Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?

Aizsāka Mr R 

Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 09:04
Sveiks visiem. Jautajums jums visiem! Kads ir visefektigakais lidzeklis pret narko atkaribu?Vai vispar to var izarstet lidz galam,vai ne? enfuego piemeram nesen mineja,ka ticiba palidzot.. Ludzu uzrakstiet savas domas,dalieties pieredze! Ieprieks pateicos draugi!
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 09:43
Vajag aizpildīt primārās cilvēka nepieciešamības. Atrodi jēgu savai dzīvei- nodarbi, kas Tevi aizrauj. Ideāli būtu, ja tas ir arī tavs darbs. Cilvēciskās attiecības, mīlestību un draugu loku ar līdzīgām interesēm. Lai būtu piederības sajūta noteiktam cilvēku lokam. Lūk tā. Un nekādas apreibinošās vielas vairs nebūs vajadzīgas.

Bet mūsdienu sociālajā situācijā tā praktiski ir utopija.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 11:54
Vai raksti no personigas pieredzes fool?
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 12:13
.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.04.2013 03:48 by existential fool.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 12:17
Es nevarēšu dalīties personiskā pieredzē, bet mani ir sasniegušas vairākas labas atsauksmes par Minesotas programmu. Divi vīrieši un viena sieviete. Divus cilvēkus pazīstu pati; vienam mammu. Psihoterapeites Venita Dāve un Velga Sudraba.

Tas par Rīgas slimnīcu, bet ar psihiatriju tam nav nekāda sakara, viņi nelieto medikamentus. Nodaļa ir arī Jelgavas slimnīcā, bet abas Rīgas dāmas no iznācieniem medijos man šķiet simpātiskākas un pieredzējušākas; tīri subjektīvi gan, bet tomēr.

Ir kaut kāda atlaižu programma mazāk turīgajiem; vismaz valsts kaut ko teica. Principā darbs būs pašam ar sevi un būs jāmaina sava domāšana; tie nav kaut kādi īsie ceļi, būs nepieciešamas diezgan dziļas personības izmaiņas, ja tagad vispār vari noticēt tam, ka pašam ir kas sevī maināms, ka narkotiku atkarībai var būt arī dziļāki cēloņi.

Un zinu vēl vienu uzvārdu: psihoterapeits Viesturs Rudzītis; ir bijis narkologs, bet tagad pievērsies cita līmeņa pieejai. Par viņu arī zinu ļoti labas atsauksmes no diviem reāliem, zināmiem, īstiem cilvēkiem (nevis kaut kur izlasīju); abi ir vīrieši. Pati esmu bijusi uz viņa atklātajiem pasākumiem, uz psihodrāmas izrādēm, kā viņš tās sauca. Ļoti marģināls psihoterapeits, mazliet netradicionāls, dārgs arī, bet gudrs un ļoti jūtīgs.

Par šo tēmu ir desmitiem viedokļu, un šajā forumā ir ļaudis, kas (cik zinu) domā par šīm lietām citādi, bet es saku to, ko esmu dzirdējusi un arī pati redzējusi..

Ne jau Tu te pirmais jautātājs; pameklē sievietes ar niku "alko" komentārus, bija te prims dažiem gadiem, viņai gan cita atkarība, bet domas vēl tagad atmiņā palikušas; biija diezgan godīgi un ticami.

Un vēl "fox" te agrāk runāja...

Arī ir vērts izlasīt.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2013 12:46 by Runcene.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 13:23
Minesotas programma ir huiņa. Paredzēta lētticīgiem un mazizglītotiem ļaužiem. Liels uzsvars uz kristietīgo reliģiju.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 13:31
Mr. R

1. Cik ilgi tu lieto?
2. Ko tu lieto?
3. Kāds ir tavs psihiskais stāvoklis bez narkotiku lietošanas?

Un tad varētu spriest par tavu gadījumu! Minessotas programma, nav huiņa, bet tā programma, ļauj vairāk iepazīt sevi, bet neatrisina narkotiku lietošanu, tikai palīdz tev vieglāk izvērtēt sevi un paskatīties uz sevi no otras puses. Minesotas programma, jebkurā gadījumā nāks tev par labu!
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 14:02
Lietoju pagatne,tagad jau kadu laiku nelietoju vispar. Lietoju es no 2005-2010.lietoju es amfitaminu,lielos daudzumos,biju uz konkretas sistemas.Tacu teiksu ka ir..Ir Gruuuuti. Pirmkart palikusi psihiski traucejumi,agresija utt. Nu un protams pats par sevi saprotams loti gruti atrast kopeju valodu ar normaliem cilvekiem.Jo mes narkomani,jau neskaitamies pie tiem normaliem! Katra gadijuma pret mums atieksme ir pavisam citadaka,neka pret parejiem! Tad kaa jus domajat,var to dzivnieku iznidet kurs mums ieksa?
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 14:21
Nez vai var iznīdēt. Tās vielas ir daļa no tavas realitātes. Tu vienmēr zini, ka ja iešņauksi krietnu celiņu- tad viss būs zajebis!

Parastam cilvēkam nav tādu asociāciju. Viņam labsajūta ir saistīta ar pavisam piezemētākām izjūtām- tēja, kafija, garšīga bulciņa un laba filma- tas jau ir kaifs.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 14:34
Nevaru Tev nepiekrist..(existential fool ) :)
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 15:42
Mr. psihiskie traucējumi no amfetamīn paliek neatgrizeniski. Jautājums cik ilgi tu esi viņus ielaidis, un kādi tie traucējumi ir. Nu 5 gadi tas ir daudz, tāpat kā man. Bet ja zāles nav nepieciešamas lietot. Tad kā vienmēr jau esmu minējis.

1. Pilnīgas assins analīzes un veselības pārbaudes.
2. Visādas terapijas, kas tieši saistītas ar nerviem.
3. Psihologs.
4. Psihoterapeits.
5. Psihiatrs-Narkologs.

Psihiskos traucējumus arī var izraisīt, vēzis, C-Hepatīts, nn HIV/AIDS.

Jā narkomānam ar stāžu ir izveidojusies cita sapratne par dzīvi, tu esi pavadījis dzīvi ilūzijā, vai citā pasaulē, tagad ir grūti arī man adaptēties pie normāla cilvēka uzstveres, jo domas un uzskati, atšķirās, parasti cilvēki domā, ka mēs esam slimi, vai nu filozofi. principā visi amfetaminčiki, ir šizofrēniķi, tas ir pierādīts! Tikai šī šizofrēnija atšķirās, no normālo cilvēku šizofrēnijas! Psihiatriem nav vēl īsti pieredzes ar amfetamīna lietotājiem, jo sekas parādās vēlāk. Tāpēc nav arī konkrētu ārstēšanas metožu, varu tikai teikt, ka mēs esam eksperimenta iznākums. Kur tagad Psihiatri varēs papildināt savas zināšanas, lai turpmāk, ar nākamo narkomānu varētu jau kautko spriest. Ar katrām narkotikām ir sekas, savādākas, piemēram, LSD, lietotājam, tagad ir neatgrezeniskas galvas sāpes, jo smadzenes nesaņem skābekli ieelpojot, speciāli, jāelpo viņam tagad ir caur, speciālu skābekļa balonu, lai pietiktu smadzenēm skābeklis.

Es tikai dalos pieredzē, tev palīdzēt te neviens nevarēs, tikai ieteikt, kur griezsties, protams te ir supermeņi, kuri domā, ka cilvēks pats visu var, bet īstenībā cilvēks pats visu nevar. Domā man ar sievu sākumā viegli gāja, mums bija ļoti dažādi uzskati par dzīvi, jo viņa bija "Normālā" a es narkomāns!

Un viennozīmīgi amfetamīns sabojā nervu šūnas, nu takš pats zini, nedēļu negulēt un est tikai vitamīnu, ko domā, kā organisms īstenībā jūtās? Nu vot i rezultāts, 5 gadi un sekas. Kāpēc nakts maiņās, man viens pazīstams cilvēks pateica, nestrādā pa nakti, būs sirds problēmas. A mēs ko darām!!!! Nēdam, šļircējam, un plus vēl neguļam, nu tikai dzeram ūdeni, jo savādāk sirds var apstāties.

Un vēl viens piemērs par ekstazī ripām, cilvēkam ir palikušas tikai 1/3 daļa smadzenes, rezultāts ir redzams, lieto vairāk ripas, 10 gadus! Un pie ripām, jau arī pierod, un vaig ik pēc 3 stundām vēl un vēl, un tā panakti vari visas 12 gabalas apēst!!
Es jau teiktu, ka nekāda dzīvnieka nav. Vienkārši sabiedrība jums piespiež domāt, ka esat tie ļaunie. Šeit jau dažiem kā enfuego aizbraucis jumts tādēļ. Ja apzinaties, ka tās vielas rada jums problēmas, tad tur vispār nav ko pārmest.

Ja tā paskatos, tad lielākā daļa nelietotāju ir vēl ļaunāki par lietotājiem. Tik daudz nāves vēlējumu un vispār visādu lietu... nu fui...
mad no malas11
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 15:48
Mr R Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lietoju pagatne,tagad jau kadu laiku nelietoju
> vispar. Lietoju es no 2005-2010.lietoju es
> amfitaminu,lielos daudzumos,biju uz konkretas
> sistemas.Tacu teiksu ka ir..Ir Gruuuuti. Pirmkart
> palikusi psihiski traucejumi,agresija utt. Nu un
> protams pats par sevi saprotams loti gruti atrast
> kopeju valodu ar normaliem cilvekiem.Jo mes
> narkomani,jau neskaitamies pie tiem normaliem!
> Katra gadijuma pret mums atieksme ir pavisam
> citadaka,neka pret parejiem! Tad kaa jus
> domajat,var to dzivnieku iznidet kurs mums ieksa?

...joaidī, kur Tu esi piezīdies ar šadiem štampiem???...par vienu lieti varu piekrist, par to dzīvnieku...es to saucu par lodi galvā...no tās nekur neizspruksi...citu cilvēku negatīvā attieksme???...stipri apšaubu, ka Tavā gadījumā tā ir reāla...cilvēks, kurš beidzis lietot, jau ir cieņas vērts...tā ka vari uzdirst "normālajiem"...kamēr Tevī būs pārliecība, ka mūsu šlaka nav pieskaitāma pie 'normālajiem", tikmēr jutīsies nekomfortabli...mani apkārtējie cilveki, ar kuriem kopā bīdu štelles, zin, ka esmu atdevis lielu sava mūža daļu magonei...un NEVIENS uz mani neskatās greizi...esi beidzis jau labu laiku???...nu tad izbaudi to, ka esi savdāks, varbūt pat labāks par tiem, kuri uzskata sevi par normālajiem...
...bet lode Tevī sēdēs līdz mūža galam...nāksies sadzīvot,...mēģināsi cīnīties ar to - tā Tevi nobendēs...tā viš i...:)
enfuego
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 15:42

LSD, lietotājam, tagad ir neatgrezeniskas galvas sāpes, jo smadzenes nesaņem skābekli ieelpojot, speciāli, jāelpo viņam tagad ir caur, speciālu skābekļa balonu, lai pietiktu smadzenēm skābeklis. Es tikai dalos pieredzē...

---------------------------------------------------------

??? WHAT DA FUCK??? ;D ;D
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 15:52
...... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šeit jau dažiem kā enfuego
> aizbraucis jumts tādēļ.

Mr. neņem šito pierē, jumts man nav aizbraucis, kas to zin pēc gadiem varbūt arī aizbrauks, bet pagaidām viņš vēl man ir virs galvas.

Mr. Es domāju ka tu to jau zini, ka normālie, nekad, es vēlreiz uzsvēršu, nekad nesapratīs mūs!!!! Un to ko mēs runājam, viņi saprot savādāk, kautgan, es ko saku domāju pilnīgi par kautko citu, tāpēc rodās, tādi kritizētāji, jo viņi vnk mūs nesaprot. Tas ka tur 1 gadu ik pa mēnesim, kāds ir palietojis, tas vēl paliek pie normālajiem, jo viņi nav dzīvojuši īstā ilūzijā, proti, tā ilūzija, īstenībā ir realitāte, tikai normālie to uzskata par ilūziju!. Zem kaifa ir kaifs, nevis ilūzija!
No ekstazi nav atkarības, ja tas ir tīrs MDMA, nevis MDMA + amfetamīns, ko tu te dirs enfuego. No amfetamīna un stimulantiem ir atkarība. Nebūs tāda cilvēka, kas teiks, ka amfetamīns viņam ir izglābis dzīvi vai uzlabojis veselību, bet būs pilns, kas to teiks par MDMA.

Noskaties šo video kaut vai:
http://www.youtube.com/watch?v=cf0NzQKcvEg
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 15:55
no comments Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego
> Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
> 08.04.2013 15:42
>
> LSD, lietotājam, tagad ir neatgrezeniskas galvas
> sāpes, jo smadzenes nesaņem skābekli ieelpojot,
> speciāli, jāelpo viņam tagad ir caur, speciālu
> skābekļa balonu, lai pietiktu smadzenēm
> skābeklis. Es tikai dalos pieredzē...
>
> --------------------------------------------------
> -------
>
> ??? WHAT DA FUCK??? ;D ;D

Jā redz whata fuck! Un tas nav smieklīgi, kad aizeju ciemos, tad man negribās vairs iet ciemos!

Labi labi, ja tu zini ko citu, tad labi, es zinu to ko es zinu! man nevaig nekādus video, es reāli dzīve to esmu redzējis, un redzu, un arī zinu, daudz ko to ko tu pat iedomāties nevari! Tīrs netīrs, da vienalga, kāds tas MDMA būtu!



Edited 2 time(s). Last edit at 08.04.2013 15:58 by enfuego.
Tas, ka tev nevar ticēt, to es jau sen zinu. Es pat nezinu, vai tu vispār uz amfetamīna esi sēdējis un jebkādas narkotikas lietojis. Kaut kā liekas, ka tu vienkārši esi šizofrēniķis smagā stadijā un tie visi ir tavi izdomātie murgi. Lai gan pat neticas, ka šizofrēnija tik smaga var būt.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 16:27
Neduros jau 4 gadi, sad tad pamulkojos ar koksu. Tagad jau kadus 8 menesus nesmu lietojis vispar neko. Intensivi sportoju, no ritiem skrienu, pec pustdien dzelzi. Mazgajos auksta dusa, nu vopsem censos dzivot pareizi, un censties saglabt to ko vel var glabt..:) mad man patika tavs raksts, cepuri nost. Tacu enfuego neizskatas pec norauta, un taisniba vinam ( Mus nekad nesapratis tie ta sauktie normalie!!!)
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 16:30
no comments Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas, ka tev nevar ticēt, to es jau sen zinu. Es
> pat nezinu, vai tu vispār uz amfetamīna esi
> sēdējis un jebkādas narkotikas lietojis. Kaut
> kā liekas, ka tu vienkārši esi šizofrēniķis
> smagā stadijā un tie visi ir tavi izdomātie
> murgi. Lai gan pat neticas, ka šizofrēnija tik
> smaga var būt.


No Comment> nu tā jau ir tava darīšana!

Mr. man prieks par tevi, jo tev ir lieliskas iespējas, ja tu vari atļauties sprotot, un tā tālāk. Es esmu patstāvīgā stressā. Un esmu pie ķēdes. Bet es tanī laikā bombīju pa nopietnam, gāja, zāle, vitamīns, ekstazy, bez amfetamīna piejaukšanas, koks, gan alkohols, kā arī pohujs uz visu kas ar mani notiek. Bet zagt savējai ģimenei es nekad nezagu, lai tabūtu vielu.

Cīnies novēlu veiksmi!

P.S.
Ā tu domā pajokoties ar koksu vēl vari atļauties, izaicināt likteni? Aizvietojot to ar sporta veidu un veselīgu dzīves veidu, nu nezinu, nezinu. Ja neko, tad labāk, vispār neko nelietot!



Edited 3 time(s). Last edit at 08.04.2013 16:36 by enfuego.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 16:48
Paldies Tev Bracin!:) 8 menesi jau neko vispar, pedejo reizi snaucu pirms 8 menesi. Un tagad kad intensivi sportoju nevalk vispar. Paklau reali tevi saprotu, pats ari savu laiku nonarkojos konkreti.. Pardevu visu ko vien var, pazaudeju darbu, pardevu dzivokli, izskiros ar sievu, sasitu labu masinu,nonacu cietuma par brauksanu zem vitamina. Nu vopsem kata filmaa:)) Paklau enfuego tev tik traki ir ka pat nevari pasportot? Blin bracin, esmu soka.:( Uzrakst cik ilgi tu nelieto ) Visu cienu.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 17:01
Mr es tev labāk PM nosūtīšu, jo manējā iemet aci ko es te runāju, pats saproti :) Un tev pastāstīšu!
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 17:05
mad apcerīgs
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 17:24
...gribu piebilst...minesota???...murgs...pie tam, ja Tu jau trešo gadu neko nebrūķē...
...narkologs - psihiatrs???...paliksi par enfuego, kurš cieši sēž uz legālajām narkotikām...
...ja esi lietojis 5 gadus, tātad arī atiesi līdz normalam stāvoklim tikai pēc pieciem gadiem...trīs gadi pagājuši, vēl divi atlikuši...
...psterapeits???...tas Tavā gadījumā laikam ir vienīgais, kurš reāli var Tev palīdzēt...runcene jau pateica priekšā, pie kā griezties...

....viss būs OK, nav vērts satraukties...mēs esam labākie...:)
...
mad smīkņādams
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 17:31
...paklausies gan, kādas enfuego pūtīs pīlītes...
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 17:40
Jā, jā. mad tava skaistā valoda un daiļliteratūra vienmēr ir topā Failu hostings
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
08.04.2013 20:06
Paldies; (mad smīkņādams) esam jau ari Labakie!:)
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
09.04.2013 10:57
Tad cik saprotu vairs neviens neko citu ieteikt nevar,kas saistits ar so temu! Piemeram, neredzu nevienu rakstu par to ka var izarsteties no sis slimibas ar bibeles palidzibu. Vai kads tic tam ka bibele palidz??? Un ja zinat ka,Ludzu dalaties.To ka jus dalisaties sava pieredze tas palidzes netikai man,bet ari citiem narkomaniem mums lidzigiem kuri apmekle so saitu!!!
Puis, kāda Bībele? Reliģija tā pati narkotika, varbūt tāpēc narkomāni vēlāk uz to kā krituši. Uzsēdīsies, kādai sektai nomaksāsi visus savus ienākumus un tā tā dzīve paies.
Mikroviļņu terapijas un viss pārējais... apžēliņ, kā tik cilvēkus mūsdienās neizmanto....
Vai narkomāniem vienmēr ir jābūt tik lētticīgiem un viegli pakļaujamiem? Sākumā ir jāstiprina sava personība, jāizglītojas. Ja skolas laikā tas nav izdarīts, tad intelektuāli un garīgi bagātināties var vienmēr.
Šo gan viegli pateikt nekā izdarīt, tā kā tā nav nekāda palīdzība, tikai mans komentārs.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
09.04.2013 12:12
Nu paldies par to pasu( no comments) :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 2?
Ziņa: