Man vairs nav spēka

Aizsāka slota 

Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 17:26
Jau uzzināju, varu arī pati iet prom.
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 17:30
Un pabalstu tad arī maksā?

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 17:49
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 18:30
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Lai bezdarbniekos tiktu,pati laikam nevari iet
> prom,vajag lai atlaiž,moš tur var kādus podus
> nogāzt?

Slota, bet vai Tu točna noskaidroji, ka dabūsi pabalstu? Vienubrīd deva pēc 3 mēn, tikai, kopš cilvis bija aizgājis.
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 19:15
Es vispār domāju,ka-ja aiziet pats,tad nedod,vismaz agrāk toč tā bij.Bet nu precīzi nezinu kā tagad.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
27.01.2013 19:15
Biju gan VSAA, gan Nva. Varbūt, ka arī būs pēc 3 mēnešiem, bet man neko tādu neteica.
Re: Man vairs nav spēka
28.01.2013 08:31
ES tev dodu spēku.
Re: Man vairs nav spēka
28.01.2013 11:32
No darba var aiziet: 1) Tad, ja dažādu iemeslu dēļ atlaiž; 2) Ja aiziet pēc savas vēlēšanās; 3) Pēc kopējas vienošanās. Ja aiziet pēc savas vēlēšanās, tad pabalstu sāk maksāt pēc ~3mēn. Ja paprasīsi, lai ieraksta "kopējo vienošanos", pabalstu izmaksās jau pēc ~1mēn. Sameklē netā Darba likumu- neliels un ļoti noderīgs likums visiem strādājošiem. Atlaišana -kkāds 100.- 103. pants, cik atminos.
Savus 500 Ls var mēģināt dabūt, ja runā. Padomā, ko kādus likumus viņi neievēro (daļa faktu iekš Darba likuma būs atrodama). Ej runāties un saki, ka Tev nauda par Tavu darbu pienākas, ka uzsūtīsi viņiem Ieņēmumu dienesta un Darba inspekcijas pārbaudes, ja neizmaksās to, kas nopelnīts.
Veiksmi Tev aizstāvēt savas tiesības!
Re: Man vairs nav spēka
14.07.2013 10:59
Pilnīgs sviests ar mani, jau nedēļu darbojos minimāli, nav spēka, kā tanks būtu pārbraucis pār mani. Traki nepatīk šads stāvoklis, tāpēc arī nervi iet uz īso, kaut arī lietoju šeit forumā ieteiktos vitamīnus, kā jau iepriekš rakstiju, palielināju devas, bet paradoksāli, palika sliktāk ar darbaspējām un tāpēc ari ar nerviem. Gribu saņemties un būt aktīvs cilvēks. No dusmām uz šo stāvokli, iekšā trīceklis.
Dēļ ši stāvokļa arī darbs nav vēl joprojām, jo varēju dabūt tikai darbu kur ir pamatīga fiziska slodze. No malas skatoties uz mani daudziem šķiet, ka esmu ļoti stipra un aktīva, bet pārslodze man ļoti kaitīgi iedarbojas uz nerviem. Man arī astroloģe teica, ka parslodze man var beigties bēdīgi. Nejautāju gan ko tas "bēdīgi" nozīmē.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 15:32
Sāk jau piegriezties tā dzīve, tāpēc, ka nekādi nesanāk izķepuroties no bedres.Spiežu jau sevi šo to padarīt, bet tas notiek sakostiem zobiem, ka jāiztur un jāpadara. Nesaprotu kāpēc man tā enerģija nevairojas ne no vitamīniem, ne sevis vilkšanas aiz ausīm, tāpat pagoglēju meklējot un lasot derīgus rakstus.
ex. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 17:50
Sevis "vilkšana aiz ausīm" parasti ilgtermiņā rezultējas tā sauktajā "veģetetīvajā distonijā", depresijā, alkoholismā, cita veida atkarībās, pilnīgā nervu sabrukumā, "šizofrēnijā". Tas ir sūdīgs piegājiens. Ja Tev ir visu laiku tik smagi jācīnās pret straumi, tātad tu peldi nepareizā vietā un virziens arīdzan ir nepareizs.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 20:21
Ļoti iespējams, ka nepareizajā vietā un virzienā peldu, muļķīgākais ir tas, ka tādā gadījumā nesaprotu kurā virzienā peldēt, esmu saputrojusies savās vēlmēs un vajadzībās. Pamatvajadzība ir lai būtu enerģija kalnus gāzt, bet tā kā tā nav ir dusmas uz sevi, ka nevaru saņemties, ja tā vispār var teikt.
ex. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 22:21
Pamatvajadzība ir lai būtu enerģija kalnus gāzt? Kam ir tāda pamatvajdzība? Parasti cilvēkam pati primārākā pamatvajadzība ir elpot.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 22:22
Varētu padomāt, ka neelpoju. Runāju par to kā man šobrīd nav, nevis to kas ir.
ex. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 22:34
Kas tev tieši šobrīd ir vajadzīgs? Man ir kādas liekas drēbes, ja vajag.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 22:46
Nekul sviestu! Nemaz nav smieklīgi! Man ir tik daudz drēbju, ka varu atvērt humpalu.
Patīk paņirgāties?
Jau rakstiju, ka mana problēma ir, ka nesanāk uzveikt nogurumu, nav enerģijas, tātad nav darbaspēju lai pilnvērtīgi dzīvotu.



Edited 2 time(s). Last edit at 17.07.2013 22:48 by slota.
ex. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 22:56
Uzveikt nogurumu, lai paveiktu ko? Tās lietas, kas ir svarīgas, nogurums netraucē paveikt. Kaut kādām falšām, iezombetām vēlmēm gan.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:04
Tātad strādāt algotu darbu manā gadījumā pēc Tavām domām ir falša vēlme. Arī savest kārtībā savu piemājas zemi sanāk falša vēlme.
Vai ex.f. kāds Tu pieticīgs kā man šķiet, tev laikam pietiek ar pilnu punci un kompi:D
ef. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:12
Tu taču teici- kalnus gāzt! Kas tad tie par kalniem? :)

Tev mēŗķis ir tik vien kā- algots darbs?
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:16
ex.f., Tu esi aprobežots, ja nesaproti domu. Mans mērķis ir lai būtu laba pašsajūta un attiecīgi varētu pilnvērtīgi dzīvot,.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:20
Tik pat labi Exīt varētu pajautāt kā Tev pašam ar mērķiem? Viens te nesen gribēja padarīt galu. Bija taču Tev tāds mērķis uzstādīts.
ef. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:20
Bet tu jau pat nenojaut, ko nozīmē pilnvērtīgi dzīvot. Lasi vairāk žurnālus un skaties LNT/TV3!
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:22
Nu gan izcēlies ar gudrību:D
ef. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:22
Man bija nepareizs mērķis. Laiks ir pagājis, tagad man ir citi mērķi.
ef. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:23
Kur bij gudrība?
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:24
Pēc kā Tu spried, ka man nav nekādu mērķu, ka neko nelasu un neko nezinu?
ex. f.
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:28
Tu pati to publiski visu laiku paziņo. Neba es tev no zila gaisa uzkūlos. Labi, arlabunakti!
Re: Man vairs nav spēka
17.07.2013 23:32
Kāds te laikam lasīt nemāk... Mācies saprast lasītā jēgu Ex.
Re: Man vairs nav spēka
18.07.2013 19:18
Slota! Galvenais nekad nepadodies! Katru dienu dari maksimumu, cik Tev pietiek enerģijas! Nepadodies, un varbūt jau rīt lietas sāks iet kalnup. Ja metīsi plinti krūmos, to tā arī nekad neuzzināsi! Nē, nē, es neesmu neobjektīvā optimiste. Es to zinu no dzīves.
Pūkaine
Re: Man vairs nav spēka
23.07.2013 17:59
Klau, Slota! Man šķiet, ka esi uzlikusi sev augstu latiņu (fizisko darbu ziņā)... Nu nevar gribēt izdarīt pilnīgi visu un vēl labi justies.

Pēdējā laikā mācos pati tieši pretējo. Ka nekas, ka visu iecerēto (darbu plānā iekļauto) nepaveicu. Ja redzu, ka visu nevarēs, izvēlos prioritārāko konkrētajai dienai. Un tā pamazām jau ieplānotais izdarās. Jo dažādas saimn. lietas var tomēr atlikt. Tas ir- tās neko būtisku neietekmēs ilgtermiņā (lietām ir vienlaga, vai sakārto tūlīt vai vēlāk).

Ja prioritārāk ir novākt dilles, dari to! Bet nedomā tajā brīdī par citiem darbiem. Nu kaut kā tā.

Es ar tādu pieeju izdarīju dažas lietas jau šogad, par kurām neticēju, ka izdosies. Arī nupat.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 21?
Ziņa: