Grūtsirdība

Aizsāka slota 

Re: Grūtsirdība
24.03.2013 15:24
Šis laika pārmaiņu posms ar visām zālēm nepalīdz, jāpagaida kamēr vis nostāsies uz pavasari. Un tad atkal vis būs līdzsvarā.
Re: Grūtsirdība
24.03.2013 15:27
Mani savulaik ''uzrunāja'' TV dzirdētais - pēc puiša lidojuma no Vanšu tilta psihoterapeite formulēja depresiju kā vēzi dvēselē. Vēzi taču mēs cenšamies ārstēt?? Kamēr nav metastāzes, tikmēr izārstēšanās prognoze ir optimistiska.
Re: Grūtsirdība
24.03.2013 15:30
Slota, vai tik Tev nenoderētu grāmatiņa "Sievietes, kas mīl par daudz".

http://www.delfi.lv/sievietem/dzivesveids/gramatas/fragments-sievietes-kas-mil-par-daudz-1-dala.d?id=24788825

ak, un es, protams, negribu dot nekādus mājienus vai kaut ko Tev norādīt, bet sievietes, kuru problēma ir ap un par depresiju, no šīs grāmatas gandrīz vienmēr kaut ko gūst.

vienkārši pārdomām...



Edited 1 time(s). Last edit at 24.03.2013 15:32 by Runcene.
Re: Grūtsirdība
24.03.2013 16:09
Izlasiju, bet nu nekādas īpašās paralēles nevaru vilkt ar sevi, ja nu vienīgi tikai to, ka pagaidām esot atšķirtībā no sava mīļotā vīrieša man kaut kas jāmaina sevī, bet nesaprotu ko. Nevarētu teikt, ka mīlu par daudz, es vienkārši mīlu un man pietrūkst mīļotā cilvēka klātbūtnes, bet tas ir tikai dabiski, tā būtu katram.

Bet vispār labi man nav jau no jūlija, tikai krietnu laiku domāju, ka vainīga ērce, bet, ja teikšu vēl, tad labi man ir ārkārtīgi īslaicīgi.
Vijolīte...
Re: Grūtsirdība
24.03.2013 17:50
...bļin,strādāju bez brīvdienām...nevaru te tā rakstīties...:(
Re: Grūtsirdība
26.03.2013 10:26
Biju pie dakteres, izrakstija escitaprolamu, bez jebkādiem jautājumiem un slimnīcas pieminēšanas. Daktere tikai teica, ka labāk kādu brīdi uz darbu neiet, bet atpūsties un aizsūtija uz asins analīzēm.
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 11:02
Šodien 5 diena, kad dzeru AD, bet nu šorīt bija doma, ka varbūt nedzert, jo vai man liekās vai kā, bet man ir sajūta, ka ir sliktāk. Nogurums un nemiers ir neizturami, šķiet, ka nojūgšos.
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 11:18
Nu takš bez nomierinošiem nekas nesanāks, aunu bars, kad jūs beidzie o apjēksiet, vai nu piemeklējiet neiroleptiķi un AD, vai sēža uz benzo!
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 11:49
Nu, jā Enfuego, Tu jau šai forumā pats gudrākais, visi citi aunu bars:D
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 12:09
...slota, neesi nu tik pesimistiska...gan jau viss būs štokos...
...piesviedu Tev labam garīgajam...varbūt uzlabos...ceru,,,

http://www.youtube.com/watch?v=GWRaiggxRAk



Edited 1 time(s). Last edit at 30.03.2013 12:57 by madcynics.
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 12:38
jā jā, davai paskatīsimies cik ilgi tavi nervi izsturēs to visu iekšā! Agri vai vēlu salūzīsi!
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 13:00
...un tomēr Tu, enfuego, esi pidars gnojnijs...uzraksīt Tev krievisko variantu, jeb tāpat sapratīsi, urla???....
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 13:04
AD saak paliidzeet peec paaris nedeelaam, un lietosanas saakumaa var buut pasliktinaajums.
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 13:55
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...un tomēr Tu, enfuego, esi pidars
> gnojnijs...uzraksīt Tev krievisko variantu, jeb
> tāpat sapratīsi, urla???....


ei dirst

Failu hostings
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 13:56
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> AD saak paliidzeet peec paaris nedeelaam, un
> lietosanas saakumaa var buut pasliktinaajums.


123. slotai tu gan nu jaunumus pastāstīji Failu hostings
Vijolīte.
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 15:57
Slota,redzi ir depresija un ir trauksme,kas nav gluži viens un tas pats...man lietojot to escitalopramu,vismaz "fiška" sāk rubīt,bet trauksmei lietoju Xanax,sākumā bija 1 tbl.2Xdienā,tad dzēru tikai uz nakti,tagad pēc nepieciešamības,ja vajag uz nakti vai no rīta,pa dienu ja jūtu ka netieku galā.Doks tikko palielināja AD devu no 1 tabl.uz 1,5-2 dienā...nezinu,pamēģināju vienu dienu un iedzēru vēl 0,5...dr.teica ka šāda deva mazināšot trauksmi...bet visumā jūtos labāk...AD lietoju mēnesi.
Turies Slota!!! Tu neesi viena:))))
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 21:51
Man tikai pēc vairākām nedēļām kolēģi pamanīja, ka neesmu vairs tik nomākta. Zālēm vajadzīgs laiks, lai iedarbotos. Un tas nav tikai tāpēc, ka man ''lēnā pielekšana'' ;)))
Re: Grūtsirdība
30.03.2013 22:34
Vispār jau normāli ir tā, ka doks cilvēkam to izskaidro, jo AD nevar iedarboties kā pretsāpju tablete.

Un normāli ir arī, ka pirmajām nedēļām nozīmē kādu trankvilizatoru, ja rodas vajadzība; un tā vajadzība var rasties ļoti bieži – vismaz tāda ir cilvēku vidējā pieredze.
Re: Grūtsirdība
31.03.2013 13:56
Iedzēru diazepāmu, bet jēga nekāda, ne druskas labāk nepalika. Daktere jau teica lai zvanu un pastāstu kā man ir, bet jāgaida līdz otrdienai. Psihi nāk virsū. Jābrauc ciemos, bet esmu kā trīcošs galerts.
Re: Grūtsirdība
31.03.2013 19:18
Depakine chromo nedzeru
kautkādu tur AD nedzeru
Klonazepānu nedzeru, bet bromazepānu 12 mg dienā
Un AD paroxatine 4mg

No ziemas uz pavasara pāreju bez kaulu sāpēm un depresijas, nekādu tabļetku nav!!!
Re: Grūtsirdība
14.04.2013 00:46
man bija 30gadnieku krīze uznākusi. likās, ka tas viss pie vainas, ka nav spēka un depresīvas domas. centos visu laiku saņemties, būt optimistiska un aktīva, bet kā nu kuro reizi sanāca. diezgan bieži depresīvas domas uznāca... tad pēc kāda ārsta ieteikuma pārbaudīju D vitamīnu. izrādījās, ka man ir D vitamīna deficīts. mans rādītājs bija 8, bet norma skaitījās no 30-100. sāku dzert pāris dienas trieciendevas un pašsajūta riktīgi uzlabojās. un tad turpināju dzert vēl visu ziemu un tagad pat dzeru :)

citādāk no rītiem modos ar sajūtu it kā man traktors būtu pārbraucis pāri. diezgan briesmīgi. pēc D vitāmīna lietošanas izrādījās, ka nemaz nav tik ļoti jāsaņemas, lai būtu enerģija un labs noskaņojums. tie bija it kā paši no sevis :) ļoti palīdzēja!!

tā kā ģimenes ārsts to neapmaksā, tad var pats aiziet uz laboratoriju un teikt, ka vēlies pārbadīt kopējo D vitam. tas maksās aptuveni 6-8 Ls. ja nu atklājas deficīts, tad labāk aiziet pie ĢĀ. tad izrkastīs recepti Vigentolam. to izdevīgāk lietot, jo 1 piliens atbilst dienas devai. man pudelīte pietika 2-3 mēn. dzēru 3 pilienus. turklāt maksā 2,73 ls. dzeru gan jau pus gadu :) bet man nav iebldumi, ja tik ļoti uzlabo pašsajūtu :)
a1a1a2a2a3
Re: Grūtsirdība
01.01.2017 21:21
Gurķumētra palīdz pret grūtsirdību.
Re: Grūtsirdība
09.01.2017 17:16
Nu re no klonazepāma tiku vaļā. jau 2 mēnesis iet, ta beidzot, likās ka nav iespējami, ka psihiatre arī apgalvoja, ka nebūs iespējams!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: