Man vairs nav spēka

Aizsāka slota 

Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 23:16
Īsti veči CENŠĀS un mācās paši tikt galā ar saviem nerviem un savu dzīvi.
Enfuego, kādu Tu vīru gribētu savām meitām? Tādu, kā Tu?
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 23:23
Nu es saku es nēsmu īsts vecis, kaķenīt kuru vārdu tu nesaprati?
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 23:33
Bļāviens jūs esat stulbi vai kā, es pirms tam biju vesels, stiprs un pārliecināts, tagad esmu nulle. Un neviens ģimenē nešķirās, tas bij tikai tāds depresīvs periods, jo es kā jau vienmēr visu izdaru ko ģimenei vaig, tikai naudas ir pamaz, un izglītības arī nekādas dižās, jāpsver doma, kautko izmācīties, pravas es nenolikšu, jo man tā teorija ;čakarē prātu, braukšana pofig, ā pareiz korkas man tāpat nespīd, jo es gaidu tos papīrus, kad no psihen;ēs atsūtīs psihiatrei, lai es varētunokārtot, grupu.

Es vispārībā esmu jau izspētījis savu dzīvi, un šodien tā zem legālājām narkotikām secinu, ka es biju mākslinieciska tipa cilvēks, ar naivu dvēseli, bet dzīve mani piespieda būt par to ko es negribēju kļūt. Protams vecāki neatbalstīja, mani tādu kāds es biju piedzimis, ar baltām rociņām, mani vecāki bija praktiski un vienkārši. Un protams finansi pajut romansi.
Re: Man vairs nav spēka
15.01.2013 01:17
Mēs visi sākumā esam naivas dvēseles, tad dzīve piespiež par kaut ko kļūt.
Re: Man vairs nav spēka
20.01.2013 17:44
fluanxolu izdzēru sabiedriskā vietā....tā bijapirmā un pēdējā reize kad to draņķi dzēru.....apdullu un iekritu nenormālā depresīvāstāvoklī.knapi tiku līdz mājām, un tas ir enerģijas rijējs.
saku no pieredzes, vislabākais enerģijas avots ir sportošana vai arī pastaigas dabā.
Re: Man vairs nav spēka
20.01.2013 23:35
Es gan neapdulstu no fluanksola, neko sliktu nejūtu, bet vai labu, arī nezinu. Bet dakteres ieteikto 3 tablešu dienā, dzeru tikai 1.
Re: Man vairs nav spēka
20.01.2013 23:47
Un ko tev,slota,tas dod,kapēc tu dzer? nomierina?

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 06:29
Man daktere teica, ka fluanksols nav nomierinošs, bet gan stimulējošs, bet nav ne jausmas vai tā ir, kaut gan, kad lietoju fluanksolu 2. gadus atpakaļ un ilgi nebiju nekādas zāles lietojusi, tad tiešām jutu stimulējošu efektu.

Nu es tagad uz darbiņu šodien 5 darba diena pēc kārtas un garas stundas prom no mājām, vēl rīt uz darbu. Gulēt sanāk maz, prasās gan pēc brīvdienām.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 10:11
Tad jau tev viņu nevajag,lieto to kas palīdzēja,jo nevajadzīgas zāles dzert nav nekādas vajadzības.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 18:50
Tās garās stundas laikam mani piebeidza. Šorīt no rīta ceļā uz darbu palika slikti ar sirdi. pēc tam uznāca trīceklis un ļenganums, mani atveda mājās. Visu dienu nogulēju. Meistare teica, ka es traka, ka vispār braucu uz darbu, bet man tādi sirds sliktumi pa retam uznāk, bet parasti ātri pāriet. Jācer, ka rīt normāli tikšu uz darbu.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 19:25
Nu,bet kas īsti notika?Cukura līmenis nesvārsās,anēmija nav? Jāzin jau gan būtu,no kā tas tā.....

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 20:47
Anēmija man nav, par cukura līmeni neko nezinu. Nu viss sākās no tā, ka palika slikti ar sirdi, nezinu kā to sajūtu noraksturot, varētu teikt, ka sirds visu laiku darbojas režīmā - trrrrrrrrrrrrrrr, palieku bāla un grūti elpot, pirmo reizi tā bija padsmit gados, bet parasti ātri pāriet, nu jau ir bijušas vairākas reizes, kad tā bija ilgāk. Viena no tādām reizēm, bija, kad biju uzņemšanas nodaļā Jelgavā, vienīgais ko no tās reizes nesaprotu ir tas, ka neviens asinsspiediena mērāmais aparāts uz to brīdi nevarēja izmērīt man spiedienu.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 20:55
cik dienas pēc kārtas cik stundas dienā Tu biji strādājusi?
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 21:10
Strādāju normālu darba dienu, bet lietā tāda, ka darba vietai radušās problēmas ar transportu, tā, ka agri sanāk būt darbā, jau pirms 7iem, bet mājās pat ap 21iem, un vēl māja jāsakurina, 3 naktis gulēt sanāca 4 stundas. Strādāts bija 4 dienas pēc kārtas.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 21:12
slota, Tu esi stulba? vai arī Tev patīk būt par verdzeni?
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 21:16
Man nu galīgi nepatīk būt par verdzeni, bet nezinu ko lai dara.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 21:18
Nu,neguļot visu ko var sagaidīt,tur jau gŗuti ko teikt,bet-tad vienīgi-lieto recepti,kas tev palīdzēja,tā arī dos drusku vairāk spēku,bet-ne bezgalīgi.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 21:22
Nu vispār man jau krietnu laiku nav tāda veselība, lai izturētu lielu slodzi. Saslimu no pārslodzes, bet tad slodze tiešām bija liela un ilgtermiņā gulēts tika maz.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 22:00
Nu,nedrīkst tādu pārslodzi.Vai tad neko nevari izdomāt?Forumā jau grūti risinās tādas lietas,atbalsts,padoms-tas jā,bet-situāciju mainīt no malas ir gandrīz neiespējami,pašai jāmeklē iespējas.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 22:04
Četras dienas pēc kārtas no 7 (vai no 6 vismaz) līdz 21; un tad vēl gulētas 4 stundas; pēc tam slikti ar sirdi; slota, Tu pati nevari savilkt apstākļu sakarības kopā?

Tas taču ir bīstami. Ilgstoši negulēt vispār ir ļoti bīstami. Tas ir nopietni.

Te neglābs ne rauga tabletes, ne vitamīni, ne psihiatrs, ne psihoterapeits, te ir jārīkojas.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 22:05
Tur jau tā nelaime, ka neko jēdzīgu nevaru izdomāt. Arī citu darbu dabūt, kur varētu izturēt slodzi ir diezgan pagrūti.
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 22:12
Nu,bet tā kurināšana-to nevar kkā optimizēt,teiksim-sanest malku,kad nav darba,lai pēc darba būtu iespējami maz kkas jādara?Varbūt vēl kko var izdomāt tādā veidā?
Jā-vitamīni te nepalīdzēs,tas tiesa.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
21.01.2013 22:17
Malku sanesu, bet tik ātri nevar piekurināt, lai dabūtu kaut cik jēdzīgu temperatūru un šiberis jau arī jāaizšauj.
Re: Man vairs nav spēka
22.01.2013 10:23
nevari aiztaisīt apakšējās durtiņas gandrīz ciet,a šīberi atstāt vaļā,lai lēnām gruzd?Vismaz gulēt varēsi iet savlaicīgi.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
22.01.2013 15:25
Man vīrs piezvanija un aizliedza šodien iet uz darbu, teica, lai atpūšos.

Es tā nevaru izdarīt, jo gan plīts, gan kamīna durtiņas ir sabojājušās un nav pilnībā aiztaisāmas ciet, tiek iekšā gaiss un nekādu lēno gruzdēšanu nevaru panākt. Tā nu iet, kad vīriešu nav mājās.(:D
Re: Man vairs nav spēka
22.01.2013 19:43
Jā,nu tad ir grūtāk kko ieteikt,bet vismaz klausi vīru un centies sevi saudzēt.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:05
Rīt tā kā vajadzētu braukt uz darbu, bet no tās domas vien man melnie nāk virsū un miegs nemaz nenāk. Atkal jāceļas 5.00 un labi, ja ap 19.00 mājās, tā vismaz mani kolēģi šodien bija mājās. Un darbā brīvdienas nemaz nesola. jārauj pasūtijums, bet es cerēju, ka pēc 6 darba dienām iedos cilvēkiem vismaz kādu brīvdienu. Mani nervi netur, laikam sviests ar mani.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:09
Tev kādas zāles kas nomierina,ir?

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:14
Truksālu jau vairāk kā pirms pusstundas iedzēru - 50mg, bet nejūtu neko.
Re: Man vairs nav spēka
23.01.2013 00:18
jutīsi,neiroleptiķis pusstundas laikā knapi sāk iedarboties.

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 1?
Ziņa: