Man vairs nav spēka

Aizsāka slota 

Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:24
Sazin kā no rīta ar piecelšanos būs, ja vēlu sāks iedarboties.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:26
Uzvāri kafiju jau vakarā un noliec pie gultas,būs vieglāk:)

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:30
Un pa dienu atkal nāks miegs un jutīsos nogurusi, tāpēc jau man tas sviests kuļās.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:34
Es nupat citam ieteicu,un iesaku tev arī-ir tāds calcia,ja ir drusku nauda,maksā ap 6ls-kalcijs,magnijs,cinks,magāns,drusku nomierina,patiesībā-nomierina ja trūkst kalcijs un magnijs.varbūt pat samērā stipri.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:42
Kaut kas te nav tīri. slota saka, ka vairs nav spēka, bet jau 7 lapa tiek rakstīta...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:44
Nevajag jau mani tik klaji apsmiet, spēks rakstīt jau man pietiek un ja mans darbs būtu saistīts ar rakstīšanu, tad arī nebūtu problēmu.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:45
VIņa pa vidu manu receptīti pamēgināja:))

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:47
Un tas, ka piespiedu sevi 4 dienas būt darbā un izturēt garas stundas prom no mājām , izkurināt māju, vēlu gāju gulēt, piektajā dienā palika slikti ar sirdi un tagad nāk melnie virsū, tāpēc vien, ka rīt atkal jāiet uz darbu un brīvdienas netiek solītas arī nav tīri?
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:50
Nomierinies,slota,viss ir labi,un visi ir labi,nestreso!

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2013 00:50 by ivars61.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 01:08
Es nemaz nesmejos. Kad man vairs nav spēka tad manu komentāru forumā nav...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 02:04
Es jau pēdējos komentāros neteicu, ka man nav spēka, bet, ka slikti jūtos un man nervi iet uz īso.

Nepalīdzēje tie 50mg truksāla, iedzēru vēl 50mg.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 10:25
Tad jau diez vai no rīta varēsi uz darbu tikt.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 11:23
Jā, tieši tā, neaizbraucu uz darbu. Bet ap 2iem dabuju iedzert vēl 50mg truksāla. Nupat pamodos. Bet tas jau nav vairs saprotams kāpēc tā, nebija man nekādas miega problēmas.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 12:54
Es nesaprotu, kas notiek, iekšā tāds nemiers, ka gribas iedzert vēl truksālu un vienkārši atslēgties. Sen jau nebiju truksālu lietojusi, vispār nemaz bez īpašas vajadzības negribu ķerties pie psihzālem, bet te nāk melnie virsū. Nez vai man nevajag sazināties vai aiziet pie savas dakteres, šodien viņa strādā pēcpusdienā.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 13:12
slota
Aizej gan labāk pie dakteres. Manuprāt, Tu par daudz to truxal, it sevišķi, ja nelieto regulāri.
Es gadiem lietoju (trauksmes noņemšanai) 0.25 pa pustabletei rītā/pusdienā un veselu pirms gulētiešanas. Ja tomēr uznāk baigā trauksme (ļoti reti), apēdu lieku tableti, palīdz labi.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2013 13:12 by Alstere.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 13:27
Es arī nesaprotu kāpēc man neko īpaši nelīdzēja, laikam stress pārāk liels. Bet man jau bail, ka daktere neko jēdzīgu nevarēs ieteit, atkal tik piedāvās slimnīcu, labi zinot, ka man nav ne vēlēšanās, ne arī iespējas braukt, vienkārši gribu mierīgi pabūt mājās, bet nu lapu jau nedos, bet raizējos vai tas ir normāli, tā vienkārši ņemt uz nebraukt uz darbu, tas jau arī laikam izraisa to milzīgo spriedzi.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 13:50
Slota, Tu visas zāles lieto neregulāri un diezgan haotiski. Neiroleptiķi nav trankvilizatori, kas iedarbojas uzreiz.

Lai būtu kāda jēga, sevi vēlams mazliet vairāk disciplinēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2013 13:58 by Runcene.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 13:58
Bet man septembrī daktere teica, lai truksālu, kā es kādreiz esmu lietojusi diazepāmu.. pēc vajadzības, arī lietoju pēc vajadzības un nevis regulāri, un lai lietoju vispār zāles pēc iespējas mazāk, tas gan neattiecas uz fluanksolu. Vienkārši viss ir tā samudžinājies, ka nesaprotu ko iesākt.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 18:29
Nu,varbūt es kko tik labi nezinu,bet-manuprāt neiroleptiķi iedarbojas nedaudz lēnāk kā trankviļi,sanāk,ka lēmums par neiroleptiķa dzeršanu uz vakaru jāpieņem samērā agri-tā ap 8-10 iem,tad var piecelties.
Regulāri varbūt nav jādzer,ja trauksme nav visu laiku,bet-par to nekārtīgo dzeršanu-ir apmēram jāzin,kāpēc zāles dzer,kādas kam ir domātas un ko kuras dod.Tāda pieredze nāk ar laiku un arī tad-ja jautā ārstam,lasa instrukcijas,vēl kādu infu pameklē.
Nu-var jau uznākt trauksme arī tā pēkšņi un vēlu vakarā,ja tā bij vakar,tad šovakar varbūt truxal jādzer līdz 9 iem.
Paralēli-vajag magniju ar kalciju.
Jo vairāk tie trūkst,jo stiprāks efekts no lietošanas,tas var pat līdzināties 25mg truxal iedarbībai,bet-ir maksimāli veselīgi,atšķirībā no neiroleptiķa.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 18:29
Biju pie dakteres, viņa man pilnīgi neko neteica, ka tik daudz truksālu lietoju. Izrakstija vēl bundžiņu. Kad teicu, ka man bija slikti ar sirdi, tads daktere teica, ka tā bijusi panikas lēkme. Var jau būt nevaru strīdēties, jo nezinu.

Bet tā trauksme man uznāca tikai dēļ darba un tādēļ, ka organisms prasa atpūtu no tāda režīma, tik agras celšanās un vēlas mājās būšanas. Un reiz jau daktere teica, ka tas nav normāli, ka dēļ darba jādzer nervu zāles, dakterei jau mans darbs ļoti nepatīk, bet nu nav jau tik viegli atrast citu un bez darba arī neiespējami iztikt.Vasarā un rudenī vismaz ir daudz iespēju piepelnīties, ko arī parasti daru.

Vēl biju uz nodarbinātības dienestu aprunāties, mūsu pilsētā švaki ar darbu, ieteica meklēt Rīgā, Jūrmalā. Vēl biju uz VSSA painteresēties kāds varētu bezdarbnieka pabalsts, prognozējamais lielums gan būs zināms pēc 2 nedēļām , bet nu pirmos 3 mēnešus tie varētu būt 40 - 45 lati, jo par visiem mēnešiem nav maksāti nodokļi. Pirmdien gan darbiniekiem esot solīts, ka nodokļi tikšot nomaksāti, ja tā, tad varbūt būs drusku vairāk. Tā, ka man ir viela pārdomām ko darīt, iet prom, vai tomēr palikt darbā.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2013 18:35 by slota.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 19:18
Varētu saprast, ka jālieto zāles, ja nav spēka vispār izkāpt no gultas, padarīt pašus vienkāršākos mājas darbus, ja tas palīdz kopumā labāk tikt ar dzīvi galā utt., bet šis Tavs darbs vairāk izklausās pēc cilvēku izdzīšanas, kad tā jau ir neprognozējamība, kad tas būs, un tad vēl nevar transportu sakārtot. Es arī neizturētu četras dienas tādā režīmā, nemūžam; pilnīgi neiespējami.

Pilnīgi piekrītu Tavai dakterei, ka darba dēļ vien zāles nebūtu jādzer.

Varbūt vari padomāt, ko vispār gribētu darīt; piemēram, kādā lielveikalā? Es, protams, nezinu, vienkārši piemērs.

Varbūt vari aizdoties uz vēlamo darba vietu un parunāt, palūgt, lai piezvana, kad būs vajadzīgs cilvēks. Varbūt vēl kāds meklēšanas variants ienāk prātā.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 19:35
Slota
Neviens jau nesaka,ka darbu nomainīt būtu viegli,bet-neviens arī laikam nepiekrīt ka tas ir neiespējami,un Tev tas ir jādara-ja kkas ir iespējams,tad Tev tas ir jādara,jo-tā Tu tālāk nevari dzīvot.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 19:47
Pilnīgi piekrītu, ka tādā garā turpināt vairs nevar, apnikusi tā darba devēju ņirgāšanās. Ir jau skaidrs, ka jāmeklē cits darbs, vēl tikai domāju vai iet prom uzreiz, vai kaut kā izturēt šo mēnesi, lai uz nākošo mēnesi vismaz kāda kapeika, jeb, ja eju prom, tad uzreiz aprēķins? Ha, un to naudu ko mums kādreiz izmaksāja aplokšņu naudās un ir iekrājusies, mums vairs nekad neredzēt, bet man iekšā bija vismaz kādi 500Ls.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 20:09
štrunts pa naudu,ka tik veselība,bez tam-kur garantija,ka 500ls visu laiku nebūs parādā?Tev jāizvēlas...............

jekabs19@inbox.lv



Edited 2 time(s). Last edit at 23.01.2013 20:10 by ivars61.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 20:45
Nu tur jau tā lieta, ka pats galvenais ir veselība, man jau viena kolēģe smējās, kad uzzināja, kas man par veselības problēmām - tad nu gan atradi īsto darbu uz kurieni atnākt.

Bet no otras puses vai man būs veselība, ja nepietiks līdzekļi iztikai..., Kaut gan arī tas niecīgais bezdarbnieka pabalsts, tomēr ir nauda, pēdējos mēnešus no darba saņēmu pat mazāk. Un gan jau ar laiku atradīšu citu darbiņu. Vienu piemērotu sludinājumu šovakar atradu, rīt jāpiezvana, darbs gan nav manā pilsētā, bet nav nekas neizdarāms.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 21:04
Cita darba meklēšanu nav jāsaista ar līdzekļu trūkumu-varbūt viss sanāks daudz labāk,jo patreizējais jau nu nav variants gan.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2013 21:04 by ivars61.
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 10:14
Uz darbu šonedēļ tā arī neaizbraucu un truksālu man vairāk nenācās dzert. Rīt gan jābrauc uz darbu. Pa šo nedēļu, kamēr nebiju darbā, no darba aizgājuši 7 cilvēki. Nu man jau arī jāiet prom. Bet ir doma vēl šo mēnesi nostrādāt, bet tad gan iet prom. Stāties bezdarbniekos, pieteikties uz kursiem, paralēli protams meklēt darbu, bet ja kas, tad pa vasaru un rudeni ir pietiekami daudz piepelnīšanās iespēju. Tā jau es saku, bet iekšēji tomēr raustos.
frukts
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 15:16
Kā tik ienāku tā slotai atkal nav spēka... nu kas tas ir....
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 16:05
:)D Nerakstiju jau, ka man nav spēka, bet zem savas tēmas! Vai tad nedrīkst?
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 16:59
Piečuks jāmaksā un tad drīkst:)
Lai bezdarbniekos tiktu,pati laikam nevari iet prom,vajag lai atlaiž,moš tur var kādus podus nogāzt?

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: