Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.

Aizsāka julija1 

enfu

uzsien bantīti
un priecājies

nevis tu veido ģimeni get "ģimene" cenšas tevi veidot
kopā ar draudzenēm un nevis tevis dēl???
bet tapec lai draudzenes justu lidz un palīdzētu

jo tava zēllā sauja smirdīgu čuru kas vajdzētu būt palikusi no tavas
bikšupriekšas nez vai ir cīņās vērta

kautgan tā ir viņu uzvara...
un neko daīŗīt...

vienkārši strpro sieviešu vŗiešī čurā biksēs
jo viņas ciest nevar vīriešus :)

kāširu
jo ir sarkanas bietes
tāpat kā prostitūtas ir biseksuālas
tjipa tas pats tikai atļauj paņirgāties par večiem paņemot naudu
un brīnās ka par viņjam ņirgājas
daudzmaz vīŗieši kuriem sūdaina pakaļa neliekas erotiska

nu bez pus pudeles
vai kādas ripas
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 07:32
Es uzaugu bez mammas. Mani audzināja tētis, viņš bija prasīgs pret mani, rūpīgs un gādīgs, protams, ka viņš mani mīlēja, bet klaji izrādītas mīlestības ikdienā nebija un man tas pietrūka. Savus bērnus audzināju tā, lai jūt, ka viņus mīlu. Un tagad varu baudīt iesētos mīlestības augļus, tādu pat mīlestību saņemu no bērniem atpakaļ. Un šobrīd tas ir vienīgais labais, kas ir manā dzīvē, vienīgā jēga izturēt dzīves grūtības.

Bet nu stāsts nav par mani kā tādu, bet gan bērniem kā dzīves laimi, kad tie auguši mīlestībā.
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 12:12
aberz, jā es pareizi neizsteicos, bet pamā gribēju pateikt to pašu. Īstenībā mani audzina bērni! Viņiem paliekto lielākiem, liek saprst, ka ir kautkas jāmaina, viņi paliek gudrāki, un vairs nevar piedzerties.
mad smīkņādams
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 14:44
...ko nozīmē - neizsteicos???...ja jau paliek gudrāki, tātad pirms kāda laika bija dumji???...ak, enfuego, enfuego...
...aberz izrāva man domu no pirkstapakšas...nja...
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 17:52
mad tev nav bērnu un tu to nesapratīsi, bērni paliek gudrāki, tādā ziņa piemēram, vairs es nevarēšu atrunāties ar to ka bija svētki es dzēru, vai man jāiet pa darīšanām un esmu mājās atnācis piedzēries, viņi zina ka alkohols ir slikti, un melot nav labi, man tagad ir jāseko līdzi ko es daru, jo savādāk, bērnu dārzā viņi stāsta audzinātājām visu, tādi tie bērni ir!

ak mad, mad!

Es atzīstu es nebiju gatavs tik lielam ģimenes pieaugumam, jo jūtos vēl neizaudzis un plus vēl tie psih traucējumi, ir grūti sevi mainīt, savus ieradumus un paradumus. Es pat dažreiz nezinu ko lai atbildu s;ikajai, jo viņa uzdod tādus jautājumus ka es vnk abstulpstu un nezinu ko teikt!



Edited 2 time(s). Last edit at 11.11.2012 17:55 by enfuego.
nu ja visp
bērni ir bērni
pavisam cita pasaule paliek
viņi neļauj domāt saka pašī kas un kā vaig utt

bet visu laiku aizņem
visp laikam bērni ir zāles pret daudzām kaitēm
sievietes ar i pec berna par daudzmaz cilvķiem paliek tikai
ja nesāk bišumāti vai zirnekli tēlot
mad uzjautrinās
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 21:28
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad tev nav bērnu un tu to nesapratīsi,
...patlaban blakus nav gan...kgan viens te blakus rūmē gulšņā...visi pārejie jau plašajā pasaulē...

...bet šī ir vnk pareizrakstības pērle!!!...
> es vnk abstulpstu
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 21:39
Jā atradies bērnu audzinātājs, interesanti vai tu ar viņiem arī sarunājies citplanētiešu valodā???
mad uzjautrinās
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 22:12
...enfuego, bunbulīt, iestājies vismaz trešajā klasē un pamācies kādus pāris gadiņus...varbūt tad sāksi saprast pieaugušo sarunas...:)...savādāk enfuego man sāk atgādināt sivēntiņu, kurš par varas makti grib iespraukties lielo onkuļu sarunās, bet prātiņa un auguma nepietiek - lēkā zem palodzes kā pirdiens uz pannas...
...enfuego, sīkais, nepiediršam vairāk tematu...:)

...bet...mani sāk interesēt šīs tēmas aizsācēja...nezi, vai pie altāra vedējs briljanta gredzenu jau ir sagatavojis???...vai topošā māmiņa sajēdz, kur ir ieķēpājusies???
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 22:17
Da labi netirs pieaugušais! Normāli pieaugušie šeit forumā netupī un nerunā, ka es uzjautrinos, vai apdirsos. Bumbulīt tev paebalniku vaig tas arī viss. Sen nēsi pa muti tabūjis, tapēc ka viss ko tu runā ir tīrais blefs, pilnīgākā diršana, es arī māku gudri runāt, tādi kā tu gudri runātāji, parasti neko vispār dzīvē nemāk. Bumbulītis b le.

Runā vismaz Latviski, lai tevi var uzstvert kā normālu cilvēku, nevis filozofēt ar mīklainiem vārdiem, kautko mēģini te gudri pateikt, un mums jādomā ko mad ar to domāja, un kad saprotam, tad mēs tevi uzskatam tjipa par gudro un pareizo, da nesūda tu nezini.

Parādi savu ģimi es uzreiz pateikšu kas tu pa sūdu esi, parādi draugiem.lv mēsls tāds. Es varu, vai tu vari?? Nevari jo tev nekā nav, tavi sūdi tikai pie kuriem esi pielipis uz mūžu. Es minēšu, tu esi tievs salaga ar kompleksiem, kurš to kompensē šadā veidā. Jo redz dzīvē tavi sūdi tevi visu dzīvi ir mocījuši, tas arī viss. \

Administrācija piedodiet gribējās izlādēties, pietiek jau ar savējiem esmu izārdījies. Mad vnk jau aknās sēž, tēlo te Černobiļas izdzīvojušo.



Edited 6 time(s). Last edit at 11.11.2012 22:24 by enfuego.
...centos skaidri izrunāt enfuego uzrakstīto: uzstvert...hm,ar ceturto reizi sanāca:DDDDDDDDDDDDDDD
mad labsajūtā
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 23:43
...iekniedēju biezpienu ar ķiplociņu, ceptus karfelīšus ar baklažāniem, tomātiņus...kaifs - pilnīgs...uzsitīšu pāris teikumus un izsmēķēšu kādu cigareti, izdzeršu mazo tasiņu ar kapeju...

...enfuego, sīkpirdi, iemācies pareizi rakstīt, ja gribi onkam kādu sūrāku vārdu pateikt...:)

...klau, Tu žurkas vairāk neindē???...
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 23:50
Netirs visu tu saprati, neatmazivaisa ar pareizrakstību. Mesls ķiploku iekniedējs, Atradies te Rūdolfs Blaumanis.

Mad paradi savu bildi un es nolasīšu kas tu pa sūdu esi? Mīkstais?? Esi vecis takš ar pautiem?



Edited 2 time(s). Last edit at 11.11.2012 23:52 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 23:52
...tiš, pagāns, tiš...:)
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 23:52
ha neizdevās tev nekas ar tevīm karo4 viss ir skaidrs. Onka cik tev gadu vismaz pasaki lai zin cik vecs sūds tu esi?



Edited 1 time(s). Last edit at 11.11.2012 23:53 by enfuego.
...enfuego, saldumiņ, tad kad iemācīsies rakstīt un izteikt savu domu bez bezgala atkārtotiem labojumiem, varbūt atklāšu Tev savu daiļo vaigu...līdz tam laikam lēkā zem palodzes, mazulīt, un pieņemies prātā...
...sīkpirdis...:)
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
12.11.2012 14:59
Neko tu neatklāsi, jo tu esi mīzelis, jo kaunies no saviem kompleksiem, lielpirdis. Ei podus labāk salabot.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 15:00 by enfuego.
...man kompleksu nevaid...esmu ideāls...
...tā, mazliet pakasoties esmu atveldzējis savu dvēs'li...labi, ka pasaulē ir tādi naivi enfuego...vismaz reizēm nav garlaicīgi...
...bumbulītis Tu mans (ja varētu, paburzītu Tevi aiz vaidziņiem)...
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
12.11.2012 19:19
Gudrāks klusē, tu laikam nēsi viens no tiem. Kaut arī esmu sīkais, bet visu cieņu, tu atrodies šeit starp sīkajiem un debīlajiem, diemžēl tāda ir tā reaitāte, padodies beidzot, un beidz slēpties :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 19:20 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
13.11.2012 22:12
...enfuego, bumbulīt, nobeidzot šo visnotaļ patīkamo vārdu apmaiņu, paudīšu savus secinājumus...bet pirmkārt - še ganās visnotaļ normāli kustoņi bez debīlisma pazīmēm...un ir tikai viens rumpis, kuru varētu piepulcināt šai kategorijai...un tas esi Tu...arī dristu vidējais vecums jau stipri pārsniedzis sīko līmeni...un tagad - kapēc uzskatu Tevi par debīlu???...tūlīt paskaidrošu...ak ta esi narkomāns???...varbūt...drīzāk gan toksikomāns, kurs rijis visādus sūdus lai saķertu kaifu...bet kladzini, kā gailis uz sūdu čupas - ak, es beidzu kaifot, ak, es nabadziņš (vai varonis, kā nu kuro reizi)...un vērojot Tavu gaudu dinamiku reāllaikā, redzu, kā pašaprotamu athodņaku Tu pārvērti par sevis žēlošanas instrumentu ar visām izrietošajām sekām...un tad vēl pareizrakstība!!!...un savā kleinajā valodā Tu vēl te dirs par kkādām gimeniskajām vērtībām???...pirms kāda laika tieši Tu grasījies iet prom no savas bietes pie citas kazas, kurai esot vairāk mantas...pats sevi zāļo, pats kliedz, ka sūdīgi...da ko te...:)

...un nesāc man te kladzināt, ka kāds te sadusmojies utt, utt...labāk pieturi savas žaunas, mizkastniek, un beigsim šo balagānu...:)

...sārtvaidzīt manu saldeno...:)
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
13.11.2012 22:45
Es nemaz neuzstveru tavu teikto par apvainojumiem, tu vnk kā jau dabīga cilvēka reakcija, meģināji aizstāvēties, tas ir tikai normāli. Jā man ir nestabils psihiskais stāvoklis, tas arī ir normāli jo esmu mētājies no viena stūra uz otra, un es nemaz nelecu priekšā lielajiem, un te neviens man neliekas lielais. Ku!, Runcene, un vēl te daži normāli pieauguši cilvēki. Bet tu mad esi samoģelinijs. par toksikomāniju tu spried galigi garām, riju tikai to kas man gāja pie sirds, un man līmi ostīt un benzīnu gan nebija pie sirds, arī heroīns man nepatika, tā kā nemuldi galīgi garām. Un es vairs nēsmu mistkasnieks, to ka es darbu darīju bērnu labad dēļ būtu vismaz izsturējies ar cieņu. Tev to tāpat nesaprast, tu pats tiko apstiprināji ka esi itkā pieaudzis, bet tanī paša laikā nesavaldījies un izklausījies kā apvainojies pusaudzis.

Jā, pareiz rakstība man klibo, vispār pēdējā laikā kladzinot pogas es izlaižu burtus, jo domas skrien pa priekšu, un neuzspēju uzspiest visus burtus vienlaicīgi ar domām, un no neizglītota 9 klastnieka arī neko labāku nevar arī sagaidīt.

Paskaidro vārda tulkojumu debīls?? Redz nemētājies ar vārdiem ja pats nepārzini valodiņu, pareizrakstītājs atradies. Tagad sēdi visu dienu un domā ko man atbildēt, ā nē es jau zinu ko tu teiksi. Un man nav žaunas bet žoklis, tu nu gan esi starp zvēru baru audzis, fui pazūdi uz fermu no kurienes esi nācis.



Edited 3 time(s). Last edit at 13.11.2012 22:50 by enfuego.
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
13.11.2012 23:00
mad tu esi viskaitinošākais un vis provocējošākais no forumiešiem.
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
14.11.2012 12:51
julija1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tu ko iegusti no beerniem?? neko , kaa
> tikai rupeties par vinju

mazā muļķīte :)

__________________
dr.puce@gmail.com
mad labsajūtā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...iekniedēju biezpienu ar ķiplociņu, ceptus
> karfelīšus ar baklažāniem, tomātiņus...

Ooooo, arī gluži manā gaumē. :) Tikai kapeju nedzeru.
Ķiplociņu ēšanu uzskatu par vienu no priekšrocībām darbam mājās! Vienkārši ideāli! Saņem pa telefonu pasūtījumu. Dari savu darāmo. Kad darbs tuvojās nobeigumam, pāris dienas iepriekš pārstāj ēst veselīgi aromātiskas vielas un stiep darbu nodot! Nu gandrīz idille!

Ja tik būtu stipri vairāk tā darāmā. Bet mad ēšanas gaumi novērtēju pozitīvi. Jau vienreiz aplaizījos par koleģiālo gaumi.
Starp citu, nezinu kā citiem, bet man to ķiploku pie ēdamā gribās tieši tad, ja ir kāds stress. Vai mājās kāds ir nokaitinājis! :P
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
14.11.2012 13:41
Pūkaine Rakstīja:

> mad labsajūtā Rakstīja:
> --------------------------------------------------
>
>...iekniedēju biezpienu ar ķiplociņu, ceptus
> karfelīšus ar baklažāniem, tomātiņus...
>
> Ooooo, arī gluži manā gaumē. :) Tikai kapeju
> nedzeru.
> Ķiplociņu ēšanu uzskatu par vienu no
> priekšrocībām darbam mājās! Vienkārši
> ideāli! Saņem pa telefonu pasūtījumu. Dari
> savu darāmo. Kad darbs tuvojās nobeigumam,
> pāris dienas iepriekš pārstāj ēst veselīgi
> aromātiskas vielas un stiep darbu nodot! Nu
> gandrīz idille!

Pilnīgs āmen. bet man pat nekur nav jāiet, lai darbu nodotu. FTP serveri un e-pasts ir paši labākie izgudrojumi, bet ļaužos jau ir jāiet, un tad, manuprāt, pietiek ar vienu dienu atturības.
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> julija1 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > tu ko iegusti no beerniem?? neko , kaa
> > tikai rupeties par vinju
>
> mazā muļķīte :)


Nevaru nepiekrist.
Ilonaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> puce Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > julija1 Rakstīja:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > tu ko iegusti no beerniem?? neko , kaa
> > > tikai rupeties par vinju
> >
> > mazā muļķīte :)
>
>
> Nevaru nepiekrist.

savi plusi ir
bērni ir feini tikai egoisti baigie
viņi smaržo dīvaini smaida kad notiek kautkas labs
visādas blēņas dara, priecājās un bēdajās par citām lietām kā mēs
bērna acīm visām leitām ir citāda nozīme, pie tapierod un pasaule izmainās

bērni seko līdz vecāliem pēc davas morāles ir piederīgi pie visa kas notiek un parasti
uzspiež savu viedokli un beiži vien tas ir pareizāks nu pie lielakas laimes noved

par bērniem maksās naudu, mainās vide kurā cilveks grozās, citaindustrija ar visadiem pabastiem
zālēm skolām, pārdzīvojumiemun intrigām, daudzmaz nopietnu cilvēkusbiesrība
reizēm aŗi palidz ... cilvēks kļūst +tīvs tādiem parasti atmostās + talanti kas pievelk civlēkus
arī ar naudu un kotik vēl

utt
sievēitēm ar bērnu pievērš uzmanību cita tipa vīrieši
biežī vien sliktie atšujās kad ierrauga bērnu, viņiem ir bails no bērniem
jo sliktie pasī ir bērni :) viņiem ir kauns no tās sajūtas

skiltās puses ir pilnīga atkaŗība
kautgan ja grib tikt vaļā no atkarībām viens variants ir
iekulties citā atkaŗibā...

utt
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
14.11.2012 20:22
aberz drīkst iečekot tevi draugiem.lv ??? Garantēju pilnīgu konfidencialitāti, tu to zini!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.11.2012 20:22 by enfuego.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz drīkst iečekot tevi draugiem.lv ???
> Garantēju pilnīgu konfidencialitāti, tu to
> zini!


profils dzests
facbuks ari

uz epastu vien var
:)
kofidenciali
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
14.11.2012 23:35
okei d.sneiders@inbox.lv un es tev arī iedošu draugiem.lv profilu saku godīgi, lāsēns un Runcene jau zina!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: