Bailes, nerealitātes sajūta.

Aizsāka Susurs1111 

Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 15:01
man ir pieredze, ka izdodas...

bet tik gribēju piebilst, ka ģimenes ārsts pie psihologa nevar pa taisno nosūtīt, var iet pie bērnu psihiatra, pēc tam tas nosūtīs pie psihologa. bet parunā gan, susur, jo agrāk jo labāk, izmantojot, ka tas Tev vēl ir par brīvu!!!

man pusaudžu gados nebija, kur iet, bet ļoti vajadzēja. man gāja kā pingvīnam, un es arī to izdzīvoju viena, bet tas nav tas labākais, kas var notikt. tas ir biedējoši. tāpēc man jauniem ļaužiem šajā forumā allaž gribas teikt, lai Jūs nežāvējat. pati jau ar nekāda vecā neesmu, bet gadi iet ātri, un dzīvojot ar kādu trauksmi sevī, var ļoti sabojāt pārējo veselību. nekad nav par vēlu savā labā ko darīt, bet jo vēlāk, jo vairāk brūču jālaiza.

susur, vai Tev adaptols nelīdz? Vai Tu viņu vispār lieto?

un kā var būt, ka Tu neej uz skolu, bet mājās to neviens nemana? kādi vispār Tev ir sociālie apstākļi, nav vajadzīga kāda palīdzība?



Edited 1 time(s). Last edit at 21.10.2012 15:03 by Runcene.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 16:43
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vispār šī nav "mana" sadaļa un tāpēc cenšos
> te daudz neuzstāties. Jo ļoti bieži mans
> viedoklis oponē ar šeit valdošo... Bet tas
> nenozīmē, ka man būtu maza pieredze ar garīgu
> problēmu nomāktiem cilvēkiem. Tad nu lūk es
> lasu šo tēmu un domāju, ka nekas Susuram
> nesanāks. Vismaz pagaidām nē. Es to nevaru
> pamatot. Tas ir intuitīvi. Vai nu saprasts tiek
> par maz vai nepareizi, vai kaut kas pateikt netiek
> līdz galam bet runa ir pa tukšo. Ok, varbūt tā
> nav publiska foruma tēma bet tas jau ir cits
> jautājums... ivara ieteiktie vitamīni, jā, tas
> var palīdzēt. Tikai varbūt nevajadzētu sākt
> ar Wellwoman... kaut ko vieglāku, no Livol
> iesākumam... Un tikai ēdienreizē... Citādi var
> būt slikta dūša...


ku! Atkal tu ar savējiem naivajiem vitamīniem, normālam organsimam tos vitamīnus tāpatās bija jāuzņem. Un pie trauksmes, tā kā viņa to raksta, tur vitamīni nebūs līdzēti.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 18:05
Sanāks,ku,sanāks,dažkārt tomēr intuīcija var pievilt,jā,kurus vitamīnus labāk-neņemos tā strīdēties,psihologa palīdzība arī noderētu,bet fokuss ir tāds,ka ne viens vien cilvēks šeit ir sācis rakstīt,kad nav bijis labi,un vitamīni nekad nav lietoti,sākot lietot notiek visai brīnumainas pārvērtības,tas protams tad,ja nav jau kāda smaga slimība ielaista.
Susuri-es jau saprotu,ka emocijas nevari pārvarēt,pret paniku būtu tas adaptol,vēl Tev ļoti noderētu kādas kalcija-magnija tabletes,tie ir dabīgi mikroelemeti,kuri nepieciešami normālai nervu darbībai,nu-jāpalūdz tētim,lai nopērk.Tas ir stipri nepieciešami,un ja tagad sāktu lietot,ļoti ticams,ka viss būs labi,ja panika nepāriet,var mēgināt adaptol vairāk lietot,tas nav slikts-viegls līdzeklis,kas neizraisa atkarību,t.i.-pieradumu.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 19:07
enfuego

Nu ko man darīt, ka es tāds naivs un ticu vitamīniem... Un kā lai tas organisms tiek pie tiem vitamīniem ja nav nedz normālas attiecības ģimenē nedz normāls psihiskais stāvoklis un tātad arī nav normāls uzturs vai arī viņu nevar normāli uzņemt...?


ivars61

Es neskumstu par savām intuīcijas kļūdām un būtu ļoti priecīgs, ja viņa kļūdītos biežāk... bet Tu jau zini, ka man pret psihologiem un psihoterapeitiem ir negatīva attieksme. It īpaši kad tur piedalās tabletes. Bet tabletes mūsdienās tur piedalās gandrīz vienmēr...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 19:41
ku
man arī ir dažāda pieredze ar psihoterapeitiem,un viedoklis ir mainījies,īpaši negribas ieteikt tos tad,ja par to ir jāmaksā,bet naudas naf,par tabletēm-tur jāatzīst ka daudzi tās raksta un lieto nevietā,bet adaptols atkarību neizraisa,un būtu labi,ja pie tā varētu apstāties.Es varētu ieteikt arī adatu terapiju,pašam ir pozitīva pieredze,bet ne Latvijā un tas pasākums ir dārgs.Grūti vienozīmīgi kko prognozēt,bet redzi-tas ieraksts par Susura izredzēm likās tāds pesimistisks,ilgu ārstēšanos sološs,tapēc gribēju izteikt labāku prognozi,bet kopumā-protams ka nevajadzētu uzreiz ķerties pie stiprākām zālēm,bet vairāk lietot to kas ir veselīgs-vitamīnus,kādu magniju un kalciju vēl.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 21:25
Ivar-lietoju Adaptol, bet īsti nejūtu, ka kkas vispār mainītos, iedzerot jūtos tā pat kā vienmēr, nekas nemazinās.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 22:04
Tātad redzi, ka zāles ir jāpiemeklē. Nu es zinu to ka man bij tāpat kā tev un man nekādi vitamīni nepalīdzēja, man diemžēl nācas iet uz visu banku, protams līdz psih slimnīcai vēl nenokritu.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 23:21
enfuego
vitamīni nepalīdz vienmēr un tie kas vairāk lietojuši vai arī lasījuši varētu vairāk zināt-saproti-pirmkārt tie nepalīdz ātri,otrkārt,varbūt deva pa mazu,treškārt-varbūt Tev neuzsūcas b12 vitamīns,tālāk-varbūt Tev trūka cinks,dēļ kā neiedarbojās A,C,E vitamīni,varbūt mangāns trūka,dēļ kā neiedarbojās B1 vitamīns,varbūt Tava problēma nemaz nebija cēlusies no vitamīnu trūkuma vai slikti padevās ārstēšanai,redzi variantu daudz.

Susuri
Varbūt pamēgini augu līdzekļus-tādu Antistress kopā ar baldriānu,to devas var drusku palielināt,un vēl-kalciju ar magniju,to visu var dabūt bez receptes,varbūt vari pastāstīt kā tas nemiers vai trauksme vai panika izpaužas un cik stipri,gulēt vari?Saproti-baigi negribas Tev ieteikt ka jāprasa kkas stiprāks par adaptol,vēl varētu arī tādu asinszāles līdzekli Laif,tas pret depresiju,arī nevajag recepti,tas nav stiprs,bet Tev nav stipra depresija,varbūt nedaudz.
Vēl trauksmes sajūtu,stresa sajūtu var izsaukt dažādu b grupas vitamīnu trūkums,vienam vairāk izpaužas ar vieniem,citam-ar citiem simptomiem,kāda Tev āda uz sejas,nav taukaina vai kkas cits?Mutes kaktiņi neplaisā?Vispār āda nav sausa,kādi mati?Pēc tā var aptuveni spriest par dažu vitamīnu trūkumu,tad var labāk saprast ko ieteikt.Vēl būtu dažadi simptomi,to vispār ļoti daudz,zinot vairāk var labāk saprast vai problēma izteikti vitamīnu trūkums,vai psihologiska,stiprs nespēks Tev nav?

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
21.10.2012 23:44
Nu, manuprāt, diezgan stipri, tas iedzen mani izmisumā, nezinu kur likties. Parasti trīc visas iekšas un raudiens nāk. Nu ppēdējā laikā mostos vismaz vienu reizi naktī aukšā un parasti parādās bailes un ļoti neforša sajūta, nesaprotu kapēc jau pamostoties iekšā tas nemiers.
Nu pirmstam bija diezgan sausa, bet kopš man šīs probēmas tad man viņa visu laiku tāda taukaina, arī mati straujāk netīri paliek. Mutes kaktiņi neplaisā.
Ir nu tāds nespēks, jo īpaši tad kad ļoti izteikts stress un bailes. Ļoti ātri arī beidzas enerģija, piemēram, pastaigājot mazāk kā stundiņu jūtos ļoti nogurusi, galva arī uzreiz sāk sāpēt. Sākumā bija tā, ka pa nakti gulēju 10h, pēc skolas atkal gulēju, jo bija šausmīgs nespēks, tagad tik traki nav, bet tikuntā jūtams bezspēks ir.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 00:09
Cik Tu dzer to adaptol?Vai varetu pateikt tētim vienkārši-ka jūties slima,ka nevari gulēt un tev vajag to ko es minēju-baldriāns,antistress tabletes un kalcija-magnija tabletes un vitamīni-vai nu livol multi total vai wellwoman?Nu,tas viss kopā nebūs ļoti lēti.Pirmais ko varu secināt-ka b grupas vitamīni trūkst,un tas sit pa nerviem.
Cits variants-iet pie ārsta un teikt ka adaptol nepalīdz,tad ārsts izrakstīs kko stiprāku,bet tas nav tik labi.Gari stāstīt kapēc.
Ja varētu nopirkt to ko es nosaucu,tad lietojot antistress un baldriānu drusku vairāk un kalciju ar magniju,varētu būt ka paliek stipri labāk,labāk varētu palikt arī tieši no kalcija un magnija,jo to trūkums izsauc stipru nemieru.
Katrā ziņā-ir vairāki varianti ko var darīt,bet nu vitamīni trūkst,tas noteikti,balti plankumiņi uz nagiem nav? Kā apetīte? Vēders strādā normāli vai nē?Sirds nesitas stipri,nu tā ka vari just un tas satrauc?

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 01:08
SUSURS jā jā tieši arī man tā bija ka es cēlos aukšā, tev vēl visi simptomi priekšā, ja negribi viņus vēl pieredzēt ātri sac meklēt palīdzību.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 07:58
Ivar- Dzeru divas reizes dienā pa vienai tabletei, no rīta un vakarā. Zin, ka man parādījušies plankumiņi uz nagiem, bet tas arī tad noticis nesen, jo visu laiku nebija, man arī kādus vairāk kā divus mēnešus šķeļās nagi un nesanāk viņus nekādīgi atkopt.
No rītiem man apetīte vispār nav un man liekas, ka tas ir no tā nemiera pamostoties, arī pa dienu diezko laba apetīte nav, parasti viņa parādās vakaros. Nu pēdējā laikā jūtu kā sirds dauzās, jo iekšā tas nemiers un stress.
Mani visvairāk satrauc tā nerealitātes sajūta, kas man ir visu laiku bez apstājas, no tā es nenormāli baidos.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 10:18
SusurI,Tev ir vismaz cinka deficīts un domājams,ka tāpat trūkst citu svarīgu mikroelementu,tas ir iestājies pēdējā laikā,un iespējams ka problēma visvairāk tieši vitamīnos un minerālvielās,saproti,tādā gadījumā nevieam nav labi un visa dzīves situācija veicina paniku un trauksmi.Tev jāpasaka ko tētis saka-vai varētu nopirkt vajadzīgo,ja nē-būs jādomā kā var palīdzēt Tev,viss ir iespējams,bezizejas situāciju nav,Susuri!

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 10:25
Susuri,Tev varbūt bail prasīt tētim? Kādas jums attiecības?Vēl-varbūt vari sazināties ar āŗstu,kas rakstīja adaptol un pajautāt,cik varētu dzert to,pasaki,ka tā deva neko nedod!Un uzraksti,šodien būšu pie datora.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 12:09
Šinī sezonā laiku pārmaiņu sezonā, plankumi uz nagiem liecina tikai par vielmaiņu, bet ja no nagiem, jeb nagiem blakus ādiņa mizojās nost, tad trūkst vitamīnu.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 18:03
Ir arī kādi augļi kurus ēdot var iespējams palikt labāk?
Man pateica, ka jāaiziet vispirms pie psihoterapeita un redzēs ko tur teiks, ja teiks, ka vajag kādus vitamīnu vai papildus pārbaudes tad arī skatīsies un darīs.
Biju pie ģimenes ārsta šodien, par to adaptol teica, ka jāpalieto 3 nedēļas, lai paliktu labi un tā.
Mauze
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 18:55
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> SUSURS jā jā tieši arī man tā bija ka es
> cēlos aukšā, tev vēl visi simptomi priekšā,
> ja negribi viņus vēl pieredzēt ātri sac
> meklēt palīdzību.
Da negribas nekādu palīdzību meklēt. Gribas savā mīļajā gultiņā norakties - neko neredzēt, neko nedzirdēt...
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 19:01
Diemžēl ārsti reti iesaka vitamīnus,tā ka nezinu ko Tev ieteiks,augļos un dārzeņos ir vitamīni,mikroelementi arī,tātad cinks bagātīgi būtu ķirbju sēklās,arī pašos ķirbjos,turpat ir arī A vitamīns,citi vērtīgi mikroelementi ir bietēs,sarkanajās,kāpostos ir samēŗā daudz C vitamīna,arī K,C vitamīns ir citronos,E -saulespuķu eļļā,bet to lietojot salātiem klāt derētu lineļļa,tajā ir omega3 taukskābes,B vitamīni ir saldajos piparos,alus raugā,tas ir dabīgs produkts,bet nav dārzenis,tāpat b vitamīni ir aknās,griķos,pupās,zirņos,kalcijs ir pienā un piena produktos,magnijs ir sojā,visos pārskaitītajos produktos ir arī citi vitamīni un mikroelementi,tāpat burkāni ir ļoti labi,mazvērtīgi ir rafinētie produkti,dažādi pusfabrikāti,desas,ātrās uzkodas,vispār pilvnvērtīga atbilde uz jautājumu prasītu garāku drukāšanu,to varētu drusku vēlāk-jo-sanāk arī tā,ka drusku jāapdomā,šie produkti noteikti ir ieteicami,ā,jā-mazāk vērtīgi ir ierastie kartupeļi,ar ko parasti remdē apetīti,nevis kaitīgi,bet-tos labāk aizvietot ar vērtīgākiem.
Tāds uzturs gan sanāk dārgāk,bet nenoliedzami dabīgie avoti ir labāki,bez tam-ir vēl vairāki iemesli kapēc dabīgie,no pārtikas iegūtie vitamīni labāk uzsūcas,tāpat pozitīvi ir tas,ka neko nevar pārdozēt,nevar tātad sev pakaitēt,taču es tomēr lietoju sintētiskos-vienkāršāk,lētāk,slinkam un aizņemtam cilvim piemērotāk:)))

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 19:13
Paldies, Ivar. :) kaut kas jāmēģina darīt, savādāk grūti sadzīvot ar savu problēmu ;// Viss jau būtu labi ja tās domas pa to galvu visu laiku nekultos, ja kāds blakām piemēram atrodoties ārā, tad vēl var kkā daudz maz paciest, bet atrodoties ārā vienai galīgs murgs, jūtu, ka uzreiz virsū nāk panikas lēkme dēļ nerealitātes sajūtas, kas visu šo izaicina.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 19:58
Tev tā nerealitātes sajūta-kā viņa īsti izpaužas? Jūti kkādu neizskaidrojamu,dīvainu galvas reibšanu,jeb tādu kā orientācijas zudumu laikā un telpā?
Es vienīgi domāju,ka minimālo-vismaz kalciju un magniju vajadzētu lietot,tas noņemtu trauksmi,bez tam-magnija trūkums var dot arī kustību koordinācijas traucējumus,neskaidru apziņu un citus simptomus,kas Tev ir,un pret normālām devām neiebilstu neviens ārsts,arī aptiekā farmaceits Tevi var pakonsultēt,kad iesi pie psihoterapeita?

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 20:45
Tev Susuri,vēl derētu ēst sieru,olas,biezpienu,jūras zivis un zivis vispār,visu kas satur dzīvnieku olbaltumvielas kopā ar produktiem kas satur sarežgītos ogļhidrātus-rupjgraudu maizi,auzu pārslas,rīsi,īpaši neattīrītie,tas nodrošinātu tādas aminoskābes triptofāna uzņemšanu un nogādāšanu līdz smadzenēm,tas dos mierīgu un labu garstāvokli,vēl-visi zaļie augi-lociņi,salāti,puravi,pērersīļi,selerijas,arī to saknes,sīpoli,zaļie zirnīši,zirņi un pupas gan jāskatās-vai neradīsies problēmas ar vēderu,soja arī ir pupa .Nedzer kafiju,melno tēju,tā vietā vari dzert piparmētru tēju,zaļo tēju,ūdeni,nav ieteicams cukurs bet sarežgītie ogļhidrāti,centies izvairīties no karstām telpām,nu,tas laikam pagaidām viss,produktu pārskaitījums vēlarvien ir nepilnīgs,svarīgs ko aizmirsu-visādi rieksti,arī banāni derētu.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 21:09
SUSUR tu redzēsi, ka ēšana, augļi un vitamīni, neko tev nedos, tu atgriezīsies ar vēl citiem simptomi.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 22:21
Ivar- izpaužas tā, ka tiešām liekas, ka viss ir neīsts, uz kaut ko paskatos un liekas jocīgs, kāds runā liekas dīvaini, liekas, ka arī kad es runāju vai ko daru, ka to nedaru es, ka viss notiekas automātiski. Es kaut kur atrodos vai eju, bet liekas, ka tu tur neatrodien, tā itkā tikai skatītos kādu sapni un tā.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 22:32
Bet kāpēc tas Tevi biedē? Man ar pāris reizes tā ir bijis un man ļoti patika tā sajūta. Gribētos vēl to piedzīvot.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 22:37
enfuego
Tā ir Tava slimība jeb kāda īpaša rakstura iezīme-citam kko sliktu bezmaz vēlēt? Pašam patiktu,ja Tev izteiktu sliktākās prognozes ?

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 22:47
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet kāpēc tas Tevi biedē? Man ar pāris reizes
> tā ir bijis un man ļoti patika tā sajūta.
> Gribētos vēl to piedzīvot.


Tpc, ka man tā sajūta nepatīk un nepazūd jau apmēram 10dienas. Man vienkārši bail, jo nesaprotu kpc tā ir un kad tā sajūta vispār pazudīs
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 22:47
Susuri
Patīkami tas nav,bet man liekas ka visvairāk tāpēc,ka Tu nezini kas tas ir un ko nozīmē,un prātā nāk kāda nepatīkama psihiska slimība un tas izsauc bailes,vai tā nav?
Bet tā var būt pavisam vienkārša dažu svarīgu miokroelementu trūkuma pazīme.Ar domām,saprātu Tu vari mēgināt sev to teikt,es zinu,ka emocijas-bailes Tu nespēj savaldīt,bet domas varētu gan,kā Tu domā?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 22.10.2012 22:48 by ivars61.
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 22:50
Ivar- Man arī liekas, ka es par daudz domāju un līdz ar to rodas visas tās sajūtas, jo tiešām kad esmu aizņemta, uz isu brīdi pamanu, ka jūtos labi, bet tas tik ilgi līdz atceros un atkal domas ņemās pa galvu
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 23:00
Bet domas Tu vari vadīt,neļaujot tām iet kur grib,Tu to vari ar saprātu,emocijas nevar,bet domas parasti var,vienkārši saki sev-tas pāries un būs labi.Tu to vari teikt vnk tāpēc,ka citi ,pieredzējušāki to Tev saka,ja Tu pieņem,ka tā ir patiesība,tad Tu sev tā vari teikt,Ar laiku arī emocijas sāks klausīt.Tā pēc būtības ir pašiedvesma.

jekabs19@inbox.lv
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.10.2012 23:04
Redzi,Susuri,tas taču ir logiski,ka Tu nobaidies no tā ko nepazīsti un kas nepatīk,bet kad Tu zini,kas tas ir,bailes pāriet,bērnībā tā bija bieži,vnk sen nekas nepazīstams Tev nav gadījies,bet Tava reakcija-nobaidīties nav pretdabiska,tā ir normāla.

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 15?
Ziņa: