Man vairs nav spēka

Aizsāka slota 

Man vairs nav spēka
29.12.2012 10:52
Nezinu ko iesākt un kā tikt ar dzīvi galā, mani beidz nost mūžīgais nogurums, nespēks, pārguruma sajūta. Man vairs nav spēka šīs mocības izturēt. Nekas manu stāvokli neuzlabo. Lietoju vitamīnus, multi b strong, fluanksolu, Gerimax žeņšeņa toniku, bet enerģija ne druskas nerodas vairāk, kļūst tikai sliktāk. Vienu rītu pat bija tā, ka iedzēru kafiju, fluanksolu un Gerimax ženšeņa toniku, kam vajadzētu dot tūlītēju enerģijas pieplūdumu, bet nekā, pēc neilga laiciņa aizgāju gulēt un pilnīgā bezspēkā nogulēju visu dienu.
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 12:32
Laikam jau neviens man nevar neko ieteikt...
mad apcerīgs
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 13:44
...ir gan ko teikt, ir gan...iemet visus šos sūdus, kurus rij no rītiem, mizkastē...štimei nepažēlo kāpostu, un nopērc sudraba tēju...tā ir tēja no pašām galotnītēm...ieej jebkurā medus produktu veikalā, pastāsti pārdevējai par savu problēmu, viņa Tev noteikti ieteiks vai nu bišu māšu pieniņu + bišu maizi...tas ir viena no variantiem...otrs - ir tāda lieta kā stimols...taisa franči, var nopirkt aptiekās...vismaz varēja...

...nu un trešais...savulaik andelēja aptiekās sidnokarbu...noteikti kāds aizvietotājs ir...ak jā bērniem - uzmanības deficītam...:)
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 14:17
slota, kas notiek tagad Tavā dzīvē?

varbūt padalies, ja gribi...
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 15:03
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> slota, kas notiek tagad Tavā dzīvē?
>
> varbūt padalies, ja gribi...

runcene fluanxol instrukciju ātri !!!!!!!!!!

pastāsti kas ir fluanxol ...

........................................
runcene kas notiek tavā dzīvē
padalies ja gribi
:-))))

slota
beidz dzert tos sss..
...............
atkarību veicinošas vielas (tautā sauktas apr narkotikām) iedrbība sākas ja kādu laiku lieto
sākumā sajūtas ir nepatīkammas efekts rodas pēc kāda laika, turpinot lietot +efekts samazinās
un vielas tiek lietotas lai samazinatu slikto pašsajūtu kas rodas vielu nelietotjot

kas saucās atkarība no narkotiskam vielām
...................................


nav jābūt ārstam lai saprastu ka antidepresanti strādā tāpat kā narkotikas
sāk darboties kad 2 nedēļās leito un tad ir efekts un tad jāpalielina devas vai jāmaina ar citām vielām
...........................................

slota tu esi psihotropo vielu atkarībā
tavs psihiatrs ir tavs dīleris

runcenes šļupsti kā tev iet ir tikai centieni tevi dabūt pie sevis
tjipa iebāzt kādas citas zāles vai pārbēdzināt uz citu recepšu kartoteku

tjipa atstradata shema tu esi slaucama govs, peļņas avots
pie kam jau gatava pirmās stadijas atrarīga, tātad iztā stadija kad var uzkabināt
zālītes un pelnīt kamēr nosprāgsi tas ir apm 8 gadi, nu pa rupjo pacients ienes
nu vismaz 50ls apgrozījumu mēnesī ja lieto tikai haljavas vecas lētas padomju atravas
ja jaunas dargas kudi vairak, bet tas letais gals nenes palnju un atri nospragst
...................................................

tā ka vainu celies nost no narkam
vai runcenei resneka pakalja tikai no tavas
atakribas, benzibns dargaks un ari partika un dzivoklis ko darit
kadam jamirst lai kads dzivotu
.....................................................

runcene padalies ka tev ar privato dzivi
ko doma
ko leito ?

..................
:-))
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 15:25
Nu fluanksolu man daktere izrakstija aptuveni pirms pāris mēnešiem, kad nemitīgi sūdzējos par mūžīgo nogurumu, teica, ka fluanksols vairojot enerģiju. Neko citu no psihiatriskām zālēm nelietoju un nekas manā pašsajūtā nemainās arī kad esmu aizmirsusi to iedzert, tā, ka nekādas atkarības nav.

Manā dzīvē nekas uz labo pusi nav mainijies. Darbs ir reti un naudu vispār vairs nemaksā. Jāmeklē cits darbs, bet kā es to varu darīt, ja man ir mūžīgā pārguruma sajūta, spēka nav gandrīz vispār. Kaut ko mainīt savā dzīvē varētu tikai tad, ja man būtu tam enerģija. Šobrīd ar mokām eksistēju.
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 15:59
nu psihiatrs tev darbu nedos
fluanxols ir tīrie hormoni vai to producēšanas pārdales
bojātāji , ja nekas nemainas kad nelieto tad ko tad tu lieto?????????????
atkarība ir vienalga, no pirmas tabletes

ko darīt
nezinu... nu domā logiski pirmkart pasaki ko tu gribi sasniegt

lai būtu enerģija? >>>> zāles te nepalīdzes
darbs? varbūt tu gribi iztiku nopelnīt
ar darbu? tad noformulē ko gribi sasniegt
darbu? naudu? profesiju kas patīk?

nu reali darba nav pārsvarā un iztikt nevar cik zinu
naudu ?? nu ...
profesiju?... jāmacas ilgi jastrada tad ari nekas pratigaks par runceni nesanaks

doma logiski izverte spekus
a rergija rodas tikai darot
vai badojoties ... varbut impulsu tev vaig
tjipa ...

a ko dzer to fluanxolu tatad patik ka alkohols cigaretes saldumi
azartspeles utt... tutlit saksi dzert kautko citu...

nedzersi fluanxolu dzersi granatabolu sulu utt
ja nav atkariba tad ir pasapmans, a ta tapati atkariba ir tikai hipnotiska

arste iedeva fluaxolu lai veidotu atkaribu energiju vinjsh nedod to vinja pateica ka hipnozi
lai tu dzertu vinju

tāpec dzer vilkābeļu tinktūru un mežrožu augļū sīrupu kautvai jauc kopa
būs sirds un c vitamins c vitamins ir skabos kapostos b vitamini galja olas
rudzu maize diedzetos graudos utt..

energiju nemaz nevaig, ja nav padoms tad enegija tikai sliktu dara
tapec tev nav energijas jo nezini ko darit.. kada jega energijai ???
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 16:07
http://www.pareizs-uzturs.com/public/b3-vitamins-niacins.php

nu ed galju olas
neguli lasi par vitaminiem
izveido tabulu kads vitamins ko dara

sintetiskie vitamini ir tufta
http://www.pareizs-uzturs.com/public/vitaminu-tabula.php

naUDU VARI MAXAT MAN
ja nav kur likt jaarstejas pasai tikunuta
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 17:37
Iespeejams Fluanxol neder, jo man no vina arii nogurums bija, nekaadu energijas piepluudumu toc nejutu.
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 17:43
Es tā domāju, nu cik ļaunam jābūt cilvēkam lai viņš enerģijas vairošanai ietektu Fluanxol... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 18:17
Slota,neiroleptiķi nevairo energiju.Ja daktere tiešām to rakstīja energijai,tad vajadzētu viņas uzvārdu publiskot,vēl pret viņu var vērsties citos veidos,ir zināma kārtība kā to dara,nekad nebiju sapratis,ka tev vajag neiroleptiķus.

jekabs19@inbox.lv
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 18:21
Īpaša piesardzība, lietojot Fluanxol, nepieciešama šādos gadījumos ja Jums ir aknu darbības traucējumi, ja Jums ir krampji vai lēkmes anamnēzē, ja Jums ir cukura diabēts (Jums varētu būt nepieciešama pretdiabēta terapijas pielāgošana), ja Jums ir organisks smadzeņu sindroms (kas varētu rasties pēc saindēšanās ar alkoholu vai organiskiem šķīdinātājiem), j
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Pārmērīga un neadekvāta uztura uzņemšana ir pārslodze ne tikai kuņģim, zarnām, aizkuņģa dziedzerim, kuru funkcijās ietilpst apēsto produktu transportēšana, sašķelšana, un nogādāšana asinīs, bet arī aknām, kas tālāk visu, organismā nonākušo, pārveido tieši cilvēka organismam vajadzīgā „formātā”.
No vielmaiņas procesos iegūtajām izejvielām aknās tiek sintezēti gan tauki, gan ogļhidrāti, gan olbaltumvielas. Piemēram, visi ogļhidrāti ( ciete no graudaugiem un kartupeļiem, laktoze no piena produktiem, saharoze no augļiem un dārzeņiem) gremošanas traktā fermentu darbības rezultātā tiek sadalīti līdz monosaharīdiem, bet aknās dažādie monosaharīdi – fruktoze, galaktoze tiek pārveidoti organismam derīgā formā – glikozē, kas tālāk tiek piegādāta visām organisma šūnām. Aknās arī tiek sintezēts un uzkrāts glikogēns. Tas ir glikozes molekulu polimērs, kas enerģijas krīzes<<<<<<<<<<<<<<< apstākļos atkal tiek sašķelts glikozē. Tādējādi tiek nodrošināts normāls glikozes līmenis asinīs gan pēc ēšanas, gan ēdienreižu starplaikos. Tik pat sarežģīti un kompleksi procesi aknās norisinās arī tauku un olbaltumvielu pārstrādē.
Aknas ir arī vitamīnu aktīvo formu veidošanās un uzkrāšanās vieta, kā arī minerālvielu un mikroelementu krātuve.
Bez tam aknu uzdevums ir padarīt nekaitīgas, ar pārtiku uzņemtās un organisma vielmaiņas procesos radušās, bīstamās vielas.
Aknas producē žulti ( diennaktī 800-1000 ml ). Arī šis ir sarežģīts process, kura rezultātā no aknām un tālāk caur zarnu traktu no organisma tiek izvadītas nevajadzīgas vielas. Bez tam žultij ir svarīga loma gremošanas procesos, tā emulģē ar uzturu uzņemtos taukus un padara tos pieejamus gremošanas trakta fermentiem, veicina taukos šķīstošo vitamīnu uzsūkšanos.



kāda jēga bojāt aknas kas ir galvenais
spēka avots

ENERGIJAS KRIIZES APSTĀKĻOS
JĀDARBINA AKNAS IRA

nevis jābendē viņas
dzer tejas aknam
ar tam sakas jebkura fitoterapija

a kam tev vitamini ja aknas nestrada???
kur tu vinjus liec izcura ara visu naudu
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 18:27
No visiem neiroleptikiem pieaug svars, vismaz taa rakstiits anotacijaa. Ar Fluanxol man ir tikai 2 menesu pieredze... svars it kaa nepieauga, bet tas ir loti iss lietosanas termins, lai spriestu par blakusefektiem. Mazliet ilgaaku laiku esmu lietojusi Kvetiapin. Pieauga svars, pazuda MR, mazinajaas libido, piebrieda kruutis un pa pilei pat saaka izdalities piens.... :( vardsakot, jutos kaa stavoklii, bet trauksmi, t.sk., arii SF ieverojami samazinaja.... paartraucu lietot. Lieta taada, ka neiroleptiki paaugstina hormona prolaktiina limeni organismaa (tas attiecaas arii uz viriesiem... arii viniem piebriest krutis).... Ir pat zaales, kuras speciaali lieto vienlaiciigi ar neiroleptikiem, lai pazeminaatu prolaktiina limeni, bet taas lieto tikai tajos gadijumos, kad blakusparadibas ir loti izteiktas, ilgstosas terapijas laikaa un ja bez neiroleptikiem nu nekaadi nevar iztikt.... Pie kadas diagnozes Tev izrakstija Fluanxol?
Neiroleptiku lietosanas laikaa palielinaas eestgriba un attieciigi arii svars...
Sanaak taa, ka zaleem ar nomierinoso iedarbibu blakusefekts ir svara pieaugums, bet stimulejosaam - svara samazinaajums.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 18:28
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> No visiem neiroleptikiem pieaug svars, vismaz taa
> rakstiits anotacijaa. Ar Fluanxol man ir tikai 2
> menesu pieredze... svars it kaa nepieauga, bet tas
> ir loti iss lietosanas termins, lai spriestu par
> blakusefektiem. Mazliet ilgaaku laiku esmu
> lietojusi Kvetiapin. Pieauga svars, pazuda MR,
> mazinajaas libido, piebrieda kruutis un pa pilei
> pat saaka izdalities piens.... :( vardsakot, jutos
> kaa stavoklii, bet trauksmi, t.sk., arii SF
> ieverojami samazinaja.... paartraucu lietot. Lieta
> taada, ka neiroleptiki paaugstina hormona
> prolaktiina limeni organismaa (tas attiecaas arii
> uz viriesiem... arii viniem piebriest krutis)....
> Ir pat zaales, kuras speciaali lieto vienlaiciigi
> ar neiroleptikiem, lai pazeminaatu prolaktiina
> limeni, bet taas lieto tikai tajos gadijumos, kad
> blakusparadibas ir loti izteiktas, ilgstosas
> terapijas laikaa un ja bez neiroleptikiem nu
> nekaadi nevar iztikt.... Pie kadas diagnozes Tev
> izrakstija Fluanxol?
> Neiroleptiku lietosanas laikaa palielinaas
> eestgriba un attieciigi arii svars...
> Sanaak taa, ka zaleem ar nomierinoso iedarbibu
> blakusefekts ir svara pieaugums, bet stimulejosaam
> - svara samazinaajums.
>
> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.


citaats no ši foruma
pirms kada laika
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 19:07
Nu ja man neder Fluanksols, tad man vispār neder nekādas psihiatriskās zāles. Agrāk tās lietoju saujām, bet nu gandrīz vairs neko nepanesu, ir visādas paradoksālas reakcijas. 2.gadus atpakaļ īsu brīdi lietoju fluanksolu un tad brīdi pēc tabletes iedzeršanas bija jūtams enerģijas pieplūdums, ko brīžam izmantoju ļaunprātīgi.

Darbu man vajag, lai pelnītu iztiku, nevaru taču dzīvot no zila gaisa.

Varbūt mana daktere tiešām stāsta man pekstiņus, šad tad tiešām tā ir bijis. Bet ko tad viņa no tā var iegūt?
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 19:41
tak viņa nezina ko darīt tā daktere
tu teici ka bija pieplūdums nu un
izrakstija topashu....
vinas tak nezina no ka kas ira saka ka uz katru iedarbojas citādi
jāpiemeklē

tagad tev ir scakrēta vielmainja, lietoji dopingus nu un tagad sekas tev
sacakarēta vielmainja

iztiku vaig, nu tad doma kur dabūt
man ari nav

tapec jau nav jādzer tie drankji
..........................................................

normals arsts saka ka stunda ir pardaudz ar to slimo nevar izturet
nu un par to lai maxa... nezina ko teikt ka atsuties izraksta kautko un miers

neviens nav pateicis ka problemas jarisina pasiem un zales ir slimiem cilvjiem
kam raustas visas malas un kas bez zalem nev ar...

ta vieta kutko izrkaksta un miers, vianu mekle citu arstu vai
pati sapratisi ka nekas nelidz

...........................................................

beztam vinji ir tak tadi pasi darbinielki kas pelna iztiku,
un dara to kas mācīts viņiem, a jaebkurā darbā paiet gadi kamer saprot ka tas ko dari nekam nav derigs
...............................................................
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 19:43
Ivar, fluanxol vairo enerģiju; viņš ir specifisks neiroleptiķis, kas darbojas arī kā antidepresants, bet ne visiem.

bet, salīdzinot, visu parējo psihiatrijas arsenālu, diezgan “viegls”.

Starp citu, ļoti daudziem izraksta tieši ar šādām sūdzībām; neiroleptiķu iedarbība ir ļoti niansēta katram cilvēkam, kā visas psihotropās.
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 19:51
:)
kā tad vinjsh vairo to energiju

kā sportistēm kuras paliek stāvoklī lai
pirmajos mēnešos būtu labāki rezultāti sportā?

baigi vaig ar grūtniečū hormonu
palielināt jaudu

un kas notiek pēctam?

narkomani un
narkodīleri

taspats kas ar sportistiem kas leitojushi tos visu
sportam
:P
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 19:54
slota vai tad nav labāk palikt
stāvoklī un būs an energija gan nauda
anglija labi pabalsti ja tur dzemde

un vis dabiki kā pie cilvēkiem
kāpec jāmāna oranisms

starp citu kā tas flunksols pēctam
kad niormāļi vaidzēš to hormonu tur viss būs sacakarets vielmainja?

tas laikam o,ītem domats jaunibas atminju atgusanai
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 19:56
bleķis; un kāda jēga rakstīt forumā, ka man, lūk, neder zāles.

un kāda jēga atkal niansēti ņemties ap medikamentu, par kuru nav elementāru zināšanu.

Fluanxol ir arī antidepresants, bet nu aberz varēs kādu laiku ņemties, kamēr uzcepsies.

slota iesāka ļoti gudru tēmu... galvenais, saturīgu.

Ja Tev nav darba, nu kā cilvēks var justies labi.

kam tur vispār fluanxol un ārsti.

Tev jau sen ir sūdīga situācija ar darbu. To ārsti neārstē.
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 20:31
Ārsti neārstē situāciju ar darbu, bet var palīdzēt uzlabot manu pašsajūtu, jo tad tikai varu meklēt citu darbu, jo šobrīd man nemaz nav spēka strādāt. Savā ziņā šobrīd pat priecājos, ka nav jāiet uz darbu, jo nav taču spēka, visu laiku jūtos slikti un pat pēc nakts miega nejūtos atpūtusies, kaut miegs ir labs un kvalitatīvs.

Uzzināju kur vajadzīgi darbinieki, pēc svētkiem būtu jāiet runāt, bet mani tas biedē tikai tāpēc, ka man ir mūžīgais nogurums un vēl gandrīz visu laiku sāp kājas.

Tātad es sūdzos ne par situāciju ar darbu, bet gan par to, ka noguruma dēļ nevaru neko pārmainīt savā dzīvē uz labu.
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 20:59
savā ziņā cīnos ar to pašu, man ir konstants nogurums visu laiku. tikai es arī neguļu, mostos ik pēc stundas vai 24 stundas vispār neaizmiegu, patstāvīgi sāp galva. Vienīgā trobele,ka man šobrīd arī darīt nav ko, bizness ārpus sezonas, visādā ziņā neklājas viegli, ta i esmu iegrimis depresijā... kā tik ārā? sākt kko darīt ! piespiest sevi, celties, iet, darīt ! tas nebūt nav viegli un es pat šajā mirklī nezinu ko iesākt, darbu vnk nav ! jāapsver iespēja pa dienu/vakariem skriet vai vnk doties pastaigās, kādi vingrinājumi mājās ! jeb likt ķermenim darboties, veidot jaunu režīmu, nepadoties slinkumam ! jā, tieši tā - slinkumam! esmu n-tās reizes bijis šādā situācijā un vienmēr esmu pats ticis ārā, tas ir tikai laika jautājums. neesmu dzēris depresantus taču trankiļus ik pa laikam izdzeru,ka gribu kaut ķīmiski, bet izgulēties, vai kad trauksme lielāka uznāk... sirds kūleņošanai pa retam beta blokatoru izšauju. bet visu pa retam, ka galīgi nevaru. Neviena ripa tev nepalīdzēs piecelties,ja pati to negribēsi, ja neapzināsies ka problēma nav veselībā, nav darbā - tā ir tevī pašā un ar viņu ir jāstrādā ! dēļ pasīvā dzīvesveida var droši šaut jaut kvantumos vitamīnus,uztura bagatinātājus, kam arī pats vēlos pievērsties, taču finansiāli neiet kopā ar pārējo, vienmēr no kkā ir jāatsakās !
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:13
slota Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ārsti neārstē situāciju ar darbu, bet var
> palīdzēt uzlabot manu pašsajūtu, jo tad tikai
> varu meklēt citu darbu, jo šobrīd man nemaz nav
> spēka strādāt.

nu es to arī saku
tev viena dopinga atkarība radas tgd bus cits.

ārsti uzlabo passajūtu ar psihotropam vielām, kuras ir domātas citiem mērķiem

tagad tev ir atkarība un tu netiksi no tā ārā
neviens nav ticis... tā ir bedre uz mūžu
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:26
Man nemaz nebija pasīvs dzīvesveids, tikai tagad - ziemā , bet arī tikai tāpēc, ka nespēkā bez maz krītu no kājām, kā drusku pakustos, tā pārgurumā pūšu un elšu kā lokomotīve, arī kājas sāp pat jau no paša rīta. Tas kas ar mani notiek, nekādā gadījumā nav slinkums. Es vispār, ja jūtos labi esmu darbīga un aktīva un tas, ka man nav spēka, šobrīd mani nomāc visvairāk.
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:31
Aberz -
nesmīdini mani, atkarība gan man nav, es zinu par ko runāju. Daudzas reizes patvaļīgi esmu atmetusi zāļu dzeršanu, mānot dakteri, ka lietoju zāles. Neesmu izjutusi nekādus atcelšanas sindromus. Ļoti labi zinu ko nozīmē atkarība, mana vienīgā atkarība ir no nikotīna.
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:32
nu tas no zālēm
es pec sevis zinu

kads biju kads biju ar zalem kads tgd.

neko nevar darit
sargat citus no tiem dakteriem
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:39
slota, nu pasaki dokam, ka neder šīs zāles. dabūsi darbu, tiksi uz pekām, domas mainīsies..

aberz ir ārstējies no atkarībām, viņa stāsts uz Tevi neattiecas.

aberz, Tu jau pats visus velc savā purvā. kurā profilaktorijā tad biji?
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:49
runcen nemuldi

tu esi vienk ....ta
es neesmu nenokadam atkaribam arstejies
tas ir atkal to šarlatanu gajiens jā viņš redziet slims tur narkomāns psihene bijis
klausi ārstu neklausi uttt

padomju stila
neko nevar izdarīt cenšas sabiedrisko domu uztaisīt
tjipa nekur nestrādājoshs vrag naroda psihene bijis
vai piemāram triperbārā bija populāri nolikt ...

redziet vinjsh ārstējies no atakrībām vai vinjam bija vemneriskas slimibas vai ko tik vel

redzi es neesmu nekur bijis nenoka ārstējies bet tie kas ir tie ari ir tadi pashi cilvēki
kā aids slimnieki nav pedarasti pa lielai daljai (kā tavi virsnieki :)

saku kadas ir sajutas pirms un pec ADtiem

nezinu kā ir ar narkam bet nez vai labāk ira

a šajā vietā runcen
man jasvaldas... bet dito h...nu es pazīstu ... pasaki vēl kautko

:DDD
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:56
jūtams no kurfas skolas tu esi
izlīdusi
:))

saku padies dievam kāds kas lasa šītos murgus tiek pasargāts no šitām
...... aitām ar neirozītēm un pārslodzītēm kuras beidžas kā enfungo psihenē

tāpat kā alkohola galvenais ārstētējs tāpat atzinās ka nevienu nav iZārstējis
un kas dzer dzer tad tikai sazāļōjis ar topašu...

galvenais ka runcene tic sev tik ļōti ka ja viņā atzīs taisnibu vinā sajuks prātā tik ļoti viņai tas ir ieborēts ka neko nesajēdz
jo tad būš jāatzīst ko visu laiku dar un tad apziņa var neizturēt...

iedomājies ka tu sdaproti ko esi darījusi visu laiku, tāda atkalāsme irtikai
vienu reizi mūžā ...
pirms ....
aberz
Re: Man vairs nav spēka
29.12.2012 21:59
ot zaraza

ja nevar neko pateikt sāk vienkārši ap....
otru kā kārtīga padomju pakaļa
ar uzdevumu dari ko gribi....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: