draudzenei psihozes epizode

Aizsāka holivud 

Re: draudzenei psihozes epizode
08.04.2013 13:27
Ja tas iespējams, tad protams!

Latvijā ir cieņā aptiekā gatavojamās ziedes šādiem gadījumiem; dermatologi diezgan bieži izraksta; nezinu, kā ar Jūsu mītnes zemi.
Re: draudzenei psihozes epizode
30.06.2013 16:46
sveiki atkal,vēlos padalities,kas ir noticis kopš pēdējās reizes.
draudzene turpina lietot zāles ir samazinājusi lietošanas devas,vis it ka būtu ok,ja tik viņai
nebūtu pazudušas mēnešreizes un nebūtu izsitumu veida izmetušās pumpas zoda rajona.
ziež visādas smērites antibakterialās, bet ne visai palīdz,nu jau būs 3 mēneši uz rińki,kā vińas ir uzmetušas.
manu prāt tas vis no zālēm,ko vińa lieto un ir endokrina sistema sačakareta:-((
nezinu,ko gaidīt nākamo...
ja godigi,gribās jau ščirties nevaru vairs izturēt:-((
baidos ari par to,ja izščiramies vińa var padarīt sev galu.
nezinu,ko lai dara:-((((((
Re: draudzenei psihozes epizode
30.06.2013 19:41
mjā, daži neiroleptiķi var "apēst" mēnešreizes, bet es aizietu pie cita psihiatra.
ir medikamenti, kam tādu blakņu nav.
bmw
Re: draudzenei psihozes epizode
30.06.2013 21:40
Atkarībā ko nevari izturēt,vai tas ir zāļu blaknes,ko varētu novērst,vai-saproti,ka nespēsi tā dzīvot-būs jāpieņem lēmums.Bet-nebūtu pareizi arī uzemties vainas apziņu par iespējamo pašnāvību.Tas gan nenozīmē,ka vajadzētu draudzeni atgrūst un tā-skarbi.Kaut kā visas lietas var atrisināt,varbūt šķirties nemaz nevajag,bet-Tev būtu jāsaprot-ko pats gribi,Vai mīli stipri,un upurēsi savu dzīvi daļēji,Bet nepārsteidzies,
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 10:17
tās zālu blaknes nevaru izturet,katru reizi kkas jauns,tās zales vińu padara tādu nedzivu,bez emocijām un loti miegainu.pec trīs nedelam karteja vizite pie psihiatra,prasisim lai izraxta citas zales,kas varbut nav tik specigas un bez blaknem.
tad kad zales ir izgajušas un vina jutas lieliski,tad ir cits cilveks,nevaru pat izstastit cik laimiga,dzivesprieciga smaidiga vina ir,grib skriet,iet,dejot un gleznot ari pie reizes:-)
ta reali bija vakar vakara,vinai pat sejas krasa izmainas,tada vesela klust,ka prieks:-))
vina pa visadam megina samazinat tas devas un pati regule,kur par maz,kur par daudz..
es vinai vienu dienu prasu,kadas zales vinu padara,ka zombi,vina atbild rispolept,es saku lai partrauc lietot,vina saka,ka vajadzigs laiks,kad vinas patrauks lietot.
izmeginajam nelietot 3 dienas,bet tad atkal saka dzirdet balsis.te nesen bija gadijums,mums dārzā aug rozes,vińa piegāja lai pasmaržotu un pec briža skatos
uzmeties uzpampums,tad nopratu,ka vińai ir alergija uz ziedputekšńiem,bet tas nu tā:-)
pasmereja smeriti un uztukums pārgaja.
domaju vel cinities un pacensties but stipram:-)
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 11:05
holivud

ja viņa dzird balsis, tad viņai tās zāles var būt vajadzīgas visu mūžu. balsis ir nopietni. protams, ir arī citas zāles pret balsīm, ko var un varbūt vajadzētu pamēģināt, bet balsis diemžēl nozīmē, ka viņai ir šizofrēnija, tā nav nekāda "psihozes epizode". šīs zāles noņem balsis, bet padara cilvēku mazāk jūtīgu un emocionālu, tāda ir šo medikamentu blakne. un viņas slimība ir nopietna, balsis nav lieta kā, piemēram, angīna, kur cilvēks noteiktu laiku lieto kādu medikamentu, un tad slimība pāriet. var būt periodi bez balsīm, bet cilvēkiem, kuri dzird balsis, ir vajadzīga uzturošā deva VISU LAIKU. Vismaz tāds ir medicīnas skatījums. Vispār pasaulē ir cilvēki, kas iemācās dzīvot ar balsīm bez medikamentiem, bet viņi ir ļoti nobrieduši un atšķir, kas ir kas, un tiek ar visu galā, lai gan jāsaka, ka tas nav viegli; un bieži tas ir pēc ilgiem slimības gadiem. lietas ar balsīm nav ļoti vienkāršas.

ja Tava draudzene cer dzīvot un arī strādāt, tad bez zālēm, kas nomāc balsis, viņa tiešām var aiziet aiz zvaigznēm, jo reizēm balsis iesaka ļoti ļaunas lietas.

alerģijas arī prasa ilgu un nopietnu cīņu, tur jālieto vai nu kādi medikamenti, vai jāatrod vielas, pret ko ir alerģija, un jācenšas no tām izvairīties.

domāju, ka Tev ir nopietni jādomā par to, ko ieteica BMW.

realitāte ir tāda: ja Jūs paliksiet kopā, Tava dzīve būs citāda nekā Taviem vienaudžiem.

un kāpēc vizīte pēc 3 nedēļām? vai nav iespējams tikt ātrāk? parasti jau ir.

un principā ir tā, ka viņai nav jāmaina zāles, ja Tevi kaitina blaknes. tas ir par traku. ar šo gan uzmanīgi: gan no tāda viedokļa, ka nevienam nav jādara kaut kas tāpēc, ka kāds cits to grib, gan arī no viņas veselības viedokļa. šis stāsts vairāk izklausās pēc tā, ka Tev derētu ļoti izdomāt, ko Tu gribi, jo Tu tā viņu nevari mainīt. man zināms cilvēks visu mūžu dzīvo ar sievu, kurai ir multiplā skleroze. protams, tagad, pēc gadiem, viņš nu ir viņas kopējs, jo slimība ir ļoti progresējusi, bet viņš nečīkst, gan jau viņam ir savi izmisuma brīži, bet tos viņš nevienam nerāda, varbūt pašiem tuvākajiem, taču sieva viņam ir sieva, savs, ļoti mīļš un ļoti tuvs cilvēks.

Bet Tev ir ļoti liels izmisums, ko var saprast, jo Tu vēlies ģimeni un bērnus, tāpēc Tev ļoti noderētu kāds attiecību konsultants, kāds psihoterapeits vai tml. speciālists, lai Tu pats neaizej pa pieskari. to atļaujos nelūgta ieteikt, bet tas varētu palīdzēt pieņemt saprātīgu lēmumu tieši Tev pašam. Tagad izklausās, ka jūties viņai pieķēdēts, ne turp, ne atpakaļ – katram cilvēkam ir nepieciešama kāda telpa sev. Jautājums, vai tiešām viss jādara tā, kā Tu to tagad dari.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.07.2013 10:53 by Runcene.
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 11:31
no sakuma pie psihiatra vajadzeja atradities katru menesi,bet pedeja reize
vinai pateica,lai ierodas uz viziti pec 2 menesiem,nezinu kapec,es nebiju klatiene.
pagajusha nedelja es zvaniju uz kantori,lai parunatu ar psihiatru,tachu man atbildeja receptionist.
tad es pastastiju,ka pacientei,kas ir pie viniem uzskaite lietojot psihotropas zales jau vairak,ka divi menesi,nav menesreizu,tad
vini protams nodomaja,ka vina ir stavokli,es teicu,ka taisijam testu un ka vina nav stavokli.
biju zvanijis ari pirmdien lai sarunatu viziti agrak neka tris nedeljas,tad vina atbildeja,ka ir jauztaisot asins analize un jagaidot,kad kads sazinasies ar mums pa telefonu,ta nu luk,mes ari gaidam.
man rit bus briva diena,tad zvanishu atkal,lai dabutu atrak to viziti,lai var noskaidrot,kapec ir pazudushas mreizes un pumpu izsitumi nepariet.
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 12:08
es nezinu, kādas analīzes ieteica, bet būtu jāpārbauda prolaktīna līmenis.

lai Jums veicas atrast citas zāles!
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 12:38
paldies tev Runcene,tu tiesham mani saproti un kad bischinj pakonsultejos ar jums,paliek vieglak,jo kads
daudz maz tevi saprot.nezinu pat ar ko lai parunaju grutos brizos,kad uznak depresija no visa,kas notiek.
ari dzive liekas ir apstajusies,nekas nevirzas uz priekshu,berni,gimene,laulibas paliek otra plana:-(
manu meiteni ari nevar vainot,kas notiek ar vinu,vina tapat ir izmisusi par notiekosho un mekle
visadas izejas.
nekad nebiju domajis,ka bus kadreiz jasaskaras kko tadu...
domaju viss tas nak no bernibas dzilem,kad vecaki bija izschirushies un berni tika atstati liktenja vara.
tevs atrada citu gimeni,mate aizlaidas uz Angliju.
tad nu tagad abi var plukt laurus.
sliktakais visa shaja stasta,ka neviens no viniem nebija godigs pret mani un nepateica,par meitas
slimibu,varbut ja butu zinajis,nebutu aicinajis braukt pie mani uz Iriju uz kopigu kopdzivi utt.
taka tgd sanak,ka esmu uznemies par vinu atbildibu un daru visu lai vina butu laimiga.
es negribu sudzeties,tik dazreiz emocijas panem virsroku un nomac mani
un dzives prieks,kas bija izgaist un uznak depresija. es esmu tikai cilveks un censhos no visa sava speka!!!
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 14:45
Kaut arī viņai nav sevišķi labi, vai nevar ļaut viņai pašai zvanīt dakteriem un skaidrot lietas?

Tā Tu noņemtu sev daļu sloga, viņa jau tomēr nav bērns. Tu tāpat nevari viņu piespiest, bet tikai atbalstīt.

Nu diemžēl ir tā, ka notikumi tajā ģimenē, kurā augam, var ļoti iespaidot visu nākotni, cilvēka veselību, arī psihisko.

Ja būtu zinājis, ka viņa ir slima, būtu aizgājis vai vispār nebūtu sācis? Ļoti daudzi cilvēki apprecas, kaut arī zina, ka otram ir kādas nopietnas veselības problēmas.
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 15:23
nav vinai tik laba ta anglu valoda,lai pati varetu uzzvanit un pastasti kas un ka,bet
kad ejam uz viziti,censhos aiziet kopa un tulkoju pec iespejas dakterim vairak,ko vina saka.
man dazreiz ta liekas,ka bez manis vina pat soli nevar spert,jo es vienmer visu nokartoju,ja manis nebutu lidzas
dievs vien zina,ka notiktu....
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 16:09
Holivud

Visam var atrast intelektuālu pamatojumu, bet, bet, bet...

Viņai var nerasties motivācija kaut ko darīt un aktivizēties, ja Tu visu laiku esi kā troubleshooter.

Tagad Jums abiem tādas tēta-meitas attiecības. Nē, nu, protams, ir cilvēki, kas tā nodzīvo visu mūžu, jo viņiem abiem tā patīk, bet pēc Taviem tekstiem šķiet, ka tas Tev paņem diezgan daudz resursu un ar diezgan stipri nogurdina... kopumā tas Tev nav viegli.

Ilgstošs stress Tev pašam var radīt veselības problēmas. Ja viņa būtu viena, gan jau kaut kā izķepurotos.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2013 16:10 by Runcene.
bmw
Re: draudzenei psihozes epizode
01.07.2013 23:20
Es vēlreiz izlasīju,ko Tu rakstīji sākumā un arī beigās,un man radās aizdoma,ka viņai varētu trūkt tādi mikroelementi kā cinks un mangāns,ja ir bijusi anoreksija,ir alergija un ir šizofrēija.To lietošana varētu situāciju uzlabot,ja būtu uzminēts,tad ļoti būtiski.Papildus vajag lietot kompleksos vitamīnus.
Es neko nevaru pateikt precīzāk,nedz solīt rezultātu,bet-iespējamība tāda ir.
Ezzz
Re: draudzenei psihozes epizode
02.07.2013 08:26
Atrodiet to labāko vietu kur dabūt spēcīgu emocionālu ļoti labu lādiņu ka cilvēks paliek stiprāks un un atopas!
Pingvins
Re: draudzenei psihozes epizode
02.07.2013 09:22
Ak, šī mistiskā slimība- šizofrēnija... Laikam jau noslēpumainākas par to nav. Un arī šausmīgākas. Manai mammai bija šī mistērija, un ja jāsaka pavisam godīgi, tad, kad viņa nesen mira no vēža 4.stadijā, tas nebija ne uz pusi tik briesmīgi, ko nācās piedzīvot kā bērnam viņas kaites dēļ.
Runājot par jūsu situāciju, vai meitenei ir konkrēti uzstādīta šī dg? Nezinu kā citiem izpaužas šī kaite, bet mammai bija traks naids uz dažiem ģimenes locekļiem. Tā vienkārši- tu piedzimsti mammītei un viņa tevi jau neieredz. Lieki teikt, ko tas nodarā cilvēka personībai un kāda ietekme uz turpmāko dzīvi atstāj. Ko lai iesaka- jārēķinās, ka ar visu būs jātiek galā vienam pašam, jo šī kaite liek slimajam dzīvot citā pasaulē, es pat teiktu- citā dimensijā. Ļoti sāpīga tēma. Nezinu, varbūt kādam ir savs veiksmes stāts, kā tikt galā ar šo
Re: draudzenei psihozes epizode
06.07.2013 07:10
Welcome to the alone CLUB! Faster or Later you will be alone.
Re: draudzenei psihozes epizode
06.07.2013 09:44
enfuego?
tas atiecas uz manu draudzeni,vai uz mani in future,become alone???
Re: draudzenei psihozes epizode
06.07.2013 10:11
Pingvins!
kad bijam pie psihiatra,vina stastija,ka dzird balsis un vedara kaut kas knud tad ari arsts noteica vina diagnozi sizofrenija!tad ar izrakstija recepti uz zalem.
labi,ka vinas nav japerk sheit,Irija,bet gan vinas tevs suta no Lv konfekshu karba,citigi nomaskejot.vins savukart dabun vinas,no vinas LV psihiatra.
ir meginajusi nelietot zales,kadas 2 dienas,bet tad saka,ka balsis atgriezas un knudesana ari.
par balsim ir ta,es vaicaju,ko tad isti vinas vinai saka,vina atbild,ka tikai labas lietas,
ka piemeram:lai nedara ta,jo tas ir slikti,par ko tiesi iet runa vina nezin.
vina atsaka atkal gleznot,tas atraisa no visa.
pedeja laika,vairs tadu miegainibu ari neesmu vairs noverojis,atsaka vingrot uz sava baika,ko at eda no
LV. ir paradijies dzivesprieks.
vel vina saka,ka tas zalites,ko vina lieto palidz vinai,loti un saka,ka driz vares partraukt
vinu lietosanu vispar.man jau gruti kkam tadam noticet,es protams to neizradu,bet
vina to jutot.naivi protams tam visam ticet,bet viss ir dieva rokas.

p.s.paldies visiem,kas nav vienaldzigi un padalad ar pieredzi vai kada ieteikuma.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: