Bailes, nerealitātes sajūta.

Aizsāka Susurs1111 

Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
20.01.2014 18:43
Ā un gribēju piebilst, ka vasarā jutos daudz labāk, protams, bija arī slikti, bet nebiju tik ietobežota, varēju ar draudzenēm aizbraukt uz citu pilsētu, lai staigātos pa veikaliem, ne Lv, bet UK. Brīžiem jau sabijos un iekšas sāka trīcēt, bet pati lēkme nebija. Tgd man pat broblēma ir aiziet te pat uz veikalu, kas atrodas 1min gājienā. Un vasarā vēl likās, ka jūtos ļoti slikti, bet tgd saprotu, ka tik traki nemaz nebija, labprāt gribētos, lai tgd tā pat būtu, ja nevar būt pavisam labi kā kādreiz. Bet cik esmu dzirdējusi tad visas slimības uz rudeni un vispār uz tumšajiem laikiem ārā,saāsinās.. Esmu noraizējusies, ka šoreiz uz vasaru nepaliks labāk, jo visi nervi būs jau man noēsti stresojot un, ka tad nekas nemainīsies, jo būšu iedzinusi sevi jau tādos stresos, ka vaļā nu nekādīgi tikt nevarēšu..
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
22.01.2014 14:16
Sanemi manu e pasta adresi privatajas zinas? Gaidu vestuliti :)
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
06.02.2014 22:54
Man tas sakas 13 gados pec meningita,no sakuma reizi gada,tad biezak,un tagad 37 ir every day,un diagnoze epileptoformas lekmes,vd,vertebralis sindroms,neiropatija,cista galva,un cancers bija...man trauce strauja gaismas mainja,daudz cilveku,nepatik briziem kad cilveki runa.,..pretiga sajuta..
Re: Bailes, nerealitātes sajūta.
09.02.2014 11:41
kaa izpauzas epileptoformas?

Man briziem uznak spiedosa sajuta uz acim, itipasi uz kosam krasam un spilgtu gaismu, reali nevaru izturet spilgtu gaismu, sezu tumsa, uznak uz kadam 5 dienam, tad var pariet uz vairakiem menesiem. Ari ir VD.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: