Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.

Aizsāka julija1 

Un vēl labāks piemērs ir Amerikas labākais reperis-Eminems. Viņš uzauga graustu rajonos, mainīja skolas, tika izsmiets un sists, abi ar mammu mainīja dzīvesvietas, jo nevarāja nomaksāt īri u.t.t. Tādi parasti izaug par sliktiem zagļiem. Bet viņš kļuva slavens visā pasaulē. Te nu bija padibene. Nešaubos, ka tie ''krutie'' puišeļi smagi tagad nožēlo, ka neviens no viņiem nepiegāja pie viņa un nepadeva roku, kad viņu spārdīja un slēdza skolas skapīšos, kā to rāda Holivudas filmās (viņš bij gana tieviņš) :D
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 00:08
Jā jā, tas ka visi reperi ir nākuši no sliktiem rajoniem un izsitušies bez naudas, tas ir tikai tāds blefs, lai ticētu viņa talantam! Es neticu ka kāds no tiem reperiem ir gājis caur šaušanām un smagas cīņas lai tiktu kautkur tālāk, viņi pēc dabas ir slinki, māk tikai repot un basketbolu spēlēt, slinkie afroamerikāņi, labi bet tas ne par EMINEMU!
mad satriekts pīšlos
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 00:25
...ja saku - feiss, nevis seja, tad tas iederās pie paustā...labi pārvaldu savu valodu, lai varētu atļauties sānlecienus...un ja kādam asinīm aizlejas acis, ja cita paustais neatbilst viņa sapratnei, tad...nja...

...padibenes???...ja Tev apzīmējums "padibenes" asociējas tikai ar naudas trūkumu rēķinā un dzīvokļa neesamību pilsētā, tad skumji...padibenes nav sinonīms - trūcīgs...hmm...pašai ar naudiņu tā knapāk, ja tā lec uz ecēšām???...

...par goda vīriem...zinu buntīti tādus...90 tajos bijām uz vienas starta līnijas...

...un pēdejais...Ilonaa, es kā vecs mamuts varu Tev teikt, ka katram savas prioritātes...bet priekšstats par bērniem, kā dzīves piepildījumu?!?...kultivēts štamps...tāpat kā - līdz nāve mūs šķirs...

...bet tēma bija par citu, bumbulīt...nu dzemdēs meituks sīko...ne pārāk gribētu...ne pārāk gaidītu...lai tikai piesietu džeku...nja...tālākais scenārijs???...staltais jauneklis meituka gaidību 8 mēnesī pasūta jumpravu dirst un aiziet pie citas...nu labi, mazliet vēlāk...22 gadi???...čābiski, ja nav specialitātes un darba...sīkais šajā gadījumā noliek topošo māmiņu visneizdevīgākajā starta pozīcijā...labi, ja scenārijs cits - mazliet vecāks vai gudrāks tēvainis ar stabiliem ienākumiem vai stabilu dzīves redzējumu, kurš topošo māmiņu balsta no visām pusēm, liek mācīties, nostāties uz kājām kā personībai...tad viss ir kulē...pazīstu divus tādus pārus...tikai divus...savos 96 gados...

...vot tā, Ilonīt...ak jā, kas par barbarismu!!!
...lūk tā...vai tas jau ieaijā Tavas ausis???....vai gana pareizi???
mad uzjautrinās
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 00:28
...trešais scenārijs - bāleliņš izrādīsies enfuego tipa irsis...
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 00:40
hmm,kultivēts štamps,a saki,mad-nafig Tu dzīvo? kāda vella pēc?nu?

jekabs19@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 01:00
...dzīves jēgas meklētāji???...tādas nav...sekojoši - atbildes nav...vienkārsi dzīvoju...:)
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 01:08
Nu,redzi-Tev nav,a citiem ir.Bet jautājums bij-nafiga dzīvo?Kāda jēga,ka nemirsti šodien,bet pēc 20 gadiem?Tāpat vien gribas grūtības pabaudīt?

jekabs19@inbox.lv
Mad, ja runa par autori, tad rodas jautājums, kāpēc viņa abortu neizdarīja. Dēļ citiem? Tiešām? Man gan neticās, ka sieviete, kas tik tiešām ir nolēmusi, ka NEGRIB bērnu, patur to dēļ citiem. Tātad pati apzinās, ka sirsniņā tomēr grib... Un netraucē bērns mācīties un strādāt. Arī tad, ja vīrietis izrādās lupata un pat izšķiršanās gadījumā bērnam uzspļauj.
Nē, par naudas trūkumu es noteikti nesūdzos. (nesaprotu gan, kāpēc tevi tas interesē), bet gudrs cilvēks no jebkuras bedres ārā tiks. Tie kas skolās muļķi laiž, bieži atjēdzas kā krāvēji, bet tie, kas mācās un tiek saukti par zubrīšiem pēctam pelna miljardus ar i-phoniem un tamlīdzīgām lietām. :) Der padomāt, vaine? Tāpēc jā, ''padibenes'' man saistās ar cilvēkiem, kam nudien nav naudas. (Bet tikai ar tiem, kam nav arī prāta līdz naudai nokļūt).
Jā varbūt tev dzīvē jēgas un prioritāšu ir maz, bet citiem tas ir svarīgi. Sauc mani par vecmodīgu, stulbu, naivu, sapņotāju vai kā citādi, ja tev tā gribās, bet es noteikti negribu dzīvot dzīvi, kurai nav jēgas, mērķu un piepildījuma. Es gribu nosirmot un dzirdēt mazbērnu smieklus. Es zinu, ka mani jau rīt var notriekt mašīna. Bet tas nemaina to ka katra mana mūža diena pietuvina mani maniem mērķiem. Pat tad, ja mani dzīve apstādinās tikai pusceļā, es nebūšu savu dzīvi pavadījusi eksistējot.
Es uzaugu bez tēva. Mamma mani audzināja pilnīgi viena. Un viņai tas godam ir izdevies, viņa man ir sniegusi morālo/finansiālo un fizisko atbalstu katru brīdi, kad man tas ir bijis vajadzīgs. Un es lepojos, ka tieši viņa ir mana mamma. Un meitenes dzīve nebūs sagrauta tikai tāpēc, ka vīrietis izrādīsies par vāju, lai nopirktu pamperus, apskautu savu bērnu un katru dienu pateiktu, ka viņš ir mīlēts. Meitene nenomirs dēļ tā, ka pēc darba viņu mājās gaidīs viņas un viņas mīļotā (kā viņa saka) bērns. Tas nepadarīs viņas dzīvi ne drusciņas sliktāku vai nožēlojamāku.
Es nenoliedzu, ka ir sievietes kurām bērnus pat uzticēt nevarētu, bet intuīcija (kas man ir ĻOTI labi attīstīta) man saka, ka ar šo sievieti viss būs kārtībā un ka viņa nebūs tāda māte, kas bērnam saka, ka viņš ir lieks un kuras bērns izaugtu par maniaku. :) Ja viņa mīl vīrieti, tad, ieraugot viņu bērniņu ar viņa acīm, degunu vai zodu, viņa nespēs teikt, ka viņa bērniņu nemīl. Viņa ir apjukusi tagad. Viņai ir bail. Un tas ir normāli, tā gadās.
mad dzerdams tēju
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 02:51
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu,redzi-Tev nav,a citiem ir.Bet jautājums
> bij-nafiga dzīvo?Kāda jēga,ka nemirsti
> šodien,bet pēc 20 gadiem?Tāpat vien gribas
> grūtības pabaudīt?

...divi rumpji krīt no augstas kraujas...viens domā - johaidī, lidoju...otrs - bļaģ, tūlīt nositīšos...Tu laikam esi pieskaitāms pie otrajiem???...
...vietā, kur dzīvoju, meža balodis bija iekortelējies un ūjināja ozolā...vāveres vienu gadu mēģināja pastkastītē ietaisīt migu, visa vāveru famīlija defilēja pa pagalmu, neņemdama galvā neko, mazie putniņi apmācija savus pēcnācējus no mizas izlasīt kukaiņus...uviņus neuztrauca, ka blakus uz beņķa sēž cilvēki...naktīs naktsputni devās savās gaitās...un Vārnas!!!...to bija makten daudz...taisīja tādu gvalti, ka brīžam ausis krita ciet...slikti putni, vai ne???...ķērc tikai, izlaupa ligzdas, plēš mazākos dzīvniekus, vienvārdsakot - labuma nekāda...nu re...jaunie nāburgi ņēma un izšāva šo putnu koloniju...un kaut kādā mistiskā veidā pazuda mazie putni un vāveres...

...vel kādu pastāstu, vitamīnu apoloģēt???...:)

...es dzīvoju...redzu sauli, dzirdu putnus, rudeņos kaifoju par dzedro gaisu, ziemā - sniegu un aukstumu, pavasarī par pamazām mostošos dabu...vasarā...līdz Jāņiem - par putnu daudzbalsīgo kori ar solisti lakstīgalu priekšā...pēc Jāņiem - par tomātu smaržu siltumnīcā...

...utt, utt...:)
mad tēju padzēris
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 03:00
...Ilonīt, kārtīgās familijās personu vietniekvārdi uzrunājot tiek lietoti ar lielo burtu...Tev, Tu, utt, utt...:)
...vai Tu esi viena notām advancētajām tolerastēm, kuras uzskata, ka elementāras lietas - palaist sievieti pa priekšu, pasniegt mēteli, utt, utt un pareizrakstība ir fufelis???...kā ta' ir???...:)
Vietniekvārdus raksta ar lielo burtu vēstulēs un e-pastos. Šis ir forums. :) Tāpēc nevajadzētu spriest par manu audzināšanu vai latviešu valodas zināšanām, kas ir augstā līmenī. :) Paldies! :)
Ilonaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mad, ja runa par autori, tad rodas jautājums,
> kāpēc viņa abortu neizdarīja. Dēļ citiem?
> Tiešām? Man gan neticās, ka sieviete, kas tik
> tiešām ir nolēmusi, ka NEGRIB bērnu, patur to
> dēļ citiem. Tātad pati apzinās, ka sirsniņā
> tomēr grib... Un netraucē bērns mācīties un
> strādāt. Arī tad, ja vīrietis izrādās lupata
> un pat izšķiršanās gadījumā bērnam
> uzspļauj.

:)


> Nē, par naudas trūkumu es noteikti nesūdzos.
> (nesaprotu gan, kāpēc tevi tas interesē), bet
> gudrs cilvēks no jebkuras bedres ārā tiks. Tie
> kas skolās muļķi laiž, bieži atjēdzas kā
> krāvēji, bet tie, kas mācās un tiek saukti par
> zubrīšiem pēctam pelna miljardus ar i-phoniem
> un tamlīdzīgām lietām. :)


Der padomāt, vaine?
> Tāpēc jā, ''padibenes'' man saistās ar
> cilvēkiem, kam nudien nav naudas. (Bet tikai ar
> tiem, kam nav arī prāta līdz naudai nokļūt).

nu samdzenes arī ir mueskulis un ne visi piedzimst taisnām kājām
štei forumā parsvarā ir tadi kam tās samdzens ir pusdzīvas , pa lielai dzļai aiz
tām zālem ko te tirgo .. un ja tu lieto tad tikuntā paliksi par tadu nabadzīti par kuriem tu runā

> Jā varbūt tev dzīvē jēgas un prioritāšu ir
> maz, bet citiem tas ir svarīgi. Sauc mani par
> vecmodīgu, stulbu, naivu, sapņotāju vai kā
> citādi, ja tev tā gribās, bet es noteikti
> negribu dzīvot dzīvi, kurai nav jēgas, mērķu
> un piepildījuma. Es gribu nosirmot un dzirdēt
> mazbērnu smieklus.

:)


Es zinu, ka mani jau rīt var
> notriekt mašīna. Bet tas nemaina to ka katra
> mana mūža diena pietuvina mani maniem mērķiem.
> Pat tad, ja mani dzīve apstādinās tikai
> pusceļā, es nebūšu savu dzīvi pavadījusi
> eksistējot.

:)
> Es uzaugu bez tēva. Mamma mani audzināja
> pilnīgi viena. Un viņai tas godam ir izdevies,
> viņa man ir sniegusi morālo/finansiālo un
> fizisko atbalstu katru brīdi, kad man tas ir
> bijis vajadzīgs. Un es lepojos, ka tieši viņa
> ir mana mamma. Un meitenes dzīve nebūs sagrauta
> tikai tāpēc, ka vīrietis izrādīsies par
> vāju, lai nopirktu pamperus, apskautu savu bērnu
> un katru dienu pateiktu, ka viņš ir mīlēts.
> Meitene nenomirs dēļ tā, ka pēc darba viņu
> mājās gaidīs viņas un viņas mīļotā (kā
> viņa saka) bērns. Tas nepadarīs viņas dzīvi
> ne drusciņas sliktāku vai nožēlojamāku.

:)

> Es nenoliedzu, ka ir sievietes kurām bērnus pat
> uzticēt nevarētu, bet intuīcija (kas man ir
> ĻOTI labi attīstīta) man saka, ka ar šo
> sievieti viss būs kārtībā un ka viņa nebūs
> tāda māte, kas bērnam saka, ka viņš ir lieks
> un kuras bērns izaugtu par maniaku. :) Ja viņa
> mīl vīrieti, tad, ieraugot viņu bērniņu ar
> viņa acīm, degunu vai zodu, viņa nespēs teikt,
> ka viņa bērniņu nemīl. Viņa ir apjukusi
> tagad. Viņai ir bail. Un tas ir normāli, tā
> gadās.


diezgan logīski

a ks ir ar bērniem kas iegūti
no neīlama tēva, tjipa šmigā
nez īsti kurš ir autors pirmais vai otrais

tādus mīl?

vai spontanais aborts dzīves garumā no mātes
:)
Ilonaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vietniekvārdus raksta ar lielo burtu vēstulēs
> un e-pastos. Šis ir forums. :) Tāpēc
> nevajadzētu spriest par manu audzināšanu vai
> latviešu valodas zināšanām, kas ir augstā
> līmenī. :) Paldies! :)

nu jā ja neko nevar teikt par saturu sāk kāsīties pie formas :)
mad sajūsmā
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 11:13
...abez arī uzķēra - štampi, štampi, štampi...Ilonīt, nebrīnīšos, ka pēc gadiem par Tevi kādi pateiks (kā to maigāk noformulēt) - tuporilaja ovca...atvaino, protams...:)

...bumbulīt, kāda atšķirība starp forumu un e-pastu???...jeb Tu tomēr šķiro - šitas kustonis ir no manām aprindām, šo es cienīšu, šis te nav mācijies, šis ir gruzčiks, šo var izlaist...Vikam laba pasaka par šo tematu...palasi gan, augsti attīstītais indivīd...nja...pareizrakstību Tu jau pieproti, bet ar to audzināšanu ir tā kā ir...:)...
Man gan ilonīte patīk
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 11:45
Redzi,mad,kkā nesaskatīju logiku Tavā salīdzinājumā-kurš no mums lido,a kurš krīt.Jo Tu subjektīvi vari sevi pieskaitīt pie vieniem vai otriem,bet -ja Tava dzīve ir bez jēgas,tad ir pilnīgi vienalga vai Tu lido vai krīti,bez tam-ir kāda svarīga atšķirība-ja dzīvei ir kāda jēga,tad ir arī kāda motivācija kko darīt,a Tev -nav jēgas,nav motivācijas,pēc būtības-Tu nearko neatšķiries no tārpiņa,kurš līda pār ceļu,bet mašīna to sabrauca,jo tas nepaskatījās ne pa labi ne pa kreisi.
Raksti vien vēl kādu piemēru,bet-pamēgini iztikt bez epitetiem,es taču Tevi neesmu nosaucis kādā vārdā....Tu.laikam pretendē uz pieklājīgas personas statusu,vai ne?

jekabs19@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 12:43
...hmm...Ivar, vai ta' būt par kādas pārliecības adeptu ir slikti???...jeb apzīmējums - apoloģēts - Tev saistās ar kko piedauzīgu???...pastudē svešvārdu vārdnīcu, nekas slikts tas nevaid...
...es nepretendēju uz pieklājīgas personas statusu...ja esi te tā pasenāk, tad man pilnais niks ir madcynics...tas tā, informācijai...:)
...par lidošanu...kurš te pauda - pabaudīt grūtības dzīvē - es vai Tu???...
...un pēdējais - Ivariņ, ko Tu te uzsēdies uz dzīves jēgas???...manā izpratnē, šo pasaciņu mēģina noformulēt vieni lūzeri (kā to pieņemts tagad teikt), lai labāk justos citu tādu pašu, tikai vel neveiksmīgāku lūzeru priekšā...

...kamēr te rakstos, ausis uzlicis, man te skan Christa Bell...Liņča harizma savienojumā ar skaistu sievieti un viņas balsi...nja...šitas rumpis uztaisījis tikai 3 vai 4 filmas...nezi, vai viņš dzīvei mērķi meklē, jeb vienkārši dara to, kas sagādā pašam baudu???

http://www.youtube.com/watch?v=q4WoUAdHhyE&feature=related
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 13:52
mad tu esi slims cilvēks.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad tu esi slims cilvēks.


cilvēķi ir dazādi
nav ta kā slims uzreiz

svarīgi ir atrast kāds cilvēki ir no dabas
īsto sevi un ta dzīvot

nevis hipnozēm neirozēm zālem

arī nav tiešības citādu cilvēvēku regulēt
ierobežōt nozāļot

utt
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 19:32
Nu gan Jūs te bazaru esat palaiduši...

IMHO, mad ir pats cienijamākais un reāli domājošais šī foruma iemītnieks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nu cienījami un godajami te ir visi

ja neskaita tos kas uz slimiem pelna un nevar neko izdarīt

reāli domājosīe te tapat nenāk
jo tādās kategorijās normāli parsti nedomā

dīvaini redzēt kāds priekšstas ir sabiedrībai par psihiatriju
kad viņi nāk te ar savām par domām un šaubu brīzos

īstenībā pazudināt sevi
zāļu industrijā

īštenībā pasualē vairs neko nevar nopelnīt
kādu nenoialinot

a kodaŗīt
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 20:12
ar mad svešvalodu tur neko cienījamu es neredzu, runā citplanētiešu valodā, tāda sajūta ka viņš pats ir izdomājis valodu!
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ar mad svešvalodu tur neko cienījamu es neredzu,
> runā citplanētiešu valodā, tāda sajūta ka
> viņš pats ir izdomājis valodu!

viņš vienkāŗsi ta domā

e spiem runcenes valodu nesaprotu
jo viņa nedomā vispār kautko tur kā ar ūdenskrāsām
man bija man liekas varb ūt mamma varbūt nav
zāļes neko nelīdz jdzer lidz glam utt
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 20:38
A Tu Mad,gadījumā mērķi ar jēgu neesi sajaucis?Man kkā neliekas,ka tas ir viens un tas pats,jo redzi-jēga kā reiz ir darīt to kas patīk,ja gribu-uz kko virzos,negribu,vienkārši baudu.......un lūzeris laikam tomēr nav tas,kas kko grib un izdara-redzi,filmu lai uztaisītu,arī vajag gribēt,darīt un sasniegt,tobiš-mēŗķim jābūt.
Bet tā jau gan nu ir paša izvēle-uzskatīt ka ir jēga dzīvei,vai nav,un arī filozofija..........viens bauda mirkli.otrs-procesu.Un vēl-ja Tev labāk patīk lidot krītot,tad man-uzņemot augstumu,pirmais variants ir vieglāks,otrais-grūtāks,tas tā-par grūtībām runājot,redzi,man patīk adrenalīns,bet pasīvi kaifojot tā pamazāk sanāk,varbūt vecumdienās kaifošu pasīvāk......bet vispār-lai nokristu no kkurienes,arī laikam vispirms jāuzkāpj.

jekabs19@inbox.lv
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 21:10
Starp citu-par baudu-tur Tev taisnība,tikai redzi,katrs kaifo drusku savādāk un katram sava filozofija....

jekabs19@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 21:34
...ivariņ, es laikam pārstāšu ēst (ar plato ē).vitamīnus...vismaz patlaban bodēs nopērkamos viennozīmīgi...redzu, kādu ļaunumu tie atnesuši Tev...citu starpā, man vēl lidot un lidot...kaut vai uz leju...un saņemt kaifu no lidojuma...nja...
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
10.11.2012 22:21
Par mani neraizējies,vispār-neraizējies neparko un lido vien.....patīkamu kaifiņu:)))))))))))Un priekš kam Tev vitamīni,vai tad nav labi tāpat?:)

jekabs19@inbox.lv
interesanti kas tiepar šņukstiem un kāds sakars bērnunamam ar milionu
vienk nabadzībā audzis cilvēks cenšas nopelnīt nemīlestībā audzis censas mīlet
mīlestiba audzis cenšas pamēināt kautko no lejas

viss

būtibā visi miljonāri ir nabagi visi nabagi ir milionāri utt
normāli cilvēki ir pa vidu...

darbojās instinkti katrā dzīves stadijā untie arī ir ķimiski hormoni utt
bet cilvēkam ir galva skaisdrs prāts viņs zina ko dara un kāpec

zina ka būs kŗīzes zina ka būs vai nebūs tas vai tas dzīvo gudri iekšējā gudrība
ir katram nav svarīgi no kurienes nācis

amerikā miljardieru sarakstā knapi apakšgalā ir kāds ar augstāko izglītību
utt... tas ir stereotips jo izglītība ir kāda, ipadi skolās

tak kāpec tāpec ka samsung tab planštetes izkonkurēja šoto ipad partiju un viņus nav kur likt
a skolās bērni pieradīs pie apple operetajsistēmas

visa izglītība ir tā domāta... bet gudrs civlēks mācoties iemācās domāt nevis to ko viņam māca un kas nevienam nav vejadzīgs
pēc 5 gadiem....

katram ir iespējams viss, bet svarīgi ir saprasts ka ne visiem vaig to ko viņš girb
nu nevar visiem būt mājas pie jūras vai arī visi nevar taisīt biznesu utt

manu prāt pasaulē vaig izdzīot vienkārši un dzīvot tā lai būtu labi sev un citiem.. ir stulbi pusi mūza palaist
cīņā par tukšū burbuli... utt

filosofija

a sōsdien es esmu pie noskaņojuma ka
sievietes ir vienkāršī džīvnieki nieka 15ls stundā vērti
viņam pat beŗnus nevar uzticēt viņu sapņu piepildījums ir pilnīs sviests
un ceļē uz saviem ideāliem viņas nogalina kaudzī cilvēku to nemaz nezinot
savas sievišļķigās stulbības dēl..
bet tas tā

ko daŗīt ceru ka visiem ta nav
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
11.11.2012 01:20
Ja viņam būtu labi, viņš šeit neatrastos, bet veidotu ģimeni un auklētu bērnus, bet viņam tāds dabas spēks nav dods diemžēl!
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja viņam būtu labi, viņš šeit neatrastos, bet
> veidotu ģimeni un auklētu bērnus, bet viņam
> tāds dabas spēks nav dods diemžēl!


tu par ko?

īstenība viena no domām mani rtada ka tu esi runcene zem
bikšū nika

bet varbūt ka tas tevi ir izārstējušas

kāda jēga viedot ģīmeni lai pēctam vazātos pa psihiatriem narkoārstiem un
kljačītu pēc hrenviņzinkā
tas kā sarkanā zaveigzne apprecās lai sieva barotu gan bērnus gan
tēvu lai būtu nu bērniemvismaz ko pataustīt dabā kāds izksatās tēva izbāzenis

vo ģimenes veidotājs
dzimis un audzis ar pareizu domu
tikai kas ir gīmene vispār ... iespēja laist pa kreisi???

ka brīvam cilvēkam nav pa kreisi jālaiž viņs ir aiz bŗīva prāta ar otru cilveku
nevis tāpēc lai tiktu pie vecmeitu sabiedrības sabiedrības ieņemto amatu labumiem
vai alimentu maskāsanai draudeņu iekaŗtots darbā...

:P
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: