Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.

Aizsāka julija1 

Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 13:16
Labdien ! Šodien sāku saprast ,ka netieku ar savām problēmām galā, un man ir vajadzīga palīdzība vai vismaz kāda zinoša un saprotoša cilvēka padoms, vai stipri vārdi, kas mani iedvesmo un palīdzēs saprast sevi.
Iet runa par diviem cilvēkiem , mani un manu draugu, ar kuru draudzējos 2 gadus , šis cilvēks ir burvīgs , diezvai tādu puišu ir daudz šajā laikmetā, kurš novērtē ģimeni un tiecās, lai sev un man ir labi, es diemžēl to nespēju novērtēt , esmu pašlaik stāvoklī no šī jaunekļa jau otru reizi , pirmo uztaisīju abortu , man tika piedots, un arī tagad es nevaru samierināties ar domu, ka esmu stāvoklī, es to bērnu negribu. Bet esmu brīdināta , ja taisīšu abortu ,mani pametīs. Man tiešām bērni nepatīk un es negribu sevi upurēties kāda dēļ, bet arī bail palikt vienai, jo tomer mīlu šo cilvēku , bet bērnus negribu ,varbūt tas arī tāpēc ,ka esmu 3 gadiem jaunāka par puisi ,un vēl gribās plaukt un zelt , apskatīt visu un mācīties , izaugt un tiekties , bet ar bērniņu es nezinu vai tas ir apvienojams , arī darba man nav , draugs to visu nesaprot un negrib pieņemt , līdz ar to esmu ļoti grūtas izvēles priekšā...
Man ir 22 , draugam 25 , viņš grib arī precēties, bet tas nav mans mūža sapnis kā varbūt , tas ir citām. Temperementi mums neiet kopā , esmu traka , draugs ir mierīgs ģimenes cilvēks . Neskatoties ne uz ko , es negribu šo cilvēku pazaudēt, jo tādu eksemplāru ir maz, bet tajā pašā brīdī negribu pazaudēt arī sevi , darot lietas , kurām es nesmu gatava un kuras īsti man nav būtiskas ... Ir grūti saprast , ko lai dara , šādā izvēles brīdi ,ir tik daudz jautajumu , bet nevienas atbildes, kas būs vēlāk , varbūt vajdzēs nožēlot ,varbūt sāpēs , varūt nesāpēs . Kā izdarīt pareizo izvēli ?
Paldie, kas lasīja un iedziļinājas , būšu priecīga par katru teikumu un viedokli no Jums..



Edited 2 time(s). Last edit at 27.10.2012 13:23 by julija1.
Nu pirmkātr labak no šejienes laidies prom jo te ir tādi cilvēki kas tev var palīdzēt izrakstot zāles ar hormoniem kas
izstrādājas sievietēm grūtniecības laikā un te vgribēsies bērnu be tas būs nedabiski ne no tevi sutt kā sex ar viagru

es visp neko nesaprotu bet fakts ir tāds ka kad piedzimsts bērns tad tev ti hormoni izdalās pašai
un tu domāsi citādi un pasaule būs citāda iedarbosoes gēnos tev cits mehānims, tikai nu tad redzēs kāds
tev mātes gēns iedzimis ta ari būs..

protams ka padomu jāprasa sievietām bet šajā ziņā viņas tev ir konkurentes pirmkārt jo tikai filmās
ārsts ir bezdzimumu cilvēks...

vēl padoms ja tu griezies pie psihiatra (ko neiesaku) tad nedomāka kautkas ko viņs saka ir taisnība
reizēm pacienti iedomājās ka viniem var uzticēties bet viņi ir tadi pasī cilvēki kā mēs bet kad tu
ienāc pie viņa kabinetā tu esi kā pie anateziologa, kurs itkā atbild par to ka tevi jāizved no ģīboņa ārā
bet tur ir hipnozes elementi jau no pirmā brīža, kas no pieredzes manas noved pie kraha jebkurā gadījuma

katrā ziņā lēmumsir jāpeiņem tev pašai tikai un vienīgi... un mēģini domāt plašāk par savu dzīvi par saviem spēkiem
resursiem utt.. runāka sievietes to jūt nu kas būs uz priksu ja ta būs ja ta būs intuīcija bet es nezinu varbūt ka
ta nav....

pieņem lēmumu pati
uzklausi bet nepaļaujies ne uz viena ietikumiem tikai kā informāciju

arī to ko es rakstu
kāda jega j tevi pirunā atstāt bērnu a tev pēctam pašai ar to jādzīvo a ti pierunātāji tak viņu nebaros
u otrādi tie kas pierunās neatstāt viņu tie tak arī tikai novīpsnās re kārtējā problēma kādai

tu tesi pati svarīga paersona sev un tiem kam tu esi svarīga
nu bērns arī būs vierns no tiem kam tu būsi svarīga

pārejiem tā vispārīgi ņemot ir pilnīgi vienalga kas ar tevi notiek
kaut arī viņi ko saka.... katram ir tikai dažī cilvēki tādi un daļa no tiem ir
bērni...

man jau arī pofig

starp citu šjā forumā pārsvarā ir zāļu un psihiatrijas pakalpojumu reklāma peļnas nolūka
kā aŗi psihotropo vielu atkarīgo komenti un posti tā ka skaties uzmanīgi ar ko runā

reali dzīvē tu daudzus neatšķirsi no narkomaniem

tā ka
tas ko es domāju par to visu
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 14:29
Par izsargaasanos no gruutnieciibas nekad un neko neesi dzirdeejusi?????
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 14:58
ir dzirdeets par izsargashanos , bet 2 reizes sanaaca neizsargaaties
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 15:05
Es iisti nemaz negaidu ,lai kaads man pasaka , jaa vai nee , esmu dzirdejusi dazhadus viedoklus ,kas ko domaa par gimenes dziivi un par berniem .

Man patiik tas ko tu par to visu domaa, es domaju liidziigi , tikai vajdzeja, lai kads to pierkasta, un labpraatiigi lasiitu veel un veel kautko liidziigu ,lai man vieanaa briidii iesleedzaas spuldziite un suuta man veestiijumu un prieksnojautu ,kas kam kaa ir jaabuut manaa dziivee, lai es izdariitu pareizo leemumu savaa neveiklajaa situacijaa .
1kārt
Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.

nu bērnu tu negribi tas itkā konkrēti

draugu bail pazaudēt ... tas ir bail bet itkā bailes ir tas kas notur to izdarī
bailes rada nezināmais neziņa kas būs... parasti clvēkiem kas kautvai ir cietušī nav bail jo viņi zina kā ta ir

rezume bernu tu negribi pamest bail... tātad iskatās ka velk uz pamešanu

2kārt
Bet esmu brīdināta , ja taisīšu abortu ,mani pametīs.
tas nav bŗīvprātīgs lēmums... tāir sava veida šantāža
ja niedosi man konfekti es tevi nemīlēšū kauka ta

tjipa eoists viņam vaig sievu bērnu vobšcem tu vinjam savā ziņa esi vajdziga
lai viņam audzinātu bērnu... tjipa tas ko grib viņs

3kart
es to bērnu negribu
tu to negrbi upurēties viņam
īstenība kāpēc viņs neupurējās tev bet tu viņam tu esi apspiesta

4kart
Temperementi mums neiet kopā , esmu traka , draugs ir mierīgs ģimenes cilvēks
kad piedzimst bērns trakums var pāriet citi instinkti (varbūt kļūdos nez)
tad tu cīnīsies par bērnu viss būs vienalga

5kart
negribu pazaudēt arī sevi , darot lietas , kurām es nesmu gatava un kuras īsti man nav būtiskas

īstenībā tie grūtniecības hormoni sāk uz tevi iedasrboties un tevī ntiek iekšēja cīņa
tas kā kad trankviļus vai šito ADtus visādus hormonus dzer cilvēks nesaprot kas ar viņu no tiek

nu lai kautko iegūtu kautkas ir jāzaudē
lai klūtu pieaudzis jāzaudē bērnība
kas paliek bērnibā visu mūžu arī neko neigūst

"pazaudēt sevi"
pazaudēt teikšanu par sevi brīvību mainit to kas ar tevi notiek jo būsi
važās tevi vadīs citu vēlmes virs tevis būs vīrs

bērns itkā vairāk kā dabiski ka prasa visu no tīras vēlmes jo iekšēji tas ir nepieciešams
no tevis kā mātes a vīrs itkā uzspižs savu

tas mok būŗis ka tevi ietekmē kāds nevis pati tevi baida
tjipa ka cilvēki kas nav radīti būt darba nēmēji vai kautkā tā
kad viņus kāds iedomājjāska tiesīgs kruķit un itkā pat jāklausa

kas tev nav autoritāte

vobšcem
putra kautkāda
varbūt tev vieglāk izdomāsies
kad lasīsi teiksi ka tas ta nav tai ir via kas
nu piem gadījuma skaitļu ģenrators
pasaki viram ka tu piedzemdesi bernu
bet pati viņju pasutisi ...

jo berns viņai nekad ultimatus neuzstadīs

tev bails viņu pazaudēt
tāpec ka viņš tevi baida ka pametīsi ja....

no turienes tās bailes, tev pat bail to bernu paturēt jo viņs tevi ir nobaidījis ka pieļauj domu tevi pamest
ja tu tagad neatstasi bernu nakošreiz ja tu tu rkautkko citu nako

pasati saka ka es tevi nekad nepametīšu
jo jatu pieņēm domu ka bērnu paturēt tev vajg pilnīgu ticību ka tev ir cilvēks
kas nekad nepametīs tevi mīl un mīlēs mūžīgi

kautvai uz to laiku kamēr berns piedzims
visi zina ka dzīve tas praktiski nenotiek bet bet ticības tam
citiem pat sexa nav, kautvai viņji njemas katreiz ar citu
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 15:21
jaa, pati es nebiju iedomaajusies savu rakstu izanalizeet , un visu ko raksti , man naacaas tikai piekrist ,briinumainaa kaartaa ,izskataas ka mani notur pie 6ii visa bailes kadu zaudet ,zaudeet noziimee cie6anas , tatad man bail , ka man vajdzes ciest . cietii6u jebkuraa gadijumaa, jo beernam vajg daudz, gan uzmanibu , gan naudu , gan laiku ...
es sevi neveelos atdot taadam izkalideem ,tik jauna buudama .. varbuut velak es domasu savadak un nozelosu , zel ka nesmu ekstrasenss..

jebkuraa gadijumaa paldies, radaas ideja lasot tavus vardus ..
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 15:24
Mans vedikts ir tāds. Julijai ir jāiet prom no puiša un jātaisa aborts. Nav ko džekam čakarēt prātu. Es būtu patriecis pēc pirmā aborta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bērns un brālis ir vienīgie
vīriešī kas tevi nekad nepamētīs

pēc 18gadiem tev būs

kautgan es esu vīrietis
bet kautkā nostājos tavā ego pusē

vēl piem citās balstis dzemdēt
uk ir izdevīgi tur maksā vairāk
un dod pilsonību

uz hljavu var dzīvot( kautgan nezinu vai tu rvispārvar džīvot)

lai tev veicas
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mans vedikts ir tāds. Julijai ir jāiet prom no
> puiša un jātaisa aborts. Nav ko džekam
> čakarēt prātu. Es būtu patriecis pēc pirmā
> aborta.

jā baigi viegli ne
tās tak ir baigas ciešanas
meitene tak saka bails ciest

hormoni ķimija kā tiepaši trankviliztori
mīlestīb agrūniecības hormoni

tas viss ir jāpārtrauc tas ir trakāķ kā narkas nomest

taka tas ietiekums verdikts

faktiski ir izvēle jāizdara
vainu parciest to kas atstaj sekas
(bet ir darīts)

vai iet kāiet kas itkā negribās
iebrukt saldajā bet itkā nu tāda nakotnē
(kas nav darīts mēģīnats) bet atpakalcelā tak nav bērns paliks
vīrs ?? varbūt citu vir bērnam kas tās stiprāks iekšeji tak arī meitenes meklē
lielāko bulli bērniem



mietienes ir neidomājami stipras būtnes
kas tikai viņam nav jāpardzīvo

labi ka esmu vīrietis
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 16:19
aberz, nenodarbojies te ar savu garo demagoģiju. Lietas dzīvē dažkārt ir daudz vienkāršākas nekā mums šķiet. Vienkārši tagad ir laiks kad daudzi spēlē uz demokrātiju un tiesībām kā rezultātā ļaužu prāti ir pilnīgi sajaukti.

Ja ir tā, ka raksta julija1 tad es teiktu, ka viņa ir viens stulbs skuķis ar stervas iezīmēm. Viņa pati teica "šis cilvēks ir burvīgs , diezvai tādu puišu ir daudz šajā laikmetā, kurš novērtē ģimeni un tiecās, lai sev un man ir labi". Bet nē, viņa saka, "esmu 3 gadiem jaunāka par puisi ,un vēl gribās plaukt un zelt , apskatīt visu un mācīties , izaugt un tiekties". Bet prāts viņai ir sapists un viņa nesaprot to, ka labākais veids kā sieviete var "plaukt un zelt" ir bērni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 16:23
Praatu es ne4akareeju , puisis bija ari no manas puses bridinats ,par berniem ,ka es vinjus nerazhosu liidz 28 gadiem vismaz,viss ari bija pamatoti. nu tad izskatas ka, vinjam iisti nerupeeja mans viedoklis , varbut parak stipri mil a varbut ne ja jau neklausas ko saku .
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 16:30
Ku ,es neuzskatu , ka berni ir vienigais veids kaa zelt , tu ko iegusti no beerniem?? neko , kaa tikai rupeties par vinju un domat tiikai par vinju , par sevi tu burtiski aizmirsti,un apkart neredzi neko, tikai spekus savus atdot, upuree kautkaa audzinaa6anaa, un pasaulee ir tik daudz lietu un vietu ,no kaa iedvesmoties un kur sevi atrast un priecaaties.
Katrs prieku sevii rod kaa vinjam labaak tas iet , nejau mees visi varam buut vienadi cilveki , es tev iesaku , skatiities uz visu no dazadiem viedoklijiem , jo tas ka tev varbuut tas ir svariigi, berni un to audzinasana , tev nav tiesiibu mani saukt par stulbu skukji ar stervas iezimem ,man ir citadas intereses un savs dzivesveids .
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
27.10.2012 16:33
julija1

Nu redzi, tātad Tev priekš sevis ir skaidrs ko Tu gribi. Es netaisos Tevi pārliecināt par to, ka jādara citādāk. Vienkārši nemoki kārtīgu vīrieti kurš grib veidot ģimeni. Viņš droši vien Tev ir pieķēries un viņam nav viegli...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> julija1
>
> Nu redzi, tātad Tev priekš sevis ir skaidrs ko
> Tu gribi. Es netaisos Tevi pārliecināt par to,
> ka jādara citādāk. Vienkārši nemoki kārtīgu
> vīrieti kurš grib veidot ģimeni. Viņš droši
> vien Tev ir pieķēries un viņam nav viegli...

redzi ku sieviete stāvoklī ir stāviklī viņai vaig vīrieti nevis kas grib gīmeni un ir mīļš
bet viņai taisās dzimt berns un hormoni stradā viņa meklē vīrieti kas viņu aizsargās
šajā tupajā pasulē atnesīs uz alu memutu nokautu un nelaidīs iekšā citus tēviņus ar infekcijām

tādi instinkti darbojās
šajā situācijā gimene tur mīļš vai nemīļš nestrādā
tas ka viņa negrib bērnu ir vienk lēna pretošanās to hormonu darbībai kā kad jauna meitene saka nenne jaja
pirmoreiz kāpjot ūdenī... tāda putr air galvā

beztam pasaule mainās un ar ģīmenes statusu vien kā psrs nevar izdzīvot tikuntā ir jāpašī
vairs nevar braukt ka ģīmene ir svēta vai bērns peidzimstot ņem pūriņu līdz ar naudu tas fufelis

a nav nekādas stervas visi cilvēki ir labi un nav nevienam tiešības viņus nosodīt

vobšcem tie hormoni darbojās pēc pāris nedēļam vinja paliks arvien tuvēk idejai ka
lai bērns paliek, tjipa

jo ieodmājies ka 22g meitene audzinās bērnu , 28g tad vismaz ir piredze draugi
kautkādā situācija kura pati var dzīvot daudzmaz stabili

lauvas krātiņa nevairojās

utt
kautgan ir cilvēki kur vīrs narkomans un abi dzīvo no bērnu naudas
un kautka kautko tu rkuljas juani būdami

un kara laikā aŗī dzemdēja unko tik ne
a ir kurai ir 9 aborti un 2bērni un karsta pagātne un sievietes lepnums
pusmūza gados ka ir stipra un varena citu sieviešū vidū
nu ka parasti sievietes lielās ar to ko izcietušas

punkts
Es nevaru dot ieteikumu, bet tomēr gribu izteikt savas domas, jo varbūt kāda izlasīs un kāds teikums aizķersies zemapziņā.

1. Ja jūs esat tik ļoti dažādi (jā, zinu, ka pretpoli pievelkas, bet runa ir ar to, ka 1 ir gatavs kāzām un bērniem, bet otrs par to neko dzirdēt negrib, jo nav iztusējies un baidās, ka bērns ''piesies'' mājām), tad es nudien nesaskatu nākotni pašām attiecībām. Agri vai vēlu sāksies kašķi. Tu pati būsi stresā, jo vīrietis grib visu nopietnāk, bet viņš kļūs nedrošs par to, vai tu viņu mīli, ja negribi viņa bērnus un negribi precēties. Man pašai tādas pieredzes nav, bet ir 2 draugi, kas ir tieši tādi, kā tavs puisis-viņi bij gatavi kāzām, gatavi kopdzīvei, gatavi bērniem, bet meitenes redz` tusējās, skraidīja pa pasauli, gribēja vēl daudz redzēt (es personīgi šķēršļus neredzu pārim kopā pasauli apskatīt) u.t.t. un tā arī abi vīrieši palika ar salauztām sirdīm, kamēr meitenes izklaidējas un bauda dzīvi.

2. Ja tu veiksi abortu, tad viņš tevi pametīs. Tas nu ir fakts, jo viņš acīmredzot ir no tās vīriešu grupas, kas savus bērnus vērtē augstāk par pārējo. Un es viņu saprotu. Ar to tev ir jārēķinās. Neviens psihologs un te sēdošais neliks tev bērnu gribēt. Teikšu godīgi-es ticu, ka sieviete var iemīlēt bērnu tad, kad viņš piedzimst. Bet neviens tev apsolīt nevar, ka tā būs. Pieņemsim, ka tu izvēlies bērnu paturēt. Viņš piedzimst. Tu viņu mīli. Rezultāts paliek nezināms. Un piedod-ar to tev jārēķinās. Ja tu ''aizmirsti'' izsargāties, tad rēķinies ar sekām. Tu esi stāvoklī. Un abos abos variantos tu vari palikt ar garu degunu. Atšķirība-vai vīrietis, ko tu apgalvo ka mīli tevi cienīs vai ienīdīs. Ar garu degunu tu vari palikt arī tad, ja bērniņu paturēsi, jo jūsu rakstura un brieduma atšķirības agri vai vēlu izpaudīsies pamatīgi. (Ņem vērā, ka arī tad, ja izšķirsieties, bērniņš nebūs vainīgais un varēs dzīvot kopā ar tēvu). Tātad-BĒRNIŅŠ NEBŪS VAINĪGS!

P.S. Es personīgi esmu pilnībā pret abortiem, bet es zinu, ka tas paliek katras sievietes ziņā. Dāmas, esiet gana gudras, lai atgādinātu vīrietim par prezervatīvu vai nenožēlojiet naudu citai kontracepcijai, ja neesat gatavas sekām. No sexa rodas bērni. Atklāju jaunu Ameriku. =D
Jūlija jauka mīļa mietene kas savos gados risina nopietnas problēmas
kuras cits te nevar izrisināt pusmūžā u nvēl zem trankviļiem un
psihiatru dzīti...

vīņa vismaz pati spējīga pieņemt lēmumus nevis
dzer zāles lai tiktu psihiskajā sociāļjā palīdzībā kra iestājoties
jāklūšt par narkomānu un sitēmas donoru valsts līdzekļu dabūsānai
un statistikas veidošnai un kompensējamo zāļu naudas papīra statstikai

un viņair gusrāka un atbildīgaka par tiem kas te gusri runā
jo tas notiek ar viņu un vinā to apzinās

navi sšitie zem trankviļiem kuriem sava un citu dzīve liekas kā pasaka teviorā
no rauta no realitātes... un passtundu domā vai tās durvis ir ciet vai man tikai liekas
ka es domāju ka psihiatrs teica ka jāšķirās bet par durvīm neko neteica

tadā garā
dārzeņi sponsorētie
Ilonaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
sēdošais neliks tev bērnu gribēt. Teikšu
> godīgi-es ticu, ka sieviete var iemīlēt bērnu
> tad, kad viņš piedzimst. Bet neviens tev
> apsolīt nevar, ka tā būs.

nez vai var zināt ķādi tie instinkti ir gēnos iekodēti kamēr viņus nieslēdz
bet pēc loģīkas ja Jūlija ir temperimentīga tad aŗi bērnam būs laba mamma
kas činīsies par vinju ar visu tempermentu

tad tiem kas tur iesaistīti na pa vajdzīgo ceļu būs vāks
:-)

tjipa jaunajm vīram
:-)
pats dabūs ko gribēja kas teica ka pametīs ja
:-)
julija1,,zini,tevi var tikai apskaust par tādu draugu...viņam tikai 25 un viņs ir tik stabils,ka grib bēŗniņu un tevi precēt,tas taču ir tik forši. ļoti bieži ir tieši otrāda situācija,ka sieviete grib mazo,bet vīrietis visu to padarīšanu bramzē,jo nav gatavs,grib tusēt,negrib uzņmeties atbildību,utt....varbūt tu vienkārši esi apjukusi,jo baidies kā nu tagad būs-tas ir normāli.kad paliku stāvoklī arī domāju šausmu lietas.bet vis izvērtās pavisam labi un tagad ne mirkli neesmu nozēlojusi,ka man ir bērns.
neieteiktu taisīt abortu,jo bēŗns NAV traucēklis! labi,tu varbūt būsi kādu laiciņu piesieta pie mazā,bet tikai kamēr barosi.ir jau iespēja arī mazo pieskatīt kādam citam,kamēr pati vari aizbraukt kur...
es.... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> normāli.kad paliku stāvoklī arī domāju
> šausmu lietas.bet vis izvērtās pavisam labi un

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
08.11.2012 16:41
Nu re, ir jau par veelu taisiit abortu ,jau 12 nedelja , atrunaja mani daudzi cilveeki , vnk emocionali uzspieda to nedariit, un ko nu......tagad esmu nenormaalaa depresijaa ,un ir taa ka visulaiku pamostos ar domu kaa es to negribu dariit , kaa es tos beernus negribu. Ir taa ka vienkaaarsi atteicos no sevis un upurejos prieks tiem cilvekiem kuri man pateica abortu netaisiit .
uuj nezinu vai izdariiju pareizo izveeli , saaks kraaties naids pret kautko , un esmu nelaimiiga . bet cilveki apkaart laimiigi .. taaa luuk viss beigaas notika ...
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
08.11.2012 19:53
Bērnu negribēšanu vispārībā varētu saukt par nepareizu sieviešu priekšstatu par dzīves jēgu!



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2012 19:54 by enfuego.
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
08.11.2012 20:56
julija1

Buča Tev no manis! :)

Visu pareizi izdariji. To ko sievietei būtu jādara...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
julija1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
taa ka visulaiku pamostos ar domu kaa es to
> negribu dariit , kaa es tos beernus negribu. Ir
> taa ka vienkaaarsi atteicos no sevis un upurejos
> prieks tiem cilvekiem

nu tu pretojies nezinamajam iekšēji
negrbi bernu bet nezini kas bus kad vinjsh bus

tu jau saki zemabzinja ka atsakies no sevis un upurejies
bernam kas bus, (nevis teim cilvekim) tevi strada tie hormoni jaunie kurus tu nepazisti
pec dzemdibam vispar viss izmainisies (manuprat)

a visvieglak tak ir nedarit neko
tjipa ka iet ta iet

bus forhsi
berns bus vienigais cilveks kas tevi nekad nepametis utt
mad smīkņādams
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
09.11.2012 15:58
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> julija1
>
> Buča Tev no manis! :)
>
> Visu pareizi izdariji. To ko sievietei būtu
> jādara...

...latviešu atražošanas kontekstā laikam pareizi...bet ņemot globāli?...nja...jau 7 milijardi kustoņu, kuri piedirš pasauli...un vairojas, kā truši...
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
09.11.2012 16:06
mad zemiskais izdzimtenis.
NU ka tik nav tā ka mamminas tantuki lesbietes un omites
saskatijushas serialus pierunat ta pieruna

bet par pierunašanu cirtuma neliek
tikunta tas viss notiks ar tevi

cilvēki pārsvarā ir debīli viņi dzīvi uztver kā filmu televizorā
sevišķi citu cilvēku





piem psihiatrs pierunā pat hipnotizē indē ar zāllēm un
met miskastē pūdē dzīvus cilvēkus

būtībā dara topašu un pēc tam visiem pofig
nu jā vieniem vasts vēļ kauko tur tjipa psiheni vai
grupu


tā ka šitās tantiņas var aŗi aiz skaudības pierunāt ka viņam no
vibratora nekas nedzimst vai ka tik tas nav viņas vīra bērns

sievietes ir ļāunākie radījumi
ascis izskrāpēs noindēs pierunās
piebērs nosūdzēs varianti ir bezgala daudz

dīvaini radījumi
tā ka katram pašam jādomā
mad uzjautrinās
Re: Negribu bērnu , bet draugu bail pazaudēt.
09.11.2012 21:11
...zemisks???...vari minēt kaut vienu argumentu pret???...starp citu, daudzi ar likumu būtu jāsterilizē...ar pierstu nebakstīsu bet tomēr...:)

...laikam zemiskāk ir uzražot sīkos, kuram jau uz feisa ir zīmogs - es esmu un būšu padibene....bet tas jau cic pastāsts un uz tēmas aizsācēju neattiecas...vismaz ceru...
Mad, es kā jauna sieviete varu pateikt, ka bērni ir dzīves jēga. Vismaz sievietēm. Vismaz lielākajai daļai. Es bērnībā teicu, ka nekad tādus brēkuļus negribēšu (kad bij jāpieskata mazā māsīca), bet tagad jau 18 gados gaidu, kad dzīvei pamatus salikšu un kārtīgu vīrieti atradīšu, kurš varētu būt labs tēvs. Gribās ģimeni, bērnu.. Ļoti gribās! Draudzenes vairākas pēdējā gada laikā bērniņus laidušas pasaulē vai tgd gaida. Un nudien ir neizturama vēlme arī man bērniņu laist pasaulē. Pat ja ir bail no dzemdībām. Ar manu īpaši zemo sāpju slieksni... :D
Un tu tgd pārmet to, ka cilvēki, kam varbūt nav dzīvoklis Rīgas centrā un darbs lielā uzņēmumā, veido ģimenes? Arī laukos dzīvo cilvēki.. Izglītoti cilvēki! Kam var jau būt nav tik daudz iespēju darbam pilsētā, nav i-padu, nav iespēju braukt kruīzos... Bet viņi ir cilvēki. Un viņi ir pelnījuši sajust to laimi-bērniņu.
Zīmogs uz feisa???? (ne īpaši ''kruta'' leksika) Par to arī varu piemēru pateikt. Zini, mums tepat Latvijā ir 1 ļoti veiksmīgs, ļoti bagāts, ļoti izglītots advokāts, kas ir nopelnījis miljonus no 1 santīma. Viņš uzauga bērnu namā. Un visu, kas viņam tagad pieder, viņš ir panācis pats savām rokām un pats ar savu galvu. Par spīti tam, ka neauga bagātnieku ģimenē. Un arī bij no šī te ''padibeņu'' līmeņa (es gan tā to nesauktu). Man ir tas prieks viņu pazīt. Viņš ir lielisks cilvēks, lielisks vīrietis, lielisks advokāts... Un lielākā daļa ''augsto aprindu'' nav viņa mazā pirkstiņa vērti. Tāpēc paklusē par savu ''padibeņu'' līmeni. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 18?
Ziņa: