draudzenei psihozes epizode

Aizsāka holivud 

draudzenei psihozes epizode
20.02.2013 00:08
sveiki!
esmu izmisuma,nezinu pat no kaa lai saak.
manai draudzenei konstateja psihozes epizodi,domaju tas ir kas lidzigs Sizofrenijai,jo simptomi vienadi.
viss sakas ar to ka vina saka dzirdet kkadas balsis,saka ka ar vinu udens,durvis runajot un vel nezin kas...
es esmu shoka!!!izradas tas viss atkartojas,(to es uzzinaju tik tgd),7 gadi atpakal jau kkas lidzigs bijis,tad vinai vel anereksija bija kadas 3 reizes.
mes abi dzivojam Irija es 9 gadi,vina tik gadu,pagajusho gadu sakam planot kazas,bernus,nu un tgd nezinu ko lai iesaak,mans karshu naminsh bruk.vina lieto stipras zales,no kuram visu laiku gribas gulet.
es nevelos vinu pamest,jo milu,bet man vairs nav 20 gadu,bet turpat 35 gadi bus vasara un es velos pilvertigu gimeni.ka vinas slimiba var iespaidot musu nakotni,vai mes varam taisit bernu,ja vina ir uz psihotropam zalem.
iesakiet kko iepriecinoshu,saprotu situacija nav no vieglajam,bet man ir gruti un esmu izmisumaaa
paldies visiem par sapratni
Re: draudzenei psihozes epizode
20.02.2013 00:55
Mānīt Tevi nevaru: sorry :(

Tās zāles nav savienojamas ar grūtniecību... Vismaz ne pirmajā trimestrī, pēc tam ir dažas, ko VARBŪT var lietot, bet ļoti varbūt.

Ja ir jau šāds stāvoklis, tad tas ir diezgan tālu. halucinācijas ir bioloģiski, ne vairs psiholoģiski procesi.

Viņa dziļākajā būtībā ir traumēts cilvēciņš, par kura traumas rašanos Tu droši vien maz zini vai nekā...

Viņa ir stāstījusi par ģimeni, kādā uzauga?

Pamats šādām lietām tiek likts agrā bērnībā, laikā, ko cilvēks pat neatceras.

Tas ir sarežģīti; neviens nevar pateikt prognozes.

Ja viņa regulāri ietu arī uz klasisku psihoterapiju, varētu cerēt uz kaut ko labāku, uz mazāk zālēm; bet tas būs ilgi.

Cilvēks ar psihozes epizodēm ir kā salīmēta vāze; uzmanīgi varbūt var ieliet ūdeni, bet varbūt arī ne. Un Tu nekad nevari zināt, kad tas sāksies, jo zemapziņa viņam ir pilnīgā haosā, viņš tur nekā nevada un nepazīst. Tu nekad nevarēsi zināt, kas var izsaukt jaunu lēkmi.
Re: draudzenei psihozes epizode
20.02.2013 01:41
neko daudz vina man nav stastijusi,bet kko zinu.ari vinas masai ir bijushas problemas kkadas lidzigas no nelaimigas iemileshanas,vienkarshi sagaja sviesta,slepjas no cilvekiem,ja runa tad baigo murgu.nesen bija aptiekas iela paarsteties,nu jau esot labak.
mate ar tevu ir izschirushies,jau diezgan sen.
tevam ir cita gimene un vel tris meitas.mate savukart dzivo jau 11 gadu UK,periodiski brauka ciemos pec apstakljiem.
tas ir ko es esmu izdibinajis no draudzenes.
vel par draudzeni,vina shausmigi maz eed,es gatavoju visu ko vina velas,tachu aped shausmigi maz,visu savu apetiti noklaj ar saldumiem.
tgd saku vinu kontrolet,kad varu,ir ari pienemusies svara,vai ari tas viss no zalem.
pirms sakam satikties,vinai vel pamaniju,ka ir loti saasinata jutiba pret smarzam,piem: perku gurkjus vai tomatus,vina jut ka vini ir sashpriceti ar kjimiju,tad mekleju tadus,kurus vina adzist.taa pat par smarzam,baidos vinai pirkt kadas,jo vina jutot parabenus cauri.vina saka,ka ta ir vinai ka dabas dotiba,tad ar to ari samierinajos:-)
luk taa!
Re: draudzenei psihozes epizode
20.02.2013 12:32
Labs teiciens- par to salīmēto vāzi! Radiem dzīvesbiedrs pašlaik atrodas līdzīgā stāvoklī. Uztraucos, kā viņ tiks ar to galā...
wii12345
Re: draudzenei psihozes epizode
24.02.2013 00:59
Ļoti negribas Tevi ievainot, bet apdomā, vai ir prātīgi radīt bērnus ar cilvēku, kam ir tik smaga diagnoze, turklāt arī māsai...Padomā par to. Šīs slimības iedzimst, diemžēl...
Re: draudzenei psihozes epizode
24.02.2013 18:38
Es arī saku, ka no tās dāmītes vajag turēties pa gabalu, ja negrib sev sačakarēt dzīvi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: draudzenei psihozes epizode
24.02.2013 21:49
vispāŗ man patīk, cik tieši cilvēki māk izteikties psiho forumā :)
nu jā, ok, idejiski piekrītu, ka ar to dāmu ir švaki, plānot kopdzīvi ir sarežģīti, taču teikt, ka no viņas vaig turēties pa gabalu skan pārāk skarbi, viņa taču nav vainīga ka tādu dzīvi liktenis piespēlējis :))
Re: draudzenei psihozes epizode
24.02.2013 22:20
Jā, bet holivud arī nav vainīgs. Tad kāpēc viņam vajadzētu to dāmīti vilkt uz sava kakla? A turēties pa gabalu iesaku tāpēc, ka cilvis kam runā logi un durvis un kam visās malās indes rādās, var sagādāt problēmas ja netiek ieturēta pienācīga distance. Jo nevar zināt kurā brīdī galds vai krēsls pačukstēs, ka indi pieber džeks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: draudzenei psihozes epizode
24.02.2013 22:25
Te jau nebija runas par vainām.

Ja holivud grib, viņš var pameklēt psihiatrijas tēmu forumus angļu valodā. Tur parasti ir sadaļas tuviniekiem arīdzan; ir arī atsevišķi tuvinieku forumi. Valoda ir liela, noteikti kaut ko varēs atrast.

Īrijā, iespējams, ir psihiski slimu cilvēku radinieku atbalsta grupas realitātē, kur cilvēki tiekas un runā, kā viņiem ar saviem tuviniekiem iet.

Varbūt vajag kaut ko tādu palasīt un tad padomāt...

Tā vairs nav parasta sava dzīve, tā ir speciāla dzīve.
Jautājums ir, vai holivud grib uzņemties speciālu, alternatīvu dzīvi.
mad nopietns
Re: draudzenei psihozes epizode
24.02.2013 22:39
...no runcenes pirkstapakšas nāk viedi vārdi...nja...
...naudas un pacietības jautājums, ja gribi nākotni...

...manas asociācijas par šo gadījumu???...pirms laika savācām no patversmes bulterjeru...kraupainu, puse no spalvas nogājusi...skumjais acu skatiens laikam mūs aizķēra...ņēmos ar viņu, katru vakaru tīriju , ieziedu ar smērēm...johaidī, kāds foršs suns izvērtās!!!...

...ja mīli, tad...bet vispār paskumjš stāsts Tev, holivud...
bmw
Re: draudzenei psihozes epizode
24.02.2013 23:22
Kā variants-varbūt bērnu var adoptēt,jo-tiešam-tā vnk pamest varbūt nav humāni,baidīties no draudzenes,ka var kļūt neaprēķināma-nez vai ir nozīme,jo-tikpat labi var baidīties no kautkā cita.Bet-tas ir ļoti nopietnu pārdomu vērts brīdis dzīvē.Frāze-es nevēlos pamest,jo mīlu,man vairs nav 20,bet 35,izsaka kko vairāk nekā ir uzrakstīts.
Re: draudzenei psihozes epizode
25.02.2013 04:23
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, bet holivud arī nav vainīgs. Tad kāpēc
> viņam vajadzētu to dāmīti vilkt uz sava kakla?
> A turēties pa gabalu iesaku tāpēc, ka cilvis
> kam runā logi un durvis un kam visās malās
> indes rādās, var sagādāt problēmas ja netiek
> ieturēta pienācīga distance. Jo nevar zināt
> kurā brīdī galds vai krēsls pačukstēs, ka
> indi pieber džeks...

jāteic, ka šādus gadījumus vai cilvēkus aprunāt man galīgi neiet pie sirds.
nu ok,pa tavam holivuds nav vainīgs ka viņa ir tāda, tādēļ ko tur daudz, lai pamet viņu un beigta balle! bet holidus ir cilvēks, kurš viņu tomēr arī mīl!
pēc tava prāta šķiet vienkāršāk būtu iemācīt meitenei kā pareizi uztīt cilpu...
pingvins
Re: draudzenei psihozes epizode
25.02.2013 18:40
Kā vēl viņai izpaužas šīs epizodes?- naidīgums, agresivitāte pret tuviniekiem, vēsums? Tev jāņem vērā, ka visu mūžu būs par vienu bērnu vairāk- sievas... Neviens neko nevar garantēt, ja cilvēks apņēmīgi lieto zāles, ir ok, bet tā ir lielākā problēma.
Re: draudzenei psihozes epizode
25.02.2013 23:09
Lasīju grāmatu par 40g.v. sievieti, kas apmeklēja psihoterapeitu, saucās "Es piedzimu no jauna." Viena no epizodēm, ko es vislabāk atceros: grāmatas galvenajai varonei bērnībā uzbruka suns. Kāmēr suns plosīja meitenīti, viņas māte- šizofrēniķe stāvēja pie 1.stāva loga un... skaļi smējās.
Mīlestība ir viena lieta, otra lieta: cik psihiski veseli spēj izaugt bērni, kas aug ar tādu māti vai tēvu?
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 14:47
paldies visiem,kas atsaucas uz manu problemu.
mana draudzene ir krietni labak,tik nezinu cik ilgi..
mes nesen bijam celojuma uz Italiju,es vinai uzdavinaju celojumu us dzimeni,loti baidijos,ka bus,kad bus Italija,tachu viss bija perfekti,daudz staigajam,pat lidz 6 h pa dienu.
vina bija tada pati dzivesprieciga,ka pirmaja reize,kad satikamies.
darba ir paradijies spars stradat uz pilnu slodzi.ed ritigi daudz,ir pienemusies turpat 6 kg.
cik zinu vina lieto zales un pati zonde sev devu pec izjutam,un man schiet tiek galaa uz uraa.
vina ir farmaceite ar magistra gradu,tapec es domaju,ka vina zin savu organismu un ko un cik jalieto.zinu vel,ka zales vinai tevs suta no LV,katru menesi,jo sheit ir nenormali dargas,(invega)schiet ta bija nosaukums.
par agresijam,nekad neesmu pamanijis kko lidzigu,vienmer nosverta un domajusha.vienigi zales ko lieto dzen bikin uz nespeju un miegu,bet tad pagulj un viss ok.vina pat vakar izteica varbutibu,samizinat devu,jo pedejo divu nedelu laika jutas lieliski.
viss vinas sajukums notika,del parmacishanas,jo anglu valoda nebija perfekta,ka tika prasita,lai stradatu ka kvalificets farmaceits Irijaa.
vina stradaja pilnu slodzi,eda loti,loti maz un pec darba naca majas un zubrijas angleni turpat vai lidz 2 ritaa.kursh normals lautinsh spetu to visu iztureet.taa ilga pailgi,kamer sagaja sviesta.es izkontrolet visu nevareju,jo stradaju 4 nakts mainas nedelajaa un esmu tikaii 8 no rita majaas.
taa bija agraak,tgd pavisam cits cilveks,ceriba ka taa arii paliks..
bmw
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 17:19
holivud

Es pieļauju domu,ka viņai vispār nav šizofrēnija,jo-arī man bij periods,kad negulēju nemaz,kopā ņemot-ap 40 naktis.Es biju tik tālu izvārdzis,ka arī dzirdēju.....zini ko? Orķestri,kādu nedēļu no vietas,24 studas diennaktī,visu laiku vienu frāzi no J. Strausa.Nu,mana sieva arī teica ka sajūta esot bijusi ne visai laba viņai,kad es stāstīju,ka dzirdu.
Redzi-skaitās,ka no negulēšanas var parādīties halucinācijas,acīmredzot arī no ārkārtējas pārpūles.
A tā man skaitās tikai problēmas ar miegu,trauksme,depresija,oficiāli-depresija.
bmw
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 17:25
kachenite!
Man ir pieaudzis dēls,mācās RTU,vIņam nav pilnīgi nekādu problēmu,nu,jā-drusku jau es bažījos kad bij 15-18 gadi,bet veltīgi bažījos.Izlasi ko stāstīju iepriekš.......
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 17:32
Cik ir bijusi saskare, tik trausliem ļaudīm negulēšana tiek uzskatīta par ļoti lielu riska faktoru; par situāciju, ko nekādā gadījumā nevajadzētu pieļaut, tāpēc arī nozīmē medikamentus, kas ir krietni mazāks ļaunums nekā bezmiegs, jo tas ļoti sagrauj organismu, principā ietekmē visas sistēmas.

Un mammas psihiskā problēma ir bišku bīstamāka par tēva, jo tā ne tik daudz iedzimst, cik bērnā izveidojas, esot kopā ar attiecīgo vecāku. Un mazs bērns visbiežāk ir kopā ar mammu.

Ja mammai ir liela trauksme (baiļu sajūtas), tad ir labi, ja kāds viņai var vairāk palīdzēt un dot bērnam nepieciešamo drošības sajūtu.
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 17:55
man pavisam nesen bij tā,ka ar visiem darbiem un skolu sanāca 4 dienās pagulēt nepilnas 7 stundas... dāvanā saņēmu kko līdzīgu halucinācijām, ''redzēju'' situāciju, kura nav bijusi un visiem stāstīju.. visi tik skatījās uz mani ar šķību aci par ko es runāju :))
zive
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 18:07
Gadījumā, ja tiek lietoti medikamenti, grūtniecības plānošana obligāti jāsaskaņo ar vairākiem ārstiem, jo grūtniecība visbiežāk nav savienojama ar psihotropiem medikamentiem.
Otra lieta - tāpat nevar paredzēt pēcdzemdību procesu un tas nozīmē, ka Tev, holivud, diezgan lielā mērā būtu jābūt gatavam uz to, ka bērnu var nākties auklēt un audzināt (būt par mammu) Tev.
Kāpēc tā domāju: bērna ienākšana/piedzimšana var izmainīt ne tikai potenciālo vecāku psiholoģiju un, attiecīgi, arī bioķīmiju, bet arī pašas attiecības..., jo bērns prasa daudz - gan negulētas naktis, gan pers. brīvības ierobežojumu - principā, tad sākas cits dzīves posms abiem - gan sievietei, gan vīrietim...
bmw
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 18:16
Manuprāt ar bērna radīšanu ļoti prātīgi,bet-varbūt izdodas no zālēm tikt vaļā,ir dažādi veidi un metodes,es tikai gribēju teikt,ka varbūt nav tik traki,redz-normālis arī pēc dauna neizrakstās,ceru,ka neapvaiosies.
Vnk-doma bij tāda,ka halucinācijas vēl noteikti nav šizofrēnija,un ja izdodas visu saārstēt,tad-var domāt,protams,jājautā arī ko ārsti saka.
A manā gadījumā ārste neieteica,es vēl riktīgi ar muteri salecos,beigās pateicu-tā mana dzīve,kā gribēšu tā darīšu,bet tracis bij riktīgs......
Re: draudzenei psihozes epizode
27.02.2013 18:31
Agrāk uzskatīja, ka psihiskas kaites bioloģiski iedzimst, bet tagad no vērojumiem un pētījumiem ir sapratuši, ka tās vairāk veidojas no saskarsmes ar vecākiem vai jebkuru mazuli aprūpējošu cilvēku; lieli riska faktori bērnam ir šī cilvēka baiļu sajūtas un intuīcijas trūkums, kad viņš nespēj nojaust, ko mazulim vajag.

Tas gan mazliet vienkāršoti un īsumā.
Re: draudzenei psihozes epizode
07.04.2013 15:33
sveiki
nu ir pagajis divi meneshi,viss ir ok un pat vel labak,draudzene turpina lietot zalites un jau samazina devas.
viss jau butu ok,ja tikai vinai no tam stiprajam zaliiteem,nebutu sametushas nenormali daudz pumpas,zoda rajonaa un uz augshu lidz ausim.smerejam visadas smerites,bet vinas nepaliek mazaak.
mes nedzivojam LV,vai varbut kads var ieteikt kkadas zalites pret tam pumpam,kuras izraisa,es ta domaju tas stipras zalites.


paldies jau ieprieksh
Re: draudzenei psihozes epizode
07.04.2013 15:34
Kuras ir tad tās stiprās zāles?



Edited 1 time(s). Last edit at 07.04.2013 15:34 by enfuego.
Re: draudzenei psihozes epizode
07.04.2013 16:49
seraquel 200
rispolept 1mg
Re: draudzenei psihozes epizode
07.04.2013 18:49
ai nezinu par tām neko!
Re: draudzenei psihozes epizode
07.04.2013 18:59
Pirmais ir kvetiapīns, otrais risperidons.

Nav dzirdēts, ka pinnes no šitiem mestos, turklāt kvetiapīns nav nekāda lielā deva, starp citu.

Bet ir iespējams, ka meitenei endokrīnā sistēma aizgājusi kaut kur pa kreisi.

Ar pinnēm jārīkojās kā jau ar pinnēm; neko saldu, nekādas kolas, nekādus našķus.
Re: draudzenei psihozes epizode
07.04.2013 21:53
nu vina need vairs saldumus,esmu aizliedzis=))
vina smere cinka ziedi,it ka ir mazaak,bet varbut vel kadas smerites vai zalites varat kads ieteikt.
Re: draudzenei psihozes epizode
07.04.2013 22:33
Nu bet vai tur aptiekās nekā nezina iedot pinnēm? Nav jau arī nemaz tik viegli risināma problēma, jo tas "skaistums" ir no iekšām... :)

Pavaicājiet, kas tur pieejams.
Re: draudzenei psihozes epizode
08.04.2013 12:57
domaju,ka pratigakais butu aiziet un apmeklet dermotologu,redzes ko vinsh teiks!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 20?
Ziņa: