērnus vest uz skolu, bet pats sadzēries zāles knapi iet, mēle stīva, reakcijas nekādas, saku ka labāk būtu nesēsties pie stūres, ā, re kāda es bērnus viņam neuzticu. Lielākais bērns saprot ka nav ok un saka, ka piln;igi neatpazīst tajā cilvēkā tēvu. Par bērniem, māju rūpējos es, viņam tas ir kas tāls. Viņš neatceras elementāras lietas.Draugi un radi redzot to kā viņš ir izmainījies apbrīno manu pacietību, mēģina runāt ar viņu, bet velti. Nu jau skatos ka darbu arī drīz pakāsīs. Smagās stresa reakcijas dēļ jau 2 mēnešus ir uz slimības lapas.
Ja sākumā es nesapratu kas notiek un cerēju ka viss b;us labi, tad nu jau man pašai sevis paliek žēl jo cik ilgi tas murgs var turpināties.
Ir brīži kad viņš psapņo par nākotni, bet jau nākamajā brīdī saka ka viņš vispār neko negrib, viņam viss vienalga.
Diazepamu, xanax viņam izraksta ģimenes dr. Kur ņem truxalu nezinu.Jau izkodis ka no ampulām labāka iedarbība, nopērk 10, vakarā izdzer uzreiz 7 ampulas. Zāles slēpj un viņam vienmēr liekas ka es viņa zāles ņemot. Pats streso ka vairs zāles neiedarbojas un tik palielina devu.
aberz
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 10:17
Nu mans viedoklis jau skaidrs
Stress ir iemesls lai izrakstītu pirmo xenaxu vai kādu antidepresantu.
Pectam sākas atkarība. Legālā narkomānija.
Būtiba nekas jau nebūs viņš sēdēs mierīgi kamēr kautko būs ieņēmis, kad trūks deva sāks ārdīties un izdomāt visu ko
lai tik tiktu pie nķamās..

Ta ir epidēmijas veida ģīmenes ārstu peļēņas programma...
Stress ie tikai iemesls to visvieglāk piešūt jebkuram..

A ko darīt?
Jārēķinā ka ta ptra civēka nav ir mājdzīvnieks lābākajā gadījumā..
Tālāk būs sliktāk.

Skarbi bet jādomā reāli.

Nezinu nevienu ieskaitot pašus pshidakterus kas nokāpis no šītā

:-P
aberz
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 10:24
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ar depresīvu cilvēku tiešām nav viegli; pat
> tad, ja viņš pats cīnās, ģimenei ir ko
> turēt.
>
> ieteiktu tēmas autorei konsultāciju (ko jau
> minēju) krīžu centrā, varbūt viņi varētu
> ieteikt gudrāku taktiku ar vīru, lai pati sevi
> neiztukšo, jo bērni taču arī ir.

Nu sieviešu solidaritāte :-)
Ja jūsu apavi salūzuši, nu nesiet pie kurpnieka, nu mūsu pašu tur lēti..
Tāir vienkārši atkal apstrādatā upura piespēlēšana saviem kolēģiem
no xenaxa līdz trankviļīem un tad pa visādiem centriem utt

alvenais ka daļu no ta sponsorē valsts, dalū zāļu tirgotāji un tavs pacients ir tikai
čīgānietes hipnozē nonācis žūrkulēns, kuru nozāļos līdz beigām uz to apgrozot nu
2000Ls gadā un feini ka no tās terapijas un zālem mirst lēnām nu 11 - 20 gadu laikā
tatad 40 000 Ls medicīnai uz vienu žūrkulēnu.

Stress :-)
tas ir stress kad zemabziņā jūt ka turpmāk būs lēna nāve
daudzu gadu garumā, to brīdi kad iestumj tajā bedrā jūt un no ta ir stress :-)

Bucas
aberz
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 10:29
Jau senatnē ar burkāniem ārstēja tuberkulozi, urīnceļu slimības, klepu, aizsmakumu un citas. Burkāniem piemīt arī spēja nīdēt parazītus. Burkānus iesaka lietot sirds un asinsvadu slimniekiem, nierakmeņu gadījumos, to sula šķīdina čūlas un audzējus, kā arī uzlabo redzi. Burkānu sulas lietošana čūlu un audzēju ārstēšanā ir 20.gs. atklājums.


6,5 - 10,7% cukura, apmēram 1,03 % minerālvielu – kālija, magnija, nātrija, kalcija, dzelzs, fosfora, sēra un citus. Burkānos visvairāk ir karotīna – 6,25 - 10 mg, C vitamīna – 5 -10 mg, E vitamīna – 3,10 mg, B1 vitamīna – 0,14 - 0,16 grami, kā arī ir B2, K un PP vitamīns. Burkānu saknes satur brīvās aminoskābes – alanīnu, valīnu, leicīnu un citas.


starp ciitu
ja gribat notievēt nevaig mocīties diētām vai meklēt kuros dārzeņos vairāk kālija
un mazāk lieot sāli, kālijs nodrošīna tā nātrija hlorīda (sāls) vietā nervu šūnu darbūbu
bet neizsauc slā[paes un atbrīvo ķermani no ūdens, kas aŗi ir pampuma cēlonis

:-P
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 11:32
colina Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Diazepamu, xanax viņam izraksta ģimenes dr. Kur
> ņem truxalu nezinu.


Truxalu viņš noteikti miskastē atrod, jo nevienam citam tas mēsls nav vajadzīgs. Tas taču ira neiroleptiķis.
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 12:38
truxal ir neiroleptiķis? ha, man likās ar tiem man nav sakars bijis... bet nu jēga no viņa nebij nekāda..

Colina...negribas visu saraksti pārlasīt, bet kāda tipa cilvēks viņš ir? ar katru jau vajag apieties citādāk. ir emocionālais tips, kuram pie sliktumiem vajag dzirdēt labu vārdu un uzmundrinājumu, apskāvienu. un ir... egoistiskais tips, kuru dažkārt labāk ir izlamāt visos vārdos, lai pēctam viņam ir ko padomāt. patiesībā jā, ja vēlies turpināt drošvien derētu kā atsevišķi, tā jums abiem kopā aiziet pie terapeita.
man kkā šķiet, ka ja reiz tik dikti patīk zāles un dzīvot zem viņām, dūšas uztaisīt pašnāvību viņam nebūs. ja tādu varbūtību var izslēgt, tad diezgan droši viņam vajadzētu kārtīgi ar vārdiem sadot pa mizu un atstāt uz kādu laiku vienu. ja gribēs saņemsies.. ja ne - pats vainīgs...
njā... kaut jau nu būtu tik vienkārši, bet nu dažreiz radikālas metodes strādā labāk...
Colina
Ir tāds vecs ,bet visai neslikts tricikliskais antidepresants-amitriptilīns,tas varbūt derētu,runāt vienalga labāk mīļi,kaut kā derētu viņu pie psihiatra dabūt un arī-panākt lai zāles dzer pareizi.
Amitriptilīns arī nomierina.
Vēlreiz varu ieteikt audiomeditācijas,gan Tev ,gan viņam.Bez tam-varbūt būtu kāda jēga man ar viņu parunāties,vai kko uzrakstīt,es savas problēmas risinu jau 36 gadus,un visādi ir bijis,arī ļoti slikti,citu pieredze dažkārt var motivēt cīnīties,to darīt pareizi...
Un atvaino par to kritiku,nebiju visu sapratis.
mad no malas
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 14:26
...pagaidi, drīz pats aizlieksies, un palīdzēt nevajadzēs...visi te raksta - ar baltiem cimdiem, netraumēt nabaga dvēseli, savādāk pakārsies, pakļūs zem ceļa ruļļa utt, utt...šos te kvantumus kurus viņ rij - tas ir pizdec (cita vārda nav)...to, ka šādi turpinādams, paliks par konkrētu dārzeni, arī fakc...vienīgā palīdzība - šoreiz laikam kreizene...bet te ir vēl tizlāka situācija - iebāzt šādu te rijēju ir galēji problemātiski, kreizene kratās vaļā no tādiem...ģ ārstam paskaidrot situāciju un silti ieteikt nerakstīt ne xanax, ne ko citu...man te pazīstamai kloņa rijējas ārstam, kurš izrakstīja kloni lielos daudzumos, visa tā štelle beidzās ar krimināllietu...
...otrs variants - ļaut, lai nokrīt zemāk par kanalizāciju...kgan laikam šis variants nederēs, tur džekam smadzeņu vietā jau ir putra un visā viņš jau vaino grūto likteni - slikteni...
...strp citu, xanax lielos kvantumos rada agresiju...tas jau nu ir fakts...vispār pazīstama situācija, pats esmu tādā bijis...bet šādi daudzumi manā vārajā rupmpī nelīda...
...arī turpmāko es Tev varu aprakstīt ļoti īsā tekstā - ielas dīleris, kādā apskaidrības mirklī piegriezīsies šāda eksistence, aizbrauks jumts...un naglos viņam zārku trīscollīgajām naglām...tas tajā gadījumā, ja neradīsiet risinājumu un bēdubrālis turpinās šādā garā...diemžēl...
aberz
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 15:34
Nu nav jau jēgas cīnīties.
Ja cilvēki ir tik stulbi ka viņiem nepielec ka zāļu vietā jaēd burkāni...

Viņi iet pie psihiatra un praa vēl..

Tādus neviens nevar izārstēt
tā ir vairāķ kā F19 dianize

nu tad laikam
značīt nam tuda daroga

atkarību meklējošie vienmēr atradīs sev



Viss ir elementēari
500g burkānu dienā

kas tur nesaprotams
pamēģini un tad pasaki kā bija

4dienas

a aknas tīra ar ābolu sulu 3 dienas neko citu tad
20g citronu sulas un pēc 20min 20g ellu un ta ik pec dazam stundam

a var kost atkal šņabi un ēst olas

:-P

ja jau cilvēki ir depresijā tad grib sev galu
ja navar uzreiz tad prasa lēnām lai mokas būtu un rij
ADtus

duraki

parādiet kādu ģīmenes āstu kas izrakstitu burkānus
vai kāpostu vai ābolu sulu :-P

durdom
aberz
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 15:38
mad no malas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...pagaidi, drīz pats aizlieksies, un palīdzēt
> nevajadzēs...

nu ja sieva atnāķ pie paziņas āsrsta ko lai dara vīrs apnicis
bērnam dod kartupeļus un smejās par aktimel

draudzene saka es tev palīdzēšu, uzreiz valā no viņa tikt nevar
par sievieti nepārtaisīsim atliek lēnām
es zinu trankvijus, sākumā paliks mierīgs un tad arvien mierīgāks
un vainu pats aizies vai aiznesīs...

un tīri papīri

pēctam sarunā abas paaizīt pīradziņus
aberz
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
11.04.2013 15:41
labi ka ir vīrieši ārsti kas sievietēm taisa
plastisko ķirurģiju

ja jau stulbas tad lai arī paliek ar kroplām uz mūzu
taspats tikai otrādi

:-)

atkal dura varēja ēst burkānus un viss
būt i nagi i mati i viss ko vaig
Nejaushi tradu sho teemu.
Pagaajushi daudzi meeneshi, bet tas cilveeks nv mainiijies, 10 diazepeks ampulas 10 xanaxi nu ir dienas deva. Taa ka var arii ta turpinaat.
shadow
Re: Atkarība no trankvilizatoriem.
30.12.2013 12:18
a kur viņš rauj tik daudz trankviļus lai katru dienu pa 10 xanaxiem blieztu? vel jo vairāk ampulas ar diazepāmu.. tās tak aptiekās vsp nepārdod man šķiet.
es arī ta agrāk darīju- riju kvantumiem tabļetkas ikreiz kad bija slikti, jo tas stāvoklis bija reāli neizturams, gribējās nogalināt sevi, bet tabletes vismaz nozombēja prātu.
bet visam jau ir iemesls un kamēr tas iemesls moka tikmēr nevar palikt ok.
nu ja cilvēks vismaz gribētu ārstēties tad vel būtu cerība, bet ne jau pie psihiatra vai ģ. ārsta rijot tabletes, tas ne pie kā atkarībniekus neved- pārdozēs dajebko un nelietos zāles normāli tā vai tā..
vai nu slimnīca kam 90% cilvēki nepiekrīt, jo uzskata ka tas ir nožēlojami un pazemojoši (bet vismaz stingrs režīms un pieskata un kko dara lai noceltu tās devas) vai psihoterapija, kas ir super lēns process.
un jā- ja centīsies ierobežot vai pārmest tad vnk slēps no tevis to un uzskatīs ka tu totāli neesi atbalsts, pārmetumi un izteikumi- tu esi slims, tev vajag ārstēties utml rada pretreakciju.
njā sarežģīta situācija..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: