Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.

Aizsāka julija1 

Zinu, ka temats ir 2012.gada.
Bet meitenes nekad nedzemdejiet bernu ja pasas to nevelaties!!!

Es mokos milzigas sapes, priecajos par bernu bet ienistu savu draugu....vins gribeja bernu,mani pierunaja. Es ka mulke noticeju vina vardiem, ka nauda nav problema,milesu tevi, u.t.t isteniba izradijas depresivs, ignu ,pretigs cilveks.
Pat kad pateicu ka esmu stavoklu vins nepriecajas !!!,lai gan pats mani ielaida mani nebridinot un teica izvelies!!! Es biju drosa ja virietis ta rikojas tad bus ok...bijam kopa 3gadus. Tagad esam itka 5. Gadus...
Rezultats, vins neizradija nekadu prieku! 1.menesi ciksteja ka nevar priecaties jo neviens nezina2-4menesim nevar priecaties jo darba nav! 4men grutniecibas lidz 9. Vins nebija man blakus kad slikti jutos, nebija maiguma intresss par bernu...jau grutniecibas laika glastiju mazo punciti un raudaju - ienistu ka vins ir tavs tdvs.! Domaju ja piedzims mazais.mainisies...bet kluva vel trakak vins stradaja vienmer,pat kad piedzima berns vins triceja eu pasteidzies , lidz 7rita, man uz darbu jabrauc...berns piedzima 6 no rita iedeva aukstu bucu un viss...ka berns bija majas ta sakas visslielaka Elle !! Vins atnakot no darba nerespekteja ka man ar mazo zidaini ir gruti vinam ar vienu roju salikt vakarinas,qlinu pasniegt u.t.t saka ider ka vakarinas vinam jagaida 10min!!! A lai pimpis panemtu mazo kadreiz vins to nedsrija!!! Uzmanibu mazajam neveltija lidz pat sodienai!!! Bernam jau 1,6gads!!! Tad kad berns raudaja pa naktim vins celas un mani apsaukaja, tu esi hujova mate, si nav maja bet ...blaa ka man zajebala tas sikais ( ta vins izteicas uz mazu zidainiti, kurs ir vina dels!!!)
un ta visus 7 menesus. Draugs tik zinaja ka stradat, paest izdert alu un cikstet ka nav izgulejies. 2 nedelas pec berna piedzimsanas es vinam centos visadi izdabat gan seksuali, gan vakarinas, ar smaidu un milumu, sestd. Zinot ka vinam bus brivs gaju pat ar mazo ara 6 no rita lidz 12:00 laudama vinam redz izguleties varbut bus priecigaks!! Zimiti atstaju kungam milum kad pamodisies dod zinu uztaisisu trv brokastis!! Un ko atnakam majas sis visu dienu nogul uz gultas pat.pakalu nepiecel, uzjautaju vsrbut velies iziet ar mazo pastaigaties (atbilde visus sos 2 gadus esmu noguris!!! Man neko negribas, pat ar draygiem piedavaju vinam iziet vins atsakas!!!
Un atkartoju ta bija 2 ned.kops piedzima mazais, un sekoja vina nervu uzbrukums man- mauka esmu,paldies dievam ka nesam precejusies, es esot izpostijusi vinam dzivi !!! Atvaino ar ko? Sniegdama milumu,audzinot bernu,darot vissu prieks gimenes!! Pedejais trieciens bija kad.uzbrauca man auguma" ka es savis 21 gados esmu nulle, nesmu neko sasniegusi,nestradaju!!! Esmu bez naudas u.t.t ( atvaino vinam bija 28 a pasam plika dirsa.neka nav ne masinas ne dzivokla un tad tik saka stradat!!! Un ka man var but labs darbs ja es tikko saku rupeties par bernu!!! U.tt. Varu pierakstit vel arpratigi daudz apvainojumu!!!

Rezultata vins pa siem 1,6 gadu ar bernu divvata ir pavadijis 4h ( pat tad kad gaju uz darbu piedavajumu un aatnakot majas vins bija dusmigs,parmeta man ka liku redz nabagam mazo pieskatit!!! Sausmas ka nolamaja mani.
Otrs rezultats 3jata esam bijusi pastaiga.tkai 2 reizes. Un vins veljoprojam nepievers.delam nekadu uzmanib...ka no darba majas jau 4men. Hobijs sedet pie.datora!!!mazais iet klat vins vinu gruz mala. Mani turpina pazemot un apsaukat, seksa nav u.t.t pat mani ir nolamajis ka vinam parak daudz.sanak tereties, vienu dienu berns un es iztereju pienu 1l vieta 2l...kadu skandalh vins uztaisija.
Vins
taa ka butiba esmu vientula mate ar bernu tevu blakus kurs vienkarsi ir briesmigs!!!vienigaia vins daudz strada menesi labi ja 1 briva, vins ir sasniedzis labu darba algu!! Tas i vienigais...
Taa ka meitenes milas nedzemdejiet ntikai tapec.ka virietis grib, beigas tas berns uz juks bus...Jums bus jamekle.darbs ko var apvienot ar bernudarzu,ja berns slimot saks jus sedesiet majas un tadejasi zaudeju darbu!!!
Vins pat nebija blakus kad verns mocijas ar lielu temp. 41 gradu vienigais ko vins vareja bija atnakot majas dirst man ka esmu slikta nate.!!

Berns ir milziga laime, esmu laimiga ka man ir tads Dels!! Es vinu milu un ar vinu priecajos.par.spiti tam visam.

Ta ka taa meitenes!!!
Gribeju piebilsts kad mazajam bija 6men. Ar vinu uz rokam izgaju ramatvedibas kursus. Tagad uzaaku stradat un ceru pacekties lai varetu aiziet no tada cileka peom!!!
Ta ka turas sievietes
Stipras sievietes Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Zinu, ka temats ir 2012.gada.
> Bet meitenes nekad nedzemdejiet bernu ja pasas to
> nevelaties!!!
>
> Es mokos milzigas sapes, priecajos par bernu bet
> ienistu savu draugu....vins gribeja bernu,mani
> pierunaja. Es ka mulke noticeju vina vardiem, ka
> nauda nav problema,milesu tevi, u.t.t isteniba
> izradijas depresivs, ignu ,pretigs cilveks.
> Pat kad pateicu ka esmu stavoklu vins nepriecajas
> !!!,lai gan pats mani ielaida mani nebridinot un
> teica izvelies!!! Es biju drosa ja virietis ta
> rikojas tad bus ok...bijam kopa 3gadus. Tagad esam
> itka 5. Gadus...
> Rezultats, vins neizradija nekadu prieku! 1.menesi
> ciksteja ka nevar priecaties jo neviens
> nezina2-4menesim nevar priecaties jo darba nav!
> 4men grutniecibas lidz 9. Vins nebija man blakus
> kad slikti jutos, nebija maiguma intresss par
> bernu...jau grutniecibas laika glastiju mazo
> punciti un raudaju - ienistu ka vins ir tavs
> tdvs.! Domaju ja piedzims mazais.mainisies...bet
> kluva vel trakak vins stradaja vienmer,pat kad
> piedzima berns vins triceja eu pasteidzies , lidz
> 7rita, man uz darbu jabrauc...berns piedzima 6 no
> rita iedeva aukstu bucu un viss...ka berns bija
> majas ta sakas visslielaka Elle !! Vins atnakot no
> darba nerespekteja ka man ar mazo zidaini ir gruti
> vinam ar vienu roju salikt vakarinas,qlinu
> pasniegt u.t.t saka ider ka vakarinas vinam
> jagaida 10min!!! A lai pimpis panemtu mazo kadreiz
> vins to nedsrija!!! Uzmanibu mazajam neveltija
> lidz pat sodienai!!! Bernam jau 1,6gads!!! Tad kad
> berns raudaja pa naktim vins celas un mani
> apsaukaja, tu esi hujova mate, si nav maja bet
> ...blaa ka man zajebala tas sikais ( ta vins
> izteicas uz mazu zidainiti, kurs ir vina dels!!!)
> un ta visus 7 menesus. Draugs tik zinaja ka
> stradat, paest izdert alu un cikstet ka nav
> izgulejies. 2 nedelas pec berna piedzimsanas es
> vinam centos visadi izdabat gan seksuali, gan
> vakarinas, ar smaidu un milumu, sestd. Zinot ka
> vinam bus brivs gaju pat ar mazo ara 6 no rita
> lidz 12:00 laudama vinam redz izguleties varbut
> bus priecigaks!! Zimiti atstaju kungam milum kad
> pamodisies dod zinu uztaisisu trv brokastis!! Un
> ko atnakam majas sis visu dienu nogul uz gultas
> pat.pakalu nepiecel, uzjautaju vsrbut velies iziet
> ar mazo pastaigaties (atbilde visus sos 2 gadus
> esmu noguris!!! Man neko negribas, pat ar draygiem
> piedavaju vinam iziet vins atsakas!!!
> Un atkartoju ta bija 2 ned.kops piedzima mazais,
> un sekoja vina nervu uzbrukums man- mauka
> esmu,paldies dievam ka nesam precejusies, es esot
> izpostijusi vinam dzivi !!! Atvaino ar ko?
> Sniegdama milumu,audzinot bernu,darot vissu prieks
> gimenes!! Pedejais trieciens bija kad.uzbrauca man
> auguma" ka es savis 21 gados esmu nulle, nesmu
> neko sasniegusi,nestradaju!!! Esmu bez naudas
> u.t.t ( atvaino vinam bija 28 a pasam plika
> dirsa.neka nav ne masinas ne dzivokla un tad tik
> saka stradat!!! Un ka man var but labs darbs ja es
> tikko saku rupeties par bernu!!! U.tt. Varu
> pierakstit vel arpratigi daudz apvainojumu!!!
>
> Rezultata vins pa siem 1,6 gadu ar bernu divvata
> ir pavadijis 4h ( pat tad kad gaju uz darbu
> piedavajumu un aatnakot majas vins bija
> dusmigs,parmeta man ka liku redz nabagam mazo
> pieskatit!!! Sausmas ka nolamaja mani.
> Otrs rezultats 3jata esam bijusi pastaiga.tkai 2
> reizes. Un vins veljoprojam nepievers.delam nekadu
> uzmanib...ka no darba majas jau 4men. Hobijs sedet
> pie.datora!!!mazais iet klat vins vinu gruz mala.
> Mani turpina pazemot un apsaukat, seksa nav u.t.t
> pat mani ir nolamajis ka vinam parak daudz.sanak
> tereties, vienu dienu berns un es iztereju pienu
> 1l vieta 2l...kadu skandalh vins uztaisija.
> Vins
> taa ka butiba esmu vientula mate ar bernu tevu
> blakus kurs vienkarsi ir briesmigs!!!vienigaia
> vins daudz strada menesi labi ja 1 briva, vins ir
> sasniedzis labu darba algu!! Tas i vienigais...
> Taa ka meitenes milas nedzemdejiet ntikai tapec.ka
> virietis grib, beigas tas berns uz juks bus...Jums
> bus jamekle.darbs ko var apvienot ar bernudarzu,ja
> berns slimot saks jus sedesiet majas un tadejasi
> zaudeju darbu!!!
> Vins pat nebija blakus kad verns mocijas ar lielu
> temp. 41 gradu vienigais ko vins vareja bija
> atnakot majas dirst man ka esmu slikta nate.!!
>
> Berns ir milziga laime, esmu laimiga ka man ir
> tads Dels!! Es vinu milu un ar vinu
> priecajos.par.spiti tam visam.
>
> Ta ka taa meitenes!!!

Intersanti ko tu cepies. Uzraksti ko tu vēlies no tā vīrieša pa punktiem.

Īstenībā tu vīrieti esi redzejusi tikai televizorā.
Dzīvē ir ta ka vīrietis ir tāds kādu esi pelnījusi.
Tu labāk uzskaiti tās īpašības kas ir labās un melo, saki ka vinš ir uzmanīgs
centīgs utt tāds kādu tu gribi un viņš tāds paliks.

Kāpec vīriešiem ir jāmelo ka viņās ir skaistas gudras un mīlas
centīgas un tas nekas ja kādreiz nesanāk tikunta labaks nav pasulē
jo citas ir losenes utt

un tad viņās tādas paliek arī..

Pēc teksta tu esi Runcenes komandā
tu esi feministe un meklē sev draudzeni sievieti

tavā vēstulē ir lieliem burtiem raksīts
VĪRIEŠĪ MUMS NAV VAJDZĪGI
meitenes

tad ko tu cepies
Ne ne , nepareizi saprati.... Nesmu femimiste. Ir viriesi kas mil bernus un priecajas pa dzivi.
Man ir bijis daudz viriesi ka draugi, ideali atpusties,makskeret,hokejs u.tt
pat labak neka ar draudzenem ,jo sievietes izklaideties reti kura prot. Tik vai nu klubi,vai runa pa vienu un to pasu temu.

Galvenais ko gribeju autorei pavestit, bekad nedzembde bernu ja to tikai virietis grib, un ka vina mineja ka santaze ka pametia. ! Ta jau nav normala attieksme, kopdzive tikai 3 gadus! Tas neko neliecina labu.
Jo ir daudz viriesi kas neapzinas kad ienak pasaule pirmais bernins, ka bus jaupure miegs,laiks un jabut specigam. A kad virieri tu satiec un tev jau ir berns, vins jau rekinas ko tas nozimes un tad tuviba un drosiba ir lirlaka!

Ir daudz.draugi kuri mil savu gimeni, mil bernus. Nevis iesligst depressija ka tas ir mana gadijuma.
Protams tagad laiks pagajis "sakuma trakums" ir nost, mazais labak gul pa naktim, runajas u.t.t var redzet ka attiecibas uzlabojas. Jo miers lielaks ir.
JaatdIst ir smagi ja strada daudz un ir neguletas naktis, bet nu dusmas nevajag izmest uz majas esosiem cilvekiem, viens labs risinajums bija porms 2menesiem izrunat,uzstadit noteikumu ja esi dusmigs un darba kaut kas kaitina, izmet dusmas uz kolegiem. Vins paldies dievam apdomajas jo es vinu samiloju to sakot un zin beigas biji tiri jauki vakaros pasmieties ka vins ko :)

galvenais fakts! Berns nav uz virieeu pleciems bet uz sievietem!
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
19.02.2014 12:47
Tu sauc sevi par stipru sievieti, bet tai pasaa laikaa tu dziivo kopaa ar viirieti kas sauc tevi par mauku, uzskata ka esi sabojaajusi vinam dziivi, tevi pazemo..........nesaskatu nekaadu stiprumu te.
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu sauc sevi par stipru sievieti, bet tai pasaa
> laikaa tu dziivo kopaa ar viirieti kas sauc tevi
> par mauku, uzskata ka esi sabojaajusi vinam
> dziivi, tevi pazemo..........nesaskatu nekaadu
> stiprumu te.


nezinu nevienu kas teiktu ka maukas ir vājas sievietes
stiprām, sievietēm ir vāji vīrieši utt :-P

un vispār
attiecībās galvenais ir tas ka vīņas ir :p
Es gan nemīlu bērnus, tāpēc man ir labi, man nav tādas problēmas
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
07.02.2015 01:49
Nu pagaidi lai pienāk laiks tad būs bērni, vīrietis jau ir nobriedis bērnam, bet tu vēl nē, jo ja tu pateiktu, ka tu nemīli bērnus, nu pat savējo. Tad es viennozīmīgi nedzīvotu kopā ar tevi.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.02.2015 01:55 by enfuego.
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
07.02.2015 02:11
Viss ir ļoti vienkārši vīrietis ir nobriedis veidot ģimeni, bet tu vēl esi jauna un gribi lēkāt pa pasauli. Katram savi uzskati, kad man neplānoti sanāca meita, es domāju es to grēku negribu lai sieva taisa abortu, uzskatīju tā, tas ir ļauni iznīcināt embriju vēderā, pēc vairākiem abortiem vispār bēna vairs nebūs, ko tad tu teiksi: ak es muļķe ko es izdarīju un nožēlosi visu dzīvi ka paliksi bez bērniem, bērni ir mūsu nākotne. Kad izaugsi tad sapratīsi, un ja arī tev tas bērniņš piedzims, tu domāsi savādāk, tu redzēsi mazu, mīļu neaizsargātu dzīvību, kuram būs nepieciešama palīdzība. Vispār kas notiek ar latvijas sievietēm, bērnus, negrib, vīrieši nav vajadzīgi, man ir tikai 29 un man jau ir 1 pieņemtā meita un sivas savējās, bet agrāk skolas laikā teicu, nēee man pirmais bērns būs tikai 27 gados. Jo arī gribēju skraidīt pa pasauli!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 16?
Ziņa: