Neirozhu klinika...Tvaika iela

Aizsāka spanishgirl88 

Neirozhu klinika...Tvaika iela
04.11.2012 20:29
Sveiki. Kadu laiku atpakalj rakstiju, ka mani piemekle panikas lekmes un smaga depresija, pat domas par pashnavibu...
Bet gribu dalities pieredze un uzdot jautajumu...
Biju Neirozhu klinika uz 2 nedeljam, jutos tur ka makonjos, bet atgriezhoties realaja dzive palika sliktak neka pirms tam, tagad domaju, ka ir verts pameginat Tvaika ielu, jo Veldres iela ir baiga rinda, vismaz arsts ta teica...
Vai kadam, kursh ir bijis kada no shim slimnicam un klinikam ari ir bijis sliktak neka pirms tam?
Vai tiesham slimnica var labak patikt neka majas???
Par Neirozhu kliniku varu teikt to labako, viss bija super, tikai attalums liels (prieksh manis, jo ja jau ar trolejbusu gruti nobraukt paris pieturas) un ari maksa naudinju
Neko nezinu par Tvaika ielu vai Veldres ielu, tad jau redzes, kur mani nosutis, bet jautajumu uzdoshu vel...Vai kadam ir palicis sliktak pec arsteshanas klinika? Tagad esmu attapusies, ka ir vel kaut kur jabrauc,jo vakar par rokas pagraiziju, pat nezinu kapec, bet labak palika gan, tikai bail, ka tas aizies par talu...
Paldies
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
04.11.2012 21:26
Ja Tu saki,ka reālā dzīvē palika sliktāk,tad jau tas vairāk pēc psihologiskas problēmas izskatās.......a ko Tu graizi rokas?Tajā klīnikā kādus AD neizrakstīja?Tev tagad depresija vai panika?
Ja gribi griezt,labāk uzraksti forumā,parunāšana nāk pa labu,un vēl-īsti neticu,ka Tev nevar piemeklēt zāles visai ātri.Uzprasi ārstam Veldres ie. vai vari atnākt bez pieraksta arī,ja nav labi,ārsti nav neatsaucīgi,visu var sarunāt,ja ir slikti.

jekabs19@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
04.11.2012 22:08
chau, spanishgirl... :)

es biju Tvaika ielā, sen, bet man ir mazliet saikne ar psihiatriju un medicīnu, kā arī zināšanas par to arī citā līmenī, tāpēc apmēram zinu, ko var gaidīt; nezinu gan, kā tur ir tagad ar sadzīvi, bet pirms daudziem gadiem tai nodaļā bija katastrofāls stāvoklis tīri tehniski, veca ēka utt. bet tas būtu sīkums.

20. nod. vadītāja dr. Taranda ir ļoti vieda tieši zāļu ziņā. tā ir mana pieredze. bet roku graizīšanai vajadzēs psihoterapeitu, psihiatrs te reizēm maz var līdzēt.

neesi meģinājusi rokās spaidīt ledusgbaliņus?

kā pēc tam? kā kuram...
man palika labāk un arī bija krietni labāk ilgu laiku. vienīgā nelaime bija tāda, ka palātā visi cilvēki bija pēc smagām psiholoģiskām traumām, tādām, kas visus cilvēkus dzīvē nemaz neskar. slimnīcā psihologu nebija, un visas runas notika savā starpā... klausies, klausies, kamēr pats saej kņubē... tas man baigi nepatika. un tāpēc es faktiski dzīvojos mājās, bet reizi dienā gāju pēc zālēm, doks tā atļāva. zāļu blaknes arī visādas bija, bet kopumā ok. ja ir galīgi draņķīgi, tad blaknes var pieciest, turklāt tad bija vecās zāles

bet, ja man otrreiz paliktu tik slikti (tfu-tfu), es tomēr slimnīcā ļoti negribētu iet, jo kopumā tā ir drūma vieta. nav tādu zāļu, ko nevar piemeklēt ambulatori.

slimnīca dod drošības sajūtu, zināmu miera ilūziju, bet tā nav reālā dzīve.

ja Tev šitā ir, tad noteikti vajag psihoterapeitu, lai Tu nepaliec atkarīga no slimnīcas. tas būtu baigi stulbi, jauna meitene, nevajag Tev tādu likteni.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
04.11.2012 22:30
ak, un jā...

varbūt ir vērts noskaidrot, kas Tvaika ielā ir par dakteriem, may be sakarā ar Veldres ielas nodaļas atvēršanu ir notikušas kādas izmaiņas.

un ja ir galīgi draņķīgi, tad droši vien, ka slimnīca ir labāks risinājums, tur, cerams, paturēt arī mazliet ilgāk, lai gan psihiatrijai tagad ir ļoti apcirpts finansējums un katru, ko vien var, diezgan ātri izraksta, bet nu ne jau krīzes stāvoklī...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 15:50
Ivar...graizu rokas ar zhileti un lai cik stulbi tas izklausas, tad man palika vieglak, jo fiziskas sapes parnema emocionalas...
Man tur rakstija dazhadus AD, bet no daudziem bija tadas blaknes, ka murgi utt...Gaju atpakalj pie sava Coaxila bet nu jau kopa ar fluanxolu, uz nakti ir zolpidems, tas ir diezgan labs, ja neskaita naktis, kad tas darbojas vien kadas 5 vai 6 stundas, ne vairak, vinsh ir vairak ka iemigshanai
Bet runajot par depresiju un panikas lekmesm...es varetu tikt ara no depresijas, ja vien nebutu panikas lekmes transportlidzeklos, sodien pat attiecos no psihoterapijas, jo vienkarshi vairs nespeju iekapt sabiedriskaja transporta. Tas ir ka tads aplis, kura esmu iesprudusi....
esmu jau izmisuma, bet nevelos pati aizrauties ar roku griezshanu, jo var aiziet tas par talu...
Kadu laiku atpakalj rakstiju par pashnavibu, bet tagad pec daudziem uzmundrinajumiem esmu tam gandriz pari, bet mani visvairak nomoka tieshi tas panikas lekmes...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 16:44
spanishgirl88

Vitamīnus, vitamīnus... Sievai nepilna gada laikā ar vitaminčikiem izdzinu to huiņu. Brauc tagad visur un visos veidos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 19:31
Varbūt,kad tikai vitamīni vien var palīdzēt,katrā ziņā ja to trūkst,tad var būt visādas ziepes,varbūt tikai vitamīni nepalīdz,bet to nevar zināt,kamēr kādu gadu nav nopietni dzerti,nopietni nozīmē-arī skatoties kas trūkst vairāk,tur sastāva piekorigēšana var daudz dot.Jo katrs cilvis ir atšķirīgs.
A Tev tā roku griešana nedod kādas patīkamas sajūtas?Varbūt adrenalīns,dopamīns vai kkas cits,neesi mazohiste?Jeb varbūt nezini?Vispār jau,ja patīk sāpes,tas pats par sevi nav nekas traks,vispār nav nekas slikts,tikai varbūt vajag saprast vai tas asociējas ar seksu,vai tomēr drīzāk velk uz pāšnāvību,vai varbūt kāds 3. variants,bet ja Tu griešanu nomaini ar kko mazāk kaitīgu,tad jau viss ir ok.Man arī patīk adrenalīns,bet es to ķeru sportojot.
Par paniku-varbūt nebūšu tik zinošs,bet man bērnībā bij bail,fatāli bail no augstuma,tas atgāja tā kā to klasiski apraksta-kāpjot augšā.......Varbūt ka transportā Tev derētu pavadonis un kādas nomierinošas zāles,ja jutīsi,ka nekas slikts nevar notikt,pamazām varbūt aties,pavadonis varētu iesākumā braukt līdzās,beigās-otrā autobusa galā,varbūt ka tas tieši tā nederās Tev,bet-
tas viss nav nekas neatrisināms,tās problēmas nav lielas.
Kapēc Tu esi izmisumā?Redzi,komunikācija Tevi atturēja no pašnāvības,raksti,varbūt vēl kkas slikts izzudīs,vari uz e pastu,es neko tiešām netirgoju:)))) Vientuļa nejūties?Un nedomā,ka kkas izklausās stulbi,vai esi kāds ārkārtējs izņēmums.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 05.11.2012 19:54 by ivars61.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 19:55
spanishgirl, jā varbūt Tev der kādas tabletes braucienam?

un kā būtu ar pavadoni?

pilnīgi piekrītu Ivaram.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 20:53
pavadonis noteikti ir laba lieta, bet kur es njemshu tadu cilveku, kursh man visur brauks lidzi? Graizishana man no sakuma sagadaja bailes, bet ieprieksh jau zinaju, ka tikai fiziskas sapes man nonjemt emocionalas, tapec, ta ka ne ar ko neslimoju un man sapes nesagada, tad nolemu pati tas radit...
Maija parbaidiju tos vitaminus, bet it ka viss bija kartiba, ari magniju esmu dzerusi kursa veida, bet ari tas ir kartiba...
Nezinu, ko pasakt, treshdien ieshu pie arsta, tad jau redzes, ko shis teiks..vinsh jau mani grib dabut taja tvaika iela...domaju, ka ieshu ar, bija visu laiku bailes no ta, ka tur tevi uzreiz liek taja registra, tapec ar braucu uz Dzintariem, bet tagad jau ir vienalga...
Nezinu, varbut esmu kaut kada mazohiste, man dzive ir bijis daudz vardarbibas, varbut tas ir ietekmejis...
Bet tomer, kadus vitaminus jus man ieteiktu pameginat?
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 22:07
Mums ar ku ir nelielas atšķirības uzskatos-es atzīstu lielākas devas,tapēc ieteiktu Wellwoman,vai arī,jaesi no Rīgas,vari nopirkt Veselības pasaulē vitamīnus sievietēm,tur devas ir vēl lielākas.Nu,tas ir tas ko es iesaku.Lielāka deva var izsaukt sliktu dūšu iesākumā,tapēc iesaka lietot kopā ar ēdienu,vēl Tev derētu omega3 taukskābes,labākais avots ir zivju eļļa,bet linsēklu eļļa arī ir laba.Vitamīnus vari tā īpaši nebaudīt,izņemot taukos šķīstošos,bet arī tiem ir ieteicamā dienas deva,bet ūdenī šķīstošie neuzkrājas,izņemot b12,to trūkums var iestāties ātri.
Tam nav tādas nozīmes,kas ir ietekmējis un nevajag teikt par sevi-kaut kāda,Tu esi tāda kāda esi un ar to neesi nekādā ziņā sliktāka.Vardarbībai pagātnē gan ir nozīīme,bet ne tāda,ka Tev būtu jātaisnojas.Drusku jau tā var būt problēma par pavadoni,bet vai Tev nav neviens draugs,draudzene,māsa,brālis?Nevajadzētu varbūt visu dienu.
Zini-tas nemaz nav īsti labi,ka ārsts grib Tevi slimnīcā likt,varbūt viņš baidās par pašnāvības domām.
Bailes vispār izraisa adrenalīna producēšanos,tas varētu būt tas kas patīk,bet varbūt Tev patīk ka Tevi komandē,ierobežo brīvību,vienlaikus jūties drošībā?Tur varētu būt vairākas nianses,bet -lai kā būtu,Tev vajadzētu censties sakārtot savu dzīvi tā,lai tas atbilstu Tavām vēlmēm,tas nozīmē,ka vajadzētu tādu vīrieti,kas to visu nodrošina,redzi,būt mazohistei nav nekas nenormāls,tas ir normāls seksualitātes aspekts,varbūt liela brīvība un pavadoņa trūkums ir tieši pamatproblēma,plus vēl tas,ka Tu mazohismu uzskati par novirzi kas jālabo un jāuzskata par novirzi.Manuprāt Tev nevajag slimīcā,jo- neizskatās ka vajag psihiatra palīdzību,bet psihologisku,vispār jau panika un fobijas arī nav laikam psihiatra lauciņs,izņemot to,ka kādas nomierinošas zāles var izrakstīt.Un vardarbības sekas,ja tādas ir,arī ir psihoterapeita kompetence,bet bieži pietiek ar runāšanu,rakstīšanu,tāda iespēja dažkārt ļoti pietrūkst.......

jekabs19@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 22:43
spanishgirl88

Es tikai nesaprotu, priekš kam Tev vajag psihiatrisko slimnīcu? Tā Tev ir kaut kāda īpašā mazohisma forma?? Spriežot pēc Tavas spējas diskutēt forumā Tev tāda nav vajadzīga. Tu visu tāpat vari sakārtot Tev tikai vajag ar pareiziem cilvēkiem kontaktēt.

Un kas tās Tev par emocionālajām sāpēm ko Tu visu laiku piemini? Pastāsti mums ārī... Vai tas ir pārāk intīmi...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
05.11.2012 23:29
ku! un Ivaram

bet vai Jūs domājat, ka šādos gadījumos nevajag drīzāk magne B6 vai multi B strong, vai tml?
vismaz dažādi psihdakteri parasti iesaka šo...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 00:00
Nu, mans viedoklis ir tāds ka vienmēr vajag fonā lietot kādu kombinēto vitamīnu. Visi pārējie ir papildus. Kas attiecas uz vitamīnu B, tad tas gan skaitās "nervu" vitamīns taču man nav tādu ziņu, ka viņš būtiski ietekmētu psihisko sfēru. Taču es to nevaru noliegt. Bet kas attiecas un magnija un B vitamīna kombināciju tad tas varētu uzedību ietekmēt vairāk bet nu tur ir dikti jāskatās uz kuru pusi. Ja cilvēks jau tāpat cieš no izlēmības un gribasspēka trūkuma tad nez vai magniju vajadzētu lietot. Bet ja dominē nemiers un sasprindzinājums tad varētu mēģināt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 00:01
Nē,es personīgi uzskatu,ka iesākumā labāk pilnu kompleksu,tas nav gluži mans izdomājums-vnk vitamīni iedarbojas visi kopā,un arī piemēram A,C,E vitamīnu trūkums var radīt nervu darbības traucējumus,bez tam-antioksidanti ir vajadzīgi stresa radīto ķimisko produktu neitralizēšanai.Starp citu,lietojot magniju un B6 var izsaukt dzelzs deficītu,tapēc pie pirmās sarunas,nezinot vai jau tāpat nav dzelzs deficīts,negribas ieteikt šaurāku vitamīnu kompleksu,jo,piemēram dzelzs trūkums arī var izsaukt depresiju,tāpat ir atrodama infa,ka dzelzs deficīts var radīt VD simptomus.
B vitamīnu trūkumam ir raksturīgas pazīmes uz ādas-sejas āda kļūst taukaina,tāpat mati ,vēl citas pazīmes,tad B multi strong var palietot papildus,lai gan tieši B multi strong nesatur follskābi un holīnu.Vēl-B1 vitamīns var pat dot negatīvu efektu,ja trūkst mangāns.
Bet ārstiem ir savs redzējums,cilvēku redzot klātienē var spriest par to vai varētu trūkt dzelzs,mangāns vai kādi citi vitamīni.Vēl viens apsvērums-ārsts varētu uzskatīt,ka A,C,E vitamīnus reālāk nodrošināt ar pārtiku.

jekabs19@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 00:36
ok, paldies:), sapratu Jūsu abu domu...

spanishgirl...

ir viena tāda lieta, ka jāskatās, kam Tu vairāk klausi; tas nav sevišķi labs vārds, bet cita nezinu... es domāju, ja Tu saņemtos un aizkultos līdz psihoterapeitam kaut ar zāļu palīdzību, tas būtu Tev vērtīgāk nekā psihene... bet nu skaties pati, zinu, nav viegli, bet tikai psihiatram "klausot", var palikt par psihiatru mūžīgu draugu, lai gan Tev ir galva uz pleciem, lai tas nenotiktu.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 11:40
Ari tagad lietoju vitaminus, bet neredzu, ka tie palidzes...Man jau Neirozhu klinika teica, ka lielakais darbinsh bus psihoterapeitam, bet man tur ir tikai jaruna, viss jau pat ir izrunats, par visam traumam, kas bijushas, tapec man pat pec 3 meneshiem nav ko teikt vairak...domaju, ka tada gadijuma jamekle vai nu cits terapeits vai pat jau hipnoterapeits, ko jus par to domajat?
Es pie sava psihologa esmu visu izrunajusi, tagad tik maljam vienu un to pashu...
Tam tak nav vairs jegas
Bet par to hipnoterapiju esmu jau aizdomajusies,kadam ir bijusi kada saskarsme? Man interese atbrivoties no tam panikas lekmem...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 11:49
Runajot par tabletem braukshanai, esmu meginajusi viskaut ko, paliku pie vertorosan, labs, bet man ka arsts teica un pati redzu, ka man viss ir galva, ja ar mani kads ir kopa, tad slikti nepaliek, bet, ja nav tad knapi turos, citreiz pat izkapju ara nenobraukusi pat pusi, pagajusho nedelj nobraucu tik 2 pieturas ar trolejbusu un tad sapratu, ka varbut fiziskas sapec palidzes nedomat par ko citu? Nakamaja dienas pec roku graizishanas slikti mashina nepalika, kaut gan parasti ari tur paliek...
Bet to vitaminu tik daudz, ka pat gruti izveleties, laikam vajadzes jautat psihiatram rit, kadus vinsh iesaka, jo nevar jau uz savu roku, man vienmer ir bijis dzelzs deficits, bet padeja pusgada laika dzelzs ir normas robezhas...pat nezinu ko darit, man jau citreiz tiesham paliek bail, ka man slimnica patik labak ka majas...Tas jau nu nav normali...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 13:40
Tā daudzi domā, ka pie psihoterapeita tik jāiet un viss jāstāsta, un tad būs labi. Būs vajadzīga arī piespiešanās, sevis pārvarēšana.

Tur ir mazliet dziļāka fiška. Bijušo par nebijušu nepadarīsi; ja Tu graizi sev rokas, tad Tev viss tas vēl ir iekšā, nekā Tu neesi izstāstījusi, varbūt tikai sausus faktus, ar to ir jāsāk, bet tas galīgi nav viss, ir jādabū augšā sajūtas, kas bija tajos notikumos, varbūt jāizraudas, bet profesionāls terapeits tam izvadīs cauri un nekas vairs sev nebūs jāgriež.

Psihoterapija palīdz mainīt skatu uz šiem notikumiem; es neesmu studējusi psiholoģiju, tāpēc gudri nepateikšu, bet principā cilvēki ar lielu traumu turpina dzīvot kā upuri: vai nu viņi var visu uz pasaules un tā klusi grauj sev veselību, jo pilnībā nerēķinās ar sevi, vai nevar nekā un, piemēram, grauj sevi ar kaitīgām vielām utt.

Psihoterapija arī palīdz sākt dzīvot pa jaunam. Turklāt gandrīz visiem, kam ir traumas, ir arī kāds senāks bērnības mantojums, varbūt pat no tiem laikiem, ko mēs it kā neatceramies, un tāpēc daži psihiatri šīs lietas uzskata par endogēnām jeb bioloģiskām, bet patiesībā, katru reizi runājot, paveras kāda jauna apskaidrība par sevi. Tā gan ir mana pieredze, bet, cik zinu, tad daudziem tā ir. Psihoterapijā bieži uznāk mirkļi, kad gribas visu mest pie malas, dažkārt tieši tad, kad esi tuvu nākamajam slānim sevī, ko nu vajadzētu vērt vaļā, bet cilvēki tad bieži laižas prom.

Bet, ja esi dabūjis to sajūtu, ka katru reizi tiec kaut soli uz priekšu, tas kļūst pat aizraujoši, jo gribas pašam tikt pie apskaidrības, ir motīvs.

Hipnoterapija ir ok, ja palīdz, bet manas pilnīgi privātās domas ir tādas, ka Latvijā ir švaki ar labiem hipnoterapeitiem, kaut kādi kaktu augstskolu diplomi vai pilnīgi neatbilstošs telpu iekārtojums; nu nevar strādāt hipnoterapeits polenē, kur visu laiku gar durvīm aulekšo citi sirdzēji.

Turklāt hipnoterapija reizēm ir jāatkārto, tas nav uz ilgu laiku, un tā nav dzīļu psihoterapja, kas uzliek cilvēku uz izaugsmes takas, tam ir jāmeklē vēl citas metodes. Manuprāt, kā jau teicu, tā ir ok, bet pameklē google, es savulaik skatījos un biju pārsteigta, cik Latvijā tagad par to ir sliktas atsauksmes, kas, es domāju, nav pašas hipnoterapijas dēļ, cik vāju praktiķu iemesls.

www.psihoterapija.lv psihoterapeitu sarakstā ir minēti vismaz divi hipnoterapeiti, ja nauda paŗāk nespiež, vari aiziet un aprunāties – kā patīk, vai vari noticēt šiem cilvēkiem. Vismaz es vienmēr kuļos prom, ja kāds mani kaut kur grib ievilkt aiz ausīm un mēģina teikt, ka bez viņa ar mani cauri būs. Tāpat var patestēt "parastos" psihoterapeitus, pamēģināt pašai atrast.

Turklāt cilvēks savu garīgo izaugsmi var veicināt dažādi; katram mazliet savs, citam palīdz baznīca, kaut vai sabiedrības dēļ, ir cilvēki, kas nododas meditācijām un līdzīgām praksēm, arī viņi saka, ka ir daudz no tā sev guvuši; padomju laikos tādu psihoterapeitu nemaz nebija, un esmu sastapusi pārsteidzoši daudz ļaužu, kas atzīst, ka ir meditējuši un ka tas viņus ir paglābis no lielām nelaimēm.

Tā kā padomā pati arī, palasi pieredzes, varbūt kaut kas aizķeras, kad Tu jūti, jā, tas varētu būt mans, nevis tikai cerēt, ko nu viens psihiatrs pateiks.

Kopumā nesaku nekā slikta par psihiatriem, bet viņi dažkārt domā, ka viņu uzdevums ir visu cilvēkam noteikt un ka pie viņiem nākošie ir galīgi glupi duraki, piemēram, lai viņi neiet pie homeopātiem, dziedniekiem utt., domāju, ka tā nav viņu darīšana, mēs esam tik dažādi un katram savi ceļi. Vislabākā pieredze reizēm ir arī kļūdīšanās.

Vitamīnus vari vienkārši palūgt aptiekā, kādus kompleksos, ar minerālvielām; pasaki cenas diapazonu, un viņi iedos. Doki var nemaz nezināt, kādi vitamīni atkal ir ienākušies no ražotājiem :) protams, aptieķnieces grib notirgot, bet viņas vismaz zina, kas viņām ir, un nav jau tā, ka viņas tikai grib kaut ko neejošu iesmērēt.
Pūkaine
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 16:52
spanishgirl88 Rakstīja:

> gan, tikai bail, ka tas aizies par talu...
> Paldies

Patiesībā izklausies prātīga, jo baidies, ka azies pa tālu. Un attiecībā uz tiešo jautājumu, es esmu no tiem, kas noteikti pretotos tai idejai, par slimnīcu. Jo man šķiet, es tur tikai slimāka kļūtu tādā vidē. Labāk izmantotu te jau ieteiktos variantus.
Gribēju jautāt, vai Tev arī ejot ir slikti? Vai tikai vairāk sab. trasnportā?

Kad man pirms vairākiem gadiem bija pasmaga depresija un galīgi salūzis organisms, likās, viss, nekas vairs mani neglābs. Es izmantoju iespēju labprātīgi (stulbi skan) pabūt kādas 10 dienas Neirožu klīnikā. Uz tā fona es toreiz jutos nepieklājīgi vesela gandrīz. Katrā ziņā, daudz labāk kā daudzi. Un sapratu, ka mani ļoti ietekmē vide, gan pozitīvi, gan negatīvi.
Un pārliecināja neiroloģes teiktas, ka viņai neizskatās, ka man noteikti būtu jāguļās tik smagā slimnīcā iekšā, lai gan panikas lēkmes un citi sliktumi bija gandrīz katru otro nakti un ļoti pamatīgi.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 17:58
ļoti veselīga un gudra pieeja:

panikas lēkmes katru nakti, bet "tik smaga slimnīca"... jā, ar tādu pieeju var tikt uz priekšu... vispār jau ir labi, ja tieši dakteri ir tie, kas atbalsta neiet, nevis stumj iekšā.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
06.11.2012 19:31
spanishgirl88

ar vitamīniem nemaz tik baigi plaša izvēle nav,vismaz ar tiem,kur ir visi vitamīni un mikroelementi,vieglāki skaitās livol multi total,arī apovit,tad wellwoman ir lielākas devas un vēl lielākas-manis pieminētie vaeselības pasaulē,cenas parasti atšķirās atkarībā no daudzumiem,kas ir iekšā,jo nekādi īpašie brendi tie nav.
Vitamīni var palīdzēt,bet kā jau teicu-Tu arī vari nekādu uzlabojumu nejust,bet Tu vari nezināt ka tie ir novērsuši iespējamo pasliktinājumu,citas problēmas,vai-ka pēc 10 gadiem Tu varbūt teiksi-labi,ka toreiz lietoju vitamīnus,saproti-jebkurā gadījumā-tie nav kā fenazepāma tablete-iedzēru un stress pazuda,bet tie arī neļauj brīviem radikāļiem graut organismu,tie neļauj iestāties virsnieru nepietiekamībai no stresa.
starp citu-par dzelzi-ja ir bijis dzelzs deficīts,tad jāskatās vai kkas no anēmijas simptomiem tomēr neizpaužas,jo anēmija var būt arī,ja dzelzs ir normā.
saistībā ar dzelzi var noteikt hemoglobīnu,feritīnu un paša dzelzs daudzumu,bet bieži ir tā,ka analīzes ir labas,bet pēc simptomiem ir izteiktas anēmijas vai dzelzs deficīta pazīmes,tai skaitā depresija,tur var būt ka anēmija ir no b12,b9,b6 trūkuma,vara trūkuma,un dažreiz ir grūti pateikt kapēc tieši,ja ir bijusi anēmija,tad to vajag regulāri pārbaudīt un arī pašai paskatīties pēc kā ārsts saka,ka viss labi,ja ir noteikts atsevišķi hemoglobīns vai feritīns vai dzelzs,tad ir jāzin kas ir noteikts,un anēmijas pazīmes ir jāpazīst.
Sevišķi arī tomēr vari nepaļauties ko ārsts ieteiks no vitamīniem,jo-visi neiesaka,neiesaka dažkārt domājot vai pacientam nauda pietiks,ir arī dzirdēts,ka ārsts pasaka-vitamīnus nevajag.....Runcene jau arī ieteica-sarēķini ko vari atļauties un lieto.

jekabs19@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 19:09
Es parbaudiju ari ferritina limeni un hemoglobinu atseviski, ar vitaminiem to limeni uzlaboju, bet no ta jau panika lekmes nepazuda...
Nakamnedelj treshdien man jabrauc uz Veldres ielu, kadu menesi pagulet, pie tam man arsts lika apsolit, ka tur rokas negraizishu, jo psihiatriem un citiem arstiem ir jaievero kaut kads 68.pants, kursh nosaka, ja cilveks rada kaitejumu sev, tad arstam ir visas tiesibas, pat bez pacienta piekrishanas ievietot psihene...vismaz ta es nopratu...
Braukshu ar, paskatishos, varbut iepatikas...bet par roku grieshanu arsts nebija sajusma, izradas mana psihologe bija to vinjam pateikusi, es jau negribeju vinjam teikt, bet izradas vinsh jau to zinaja...jutos stulbi, jo uz jautajumu, kas man rokai, pateicu, ka kakjis saskrapeja un biju ar apsaitejusi vinju. Bet jasaka, ka pedejas dienas velme griezt vinjas ir pieaugusi, bet nevareju darit, jo bralis blakus visu laiku blakus atradas...
Zinu, ka slimnica nav izeja, bet man ir jatiek ara no majas, tad jau redzes ka tur tas visas lietas daras, teica, ka tur lidzigi ka Neirozhu klinika, un galvena arste ir Taranda, par kuru neesmu dzirdejusi labas atsauksmes sheit...
Man ir tada sajuta, ka gaidu slimnicu ka Ziemassvetku davanu, jo bushu ara no majas...izklaisas noteikti kaut ka slimi...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 19:39
spanishgirl88

Varbūt Tev vajag to savu mazohistisko enerģiju vērst par labu un likt lietā? Ir tak sadisti kas meklē mazohistes... Varēsi realizēties... Sasiešana, pēršana, fistings, liela apjoma klizmas, caurduršana, aizšūšana, visādi citādi sodīšanas veidi... Būs puņķi un asaras un nebūs laika par emocionālajām sāpēm domāt...

http://en.wikipedia.org/wiki/BDSM

http://bdsmriver.blogs.lv/

http://xhamster.com/channels/new-bdsm-1.html

http://www.tubetrooper.com/search/?q=BDSM&kwid=5476&c=1&lid=1

Un nevajadzēs nekādu neirožu klīniku :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 19:39
Taranda ir pastingra, bet gudra, viņa bija mans pirmais doks, izvilka no pilnīgas bedres. Psihiatram ir jābūt arī ar krampi.

Bet tas, kas notiek starp Tavu psihiatru un psiholoģi, piedod, ir pilnīgs sviests. Neko psihologs nedrīkst nevienam teikt. Viņi ir savstarpēji pazīstami? tas ir pilnīgi neprofesionāli. fui.

Mana psihiatre nekad nav zinājusi, kas ir mans terapeits un otrādi, tur nav nekādas komunikācijas, nav intereses vienam par otru.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 19:51
Mani nesaista tas, ka mani kads cits varetu griezt...

Manu psihologi ieteica mans psihiatrs, vinji ir pazistami, bet psihiatrs uztraucas, jo pats psihologs vinjam vairakas reizes bija zvanijis un teicis par manam tieksmem...
No otras puses es savam psihiatram nevaru izstastit to, ko stastu psihologam un man ir vieglak, kad kads cits vinjam izstasta, ka es jutos, vai ari man vienkarshi bail teikt psihiatram tadas lietas...pie tam, pirmas reizes psihologs prasija atlauju vai var pateikt psihiatram par manam pashnavibas tieksmem un es atlavu, jo nevareju pati to pateikt.
Man vienkarshi bail, ka psihiatrs pateiks, ka man visi nav majas un ieliks vel taja "psihiski nelidzsvaroto saraksta"...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 20:13
spanishgirl88
A kas mājās-Tev nav savas istabas,vai nelaiž āŗā?Itkā jau kļūst skaidrs,ka uz slimnīcu raujies lai tiktu prom no mājas......Tev ar mājām saistās tās ciešanas pagātnē?Manupŗāt slimnīca ir īslaicīgs risinājums kur notīties.

jekabs19@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 20:21
es majas vienkarshi esmu vientulja, bet lai aizietu stradat vai atpusties ir jabrauc ar transportu, tas ir ka apburtais loks, slimnica vismaz ir ar ko parunaties.
Dzivoju kopa arb brali bet vinsh nak majas, kad es eju gulet, ta ka vienkarshi sakot, esmu vientulja...
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 20:26
Kur tad Tu dzīvo,ja tas nav noslēpums?Vari rakstīt ļoti aptuveni,Un kapēc Tu tik maz raksti šeit?Nepatīk īsti?Tu varētu izrunāties vismaz.Jo no slimnīcas uz slimnīcu-tā taču arī nav dzīve.Tev ir brālis,neviena cita nav?

jekabs19@inbox.lv
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
09.11.2012 20:30
spanishgirl, tā ir cita runa, ja bijāt vienojušies, tad ok, atsaucu savu kritiku...

bet Tev vajag runāt un runāt, tas ir ļoti svarīgi... Tev ir šausmīgi daudz uz kakla.
Re: Neirozhu klinika...Tvaika iela
10.11.2012 13:49
Runcene...ja..atlavu psihologam stastit par savam domam, jo psihiatram nav drosmes pateikt...pie tam kabineta esmu pilnigi citadaka, bet majas jutos un uzvedos savadak. Piemeram, pie psihiatra griezos ar stastinju par nomaktibu un sliktu miegu kaut gan patiesiba gribejas taja mirkli pakarties...

Ivar...
dzivoju tagad kopa ar brali dzivokli Purvciema, no gimenes man atbalsta nav, varbut tapec tik maz runajos, jo baidos, ka vinji varetu uzzinat par manam pashnavnieciskajam domam un ricibam... Gimenei nav pat nojausmas, ka esmu meginajusi taisit jau 2 pashnavibas...pie tam man bralis citreiz ieiet shaja foruma un ierec par visiem...vinsji nesaprot, ko nozime panikas lekmes vai depresija...vinji to uzskata par slinkumu...

Es jau esmu tik izmisusi, ka gatavojos iet pat pie dziednieka kadu dienu, pie kura nekad ieprieksh nebutu gajusi...
Nezinu vai vispar vinjiem esmu kadreiz ticejusi...vai/un pie hipnoterapeita
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 7?
Ziņa: