Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?

Aizsāka Mr R 

Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
09.04.2013 12:19
Bībele varētu palīdzert tādā ziņā, ka būtu vieglāk izturēt narkotiku radītās sekas, jo tiktu nodarbināts prāts ar reliģiju un rasts aizbildinājums vairs narkotikas nelietot. Nemaz nav slikta iespēja, bet tā ir pārāk vāja tik un tā, lai tiktu vaļā no tik spēcīgu narkotiku ilglaicīgās ietekmes. Reti kura terapija ir spēcīgāka par tām narkotikām.
Vispār cilvēki ar atkarībām un vielu sekām cīnās izmantojot citas vielas. Zinu, ka ļoti efektīva un spēcīga viela skaitās iboogaīns, daudz spēcīgāka par amfetamīnu, tāpēc var izārstēt tieksmi pēc tā. Ayahuasca savukārt mazāk spēcīga alternatīva. Neesmu pats uz amfetamīna sēdējis, nemācēšu pateikt, tikai par šādiem paņēmieniem arī ir dzirdēts, katrā ziņā tie spēcīgi pamaina personību.
Bet ja šeit Tev vairāk runa ir nevis par tieksmi lietot vēlreiz narkotikas, bet par dvēseles tukšumu - iespējams, ka Bībele to spēs aizpildīt. Lai gan šie dažādie mācītāji un pesteļotāji to Bībeli ir pārgriezuši pa savam, es atzīstu tikai katra personīgu šo grāmatas pārlasīšanu un svarīgāko mācību izvilkšanu vai kāda tiešām laba cilvēka konsultācijas, kas par savu palīdzību reliģijā un ticības jautājumos neprasa naudu.
minesota neglabj tapat pwc pāris mēnešiem atgriezās vecajā dzive satiek vecos draugus un atkal sākās
man jau liekas ka nevar izārstēties
ja jau no alokohola neviens nav izārstēts
kāto atzina pats populārākais alkohola atkarības ārstējošais
psihiats ka neiviens nav armetis dzeršanu no viņa pacientiem

nu ja kāds ir atmetis narkotikas (nav pārgājis uz kauko citu tjipa AD vai amfetam utt)
vienk atmetis un nelieto neko tad lai pasaka viņs
var vai nevar atmest
existential fool=prasts rupjš cilvēks, kurš nekā nejēdz, bet glupi runā!
Kurā vietā Minesotai ir "uzsvars uz kristietīgo reliģiju"? Laikam, kad sadzird vārdu "Dievs", tūlīt domā "reliģija"! Kāds primitīvisms!
Un vēl- "paredzēta lētticīgiem un mazizglītotiem ļaužiem". Tieši otrādi-paredzēta izglītotiem un reālistiskiem, bet tiem lētticīgiem paliek kodēšana, torpēdas un ampulas.
Bet tiem, kas grib izārstēties no narkotiku atkarības es varu ieteikt narkoloģi psihoterapeiti Velgu Sudrabu vai psiholoģi Aelitu Vagali.
Re: Ka var izarsteties no narkotiku atkaribas?
05.10.2014 11:38
Pajautā sev kādas vecumdienas tu gribi sagaidīti? Un tad izvērtē. Es nelietoju vairs narkotikas ir tikai palikušas sekas, kuras varbūt pazudīs, varbūt nē. Alkoholam jau arī esmu metis mieru teikšu kā ir ir labāk. Manā dzīvē ir jēga dzīvot, man meita iet 2 klasē un vēl divas aug, iet bērnudārzā, negribu, lai bērni redzētu ka tētis ir narkomāns un skolā meitas apsaukātu tēti par narkomānu un dzērāju. Tādi ir faktori kas man liek nelietot, es piemēram aizraujos tagad ar ģimeni un mērķi(mērķi neatklāšu). Atkarājās ar kādu kontingentu tu dzīvo, ir jāmaina dzīvē strauji pagriezieni, kautkam ir strauji jānotiek, tad parasti ir iespēja aizdomāties ko tu dari nepareizi vai kā būtu darīt pareizāk, ir jābūt izlēmīgākam. Ja tu nesp
ej iedomāties dzīvi turpmāk, tad tu nespēsi izvērtēt, kā dzīvot tālāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 22?
Ziņa: