Uznāk domas par to, ka gribas nomirt

Aizsāka slota 

Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
03.02.2013 09:32
Ir atsevišķas dienas, kad jūtos salīdzinoši normāli, tad arī varu pietiekami aktīvi darboties. Vakar bija laba diena, daudz padariju. Bet aizvakar bija milzīga trauksme un tāds nemiers, ka vispār neko nebiju spējīga padarīt, gribējās visu mest pa gaisu, bet lai pārtrauktu šo stāvokli, atslēgties. Vakarā to arī izdarīju, iedzēru vairāk ripas. Un vispār ir tā, ka, kad uznāk tāds stāvoklis, tad man gribas nomirt, jo tas ir tik neizturami. Vispār jau zinu, ka pašnāvība ir vislielākā muļķība ko var izdarīt un dziļākajā būtībā to netaisos darīt. Bet nu šis rīts iesākās ar pavisam draņķīgu pašsajūtu, kad nevaru to izturēt un atkal tāpēc galvā lien domas, ka gribas nomirt. Varētu jau sadzerties truksālu un atslēgties, bet nu diez vai tas ir pareizais risinājums. Nu nesaprotu kāpēc vienu dienu jūtos normāli, citu uznāk melnie.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
03.02.2013 12:42
Tā mēdz būt,truxal nebūs risinājums,ko tu vispār tagad lieto,alus raugu turpini?

jekabs19@inbox.lv
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
03.02.2013 13:06
Alus raugu turpinu, arī vitamīnus. Nu nezinu gan kāds ir risinājums un kāpēc tā uznāk. Nu vēl pa retam lietoju fluanksolu, bet ne tuvu tā kā ieteica daktere.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
03.02.2013 13:18
Var uzākt,no hormoniem,no visām problēmām,tur jāskatās cik tas stipri,es zāles atzīstu,bet īpaši neiesaku.....Domāju,ka jāmeklē risinājumi dzīves situācijai....

jekabs19@inbox.lv
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
03.02.2013 13:29
Nu, kad uznāk melnie, tad ir pavisam traki, bet tā, ka regulāri būtu vajadzīgas kādas zāles, tad diez vai.
Dzīves situāciju neko diži izmainīt nevaru. Bet ceturtdien izņēmu papīrus no darba, piektdien iestājos bezdarbniekos. Atradu arī sev piemērotu darba piedāvājumu, piezvaniju, izstāstija par prasībām, ko gaida no manis, pēc tam teica, lai aizsūtu CV, ko arī izdariju. Tagad ļoti, ļoti ceru, ka mani pieņems šai darbā. Bet tas jau manu dzīves problemātiskāko pusi nekādi nerisina, nesen uzzināju, ka vīram atbilde no Eiropas tiesas ir negatīva un man ilgi jāgaida līdz viņš būs mājās.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
03.02.2013 15:13
Slota, Tu esi zvanījusi uz krīzes centra "Skalbes" tālruni?

Man ir tāda sajūta, ka Tev varētu palīdzēt.

http://www.skalbes.lv/
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
03.02.2013 18:04
Šad tad pa retam esmu zvanijusi uz Skalbēm, tai skaitā šonedēļ. Bet ļoti daudz atkarīgs kāds psihologs trāpās otrā galā. Šorīt arī gribēju piezvanīt, bet nu nesazvaniju.
Iedzēru truksālu un pus dienu nogulēju, lai kaut kā izturētu, zinu jau, ka tas nav pareizais risinājums.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 04:00
Ja uznaak domas, ka gribaas nomirt, tad ir ljoti daudz jautaajumi, kaapeec tu gribi nomirt, ja domas uznaak pasas bez iemesla, tad taa jau ir psihiska probleema. Ei meklee aartu un viss, ar saveejiem par to probleemu nerunaa, tas visu tikai padariis veel ljaunaak.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 06:20
Iemeslu manā dzīvē netrūkst, bet tik un tā tā tam nevajadzētu būt. Bet vispār jau tās domas uznāk, tikai tad, kad slikti jūtos, ir liela trauksme, nemiers un tas nav gluži katru dienu. Savējiem gandrīz nevienam tiešām neko tādu nestāstu, bet, kad man piezvana vīrs un man ir slikti, tad gan viņš reizēm dabū dzirdēt visādas muļķības. Vakar vakarā izdevās sazvanīt krīzes centru Skalbes, drusku parunājos, ieteica vienu elpošanas vingrinājumu, uz mirkli palīdzēja. Bet var jau būt, ka šodien piezvanīšu dakterei, jo vakar bija tik traki, ka gribēju zvanīt dakterei, bet atturēja doma, ka brīvdienā labāk netraucēt, kaut kādreiz ir bijis arī tā, ka esmu zvanījusi dakterei brīvdienās.
Vairāk kustini nodarbini rokas un tev prāts iejies normālā ritmā!! (= Un nevaig visu tiik nopietni ņemt vaig atrast kaut ko smiekligu pat bēdīgās situācijās :D
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 09:59
Tur jau tā nelaime, ka kad uznāk trakā trauksme, tad nevaru neko padarīt, mēģināju adīt, bet gribējās adīkli mest pa gaisu, laikam iekšā ir tāda kā agresivitāte uz šo riebīgo stāvokli, kuru nevaru paciest. Vienīgā doma, kaut tā trauksme ātrāk pārietu. Iekšā jau tā gribēšana darboties ir, bet tādā stāvoklī nevaru, jo trauksme mani plosa kopā.
Vaig tev atrast kādu ar ko parunāt brīžos kas uznāk!Kad trauksmes parādās parasti pēc pārpūles vai ari kadi lgāku laiku ar nevienu nerunā tapēc vaig atrast vairāk sarunbiedrus (=
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 10:41
Nu tā jau ar mani ir, ka reizēm nav neviena sarunu biedra. Komunikācija tiešām ir svarīga lieta, kas man reizēm atkrīt. Nu patiesībā jau ir tā, ka cilvēki visbiežāk pēc atbalsta griežas pie manis, bet man nav pie kā griezties, jo visiem ir tik daudz problēmu, ka pēdēja laikā man sanāk vienīgi citu problēmu uzklausīšana, nevis patīkama komunikācija.
Man piemēram tāda pati situācija , bet zinu ka man nav īstu draugu dzīvē, jo visiem tikai esi vajadzigs ja viniem kaut ko vajag
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 15:48
Agri vai veelu pie zaaletm tomeer naaksies kerties klat.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 18:23
Šodien piezvaniju dakterei, viņa man uzreiz teica lai braucu uz slimnīcu, bet es, ka nebraukšu. Sarunāju, ka rīt es eju pie dakteres aprunāties, bet nu nozāļoties jau arī es negribu. Šobrīd gan jūtos kaut cik normāli, bet nu no rīta bija traki.
Palīdzētu ja varētu, tikai nevaig nozāļoties :D (=
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 19:48
Slota, bet kāda jēga iet pie psihiatra "aprunāties"?

Tu piezvani, Tev tikai visu laiku liek iet slimnīcā, zāles nemaina, bet Tu jau viņas arī lieto pat pēc savas "shēmas".

Tavā dzīvesvietā sociālajā dienestā nevar dabūt kaut pāris krīzes vizītes pie psihologa? Tur būs lielāka jēga "aprunāties".
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 19:57
Aprunāšanās jau tiek domāta, ka varbūt ieteiks ko lietot krīzes brīžos. Bet lai nu kā, zinot savu dakteri, ne uz ko jēdzīgu neceru un tas ir ļoti muļķīgi. Nu manai dakterei jau standartfrāze ir "brauciet uz slimnīcu", vai arī "nu tad jāiztiek kā ir".
Var jau teikt "mana shēma", bet kādreiz daktere pati par truksālu ir ieteikusi lietot pēc iespējas mazāk, pa kriksītim pēc vajadzības.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 20:02
Es domāju, te psihiatrs tukša jēga, nekāda.

Tu jau tātad zini, ko viņa teiks.

Tev psihologs drīzāk vajadzīgs, lai Tu spētu iemācīties labāk pieņemt lēmumus, izvēlēties pati.

Vsp neizklausās, ka Tu būtu psihiski slima; psihiski slimi cilvēki nespēj tikt galā ar darbu, saimniecību..
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 20:22
Nu nez cik es slima, pagājušo ruden, kad biju slimnīcā, tad ārstējošā daktere atnesa grāmatu man par VD un teica, ka tur viss būšot kā par mani, nu faktiski jau bija arī. Un vēl jau tā pati daktere sen atpakaļ jau teica, ka zāles man nekad nav līdzējušas un man nav obligāti izvēlēties psihiatriju, var izvēlēties alternatīvas. Slimnīcā gaju arī pie psihoterapeites un pati pirms psihoterapeite izteica savas domas, pateicu to pašu ko būtu gribējusi teikt psihoterapeite, starp citu ļoti laba - Baiba Gerharde. Runājām par visu ko un vienozīmīgs viņas secinājums bija, ka mana pamtproblēma ir vientulība. Bet lielākā problēma ar manu vietējo dakteri ir tā, ka viņa jau man grib ārstēt diagnozi kuras man nav un muļķīgi smīn, kad es saku, ka tās nav.

Jā, pamatproblēma - kā sadzīvot ar vientulību un neskatoties uz to pilnvērtīgi dzīvot.

No darba aizgāju, intensīvi meklēju citu.

Socos varu dabūt psihologu, bet, kad pagājušonedēļ biju pie sociālās darbinieces, tad viņa izdarija secinājumu, ka es jau pati visu saprotu.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 20:32
Nu tāpēc jau es saku: priekš kam iet pie psihiatra, kurš grib Tev uzspiest dg... nu kur tad tā dg Tev izpaužas???

Man tas tikai kapitāli sabojātu omu.

Tad Tev jādomā, ka kliedēt vientulību.

Ja ir pieņemama kristietība, varbūt der baznīca.

Ja nepatīk, varbūt ir kādi sieviešu pulciņi, klubiņi utt.

Es nekā nevaru Tev ieteikt, jo nezinu Tavu gaumi, bet sociālā darbiniece nav psihologs. Un psihologs var palīdzēt Tev izdomāt, kā izkulties no vientulības.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.02.2013 20:33 by Runcene.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 20:43
Nu dari soli pasolim.

1. Veseliibas paarbaude.
2. Visaadas terapijas
3. Sarlataani.
4. Psihiatrs!
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 20:49
Kādreiz dziedāju korī, bet nu viņš jau krietnu laiku ir likvidējies, vēl jau ir baznīcas koris, man tikai bail, ka būšu nopīpējusi balsi. Bet ikdienā uz baznīcu gan neeju, Dievs ir manā sirdī un nemeklēju to baznīcā. Vēl jau ir invalīdu dienas centrs, bet tas jau laikam galīgi garām, tur tiešām ir stpri slimi cilvēki. Kādas bezmaksas aktivitātes notiek mūsu pilsētā gan nezinu.

Un vēl jau ir tā, ka arī mājās man būtu bezgala daudz ko darīt, tie paši rokdarbi, kaudzēm izglītojošas literatūras. Pamazām jau sāku audzēt stādiņus. Drīz sāksies āra darbu sezona un lai savestu kārtībā savu palielo teritoriju, man darbs ir tiešām ļoti daudz.

Bet ar visu to, ka darāmā netrūkst, nāk virsū bizdingi.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
04.02.2013 20:51
Enfuego

Veselība pārbaudīta, pie šarlatāniem neeju, par psihiatru jau gan pats būsi sapratis. Visādām terapijām, ja tās saistītas ar izdevumiem naudas nav.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
05.02.2013 02:11
Slota, diemzeel taa ir man ar buutu naudas jau buutu izgaajis visas veseliibas paaarbudes no A-Z
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
05.02.2013 05:47
slota Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir atsevišķas dienas, kad jūtos salīdzinoši
> normāli, tad arī varu pietiekami aktīvi
> darboties. Vakar bija laba diena, daudz padariju.
> Bet aizvakar bija milzīga trauksme un tāds
> nemiers, ka vispār neko nebiju spējīga
> padarīt, gribējās visu mest pa gaisu, bet lai
> pārtrauktu šo stāvokli, atslēgties. Vakarā to
> arī izdarīju, iedzēru vairāk ripas. Un vispār
> ir tā, ka, kad uznāk tāds stāvoklis, tad man
> gribas nomirt, jo tas ir tik neizturami. Vispār
> jau zinu, ka pašnāvība ir vislielākā
> muļķība ko var izdarīt un dziļākajā
> būtībā to netaisos darīt. Bet nu šis rīts
> iesākās ar pavisam draņķīgu pašsajūtu, kad
> nevaru to izturēt un atkal tāpēc galvā lien
> domas, ka gribas nomirt. Varētu jau sadzerties
> truksālu un atslēgties, bet nu diez vai tas ir
> pareizais risinājums. Nu nesaprotu kāpēc vienu
> dienu jūtos normāli, citu uznāk melnie.


vnk jalieto vairāk uztrurā burkāni!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.02.2013 05:48 by existential fool.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
05.02.2013 12:59
Biju pie dakteres, izrakstija diazepamu, protams pieminēja slimnīcu un teica, ka man vajadzīgs mierīgāks, sakārtotāks dzīvesveids.
a man trukst elpa diendiena jau 4 menesi :( ari itka VD.
Re: Uznāk domas par to, ka gribas nomirt
06.02.2013 01:18
Pele,Tev trauksmes sajūta bieži ir?Panikas lēkmes ko Tu savaldi-tās bieži mācās virsū?

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 8?
Ziņa: