Bailes, nerealitātes sajūta.

Aizsāka Susurs1111 

Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 23:22
Bet kāpēc vislaik jābaidās, Tu taču redzi, ka nekas slikts nenotiek, gar zemi jau nekrīti.
pingvins
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 10:19
Protams, ka nekas ļauns jau nenotiek. Jo tās jau ir ''tikai'' sajūtas. tikai. kuras nevar kontrolēt ar prātu. cilvēka dzīvi 90% nosaka zemapziņa, visa mūsu bērnība ierakstās it kā neredzamā filmā, kura pēc tam translējas pāri. susuram bijuši daudz pārdzīvojumi, un tas, ka viņa tik pasaka- nē, viss it kā normāli, vēlāk var dot simptomus.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 13:32
Sīs bailes atšķirās no normāla cilvēka bailēm, tāpēc arī vēlpietā tev ir bailes, tātad dubultbailes.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 14:30
Enfuego, tas vispār ir bīstami ieskaitīt sevi kādos nenormālajos...

Tā gluži nav, ka ir kaut kādas normāla un nenormāla cilvēks bailes – lielā mērā problēma ir saistīta ar spēju tikt ar tām galā, jo bailes ir visiem cilvjiem.

Un es jau neko nesaku, katram var būt savi uzskati par to, kas ir labs un derīgs vai kas var palīdzēt, bet iedomāties, ka acīmredzamas psiholoģiskas grūtības ir regulējamas ar vitamīniem, ir pilnīgs bleķis.

Cilvēkam bija draugs, nu viņš ir prom, un viss panesies... tā mēdz būt, ja nav citu uzticības personu. Turklāt vēl viss pārējais stāsts. Tur tikai psihoterapeits un vēlreiz psihoterapeits.

Un psihologi un psihoterapeiti galīgi nav saistīti ar zālēm vai ir saistīti ļoti maz. ku! būs dzirdējis kādas klačas.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 14:34
Diemzeel soreiz man jaapiekriit Enfuego - te nebuus liidzeets ar vitamiiniem un mineraalvielaam. Ja tev panikas leekme bija pirmo reizi dziivee, tad aizej pie psihologa aprunaaties, kurs tev vareetu paskaidrot kas ir panikas leekme, veicinosie faktori un ko dariit taalaak. Tagad tev ir bailes, ka panikas leekme vareetu atkaartoties un tas tevi uztur patstaaviigaa stressaa, un tad jau pietiek ar kaadu nelielu papildus impulsu un panikas leekme ir atkal klaat.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 18:51
Hmm? Ja cilvēkam lobās un plaisā āda, ir nogurums un nespēks tad tas nav vitamīnu trūkums un ar to nevajadzētu sākt??

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mauze
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 20:15
Susurs1111 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esmu tāds cilvēks kuram nerealitātes sajūta
> biedē, nedzeru arī, tikai līdz noteiktam bridim
> kad ir forši, tālāk jau man rodas bailes no tā
> kā jūtos. ;/
Mani arī joprojām biedē nerealitātes sajūta. Man par laimi tas nenotiek nepārtraukti. Ir arī atelpas laiks. Pēdējā laikā esmu pieņēmusi, ka tā tam jābūt, ka tam vienkārši jāiziet cauri ... jāpieņem. Kkā tā.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 20:18
Runcen! Es atceros kādas man bija bailes, kad man bija viss okei ar nerviem, un es varu tagad salīdzināt kas ir šīs bailes un tās bailes!
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 20:22
Par to,kas ir acīmredzams,laikam katram ir un paliks savs viedoklis,bet-tomēr-izglītotam cilvēkan,medicīnas darbiniekam,būtu jāzin elementāri fakti par vitamīnu un mikroelementu ietekmi,cita starpā arī uz virsnieru dziedzeriem,stresa hormonu un tādā garā,citādi-vienam nepalīdz AD,citi gadiem staigā pie psihoterapeita bez kādiem rezultātiem,interesanti-kāpēc tomēr kvalificēti ārsti atzīst vitamīnu nozīmi? Viņi ir kaut kā stulbi,vai?Varbūt viņu izglītība ir zemāka kā te vitamīnu noliedzējiem?

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 20:44
nešaun, Ivar, uzreiz otrā grāvī...

ārsts tad arī lai lemj par konkrēto situāciju, bet sūtīt cilvēku pirkt uz aptieku to un to pēc kādas tur grāmatas vien no medicīnas viedokļa ir glupi. ārsts skatās cilvēku un tad lemj. un nesāciet te stāstus, ka ārsti nekā nesaka par vitamīniem...
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 21:02
Ir dzirdēts, ka daži iesaka lietot vitamīnus bet man gan tāds nav gadijies... :) Nu, neticu es tiem ārstiem... vismaz visiem pēc kārtas jau nu točna nē... Un tā nav vienkārši kaut kāda stulba pārākuma apziņa. Tā ir rūgta dzīves pieredze...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 21:08
Pēc kuras ,interesanti,grāmatas? Un-ko nozīmē otrs grāvis?Es kaut kā viedokli neesmu mainījis....
Aptiekā ir tādi bezrecepšu medikamenti,šķiet bezrecepšu tapēc,ka var pirkt bez ārsta receptes,tas gan,protams nenozīmē,ka ar tiem var rīkoties kā patīk un nevar sev pakaitēt,tomēr-pareizi lietojot tie palīdz,šķiet ka es arī ieteicu pakonsultēties ar farmaceitu,vai tā nav?
Par kvalificētu ārstu attieksmi pret vitamīniem es jau teicu iepriekš un šķiet ka nekad neesmu par ārstiem izteicies tik nievājoši kā Runcene,runājot par valsts apmaksātiem ārstiem.Tie,Runcene,ir un paliek ārsti,starp tiem ir daudz gudru un spējīgu,bet vitamīnu lietošanu daudzi no viņiem uzskata par pašsaprotamu lietu,kam nevajag recepti un kas pārsvarā atstājama pacienta ziņā,arī tāpēc,ka tie kko maksā,un daudziem naudas nav.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
23.10.2012 21:12
Jā,atrast labu ārstu-tā dažkārt ir problēma,tur jau tā lieta,ka veselība viena,bet ārstu daudz,vilšanās diemžēl ir tik bieža parādība.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
24.10.2012 09:00
Mauze- un tie atelpas brizi ir piemeram stundas,dienas vai ilgaak?
un tev tados brizos nav taa, ka tu nejuties labi kadaa svesaa vietaa kur esi loti reti,piemeram atrodoties citaa pilseetaa utt.?
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
24.10.2012 13:23
Ja vitamiini speetu aarsteet panikas leekmes, kaaeec aarsti visaa pasaulee tomeer izraksta medikamentus un iesaka viziiti pie psihologa.....
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
24.10.2012 13:31
Vienkārši. Tāpēc, ka vitamīni nav viņu bizness.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
24.10.2012 13:36
Ai katrs aizstāv savu viedokli, jo redz Ivaram palīdzēja tas, un man palīdzēja tas, šeit konkrētas skaidrības kas Susurs111 būtu vajadzīgs nebūs, bet Susurs111 tev šeit nav jāmeklē palīdzība, ja pati esi maza tad runā ar vecākiem, ja esi jau 18, tad droši dodies pie psihiatra, vai vienalga kura.

Un Susurs111 kad es šeit meklēju palīdzību, es visu izskaidroju situāciju man bija gari teksti šeit, un visi arī varēja saprast kas notiek ar mani, bet tu jau nekādi izsmeļošu informāciju nēsi iedevusi!



Edited 1 time(s). Last edit at 24.10.2012 13:43 by enfuego.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
24.10.2012 16:02
enfuego- tas tapec,ka man viss sis sakas isti no nekaa,jo parasti atri pargaja galvas reibsana,jo man kads bij blakus,kas nomierina,bet taa kaa biju uz ielas viena tad domas tik par to kaa jutos un no taa briza man taa nerealitaates sajuuta,bailes,stress,galvassapes biezi un taa, nevaru neko sikak pastastiit,jo nezinu kas un kaa,tik varu pateikt kas mani nomoka. pati esmu lielaa neizpratnee,tapec sikak jau neko nevaru pastastiit.

aa varu pateikt,ka manai masai ir VD,bet arsti vel loti ilgu laiku nav atklajusi kapec,iespejams,ka vinai epilepsija. bet kas man,nezinu.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
24.10.2012 19:22
Susuri,viens konkrēts ieteikums Tev,nevis ko dzert,bet ko pārbaudīt-vajadzētu labu endokrinologu,un konkrēti pārbaudīt virsnieru dziedzeru darbību,starp citu,ja māsai arī noteikta VD,tad varētu būt,ka tas arī viņai ieteicams,bet nu es neieteiktu gadījumā ja tas apstiprinās, uzreiz piekrist hormonu terapijai.Tur veselīīgāks variants iespējams,kāds tieši-to Tu vari uzzināt.Un šo ieteikumu Tev vajadzētu parādīt tētim.Tas ,iespējams,var daudz ko mainīt.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 25.10.2012 00:07 by ivars61.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 00:46
Vitamiinus, mineraalvielas razo taas pasas zaalu firmas, un vai tad taam nebuutu vienalga no kaa naudu ieguut.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 09:09
Ivar- kas taa ir par paarbaudi? un kas taa pa terapiju?
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 10:11
Pārbaude vienkārša,nekas traks nav,endokrinologs varētu noteikt vai nav virsnieru dziedzeru nepietiekamība,vai netrūkst kortizols un vēl daži hormoni,no kā var būt stress un depresija,vēl visādi psihiska rakstura traucējumi,tai skaitā krampju lēkmes,kas tomēr nav epilepsija.Tad smagākos gadījumos iesaka lietot kortizolu,vai kādu citu hormonu,bet ja nav smagi,bet ir vidēji vai viegli,tad hormonus nav jālieto,tomēr ārsts var ieteikt lietot,tagad tāda mode-aizstājterapija ar hormoniem,bet daudz labāk to darīt ar dažu vitamīnu lielākām devām,to gan derētu sarunāt ar ārstu.kaut gan-nav jau arī obligāti,vnk tās devas tad drusku lielākas.patiesībā Tu pati arī varētu jau saprast vai nav tā problēma,ir testi,kas jāizpilda,tad iegūsi 99% ticamu atbildi,testi ir 3.redzi,tā hormonu terapija turpinās visu mūžu,bet var panākt,ka tie dziedzeri sāk strādāt normāli.
Saproti-tā lieta var būt iedzimta,tas nozīmē,ka tur nebūtu kādi smagi cēloņi,kas arī var būt,bet-ja ir bijuši stresi,tad tas var būt cēlonis,pietiek ka līdz lieliem stresiem tie strādāja drusku vāji,tad to nejuta,pēc stresiem var nestrādāt kā vajag.Visi tie simptomi ko Tu nosauci jau liek par to aizkomāties-zems asinsspiediens,salīgums,stresainība un neatceros uzreiz kas vēl,jā-tas ka māsai arī un vēl šīs tas.
Ja tas apstiprinātos,tas Tu varētu ārstēt tieši to kas vainīgs,tik agrīnā stadijā atklājot būtu ļoti labi rezultāti,citādi varbūt dzersi zāles,kas nomierina,bet īsti labāk nepaliks,psihoterapija arī tad neko būtisku nepalīdzēs un turpināsies gadiem ilgi,tā gan var mazināt stresu kā sekas.Vispār,varētu uzrakstīt uz e pastu,jo varētu iziet 1 testu,saproti-nebūtu labi tos rakstīt te,tas tikai mulsinātu cilvēkus kam ir problēmas,bet nebūtu pamata tagad skriet uz vēl visādām pārbaudēm,ceru ka saproti.Tad Tu iegūtu vai nu noliegumu vai apstiprinājumu tādām aizdomām,tā gan nav diagnoze,jo diagnozi principā var noteikt tikai ārsts,principa pēc.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 14:46
123

Daļēji Tev taisnība bet es to biju domājis vispārīgi. Cilvēki savā lielākajā vairumā ir vienkārši patērētāji. Un arī ārstēšanu viņi grib saņemt kā pakalpojumu, kā preci. Protams, ka ir ārsti kas mudina stiprināt organismu un tālāk jau visas problēmas pārvarēt paša spēkiem. Vairākums tomēr grib saņemt "ārstēšanu" nevis kaut kādus ieteikumus kā kaut ko pārvarēt. Un ļaudis kam patīk nauda to novērtē un lieki par vitamīniem nerunās lai nepazaudētu dārgo klientu... Vai Tu patiešām domā, ka ārstiem un farmācijai vajadzīgi veseli cilvēki? Pie patreizējiem peļņas procentiem medicīnas nozarē praktiski nav iespējams tāds variants, ka varētu izplatīties metodes, kas masveidā uzlabo cilvēku veselību un būtiski samazina medicīnas nozares ienākumus. To vienkārši nepieļaus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 18:00
Ku,
Muusdienaas ir gruuti atrast cilveeku vecaaku par 30, kuram nekas nekaiteetu. Vienam mugura, otram kungis, tresam ekzeema...... Nedomaaju ka aarstiem buutu jaasatraucas, ka cilveeki paarstaas slimot.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 18:18
123

Vēl sliktāk. Mūsdienās jau 18 gadod grūti atrast tādu kam viss ir kārtībā. Tā kā nav jāgaida 30... Taču nekas jau netiek darīts lai būtiski samazinātu slimo skaitu. Lai tās slimības vispār nesāktos. Un tas arī netiks darīts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 18:39
ku!, Tavi teksti vienkārši ir šausmīgi atkarīgi: tas un tas nedod, tas un tas nedara... hroniski uzmestā lūpiņa. Šī foruma lasītājiem pat pilnīgi kaitīgi, jo psihiskās veselības jomā (ja tur ir problēmas) ļoti daudz visu laiku jādomā par paša atbildību, tiklīdz palaidies, tā vari fiksi būt grāvī; nu kaut vai, piemēram, tie, kas spēj dzīvot tikai ar zālēm, bieži vien ļoti ātri ir pilnīgā pī stāvoklī, ja tās nelieto vai aizmirst nopirkt.

un gan psihiatriskā, gan psiholoģiskā joma ir tādas sfēras, kur pierādās, cik paša atbildības uzņemšanās ir nozīmīga.
tāpat ir, piemēram, ar rehabilitāciju pēc operācijām, slimībām. neba tur ārstiem pirmā teikšana, bet pašiem cilvēkiem, jo rezultāti mēdz būt tik atšķirīgi vienādas aprūpes apstākļos.

kuram tad būtu jānāk un jādara? tas ir vienkārši smiekīgi.

un kāda jēga, ka Tu visu laiku bāz šitos tekstus? kāpēc Tu domā, ka te ir kāda gaudojamā miskaste? pats netiec ar savu veselību un dzīvi galā? Tu vienmēr ļoti uzsver, cik esi pret psihologiem, psihiatriem un psihoterapeitiem, bet hroniski gaudo kā tāda Freida histēriskā kliente uz kušetītes...



Edited 1 time(s). Last edit at 25.10.2012 18:53 by Runcene.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 19:58
Kāda gan var būt paša atbildība līdz 18 gadu vecumam? Man dēlam metās augoņi,lieli,ārsti rakstīja visu ko-antibiotikas haotiskā stilā,slimnicā bija,nekas nepalīdzēja.
Pārgāja,kā sāka lietot vitamīnus palielinātās devās.
Neatceros gan,ka tos ārsti būtu ieteikuši vai izrakstījuši,par izdevīgumu-protams,ka slims cilvēks izdod vairāk naudas par zālēm un psihoterapiju nekā gandrīz vesels par vitamīniem.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 20:03
Un kas īsti ir smieklīgi?Kā pienākums ir sakārtot veselības sistēmu?Jab slīcēju glābšana pašu slīcēju rokās?

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 20:05
un kā pienākums tad ir sakārtot veselības sistēmu?
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
25.10.2012 20:07
Laikam slimieku? Jeb tomēr speciālistu?

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 14?
Ziņa: